Opinie o SQD Alliance w Pszczyna

Dostarczamy usługi oraz rozwiązania w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia, wsparcia informatycznego oraz jakości, w szczególności w branży motoryzacyjnej. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów przyczyniły się do tego, że na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia zaufało nam już ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób stale wzrasta. Nasza firma obecna jest na polskim rynku od 2006 roku. W tym czasie otworzyliśmy kilkanaście lokalizacji w całej Polsce i zatrudniliśmy kilkuset pracowników. W relacjach pracodawca-pracownik stawiamy przede wszystkim na dialog oraz współpracę. Rozwój naszych pracowników jest siłą napędową naszej firmy, dlatego dbamy o każdy aspekt ich zawodowej kariery.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SQD Alliance w Pszczyna

asterix

nie, nie,nie,nie,nie i milion razy NIE Team Prevent. Jesli choc jednego czlowieka uratuje od podjecia pracy w Team Pr. to juz bedzie to sukces.

?

UDERZ W STÓŁ NOZYCE SIE ODEZWA...: OTO CO TEAM PREVENT WYSMAZYLI: Co do warunków pracy, to nikt przy rozmowach kwalifikacyjnych nie obiecuje złotych gór, wolnych weekendów, lekkiej pracy i pensji w wysokości kilku średnich krajowych. Owszem rotacja jest, nie określił bym jej jakiej spora, ale jest – tak jak u wszystkich innych pracodawców. Każdy z Nas ma prawo do zmiany pracy i z tego prawa po prostu Nasi pracownicy korzystają. Co do stawek - owszem możemy jak konkurencja wypłacać dodatki, ale proszę również zwrócić uwagę, że konkurencja znacząca zaniża stawkę bazową (mniej więcej na poziomie 40-50% niższa). Jeśli obniżymy Państwu stawkę bazową o wspomniany procent i będziemy wypłacać dodatki za nocki i weekendy to rzeczywistości, w skali miesiąca zarobicie Państwo mniej. Nikt też Państwa nie zmusza do pracy w Naszej firmie. czyli zwyczajnie: ble,ble,ble,ble..... JESLI KTOS Z WAS JEST ZAINTERESOWANY PRACA W TEJ FIRMIE, TO MOZE OD RAZU APLIKUJCIE DO ICH KONKURENCJI. TAM PLACĄ ZA FAKTYCZNIE PRZEPRACOWANY CZAS Z UWZGLEDNIENIEM SOBOT I NIEDZIEL :)

Team Prevent

Szanowni Państwo, Paradoks wypowiedzi osoby o nicku „Pele” polega na tym, że jest to Nasz były pracownik, (usunięte przez administratora) z Legnicy, który nie był, jak to określa „fizycznym”, a koordynatorem regionu. To ten Pan zatrudniał osoby, budował plany zmian, definiował na jakich zmianch kto, jak, gdzie i w jakich warunkach pracuje – jednym słowem zarządzał zespołem inspektorów i warunkami pracy na terenie Dolnego Śląska. Oczywiście miał stałą pensję, służbowy telefon, komputer, samochód i biuro. Swoimi działaniami (a w zasadzie brakiem działań) przyczynił się do utraty dużego klienta, z powodu którego kilka osób zostało bez pracy. Oczywiście z tym Panem zakończyliśmy współpracę kilka miesięcy temu, a ten w odwecie postanowił „wyżyć” się na tym forum wpisami jak powyżej. Co do warunków pracy, to nikt przy rozmowach kwalifikacyjnych nie obiecuje złotych gór, wolnych weekendów, lekkiej pracy i pensji w wysokości kilku średnich krajowych. Owszem rotacja jest, nie określił bym jej jakiej spora, ale jest – tak jak u wszystkich innych pracodawców. Każdy z Nas ma prawo do zmiany pracy i z tego prawa po prostu Nasi pracownicy korzystają. Co do stawek - owszem możemy jak konkurencja wypłacać dodatki, ale proszę również zwrócić uwagę, że konkurencja znacząca zaniża stawkę bazową (mniej więcej na poziomie 40-50% niższa). Jeśli obniżymy Państwu stawkę bazową o wspomniany procent i będziemy wypłacać dodatki za nocki i weekendy to rzeczywistości, w skali miesiąca zarobicie Państwo mniej. Nikt też Państwa nie zmusza do pracy w Naszej firmie. Co do wyjazdów służbowych – owszem mają takie miejsce, jednak staramy się to ograniczać do przypadków, kiedy rzeczywiście jest taka konieczność. Informujemy również Państwa, że w każdej chwili możecie Państwo zgłosić swoje uwagi na specjalnej, anonimowej infolinii – numer podany jest w Naszym wewnętrznym informatorze, którzy otrzymują Państwo w każdym miesiącu. Team Prevent

Dlaczego piszecie tutaj żeby ,,omijać firme szerokim łukiem''co takiego jest w Team Prevent Poland że akie opinie ludzie wpisuja

logo firmy Serwisant rowerowy
Janina

Dzień Dobry,mam pytanie odnośnie oddziałów firmy czy jest możliowść odbywania wyjazdów służbowych w ramach pracy zarobkowej w TPPoland ? Proszę o odpowiedź.

maradona

Cześć wam chce zapytać o zarobki w prevencie poland co firma ma najlepszego co zaproponowania swoim pracownikom nowym

Andrzej kalic

Jakie macie szkolenia dla nowych którzy dopierow przyszli do pracy ile trwają i czy Team Prevent Poland płąci za nie nowym pracownikom czy nie koniecznie jak to w umowie jest dzieki z góry!pozdrawiam

chyżo

Jak widzę te głupoty powyżej to mi się odechciewa. Nikt nie kupował żadnych obrazów... były pożyczone od zaprzyjaźnionej malarki.

mr.x

W tym miesiącu "ludzie z biura" zrobili sobie imprezke: zaprosili Soyke, kupili kilka obrazów, popili i pojedli, bawili sie na parkiecie do rana, później grill i Fifa na PS3. Dobrze, że wiemy dlaczego nie dostaliśmy premii. Cieszy mnie to, że chociaż Wy dobrze się bawiliście.

Gruby Jakubek

chcesz PRAWDZIWYCH i RZETELNYCH informacji o tej firmie? pisz na meila: keraaj@vp.pl dostaniesz odpowiedz od osob z róznych regionów Polski,które pracowały lub pracuja w T.P.

Magda

Znam te firme, pracowałam tam przez niecały rok i moje zdanie na ich temat nie nadaje sie do zacytowania. Ogólnie fatalnie, nie polecam, dobrze ze mam juz inna prace, pupilki szefostwa maja dobrze a reszta ma zaiwaniac.

Kronikarz Ortografik

Tream Plevent jest najlepsza krasnoludzka firmą na swiecie :)

Avatar

Prince, po prostu musisz przyjąć do wiadomości, że są osoby, które pozytywnie oceniają tego pracodawcę - ja jestem jedną z nich, a powody dlaczego tak myślę już podałem.

avatar

Pracuje w Teamie od kilku lat, przeszedłem wiele zakładów i koordynatorów, więc wydaje mi się, że moja wypowiedz będzie wiarygodna. Uważam, że negatywnie opinie o tej firmie są przesadzone. Nie pracowałem co prawda w Żorach, ale tam gdzie pracowałem zawsze było OK. Firma mnie nigdy nie oszukała, zawsze wypłaciła to co mi się należało zgodnie z przepisami prawa. Nie zdarzyło mi się również, by nikt z firmy nie zareagował na moje uwagi co do pracy / jej warunków - czasem wystarczy po prostu poprosić o chwile rozmowy z przełożonymi, a oni na pewno pomogą. Jeśli uważacie, ze wasz koordynator jest do bani, to przecież w każdym tygodniu jest ktoś z wyższego kierownictwa; są telefony do centrali, maile, formularze przez strony internetowe... mnóstwo dróg dotarcia "wyżej"

pit

Myślę, ze nie jest aż tak źle, skoro wszyscy dalej pracujemy, nie mowie, ze jest raj, ale trzymajmy sie faktów, żaden z nas jeszcze za ciuchy płacić nie musiał, Ten nowy starszy koordynator w Żorach jest według mnie ok. Ja tez nie znam nikogo, kto pracuje za dechę brutto, jak piszecie, ci których znam wszyscy maja więcej, zapierducha w Żorach jest niezła, ale płacą ok i ja na razie nic lepszego nie mam.

pepe

radzę Ci z życzliwości,omijaj tę firmę bardzo szerokim łukiem

Pavulon

Panowie! prosze nie trolowac! Team Prevent to bardzo porzadna firma. Sam pracuje w niej od ponad roku i bardzo sobie chwale. ale kasa jest niezla. Jasne ze trzeba czasem pracowac po kilkanascie godzin, ale jak ktos nie chce pracowac, to zawsze bedzie mial jakis problem. Ubranie robocze dostaje regularnie, posiłki regeneracyjne również. W zeszlym roku pojechalem na wczasy firmowe nad morze. Mamy spotkania integracyjne, rozne imprezki, paczki dla dzieciakow pod choinke, bony na swieta, premie placone regularnie, zwrot kosztów dojazdu do pracy (bilety na autobusy), bilety do kina, wejsciowki na basen, mam nadzieje ze dostane kiedys tez umowe o prace. Wiec nie piszcie głupot, bo odstraszacie chetnych do pracy!

kilkalat
@Pavulon

Pracuje w TP od dobrych kilku lat. Mozesz mi napisac cos wiecej o wczasach firmowych. Przez lata jak pracuje nigdy nie było nawet takiej propozycji. Piszesz o paczkach dla dzieciakow pod choinke, bonach na swieta, premiach placonych regularnie, biletach do kina. O tym takze pierwsze słysze. Pavulon, Czytając Twój post dochodze do wniosku że albo pracujemy w innych Team Preventach albo najzwyczajniej kłamiesz i wstawiasz "posty na zamówienie"

ocb

a kto tam teraz szefuje??

Ma ktoś jakieś informacje o tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o SQD Alliance - Pszczyna

• Jak się pracuje w SQD Alliance?

Zobacz opinie na temat firmy SQD Alliance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SQD Alliance?

Kandydaci do pracy w SQD Alliance napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SQD Alliance