DNP Sp. z o.o.

Opinie o DNP Sp. z o.o.

Chętny

Jak jest z pracą w soboty na kontroli jakości? Czy za pracę w sobotę pracownik ma wypłacone nadgodziny na tym dziale?

Kazio obserwator
@Chętny

System równoważny albo czterobrygadowy. Czyli tyrasz soboty po pierwszej zmianie i po drugiej zmianie oczywiście nie masz za to płacone (system równoważny ) tylko oczko w tygodniu zazwyczaj jest to piątek poprzedzający pracująca sobotę. Tak w nagrodę żebyś czasem nie miał swych dni pod rząd wolnych żeby Ci się od wolnego w głowie nie przewróciło. Aha zapomniałem dodać że majówka też pewnie pracująca jak każde inne mniejsze święto (w normalnych zakładach potrafią zorganizować pracę tak żeby ludzie mieli wolne a tutaj tak nie jest)

@Chętny

Dział Kontroli Jakości pracuje na trzy zmiany. Zgodnie z grafikiem każdemu z pracowników przypada jedna sobota pracująca w miesiącu. Za ten czas jest ustalany dzień wolny w tygodniu, natomiast jeśli zdarzy się, że pracownik wypracowuje nadgodziny - wtedy są one płatne.

Stary pracownik

Dolina Noteci czy będą dawane bony na święta tak jak wspominacie o tym w ogłoszeniach o pracę ? Bo z tego co słychać to raczej nie będzie .

@Stary pracownik

W 2023 r. świadczenie świąteczne będzie miało formę karty przedpłaconej, która będzie wydawana od 17.03.2023 do 24.03.2023 r. Karty aktywne będą od 1 kwietnia 2023 r. To na nich będą dostępne środki przekazywane w ramach bonów świątecznych.

Elżbieta
@Dolina Noteci

Czyli pracownik nie dostanie pieniędzy do ręki tylko na karcie przedplacowej tak? Gdzie kartę będzie można wykorzystać? Jaka ma być to stawka, coś wiadomo?

@Elżbieta

Tak, bony wydawane są w formie karty przedpłaconej. Kartą za zakupy można płacić w sklepach partnerskich sieci Stogrosz, w sklepach firmowych ZM Łuków oraz ZM Henryka Stokłosy. W przypadku Świąt Wielkanocnych jest to kwota do 500 zł, a Bożego Narodzenia do 1000 zł.

ADHD

Jak tam wyrobnicy z DNP?!Bony były?!Odliczone od wypłaty oczywiście!????Jak tam cięcia po premiach?!Tną ale jest praca to jest dobrze-prawda?!Już wam zwiększyli normy czy jeszcze musicie więcej pokazać aby tak było?!Macie plany na weekend majowy?!Ah zapomniałem-zrównoważony system pracy!Jest dobrze prawda?!Haha

Becia

Jak zgłaszać ? Nieprawidłowości skoro się nic z nich nie robi ???? Dajcie wszystkim najnizszą krajową nawet kierownikom i po temacie. Przecież tylu ludzi za bramą czeka można usłyszeć co chwila. Był by tu spokój

@Becia

Swoje uwagi i spostrzeżenia można zgłaszać przełożonemu lub anonimowo na adres mailowy kontakt@dolina-noteci.pl. Wiadomości wysłane na ten adres mailowy trafiają do Zarządu spółki.

@Dolina Noteci

Bzdura!Zgłaszałem ostatnio anonimowo sprawę!Dostałem odpowiedź,że anonimowo nie można!A sprawa była bardzo poważna!

@KORZEŃ

Rzeczywiście w powyższym komentarzu jest błąd. Zarząd nie rozpatruje anonimów, ponieważ nie da się tego zrobić obiektywnie. Anonimowe zgłoszenia nie są możliwe do obiektywnego zweryfikowania, ludzie w Internecie bez podawania swoich danych, mogą napisać wszystko, a my nie mamy jak tego sprawdzić.

@Dolina Noteci

Nie zgodzę się z tym komentarzem!Opisałem dokładnie sytuację oraz bardzo prosty sposób aby ją zweryfikować!Ludzie woleli by zgłaszać anonimowo różne sytuacje aby uniknąć ewentualnej ,,zemsty,,przełożonych!No ale takie jest najłatwiejsze wybrnięcie z sytuacji!

Barbara
@KORZEŃ

W takim wypadku co zamierzasz zrobić? Zgłosisz to jednak osobiście i jawnie? Skoro piszesz to ważna sprawa... Czego ta sprawa dotyczyła?

@KORZEŃ

Rozumiemy Pana stanowisko, jednak w rzeczywistości anonimowe zgłoszenie może napisać każdy i nam jest bardzo ciężko się do tego ustosunkować. Tak jak napisaliśmy poprzednio, Zarząd nie rozpatruje anonimów.

BezzębnaHalinazWyrzyska

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie na temat pracy na produkcji w DNP!Osoby,które tu piszą jak tam jest super i fajnie to albo brygadziści albo ich(usunięte przez administratora)!Stanowczo odradzam osobom szukającym pracy!Z resztą opinia w okolicy i tak jest nie najlepsza!I jeszcze trzeba powiedzieć o karach!Odnoszę wrażenie,że pracownicy komuś będą ,,sponsorować,,albo wysoką premię albo rodzinne wakacje na ,,Malediwach,,!

Edyta
@BezzębnaHalinazWyrzyska

A za co te kary można dostać? I jakiej są wielkości? Jakie opinie o firmie krążą w okolicy? Duża jest tu rotacja?

@Edyta

Wystarczy zobaczyć,że ogłoszenia o pracę w DNP wiszą bardzo długo aby zrozumieć jaka tam rotacja!Mają cennik kar,za różne przewinienia,od 100 do nawet 500 zł...Ostatnio kobieta dostała -200 z premii za to,że dwa wózki miały niedowagę.Z resztą przełożeni tylko szukają aby pojechać po premii!Dopuszczają się nawet przeszukiwań szafek pracowniczych bez obecności pracownika!Jedna z pracownic dostała po premii bo niby ktoś widział na kamerze,że je cukierka!Odradzam pracę w tej firmie stanowczo,jeżeli to można nazwać pracą!?

BezzębnaHalinazWyrzyska

Cukierków,jedzenia,picia,telefonów!Wszystkiego za co można pojechać po premii!Każdy powód dobry aby ukraść pieniądze pracownikowi!Aż dziw że pracownicy się jeszcze nie zbuntowali,no ale w DnP jest taka ,,niewolnicza mentalność,,wśród pracowników!

Alina

Niektórzy narzekają, żeby narzekać zamiast pomyśleć chwilę. Logiczne, że nikt by nie chciał w puszce swojego psa znalezc cukierka bezzebnej haliny. A jak ludzie nie stosują się do zasad to nie dziwne że firma musi wyciągać jakieś konsekwencje

Fifarafa
@BezzębnaHalinazWyrzyska

Przeciez nikt nikogo tam nie trzyma sila. Jak praca nie odpowiada to trzeba szukac innej i tyle. To nie fabryka czekoladek i nie rossmann i chyba kazdy kto podejmuje tu prace to wiedział że zapachy mogą być różne. Opinia w okolicy akurat to nie wyznacznik ile ludzi tyle opini

@BezzębnaHalinazWyrzyska

We wszystkich zakładach zajmujących się produkcją żywności obowiązują rygorystyczne zasady, których celem jest zapewnienie najwyższej jakości i bezpieczeństwa końcowego produktu. Wszystko zapisane jest w systemie HACCP i zgodnie z nim na hale produkcyjne nie można wnosić jedzenia ani picia. Używanie telefonu komórkowego podczas pracy mogłoby spowodować niebezpieczeństwo. Nie ma ani cennika ani listy kar, natomiast za rażące zaniedbywanie swoich obowiązków czy nieprzestrzeganie regulaminu, co często wiąże się ze stwarzaniem zagrożenia np. dla produktu końcowego, premia może zostać pomniejszona. W zakładzie są wyznaczone miejsca na spożywanie posiłku, na trzymanie swoich rzeczy osobistych. Wszystkie te wytyczne są nałożone na zakład przez odpowiednie instytucje państwowe.

Alina

Halino, nie wyzywajmy nikogo od (usunięte przez administratora)h, Dociekliwemu pewnie chodziło o przypadkowe dostanie się gumy do karmy. Po to są regulaminy, które zabraniają pewnych rzeczy na produkcji, np. żucia gumy, noszenia pierścionków, ubrań z guzikami itp., żeby wyeliminować wszelkie ryzyko. Bo później pojawiają się w Internecie zdjęcia, że ktoś coś znalazł w karmie. A jeśli trzymają jedzenie nie w tych szafkach, które są do tego przeznaczone, i to jedzenie się tam może popsuć, to i mają konsekwencje w postaci mniejszej premii.

Joanna

Za trzymanie cukierka w szafce kara? Przecież to jakaś totalna bzdura! Nie chce mi się w to wierzyć.

Dominika
@Joanna

Wydaje mi się ze to zwykle wyolbrzymianie .. skoro pracownik ma klucz od swojej szafki to niby jak kierownik ma ją otworzyć ? Wzrokiem ?

@Dominika

Pracownik ma jeden klucz. Jednak 2 klucz mają w biurze na wypadek jeśli się zapomni albo zamek się popsuje

Bez doświadczenia
@Joanna

No właśnie też mi się nie chce w to wierzyć... nie mam doświadczenia pracy w takim zakładzie ale zastanawiam się czy dam radę. Jakie obowiązki mają na produkcji kobiety? i czy faktycznie takie zachowania jak to sprawdzanie szafek zdarzają się często? Mój pies je karmę z Doliny i żadnej innej nie chce. Czy są jakieś zniżki dla pracowników?

Jadwiga
@Edyta

Brygadziści mówili o tym wiele razy, że nie wolno żuć gumy bo później są reklamacje ze ktos coś znalazł w karmie. Ile ludzi tyle opini, rotacja jest ale to chyba przez to że spoleczestwo dzisiejsze nie jest nauczone pracy. najlepiej dać pieniądze za siedzenie w domu.

@Jadwiga

Brygadziści o tym mówili to fakt!Sami na każdym kroku wpierniczają cukierki albo żują gumy!A reklamacje to raczej bo znaleziono folie,kawałek plastiku czy jak ostatnio kolczyk od trzody chlewnej!Trzeba być niespełna rozumu aby wrzucić gumę lub cukierka do karmy!Apropos rotacji to w Polsce pomału kończy się taka niewolnicza mentalność,że robota byle jaka ale jest!

@KORZEŃ

Przepisy obowiązujące w zakładach produkujących żywność zarówno dla ludzi, jak i zwierząt, zabraniają spożywania czy wnoszenia jakichkolwiek produktów spożywczych na hale produkcyjne, nasz zakład nie jest wyjątkiem. Nie jest nam znany fakt, że brygadziści naruszają te przepisy, zweryfikujemy to.

PapaMobile

Coraz gorzej się robi na produkcji!Zwiększenie i tak już wysokiej normy,jakieś listy za co i ile będzie odciągane od premii!Same negatywne zmiany!Za niedługo będzie odliczane od czasu pracy wyjście do toalety!A co dla pracownika?!Uśmiech przełożonego?!Bo jego premia będzie 3 razy większa!?Trzeba szukać innej pracy bo robi się nieciekawie!Do osób szukających pracy: jeżeli macie alternatywę to skorzystajcie!Ta praca jest dla desperatów!

@PapaMobile

Zwiększenie norm wiąże się z ciągłą modernizacją zakładu, zwiększeniem mocy produkcyjnych, wydajności linii i zatrudnianiem nowych pracowników. W naszym zakładzie nie ma listy kar i przewinień, ale za rażące zaniedbywanie swoich zadań czy nieprzestrzeganie regulaminu, premia może być pomniejszona.

PapaMobile
@Dolina Noteci

Nie ma listy kar i przewinień?!A co znajduje się do wglądu w ,,akwarium,,przełożonych?????Proszę nie kłamać!!!

OrzełczyReszka

Cięcie premii za byle co,nie przestrzeganie dni ustawowo wolnych od pracy,a jeżeli już takie są to niejasne wynagrodzenie za taki dzień!Atmosfera-żadna!Niesprawiedliwe przyznawanie premii kwartalnych!Ponieważ mimo tego że osoby ma okresie próbnym pracują razem ze starszymi stażem pracownikami na wyniki danej linii są pomijani!Praca jak każda inna na produkcji!Siedź cicho i z......aj!

Orzeł
@OrzełczyReszka

W Pile na pakowaniu wszystkie święta są wolne.Bo pakujemy wszystko na bieżąco Premię na okresie próbnym daje kierownik jeśli ktoś się stara. Może byłeś na L4 w tym czasie? To by dużo wyjaśniało.

Krystyna
@Orzeł

czyli za l4 się cierpi? :( frekwencyjna tak? a gdyby nie były wolne to można byłoby sobie dorobić...?

OrzełczyReszka
@Orzeł

Nie nie byłem na L4

@OrzełczyReszka

W naszym zakładzie obowiązuje system równoważnego czasu pracy. Staramy się dni ustawowo wolne od pracy pozostawić jako niepracujące. Grafik jest ustalany odpowiednio wcześniej, a harmonogram pracy jest wszystkim znany. Jeśli chodzi o premię to jest ona wyliczana na podstawie liczby przepracowanych dni.

Bambucza
@Dolina Noteci

Dla osób na okresie próbnym też?!Bo z tego co się orientuję to nie!Pomimo iż takie osoby pracują tak samo na wyniki jak inni!!!

????
@Dolina Noteci

Dziwne bo w takie święta jak np.Trzech Króli się pracuje.A w zamian za to jest dzień wolny w tygodniu.I z sobotami jest tak samo - dzień wolny w tygodniu.A powinno być zapłacone i to sporo .

@????

W naszym zakładzie obowiązuje system równoważnego czasu pracy. Jeśli chodzi o święta to produkcja nie pracuje m.in. w święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Nowy Rok, Wszystkich Świętych. Zdarzają się jednak dni ustawowo wolne od pracy, w których produkcja nie może pozwolić sobie na przestój. Nasi pracownicy dostają harmonogram i według niego przychodzą do pracy. Dlatego wiedzą, kiedy mają wolne z odpowiednim wyprzedzeniem.

Ostatnio jest sporo ogłoszeń jeśli chodzi o sklep internetowy w Ujrzanowie. Czy mógłby ktoś powiedzieć coś więcej o tej pracy??

Niepracujący
@Zainteresowany

Nie wiem czy to dokładnie o sklep internetowy chodzi bo chyba są też tam inne oddziały, ale jak słuchałem opowieści mojej koleżanki to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Panuję tam dość "rodzinna" atmosfera skoro pani kierownik potrafi pilnować czy dziewczynom nie spóźnia się okres, czy spiją z mężem po slubie itp. Dziwne też są odginane rogi druczków płacowych w miejscu gdzie jest kwota wypłaty czy dzwonienie i pytanie czy na kamerach widoczny był dany pracownik w pracy bo nie dostała od niego odpowiedzi na wiadomosc na skrzynce. Brakuje jeszcze polecenia służbowego o plan na reszte dnia po pracy

@Zainteresowany

W Ujrzanowie znajduje się magazyn, który zajmuje się realizowaniem zamówień ze sklepu internetowego www.dolina-noteci.pl. Zadaniem takich osób jest kompletacja towaru, przygotowywanie paczek do wysyłek, utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy. Osoby, które posiadają aktualne uprawnienia na obsługę wózków widłowych, zajmują się przyjmowaniem towarów na magazyn, układaniem ich w wyznaczonych miejscach. Do zadań takich osób należy również kontrola jakościowa i ilościowa asortymentu.

@Niepracujący

Do tej pory nikt nie zgłaszał podobnych uwag, tak więc ciężko jest nam odnieść się merytorycznie do tego, o czym Pan pisze.

Bogdan
@Dolina Noteci

Jeśli chodzi o prace na wózkach widłowych to jak nie ma się uprawnień można je zrobić w firmie? Wysyłają na takie kursy czy trzeba samemu we własnym zakresie o to zadbać?

@Bogdan

Oczywiście, jest u nas możliwość odbycia kursu uprawniającego do obsługi wózków widłowych. Zazwyczaj to propozycja dla osób, które przeszły pozytywnie okres próbny. Posiadanie uprawnień wydawanych od 2019 r. przez Urząd Dozoru Technicznego, już na starcie, to dodatkowy atut podczas rozmowy rekrutacyjnej.

@Dolina Noteci

Nie prawdą jest, że nikt nie zgłaszał. Robiłem to dwukrotnie. Jednak bez jakiejkolwiek interwencji.

DNS UJRZANOW

jak wyglada praca w DN store Ujrzanow? ostatnimi czasy jest sporo ogloszen o prace, czym to jest spowodowane? jak wyglada tam sytuacja ?

@DNS UJRZANOW

W Ujrzanowie prowadzimy rekrutację na stanowisko magazyniera. W tym miejscu realizowane są zamówienia składane w naszym sklepie internetowym www.dolina-noteci.pl. Pracownik magazynu zajmuje się przyjęciem towarów na magazyn, kontrolą ilościową i jakościową przyjmowanych towarów, kompletacją wysyłek zgodnie ze specyfikacją zamówień, układaniem towaru w wyznaczonych miejscach, a także utrzymywaniem ładu i porządku w magazynie. Wzmożona rekrutacja związana jest z rozwojem naszego sklepu internetowego i regularnie zwiększającą się liczbą zamówień. Dlatego potrzebujemy więcej rąk do pracy.

Jakubo

Pracowałem pierwszy dzień w pracy po zatrudnieniu. Od razu sprawdzanie szafek pracowniczych. Polecam każdemu pracę w Pile :)

Jak się pracuje z ludźmi z Dnp S.A.?

Dolina Noteci

Robimy wiele, by z naszym zespołem pracowało się dobrze. Jednym z działań jest wprowadzenie Programu Poleceń Pracowników. Dzięki temu każdy ma wpływ na tworzenie zespołu, w którym pracuje. Wynagradzamy dodatkowo pracownika premią w wysokości 1000 zł, jeśli kandydat z jego polecenia przejdzie pomyślnie rekrutację, zostanie zatrudniony i przepracuje min. pół roku.

Lena

Co można mówić? Albo się robi albo się stoi. I wtedy pisze że mało że chxe więcej. Mimo ze stoi i nie robi. Macie rację w każdej firmie trzeba sobie zapracować na stanowisko na to by być lubianym Nie rozumiem po co takie komentarze. A czytając wcześniej wypowiedzi, może mają buntować? Może tak to jest że koniec pracy normy zrobione i wtedy się zwalnia prace? Bynajmniej w mojej poprzedniej firmie tak było. Nie zwalnialo do 0 ale temp bylo wolniejsze i mozna bylo pozwolic sobie na pogaduchy. Może tutaj też tak mają? Jednak trzeba pamiętać że praca pracą ale towarzystwo też jest ważne:)

Maria
@Lena

@Lena. Towarzystwo to można wybierać jak się idzie na imprezę, w pracy musisz nauczyć się współpracować z ludźmi. Napisałam że w swojej pracy jestem lubiana, ale pewnie nie przez wszystkich. Nie mam z tym problemu, nie idę na zwarcia, po prostu staram się najlepiej jak umiem wykonywać swoje obowiązki.

Maria2
@Maria

Wiadomo,ze każdemu się nie dogodzi

On132
@Lena

Co za bzdury Wy tu ludzie wypisujcie? Jakie zasłużyć na to żeby być lubianym? Większych głupot w życiu nie czytałem. Można kogoś nie lubić ale trzeba go tolerować i współpracować bo każdy jest inny. Jak jeden drugiemu będzie robić pod górkę to w firmie zawsze się będzie źle pracowało . Osoby które tam pracują wiedzą jak jest i nie trzeba tutaj dużo pisać, prawda zawsze się obroni prędzej czy później. Każdy widzi to co chce.

Szaman

Tej do idź strzelić z ucha do przełożonych!Dostaniesz klapsa w (usunięte przez administratora) i status ,,wafla,,????Co za ludzie!Napewno jesteś jednym z tych co trzymają formę ponad normę!Staraj się dalej a i tek będziesz tylko parobem!

Pakowacz
@Lena

Norma wyrobiona to można zwolnić? Świetne podejście. Wtedy czas na knucie i obgadywanie? Może na innym stole nie mają normy to ciężko zrobić paletę więcej żeby podnieść normę sąsiada i każdy dostanie premię? Potem tacy chcą jako pierwsi podwyżki i krytykują tych co im zależy a brygadzistki są wtedy złe. Ruszcie się do pracy a nie wypisywania głupot które krzywdzą niewinne osoby za dziecinne podejście do pracy.

Pracownik ale były

Dobrze że nie pracuje już tam. Można było myśleć że się polepszy. Ale jednak nie. Powodzenia

Kiks

Byłam na tej niby śmiesznej rozmowie o pracę. Podziękowałam widząc co tam na hali sie odpier***.Praca niby na normy jakie normy ??? (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) za śmieszne pieniądze. Za kilka lat wasze ręce, kręgosłupy - podziękują wam. Nie dajcie sie jak za miskę ryzu. Pracując w grupie masz narzucona normę to jest jeszcze gorsze od akordu. Dopuki nie zabraknie naiwników do tego (usunięte przez administratora) dpokuty będa takie obozownie.

Krystyna
@Kiks

Czyli nawet nie spróbowałaś a oceniasz? To ja ciekawa Jestem jak to musiało wyglądać. Co do tych kręgosłupów chyba zachowują jakąś ergonomię? Stosują tu bhp?

Kiks
@Krystyna

Nie musiałam pracować żeby wydać opinie. Pracowałam za granicą wiele lat te na produkcji ale takiego czegoś jeszcze nie widziałam. Na normę to można sobie kartki przerzucać po kilku godzinach z tymi puszkami w bardzo szybkim tempie człowiek przyzwyczai się do bólu, ale nie masz pojęcia jakie konsekwencje go czekają w przyszłości. Poza tym gość oprowadzający z tekstem w szafkach nie zostawiać cennych rzeczy bo kradną. Że what???? Poza tym jak chce siedzieć w norze to owa taka sobie wykopie bo po ciemku pracować nie będę. Idź Krystyna pracuj na zdrowie ci to wyjdzie.

optymistka
@Kiks

Twoja opinia zbyt płytka i mam wrażenie że pochopna. Pełna usuniętych przez admina wyrażeń i błędów ortograficznych. Tak naprawdę nie jest rzetelną, gdyż wydawana była (co sama przyznałaś) na podstawienie rozmowy kwalifikacyjnej i kilku minut pobytu na hali.

optymistka
@Kiks

Co do tych lat pracy za granicami kraju mam duże wątpliwości

Obserwator

Święta racja

Stary pracownik

Trochę niesprawiedliwe zrobili z tymi bonami na święta. Na zebraniu prezes powiedział że dla każdego to dlaczego nowe osoby są z tego wykluczone? Przecież tak samo pracują co starsi stażem i jakby nie patrząc to są święta i te osoby powinny chociaż coś dostać

@Stary pracownik

W naszej ocenie przyznawanie bonów pracownikom, którzy przeszli pozytywnie okres próbny jest sprawiedliwe. Oznacza to, że nasza współpraca dobrze się układa, dlatego takich pracowników chcemy docenić. Bon jest nagrodą za dobrą, sumienną pracę, zaangażowanie, co jesteśmy w stanie ocenić dopiero po zapoznaniu się z nowym pracownikiem w trakcie trwania pierwszych 3 miesięcy.

@Dolina Noteci

Tylko osoby które pracują dopiero miesiąc dostały bony świąteczne niż osoby które pracują już prawie 3

@Dolina Noteci

Te bony to powinien być fundusz socjalny jak w każdej firmie zatrudniającej 50+ ludzi (tak chyba jest w kodeksie pracy zapisane) a nie jakis wymyśl że jest to nagroda za przepracowany okres. (Bo jeżeli jest to traktowane jako jakaś nagroda to w tej firmie nie ma kompletnie funduszu socjalnego na pracowników). A mam jeszcze pytanko do @Dolina Noteci skoro tak stawiacie na rozwój pracowników (niby) to dlaczego na magazynie nie są awansowani pracownicy z magazynu na wyższe stanowiska (typu brygadzista) tylko zatrudnia się kompletnie zielonych ludzi a pracownicy takich ludzi szkoła a potem jest jego przełożonym pośrednim ??

@Stary pracownik

Postaramy się zweryfikować tą sytuację, jednak według wewnętrznych ustaleń, tak jak już pisaliśmy, bony przyznawane są osobom zatrudnionym powyżej 3 miesięcy.

@Dziadowo

Robimy wiele na rzecz naszych pracowników. Jednym z benefitów jest właśnie przyznawanie bonów świątecznych. Obowiązuje u nas również system premiowy, zapewniamy prywatną opiekę medyczną, za którą pracownik płaci tylko złotówkę, organizujemy też szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Jeśli chodzi o rozwój pracowników, to stawiamy właśnie na awanse wewnętrzne i tutaj możemy pochwalić się kilkoma historiami, w których dana osoba przeszła przez kolejne stanowiska stając się np. kierownikiem działu. Zatrudniamy również osoby z doświadczeniem zdobytym w innych firmach, które mogą wnieść wiele nowych rozwiązań do naszej organizacji, ale potrzebują wprowadzenia do zasad obowiązujących w naszym zakładzie.

@Dolina Noteci

Może w Polanowie tak ale na pewno nie w magazynie w Pile

@Dolina Noteci

Przed zatrudnieniem kogokolwiek nowego na stanowisko wyższe niż magazynier dobrze byłoby sprawdzić kompetencje pracowników (pewnie w dokumentach macie historię pracy ludzi bądź ich CV) poza tym dobrze byłoby wywiesić chociaż informacje na magazynie o naborze wewnętrznym. Kto chce to złoży dokumenty a jak nie będzie chętnych to wtedy zatrudniać z zewnątrz. Toi się wydaje najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie

Niesprawiedliwa firma , jeśli chodzi o traktowanie pracowników. Osoba , która ledwo zaczęła pracę dostaje bon 1000 zł a osoba która pracuje już 3 nic nie dostaje bo mu się nie należy bo wszystko zależy od kierownika działu. To moje jest pytanie co to za kierownik który nie traktuje sprawiedliwie swoich pracowników? Chodzi mi mniej więcej o dział produkcji bo na innych działach nie ma takiego kierownika co wydziela komu dać a komu nie

Dolina Noteci

Bony były przyznawane jednorazowo - 10 listopada - pracownikom, którzy na ten dzień przepracowali więcej niż 3 miesiące i ich umowy zostały przedłużone.

BOBEK

Jako nowa pracownica Doliny Noteci w Pile na dziale pakowania nie potwierdzam aby jakieś osoby były,,pupilami,, . Miałam przyjemność pracować z Tymi Paniami. Są bardzo miłe i przyjazne. Wytłumaczą jak produkt pakować w dane pudełko i jak układa się na palecie. ( Układają wtedy jak mężczyzna musi na chwilę wyjść) to się nazywa pomoc i praca w grupie. Kadra kierownicza jest bardzo pomocna i miła. Nie nakładają swojego zadania i przede wszystkim jak słyszę, że jest mobbing to trafia mnie..... . Brygadziści są uśmiechnięci. Dziewczyny tak samo. Jest miła atmosfera. Cieszę się, że tam pracuję. Szczerze polecam.

Pozytywnie
@BOBEK

Jesteśmy wszyscy grupą.Nie ma lepszych i gorszych.1 mix ma 5 smakow inny mix 3,każdy pakuje swój smak,ale na wspólna palete mixa.Jak ktoś idzie się napić, zapalić czy do toalety to jeden drugiemu pomaga.Nikt nikogo nie popędza,ani brygadzistki ani pracownicy,wystarczą chęci do pracy.Każdy wie ile palet zrobić na 78% normy przez cały dzień to wystarczy rozłożyć sobie siły.Jak ktoś ma gorszy dzień to o tym informuje,albo idzie po przepustke lub tabletki do brygadzistek.Taka prawda.Imprezy integracyjnej dla całego pakowania nikt nie pamięta?Jakoś wszyscy byli nawet brygadzistka i wszyscy razem się bawili.Wystarczy pogadać z nimi a nie wymyślać historie.

Bezpośredni
@Pozytywnie

Ciekawi mnie tylko jedno co te ,jakże „kochani”brygadziści wam obiecali za tak piękną opinie w tych absurdalnych komentarzach. Najwidoczniej z kierownikiem brygadziści nie są tylko na stopie służbowej skoro wszystkie skargi na ich złe traktowanie pracowników są bagatelizowane. Nie polecam z całego serca ….

@Bezpośredni

Byłam pracownikiem owego pakowania. Nie spotkałem się że złym traktowaniem pracowników. Można bardziej rozwinąć mysl

Gość123
@Bezpośredni

Teraz nagle kraina mlekiem i miodem płynąca? Żałosne. Praca zespołowa? Wszystko zależy z kim się pracuje przy stole, bo czasem jest tylko jeden cel : wykończyć kogoś. I z tego co Mi wiadomo to na imprezie integracyjnej nie byli wszyscy więc warto się nad tym zastanowić.

BylyPracownik
@BOBEK

Wszyscy uśmiechnięci, miła atmosfera, (usunięte przez administratora) Proszę Was. Podczas kilkumiesięcznego stażu w tej firmie poza kilkoma pochwałami od innych pracowników nie usłyszałem żadnej ze strony brygadzistów. Za każdym razem mowa o tym jak źle pracujemy, że błędy, że nie podoba mi się to jak ludzie dzwonią do swoich dzieci, że normy podnoszone i osobiste skargi. No nie jest to dobre podejście zdecydowanie. Demotywuje pracowników. Dobrze napisał ktoś, że jest podział wśród pracowników. Są Ci którzy mają dobrze przez przymilanie i Ci którzy są zniechęcani do pracy. Dlatego niech Was nie dziwią teraz nagłe utopijne komentarze. Jak wcześniej też pisałem cokolwiek zgłosi się kierownictwu to najpierw wiadomość trafia do brygadzistek po czym temat się kończy. Przy próbie ciągnięcia dalej niewygodnego tematu jest sie bardziej zbywanym. No chyba, że jest się jednym z tej lepszej grupy ;)

Ciekawska
@BylyPracownik

A czy w każdej firmie gdzie jest duża ilość pracowników nie jest, że są te gorsze osoby i te lepsze? Przymilanie się? A jak się dobrze pracuje? To przymilanie czy robię czegoś na 100 procent? Czytam opinie i zastanawiam się czy składać dokumenty. Praca na 1 zmianę jest ok i te godziny. Ma się potem czas dla dziecka. Ale atmosfera może nie zachęcać. Robić swoje i koniec. Czas pracy się kończy pora wracać do domu

@BOBEK

Dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie. Wszyscy pracownicy traktowani są tak samo. Nowe osoby mają 3 miesiące na wdrożenie się, poznanie zespołu, asortymentu, nauczenie się nazw produktów, sposobu pakowania, logistyki, co pomoże im w późniejszym czasie i zdecydowanie ułatwi pracę. Pierwsze dni w pracy, to czas na wdrożenie w nowe obowiązki. Tu z pomocą przychodzą również bardziej doświadczeni pracownicy, którzy pomagają w procesie adaptacji. Zadaniem brygadzistów jest koordynowanie pracy poszczególnych zespołów, zwracanie uwagi na jakość czy podnoszenie efektywności pracy. Takie obowiązki powierzane są brygadzistom, których zadaniem jest je realizować. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres mailowy – kontakt@dolina-noteci.pl, gdyż dostęp do tych wiadomości ma tylko Zarząd i Dyrekcja.

@Gość123

Na stołach wystarczy się dogadać. Ciężko jest ale wiadomo nikt nie mówił że będzie praca leżąca. Pracowałam na pakowaniu i byłam na imprezie integracyjnej mimo krótkiego stażu. I z tego co widzialam to nie było osób będące na wolnym i zwolnieniu. Reszta mogła być skoro nowe osoby też wyrażamy chęć.

Maja
@Gość123

Chyba w każdej firmie tak się zdarza, że z jednym ma się lepsze relacje, z innym gorsze... A dlaczego nie wszyscy byli na imprezie, nie przyszli, czy nie zostali zaproszeni? Istotne też, kto organizował imprezę, oficjalnie firma, czy była to inicjatywa prywatna? Spodobała mi się część komentarzy o współpracy, ale jestem osobą nieśmiałą, trudno mi nawiązać relacje z innymi, więc obawiam się, czy nie zostałabym wykluczona, jeśli zespół jest tak zgrany.

Artur

Przyszedłem do pracy 20 września czy należy mi się premia kwartalna za te 2 miesiące ? Bo bonu na święta nie dostałem

@Artur

Wydawanie bonów świątecznych rozpoczęliśmy dopiero od wczoraj, czyli od 15.11. Otrzymują je pracownicy, którzy zakończyli pozytywnie okres próbny, gdyż jest to dodatkowa nagroda za sumienną pracę i zaangażowanie. Jeśli chodzi o premię kwartalną to przyznawana jest ona również po skończonym okresie próbnym. Zdarza się również tak że w trakcie trwania pierwszych 3 miesięcy nowi pracownicy ją dostają. Te sytuacje rozpatrywane są indywidualnie.

Artur
@Dolina Noteci

A jak komuś się skończy umowa w listopadzie a nie dostał jeszcze bonu świątecznego , to może na niego liczyć w grudniu?

Karol
@Dolina Noteci

Ja mam umowę do końca listopada a bonu nie dostałem bo za krótko pracuje. Czy mogę dostać go w grudniu?

Agata
@Artur

Pewnie jak podpiszesz umowę w grudniu to powiedzą Ci że masz iść po bon świąteczny bo jakby nie patrzeć już okres próbny minie a z tego co napisała Dolina Noteci to po okresie próbnym dają

Level

Zero szacunku dla pracowników. Umowy zlecenie na początek, potem nie wiadomo. Zarobki marne, ale wypłata na czas. Chorobowe do 3 dni to minus 50% premii, powyżej 3 dni- zabiorą całą premię. Fundusz socjalny nie istnieje (poza bonem na ... 40 zł). Atmosfera tragiczna. Jeden na drugiego kabluje. Rotacja szalona. Jak to u Stokłosy.

No i Paweł kawał h.....

@Level

Bardzo nam przykro, że ma Pan takie doświadczenia związane z pracą w naszej firmie. Zastrzeżenia można jednak na bieżąco zgłaszać do swoich przełożonych. Chcąc mieć realny wpływ na poprawę warunków swojej pracy, trzeba dać jasny sygnał do zmiany. Cały czas staramy się poprawiać warunki pracy, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych pracowników. Na początek oferujemy umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące. Stawki zaczynają się od 22,50 zł brutto dla pracowników bez doświadczenia. Wynagrodzenie rośnie wraz z zaangażowaniem, doświadczeniem, stażem pracy. Obowiązuje u nas również atrakcyjny system premiowania, uzależniony od wypracowania określonych wskaźników i osiągania celówprzez każdy dział. Podjęliśmy współpracę z grupą Lux Med – liderem prywatnych usług zdrowotnych w Polsce. Dzięki temu dajemy naszym pracownikom dostęp do szerokiej listy lekarzy specjalistów, konsultacji, badań diagnostycznych oraz laboratoryjnych w wielu placówkach na terenie całego kraju. Pakiet indywidualny to koszt tylko 1 zł. Co więcej, jest możliwość zapewnienia oferowanych usług członkom rodziny, na preferencyjnych warunkach. Nasi pracownicy mają możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego. To dodatkowe zabezpieczenie w przypadku choroby, urazów i innych niefortunnych sytuacji, np. w pracy lub w drodze do i z pracy. Kolejny benefit to Program Poleceń Pracowników. Nagradzamy dodatkowo pracownika w wysokości 1000zł jeśli kandydat z jego polecenia pomyślnie przejdzie rekrutację, zostanie u nas zatrudniony i przepracuje min. pół roku. W ubiegłym roku z tego programu skorzystały 32 osoby, a do końca czerwca br. 29 osób. Wprowadziliśmy również bony świąteczne w wysokości 500zł do wykorzystania w sklepach partnerskich. Mamy nadzieję, że przedstawione argumenty świadczą o tym, że wiele się zmieniło w funkcjonowaniu naszej firmy. Co więcej, staramy się usprawniać pracę, unowocześniać systemy, modernizować zakład, by praca w Dolinie Noteci była ciekawym doświadczeniem zawodowym, ale takżę dawała możliwość rozwoju i nawiązania znajomości na lata.

Ujjn

Hggh

Magda
@Dolina Noteci

Jeśli chodzi o bony na święta to nie każdy dostanie. Musisz mieć przepracowane minimum 3 miesiące , więc to jest ściema że przyjdziesz np przed świętami i dostaniesz . Niestety jest mówione,że dla każdego a okazuje się zupełnie inaczej

@Dolina Noteci

A jak się ma to wynagrodzenie co piszecie 22.50+ premię? Realna Stawka na start 16.50 + premia ( dla tych co mają UDT) ci co nie mają 15 zł + premia. No niestety pracując w zmiennych warunkach cieplnych (magazyn) gdzie człowiek jest wystawiony na ciągłe zmiany temp. Załadunki rozładunku na dworze wiadomo częste przeziębienia lekarz prywatny nie postawi człowieka na nogi w 3dni dlatego też ludzie rezygnują z chorobowego i chodza do pracy chorzy zarażając tych co jeszcze dają radę a to dlatego żeby nie stracić tych pieniędzy i to nie małych w przypadku premii ! @dolina Noteci czy wy naprawdę nie rozumiecie tego co ludzie pisza ze na poziomie magazynu i kierowników niższego szczebla zgłaszanie nieprawidłowości i uwag nie ma sensu bo jest wszystko "schowane" poza tym jest się już na celowniku do odstrzału

@Magda

Mówione? To może od razu przed świętami się zatrudnić żeby dostać bon i potem się zwolnić. Każdy by chyba tak robił jakby mógł. W każdej firmie trzeba mieć jakiś okres przepracowany, żeby dostać premie czy jakieś inne bony. Nie tylko Chyba w rej dolinie. W mojej obecnej pracy musiałem przepracować 6 miesięcy żeby dostać właśnie bon na święta.

@Dziadowo

Stawka składa się z podstawy i premii w wysokości 50% podstawy, co w przeliczeniu wynosi minimum 22,50 zł brutto na godzinę na początku współpracy. To nasza propozycja na start dla pracowników bez doświadczenia, która po okresie próbnym wzrasta. Staramy się tak organizować pracę, aby były jak najmniejsze różnice temperatur, dlatego też stale inwestujemy w modernizacje mające na celu poprawę warunków pracy. Na przykład w ostatnim czasie zostały zbudowane rampy, aby ułatwić proces załadunku i wyeliminować konieczność wychodzenia na zewnątrz. Zapewniamy też odzież dostosowaną do temperatury. Oprócz podstawowego wynagrodzenia, na które składa się podstawa i premia miesięczna, pracownicy mogą otrzymać premię kwartalną, która jest nagrodą za wypracowany wynik i dyspozycyjność. Tak jak już pisaliśmy, prosimy o zgłaszanie wszystkich nieprawidłowości na adres mailowy kontakt@dolina-noteci.pl. Wiadomości te trafiają tylko do zarządu i dyrekcji, więc można mieć pewność, że każda sprawa zostanie rozpatrzona indywidualnie.

Amonim

Hej, a jak jest w pracy na produkcji w Polanowie? Czy też jest tak źle? Czy możliwe są nadgodziny? Jak mniej więcej z wynagrodzeniem na początek?

@Amonim

Praca na produkcji to praca fizyczna. Jednak automatyzacja procesów produkcyjnych sprawia, że w większości przypadków rolą człowieka jest kontrola pracy maszyn, a także obsługa innych urządzeń. Tak jak już pisaliśmy wcześniej, stawki zaczynają się od 22,50zł brutto na okresie próbnym dla pracowników bez doświadczenia. Dodatkowe uprawnienia, np. na prowadzenie wózków widłowych, doświadczenie w pracy z surowcem mięsnym to atuty, które bierzemy pod uwagę ustalając stawkę dla konkretnego pracownika. Każdy rozpatrywany jest indywidualnie.

Zostaw merytoryczną opinię o DNP Sp. z o.o. - Wyrzysk

• Jak się pracuje w DNP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DNP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DNP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 13 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DNP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DNP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DNP Sp. z o.o.