DNP Sp. z o.o.

Opinie o DNP Sp. z o.o.

Niszczycielką mnie nazwały

Ho,ho,ho komuś puściły nerwy ? Witam w klubie nazwanym na rozejściu niejednokrotnie cyt. PRZEDSZKOLEM. Wkońcu zaczęły pisać osoby, które jak widać pracują dłużej i znają najciemniejsze sekrety pracowania w Pile na pakowaniu jak ja. To pomyślałam tez coś od siebie dorzucę bo i tak nie zostaną mi wybaczone moje "gorsze dni" samopoczucia i do łask Brygadzistek już nie wrócę. Jestem pracownikiem, który od samego początku został naznaczony do " sprawdzania i eliminowania pracowników", a to dlatego, że zawsze wykonam normę, czasem nad i dopoki "donosiłam" byłam jedną z tzw. Pupilków. Ale zaczęło mnie to przerastać, kiedy każdy nowy przychodził do pracy nie spodobał się Panią przełożonym i stawiano mi zadanie pt. "Sprawdz go lub zrób tak aby już tutaj nie pracował/a". No ludzie ja tak żyć, już nie mogłam i przestałam, i nagle zostałam tą najgorszą bo się postawiłam i oficjalnie powiedziałam koniec. Teraz jestem rzucana do najgorszej pracy i wiem dobrze, że wyśmiewana przez owe Panie. O pracy na pakowaniu w Pile można by napisać książkę. Zarząd Doliny pisze, żeby nie być anonimowym, ale jeżeli to nasze jedyne źródło utrzymania to kto inteligentny się podłoży i podpisze ? Jak dla mnie każdy anonim powinien być sprawdzony, pod każdym względem. Każdy pracownik powinien porozmawiać na osobności z Dyrektorem, może wtedy zostałyby wyciągnięte konsekwencje. A na koniec wspomnę tylko, że dystrybutor z wodą został tak ustawiony na hali, żeby czasem na chwile nie usiąść.

Agnes
@Niszczycielką mnie nazwały

Zgadzam się z twoja opinia szkoda że dyrektor nie chciałby porozmawiac na osobności z pracownikami , ciekawe czy wogule ma pojęcie co dzieje się w jego zakładzie bo panie brygadzistki i kierownik maja swoje zasady i pracownika sumiennego wyrabiającego ich głupie normy z księżyca maja gdzieś bo im się nie spodoba twarz, i czasem ma gorszy dzień to się go pozbywają mam na myśli osoby które pracowały dobrze a poszły na chorobowe z przyczyn zdrowotnych nie katarek czy kaszelek

@Pracodawca a kiedy będą bony dostępne na karcie ?

@Marta

Karta aktywna jest od 1 grudnia.

Natalka
@DNP Sp. z o.o.

Mowa tu o bonach na święta czy te karty są doładowywane co jakiś czas i z różnych okazji? Na jakie okazje można dostać doładowanie takiej karty i jakie to zwykle są kwoty? Te kwoty ważne od 1 grudnia to do kiedy trzeba wyzerować?

@Natalka

Karty doładowywane są w ramach przyznawania dodatkowych, dobrowolnych świadczeń świątecznych - przed świętami wielkanocnymi oraz Bożego Narodzenia. Środki dostępne na karcie można wykorzystać w ciągu 3 miesięcy.

Cześć

Na jakie zarobki można u was liczyć? Szczególnie mam na uwadze stanowisko kontroler jakości . Polecacie pracę w DNP Polanowo?

@Cześć

Stawki ustalane są indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjnej. Dobrze, jeśli kandydat ma doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, jednak jego brak nie wyklucza nawiązania z nami współpracy. Zachęcamy do kontaktu i składania CV na adres: rekrutacja@dolina-noteci.pl.

Jak wygląda sprawa grafiku w DNP Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

@Pracodawca a co z bonami świątecznymi? Czy na dziale produkcji nowi pracownicy też dostaną?

@Michał

Regulamin przyznawania bonów świątecznych dostępny jest u kierowników działów, a także w dziale kadr. Są tam jasno określone warunki przyznawania tego dodatkowego świadczenia. Prosimy o zapoznanie się z nim.

Celka
@DNP Sp. z o.o.

Mam pytanko czy bony na karcie benda tez należały się pracownikowi który przebywa na L-4 z powodu ciąży a po urlopie macierzyńskim wraca do pracy pozdrawiam serdecznie

Iwona
@Celka

A co chodzi z tymi bonami? Jak to działa? Rozumiem, że pracownicy dostają taki bon, ale jak można go zrealizować i gdzie? Wiecie, jaka jest wartość tych bonów? I czy inne bony ma dział biurowy, a inne bony własnie produkcja?

@Celka

Na przyznanie bonów wpływa kilka czynników. Wszystkich informacji udzieli Pani z pewnością kierownik działu do którego Pani należy lub dział kadr.

@Iwona

Każdy pracownik, który według regulaminu, został objęty dodatkowym dobrowolnym świadczeniem, otrzymuje w tym okresie rozliczeniowym kwotę w wysokości 1000 zł na karcie przedpłaconej. Jej realizacja odbywa się w sklepach partnerskich sieci Stogrosz, firmowych sklepach Zakładów Mięsnych Łuków, Zakładów Mięsnych Śmiłowo. Pracownicy wszystkich działów otrzymują taką samą kwotę do wykorzystania.

BOBEK

Ludzie jakie umowy śmieciowe? Jaki zakaz telefonu? Opamiętajcie się i przestańcie wypisywać bzdury. Jak by każdy miał telefon przy sobie to by nikt nie pracował. Telefony można mieć w szafce na stołówce. Jest śniadanie i normalnie każdy z niego korzysta. A to, że ktoś przyniesie coś słodkiego to chyba normalne. Podzielimy się ,,tym,, z kim chcemy i nic nikomu do tego. Jak czytam niektóre komentarze to nie wiem czy się śmiać z tych ludzi czy im współczuć. Niech każdy zajmie się swoją pracą i (usunięte przez administratora) a to będzie normalna atmosfera. Brygadzistki nie są wymagające tylko wykonują swoją pracę. A to , że pytają się ile nasz palet itd. to chyba normalne. Nad nimi też jest osoba, która sprawdza ich pracę. Jak by głaskały po główce to by co niektórym pasowało. Tylko, że to jest praca a nie przedszkole a co niektórzy się tak zachowują jak by w nim byli. Ja już tam pracuję ponad 2 lata i żyje, funkcjonuję. Tylko, że jak się komuś nie chce pracować i ma dwie lewe ręce to potem wypisuje bzdury. Normy są wszędzie i trzeba się ich trzymać. A jak lubisz czy też lubiłeś/aś ,, leżeć,, na stole i chodzić bez potrzeby zamiast pracować to się nie dziw, że się czepiają. Nikt za Ciebie robić nie będzie. Jak ktoś chce pracować to będzie robił to. A co niektórzy to nawet leżąc się męczą. Więc o czy tu mówić.

@BOBEK

Dokładnie tak.jest ze jeśli ktoś chce to bedzie pracował mimo podniesionych norm , podzielić się z kimś tez warto oczywiście ale nie na oczach wszystkich pracowników dana osoba idzie centralnie do biura co nieco , także jest kolega który piecze ciasta ale to na zamówienie i dostaje za to normalnie zapłacone, to.jest jakby jego dodatkowy zarobek a dana osoba płaci mu ze swojej kieszeni i nikt nie ma o to pretensji i tego nie opisuje chyba ze ktoś zle to rozumie

@BOBEK

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan z nami już ponad 2 lata i jest Pan zadowolony z pracy.

O dziale pakowania w pile

głównie skierowana dla panów, którzy chcą zacząć pracę w Dnp piła, przepracowałem ponad rok a więc przekażę wam swoje sugestie I opinie o tej firmie. * Pani (usunięte przez administratora) jest osobą niekompetentną oraz nieobiektywną w wykonywaniu swojej pracy. * Jeśli będziesz jej tzw ,, pupilem,, oraz będziesz donosił, o wszystkim, przynosił różne prezenty, będziesz miał jak w raju, ale przez to reszta panów będzie miała przez ciebie lipę.(byłem jednym z tych co z facetami żył w zgodzie) *często lubi karać osoby jej nie posłuszne *uważaj z kim rozmawiasz o niej, ponieważ 2/3 jest podporządkowanych * mają jeszcze dwóch innych brygadzistow szkoda, że(usunięte przez administratora) nie jest samodzielnym liderem, byloby o wiele lepiej szanowałem go. * jeśli dużo robisz mało mówisz jest ok, ja dużo robiłem, wykonywałem normy, a zamiast podziekiwac mi z wkład w wykonywaną pracę to umowy nie przedłużyli. *Prędzej nabawisz się bólu kręgosłupa, niż dobrego słowa od (usunięte przez administratora) za wykonanie swojej pracy. Normy są tak zawyżone, że i tak pewnie sam podziękujesz * jeżeli jej się nie spodobasz od samego początku, da ci samych najgorszych ludzi przy stole, po to abyś sam się zniechęcił do pracy To od ciebie teraz zależy czy chcesz mieć lidera, który jest tak jednostronny oraz niekompetentny. @DNP sp.z.o.o Piła

@O dziale pakowania w pile

Szanowny Panie, niewywiązywanie się z obowiązków służbowych wiąże się, tak jak w każdym zakładzie pracy, z wyciągnięciem konsekwencji. Każdy pracownik w momencie rozpoczęcia pracy podpisuje regulamin, z którym wcześniej ma szansę się zapoznać.

@DNP Sp. z o.o.

W jaki sposób człowiek się nie wywiązywał ze swoich obowiązków *wykonana ilość, jaka miała być zawsze była zrealizowana(chyba, że inne czynniki na to wpływały) *zawsze człowiek był obecny, a jak nie to nieobecność była usprawiedliwiona *szukanie winy w dobrym pracowniku, jest lepsze niż dostrzenie własnych błędów

M..
@O dziale pakowania w pile

Bardzo podoba mi się opis bo serio dużo tam się dzieje także dlugondosyc prscowalam na dziele pakowania i się w pewnym momencie zwolniłam i poszłam do innej pracy gdzie nikt nad tobą nie stoi i nie mówi, dlaczego nie ma dziś normy ,, nie ważne ktoś miał.gorsxy dzień koleżanka miala okres częściej wychodziła do toalety No ależ jak to jest możliwe. Jak tak mogłaś i dużo innych rzeczy

Pracownik nr.234
@O dziale pakowania w pile

Jeśli ktoś chce zobaczyć jak ludzie czuli się w 39-tym, zatrudnij się w dnp Piła. Co Co tam się wyprawia to przechodzi ludzkie pojecie. Czlowiek nie pomyślałby że w tych czasach ludzie mogą i się dają traktować jak zwykle (usunięte przez administratora) Ciekawe czy prezes wie jakie warunki mają tam ludzie. Brak słów.

@Pracownik nr.234

Akurat to wiem jak tam jest, ponieważ przepracowałem, ponad rok, tak jak opisałem to wcześniej

@M..

Szanowna Pani, zapewniamy, że panuje u nas poszanowanie potrzeb fizjologicznych człowieka.

M
@DNP Sp. z o.o.

Nie napisałam.ze nie szanuje się potrzeb fizjologicznych człowieka tylko tyle że kobiety mając okres częściej wychodzą do toalety i dlatego ten czas także wpływa na norme

Han
@M..

Również pracowalam na dziale pakowania w pile co prawda krótko bo tylko albo aż 3 miesiące i mi podziękowano za trud jaki wkładałam w tą pracę nie każdy jest od razu alfa i Omega i wszystko wie, dużo się tam dzieje i wszystko co tu jest opisane się zgadza nie pozdrawiam pań brygadzistek

@Han

Czyli też po prostu umowy ci nie przedłużyli po tych 3 miesiącach? A jeśli wyrobić normy itp. to kolejna umowa na jaki okres by była, już nieokreślony? Mówicie jakby szkolenia stanowiskowe były zbyt krótkie, ile trwają i jak to wygląda dokładnie?

Han

Dokładnie nie przedłużyli umowy mimo starań z mojej strony a co do umów to po okresie próbnym jest pol roku a czasami i rok nie wiem od czego to zależy, ale czasem jest i tak że po drugiej umowie nie przedłuża ci umowy bo każdy pretekst jest dobry ( za dużo chorujesz, chodzisz na opiekę na dziecko)i to się nie podoba ) tak postąpili z moją koleżanką a dziewczyna sama jest z córeczka i.co miała za wybór

Okres próbny, który trwa 3 miesiące to czas, w którym pracownik ma szansę nauczyć się wszystkiego pod okiem bardziej doświadczonych osób. Przedłużenie umowy to kwestia indywidualna i wpływ na nią ma kilka czynników, które są zazwyczaj przedstawiane podczas rozmowy z kierownikiem.

Aktualność
Ach! Co to był za wieczór!
Znaleźliśmy się w gronie laureatów nagrody Superbrands! To wyróżnienie trafiło do 27 przedstawicieli marek, docenionych zarówno przez konsumentów, jak i ekspertów z branży marketingu, reklamy, PR, brandingu, strategii i badań, wyłonionych na podstawie niezależnych badań przeprowadzonych przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia, w którym wzięło udział ponad 3000 respondentów.

Głównym hasłem tegorocznej edycji były „Dobre Wybory”. Oznacza to, że głos naszych Klientów miał niebagatelny wpływ na wyniki tych analiz. Tym cenniejsze jest to wyróżnienie, gdyż potwierdza, że Dolina Noteci to przede wszystkim najwyższej jakości karmy dla psów i kotów, oraz rzetelnie i profesjonalnie wykonana praca przy tworzeniu tych produktów.
W imieniu całej firmy, czyli ponad 850 osób, statuetkę Superbrands odebrała Magdalena Ołowska, dyrektor ds. marketingu.
Jesteśmy dumni, gdyż ta nagroda to potwierdzenie, że prowadzone przez nas działania umacniają naszą pozycję silnej, stabilnej, nieustannie rozwijającej się marki.

TECHNOLOG POSZUKIWANY!

Jesteś miłośnikiem czworonogów i chcesz dbać o ich zdrowie i dobre samopoczucie?
Chcesz mieć wpływ na tworzenie wyjątkowych receptur karm dla psów i kotów?
Wiesz na czym polega proces sterylizacji?
Znasz dobroczynne właściwości siemienia lnianego i jukki Mojave?
Zgłoś się do nas jeśli odpowiedź TAK padła na każde z pytań.
Dołącz do zespołu Agaty!

Wyślij CV na adres: rekrutacja@dolina-noteci.pl lub zadzwoń pod jeden z numerów: 885 343 309 / 727 631 778.

Aktualność
Bezpieczeństwo naszych pracowników to dla nas podstawa. Dlatego chcemy, by ktoś codziennie trzymał rękę na pulsie w tym zakresie. Jeśli opis z ogłoszenia pasuje do Ciebie to zgłoś się do nas! Chcemy powierzyć Ci bardzo ważne zadania, a tym samym dać Ci możliwość rozwijania swoich umiejętności i poszerzania horyzontów.

Wyślij CV na adres: rekrutacja@dolina-noteci.pl lub zadzwoń pod numer:
667 984 394 i dowiedz się więcej.
Turbo

(usunięte przez administratora) zabierają twoje pieniądze z zarobionej premii ,umowy śmieciowe krótkoterminowe ,nawet zakaz na telefony (usunięte przez administratora)

Jest aktywna oferta pracy na stanowisko Specjalisty ds.marketingu. Samo ogłoszenie jest dość fajnie napisane, super, przyjemnie się je czytało. Rozumiem, że firma preferuje pracę stacjonarna, natomiast czy przy dłuższej współpracy idzie się dogadać żeby pracować przynajmniej w trybie hybrydowym? Jak z kasą? Firma podobno motywuje pracowników premiami. Średnie miesięczne zarobki ile wynoszą?

Dzień dobry, nasze ogłoszenie idealnie oddaje klimat, który panuje w dziale marketingu, a także zakres obowiązków, który wiąże się z tym stanowiskiem, jak również benefity z pracy płynącej w Dolinie Noteci. Czym zajmuje się specjalista ds. marketingu? Podejmuje działania mające na celu aktywną promocję marek, które firma ma w swoim portfolio, wykorzystując narzędzia dopasowane do rynków sprzedażowych, na które trafiają nasze produkty. Powinien też analizować podjęte działania, reagować na ich przebieg i kreatywnie współpracować z zespołem, aby nasze kampanie były wyraziste i zapamiętywane przez Klientów ???? Poszukujemy specjalistów z zakresu kampanii internetowych - Google ADS, FB ADS i innych działań z zakresu digital marketingu, osób z “lekkim piórem”,a także tych, który są mistrzami projektowania i grafiki. Pracujemy w godzinach od 7 do 15, ale nasza praca często wychodzi poza biuro - spotykamy się z Klientami podczas targów, wystaw czy eventów poświęconym czworonogom. Często też odwiedzamy schroniska, to bardzo ważna część naszej pracy. Pracujemy stacjonarnie, bo lubimy spotykać się z ludźmi! Kwestie finansowe ustalamy indywidualnie podczas rozmów rekrutacyjnych opierając się na wiedzy i doświadczeniu kandydata. Zachęcamy do złożenia swojego CV na adres: rekrutacja@dolina-noteci.pl. Spotkajmy się i porozmawiajmy.

Krzysztof 71

Pracowałem od grudnia do lutego, 2022. Nie jest źle na pakowaniu. Tempo jest szybkie, ale można się wyrobić, tylko trzeba zaangażowania i starać się wykonać normę, co nie jest trudne. Brygadzistka Anna jest wymagająca, ale sprawiedliwa i życzliwa. Nie toleruje używania smatfonów podczas pracy, co uważam za słuszne, ani też kłótni między pracownikami, co źle wpływa na atmosferę w zespole.

Coś w tym jest. Ale chyba każdy knuje czy coś tam powie na jednego czy drugiego W każdej firmie

Kuba
@Krzysztof 71

To czemu nie pracujesz? Zastanawiam się czy iść na rozmowę. Jestem młody i szukam pracy. Potrzebujecie bardziej mężczyzn czy kobiety

2 letni staż
@986

Jak czytam niektóre wpisy to brakuje dawno dawno temu... Pracuje w Pile na pakowaniu prawie od poczatku. Żyje, mam się dobrze :) na wypłatę nie narzekam. Jak ktoś przychodzi z nadzieją czy się stoi czy się leży to kwartalna sie należy to nic dziwnego że ich już nie ma. Biorą L4 po tygodniu pracy, nie starają się na okresie próbnym bo po co, a potem się dziwią że nie przedłużają im umowy. Przychodzą potem do domu i robią wpisy.Krytykujcie mnie, ale jak komuś zależy na pracy to się pierdolami nie zajmuje, obgadywaniem i wypytywaniem kto ile ma na godzinę. Do pracy rodacy

Maria
@2 letni staż

Dzięki @2 letni staż za merytoryczną wypowiedź. Jak tak obserwuje ostatnio ludziom wydaje się że pracodawca to jak nauczyciel. I ten nie dobry, tamten źle się spojrzał. Ludziom się wydaje że praca to przedszkole i za to że jestem pracownikiem już się należy. A niestety jest inaczej. Nikt nie daje pensji z premią i bonami tylko dlatego, że się jest. Ja pracuje umysłowo już ponad 30 lat, w tym w obecnym miejscu zatrudnienia ponad 10 lat. I tak jak @2 letni staż, wywiązuje się ze swoich obowiązków, pensje mam na czas, czasem premię, współpracownicy mnie lubią. Na takie traktowanie trzeba sobie w każdej firmie zapracować, ciężką pracą, odpowiedzialnością, sumiennością.

2 letni staż
@Maria

Miło mi że nareszcie odezwał się ktoś kompetentny. Czasy ciężkie, pieniążki potrzebne. W Pile młodzież chce od razu miliony, awanse za stanie.Przełożeni nie mogą zwrócić uwagi podległym pracownika bo od razu pojawia się krytyczny wpis. Jeśli coś zrobię źle wolę to wiedzieć, aby udoskonalić umiejętności. Każda praca uczy nowych doświadczeń. Brygadzista rozdziela pracę, pilnuje jakości zamówień to jego praca. Szanujmy się ludzie, a nie krytykujcie. Niech każdy zajmie się wyznaczonymi zadaniami. Czas zabawy w przedszkole dawno minoł.

@2 letni staż

Dokładnie. Brygadzista jest od tego aby zwracać uwagę co jest nie tak, pilnować aby pracownik wykonywał dobrze swoją pracę. Ludziom wydaje się, że jak już pracują to są nietykalni. Na wszystko trzeba sobie zapracować. A co do,, buntowania,, nowych pracowników... no cóż wiadomo o co i o kogo chodzi. Ale prędzej czy później przekonają się na własnej skórze, że nie warto słuchać tej osoby. To jest zakład pracy.

Były pracownik 90
@2 letni staż

Zwracać uwagę oczywiście że można Na poziomie i z szacunkiem do 2 osoby. Tu tak nie jest. Pracowałam tu jakiś czas. Nie polecam

Sybilla
@Krzysztof 71

To prawda. Nie żąda się od pracowników nic ponad to, aby sumiennie wykonywali pracę. Toteż nie ma tu specjalnego traktowania kogokolwiek, ani faworyzowania. Nie będziesz robił uników i ściemniał, będziesz doceniony.

Dolina Noteci

Zapewniamy, że brygadziści traktują wszystkich tak samo. Ich zadaniem jest koordynowanie pracy poszczególnych zespołów, zwracanie uwagi na jakość czy podnoszenie efektywności pracy. Takie obowiązki powierzane są brygadzistom, a ich zadaniem jest je realizować z szacunkiem do pracownika.

@Kuba

Potrzebujemy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Młode osoby są jak najbardziej mile widziane. Wiek czy brak doświadczenia nie dyskwalifikują nikogo.

@2 letni staż

Bardzo dziękujemy na pozytywny odzew. Każdy pracownik ma swoje obowiązki i za ich wypełnianie jest wynagradzany. Podobnie jest z osobami na wyższym stanowisku - brygadzista czy kierownik danego działu również są oceniani za realizację swoich zadań.

@Były pracownik 90

Każdy z nas odbiera różne sytuacje subiektywnie. Być może również tak było w tym przypadku. Zwracanie uwagi na nieprawidłowości to jedno z zadań osób kierujących pracą innych.

@Sybilla

Dziękujemy za opinię. Doceniamy każdego pracownika, który sumiennie i rzetelnie realizuje powierzone mu zadania i wypełnia obowiązki.

Kasia68
@Krzysztof 71

Dzięki Krzysztof, w końcu jakaś rzetelna opinia, bo mam wrażenie, że wypisują tu tylko byli pracownicy, którzy mieli do firmy jakieś "ALE" tylko zamiast to zgłosić to wolą tu firmę obsmarować.

@Krzysztof 71

Z całym szacunkiem Krzysztof widać że pracowałeś krótko i jeszcze nie było takiego tempa jak teraz ,od jakiegoś czasu mniej więcej por roku może i więcej ludzie przychodzą i odchodzą bo nie dają rady staży pracownicy się zwalniają, a ktoś jak jest dłużej na L4 lub opiece na dziecko to nie dostaje dalszej umowy , brygadzistki maja swoich ulubieńców I to raczej się już nie zmieni tempo jest powalające, wydawałoby się ze signify to (usunięte przez administratora) ale dolina przebija wszystkich i wsxystko pozdrowienia

Mis

Atmosfera jest różna tak jak było napisane w innych komentarzach , brygadzistki nakrecsja atmosferę niekorzy starzy pracownicy ciągle chcą być najlepsi , jakby bali się konkurencji , podwyższanie norm a jak dany stół się nie wyrabiał to non stop (usunięte przez administratora) , dużo by pisać i gadać ktoś kto tego nie przeżył nie zrozumie , sugnifi w porównaniu z folia to naprawdę lajt

@Kuba

Dzień dobry, zachęcamy do wysłania swojego CV na adres rekrutacja@dolina-noteci.pl. Nie zauważyliśmy znacznych rotacji w zespole, najlepiej przyjść i przekonać się osobiście.

@Mis

Dzień dobry, prosimy o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości na adres kontakt@dolina-noteci.pl. Nie jesteśmy w stanie zweryfikować anonimowych wpisów.

@Mis

Szanowny Panie, tempo, o którym pan pisze związane jest ze wzrostem zamówień składanych przez klientów. Jeśli taka sytuacja ma miejsce, zatrudniamy nowe osoby. Na przedłużenie umowy wpływ ma postawa pracownika, jego zaangażowanie, rzetelność. Decyzję podejmują obie strony.

@DNP Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) Jasne wszystkiemu winien pracownik bo się nie przymila nie przynosi ciasta , golabkow a potrafi sie odezwać, i to nie pasuje brygadzistom ze ktoś może mieć odmienne zdanie niż one ważne by było (usunięte przez administratora) jak najwięcej palet kosztem zdrowia faceta ( kręgosłupa na loteri się nie wygra ) a kto się bedzie martwił jak cis się wydarzy

Hehe
@Mis

Proponuje najpierw się doinformować u źródła co, kiedy i dlaczego było przynoszone( o ile było ) a dopiero później gadać albo najlepiej jak się nie potrafi to nie podsłuchiwać bo właśnie dlatego później wychodzą plotki i zbędne zamieszanie.

@Mis

I to jest to co każdy mowi pomiędzy sobą a nie ma odwagi prócz nie licznych odezwać się w grupie , każdy pracownik zastraszony boi się o awoj tylek a takie osoby które się odzywały chorowały to won na bruk bo sa zbędne kiedy wrescie jakiś kierownik dyrektor się tym zainteresuje

Pakowacz
@Mis

A może tak zamiast być anonimowym chłopcem czy dziewczynka Wypadałoby się w końcu odezwać na forum i przyznać sie kto ma jaki problem? Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem. Złośliwym czy msciwym czy zazdrosnym żeby na drugą osobę mówić A sam nie zachowuje się lepiej Bo knuje, mówi na drugiego A jak przychodzi co do czego to mówi że ona jest fajny, czy wyrabia normy. Gdzie prawda jest inna Może czas w końcu pokazać swoją twarz

@Pakowacz

To dlaczego Ty jesteś anonimowy czy anonimową prawda w oczy kole , w tym zakładzie nie warto się odzywać ponieważ przy pierwszej nadążającej się okazji ( np.koniec umowy ) dana osoba robi wypad a to że ktoś coś przynosi to nie jest wyssane z palca każdy z nas doskonale wie o kogo chodzi

@Pakowacz

Doskonale wiadomo każdy gada na każdego nie ma osoby która (usunięte przez administratora) za przeproszeniem na drugiego człowieka a zwłaszcza obgadywani są nowi pracownicy zanim się wprawisz to 100 razy (usunięte przez administratora) ci obrobią ze przez ciebie norma nie była wykonana a zapomnieli jak sami na początku mieli ach szkoda słów

Hehe
@Ktoś

Idąc tym tropem każdy każdemu coś przynosi ???????? jak wyżej zostało napisane najlepiej sie doinformować co i kiedy zostało przynoszone… Te plotki są właśnie wyssane z palca. Kogoś(usunięte przez administratora)chyba boli ???? najlepiej iść na chorobowe i robić zamieszanie nie będąc w pracy. Pozdrawiam

@Mis

Dzień dobry, nie są nam znane takie praktyki o jakich Pan pisze. Każdego z pracowników, bez względu na stanowisko, obowiązują określone normy i zasady, każdy ma swoje zadania, które przydzielają mu przełożeni.

Pakować
@Ktoś

Nie jestem anonimem Ale nie mam ochoty słuchać takich przytykow. Pracowalej na pakowaniu w pile i tak ciężko bywało jak zresztą w każdej pracy fizycznej. Ale żeby pisać że ktoś komuś coś przyniósł to tylko śmiać się z takich rzeczy. Pisząc imiennie o innych pracownikach nie ma sensu ja bym raczej nie chciał czytać na forum firmy o swojej osobie. A jeśli mowa jest o tych co noszą to może napisać też kto z imienia Albo jak komuś przeszkadza że ktoś coś ma lepiej to zgłosić A nie pisać na forum

NELA

Czy to prawda, że nie można mieć przy sobie telefonu podczas pracy i przerwy. Jeśli tak to gdzie trzeba zostawić telefon?

@NELA

W trakcie pracy nie możesz mieć na hali telefonu , w nagłych wypadkach możesz zostawić w biurze u brygadzistek a także podać rodzinie , w szkole przedszkolu u dziecka ich numery . W trakcie przerwy śniadaniówek możesz korzystać z telefonu tylko nigdzie nie wolno ci dzwonić

@NELA

Tak to prawda Telefon można mieć w szafce idąc na przerwę można z niego korzystać Ale nie ma co się (usunięte przez administratora) do telefonu każdy idzie patrzeć jak jest możliwość. Zawsze może się stać coś w domu więc trzeba mieć kontakt

Pierwsze słyszę,że można mieć tel w szafce a tym bardziej na hali u brygadzistek hahaha ten post musiał napisać ktoś kto nie pracuje w DNP. Tel się zostawia albo w aucie albo na bramie

Xyz

W pile można mieć w szafce na stołówce

QWERTY

Kurcze, lipa z tym telefonem. Jednak jakiś kontakt z rodziną/szkołą dziecka by się przydał. A nie da rady wynegocjować, że po prostu ma się telefon przy sobie ale z niego nie korzysta? Czy poza telefonem jest więcej tego typu zakazów? No i czy obowiązuje jakaś kara za ich łamanie?

NELA

Poważnie nie można mieć telefonu w szafce ? Czy jest to w jakiś sposób wytłumaczone czy to po prostu widzimisię?

@NELA

W zakładzie w Polanowie pracownicy produkcji, pakowania, magazynu i innych działów związanych z produkcją zobowiązani są do zostawienia telefonu na portierni lub w samochodzie. Każdy z pracowników dostaje numer do brygadzisty, który może podać w domu, w szkole itd. W taki sposób można skontaktować się z osobą przebywającą na terenie zakładu. Wiąże się to przede wszystkim z regulaminami nakładanymi na zakłady produkcyjne, a przede wszystkim z przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa pracowników. Pracownicy magazynu i działu pakowania w Pile zostawiają telefon w szafce w szatni i podczas przerwy mogą z niego skorzystać.

@QWERTY

Kara za Tel jest teoretycznie nieograniczona od 50 zł w górę ( chory to jest zakaz gdy ma się dzieci i jakiś kontakt trzeba mieć z nimi w sensie takim że nie pogaduchy ale w razie czego różnie to bywa)

Kary finansowe stosowane są w skrajnych przypadkach - np. w momencie gdy pracownik notorycznie jest upominany w tej kwestii. Do dyspozycji jest zawsze numer do brygadzisty lub kierownika działu. W taki sposób bez problemu można skontaktować się z osobą przebywającą na terenie zakładu.

Pracownik alfa

To złe masz info Chyba pracujesz w polanowie albo smilowie

Klaudia

Masakra.. przecież przerwa jest dla pracownika i co to komu przeszkadza gdy w szafce będzie leżał telefon. Wierzyć się nie chce, że takie zakazy jak w szkole tam obowiązują

Ktoś nowy
@Pracownik alfa

Jeszcze nie zapomnij napisac co tam się dzieje na pakowaniu prócz akcji z telefonami (usunięte przez administratora). ...Ludzie piszczcie wiecej opini prawdę o pakowaniu w pile to co się dzieje jak p.Brygadzistki traktuja pracownikow niech każdy potencjalnych chętny (usunięte przez administratora) zanim przyjdzie bo tam życie jak w Madrycie maja pupile

@Ktoś nowy

Prosimy o zgłaszanie wszystkich nieprawidłowości na adres mailowy kontakt@dolina-noteci.pl. Serwis GoWork, w naszej ocenie, nie jest najlepszym miejscem na tego typu kwestie, gdyż nie jesteśmy w stanie zweryfikować anonimowej opinii.

@Klaudia

Wszystkie zasady obowiązujące w zakładach produkcyjnych narzucane są przez organy państwowe, np. Państwową Inspekcję Sanitarną.

Willy
@DNP Sp. z o.o.

I to dlatego nie można mieć telefonu przy sobie? Mnie to nie robi sprawy, bo pamiętam jeszcze czasy, jak były tylko stacjonarne. Ale gdzie go w takim razie zostawiać? Pisano, że w szafkach. Czy więc każdy ma własną, zamykaną na kluczyk, którym można otworzyć tylko własną?

Zgadzam się z tobą , Chore jest to że nie możesz mieć przy sobie telefonu i stosowane są kary ale co niektóre osoby mają w pile przy sobie telefon na hali w bluzie i nie są za to karane No ale cóż jeden pupilek może wsxystko drugi szarak nic

@Willy

W zakładzie w Polanowie pracownicy produkcji, pakowania, magazynu i innych działów związanych z produkcją zobowiązani są do zostawienia telefonu na portierni lub w samochodzie. Wiąże się to z regulaminami nakładanymi na zakłady produkcyjne, a przede wszystkim z przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa pracowników. Pracownicy magazynu i działu pakowania w Pile zostawiają telefon w szafce w szatni i podczas przerwy mogą z niego skorzystać. Każdy z pracowników ma swoją szafkę zamykaną na kluczyk.

@Ktoś nowy

Pracuje na pakowaniu i nie widzę kto jest tam pupilem. Każdy robi swoje. Ktoś lepiej ktoś gorzej. Ma się leosze dni i ma się gorsze dni. Jeśli masz gorszy to mówisz i wtedy dostajesz lżejsze prace jeśli można to tak nazwać

Kazimierz

Przełożony wyrozumiały człowiek? A powiedz mi, jak bardzo się trzeba sprężać z tym pakowaniem? Trzeba na wyrobienie premii jakieś konkretne ilości palet spakować?

@Kazimierz

Normy określane są przez Zarząd, zgodnie z obowiązującymi normami i wskaźnikami efektywności. Praca jest w tempie, ale nie na tzw. akord. Pracownicy podzieleni są na zespoły i każdy z nich pracuje na sukces całej grupy.

Dziękujemy za takie opinie. Cieszymy się, że są osoby zadowolone z pracy w Dziale Pakowania w Pile i chcą dzielić się tym z innymi.

Czy dobra praca jest wynagradzana jakąś premią? Serio, jak się ma gorszy dzień, to można prosić o lżejszą pracę? To jakie obowiązki wtedy przydzielają Bardzo się one różnią??

Rafal

Witam serdecznie, mam nietypowe pytanie czy do waszego zakładu w Polanowie posiadacie transport z miejscowości Wysoka lub pobliżu , chciałbym dołączyć do zespołu lecz nie posiadam samochodu . Z góry dziękuję za odpowiedź . Pozdrawiam.

@Rafal

Dzień dobry, nie organizujemy transportu do pracy. Jednak są u nas pracownicy z okolic Wysokiej, którzy dojeżdżają do Polanowa i być może będzie możliwość wspólnego dojazdu.

Pracownik byly

Atmosfera nie fajna. Każdy patrzy sobie na ręce. Szkoda że premia nie jest indywidualną premia dla poszczególnego pracownika. Rozpatrywana czy norma zrobiona jednak jeden pracownik robi więcej drugi mnie A i tak wypłata wnet równa Długo nie pracowałem

@Pracownik byly

Wszystkich pracowników obowiązuje jeden system premiowania, zgodny z osiągniętymi wskaźnikami. Zarząd bierze pod uwagę pracę całych działów i uważamy, że takie rozwiązanie jest efektywne.

Dorota
@Pracownik byly

Wystarczy jak zajmą się ludzie praca i swoim stołem. A nie patrza na inne stoły lub co gorsza na innych ludzi. Atmosfera nie byla fajna.

@Dorota

Dokładnie masz rację a nie jeden drugiemu (usunięte przez administratora) robie , potwierdzam atmosfera nie jest fajna brygadzistki wprowadzają też zament i rywalizację pracuje tam bo nie mam wyjścia chwilowo ale tylko coś ogarnę ide stamtąd w (usunięte przez administratora) i jeszcze dalej

@Xyz

Prosimy o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości na maila kontakt@dolina-noteci.pl. Będziemy wówczas w stanie w jakikolwiek sposób zareagować na to co dzieje się w tym środowisku pracy.

@Dorota

Remik

Pytanie do pracowników magazynu w Pile... Warto spróbować? Na czym konkretnie polega praca ? Jaka stawka ? Jak atmosfera? Są pracujące soboty lub niedzielę? Faktycznie jest zakaz korzystania z telefonu?

@Remik

Dzień dobry. Zawsze warto próbować! Praca w Dziale Pakowania w Pile polega na ręcznym pakowaniu puszek i saszetek w kartony lub tacki zgodnie z określonym schematem. Stawka na początek wynosi 24 zł brutto. Praca jest jednozmianowa, w godzinach 6-14 lub 7-15, od poniedziałku do piątku. Pracujące soboty zdarzają się bardzo rzadko i są dla osób wyrażających chęć przyjścia do pracy. Z telefonu można skorzystać podczas przerwy. Nie można wnosić go na halę magazynową. A co do atmosfery to ją tworzą ludzie! Dlatego zachęcamy do korzystania z benefitu jakim jest Program Poleceń Pracowników - wynagradzamy dodatkowo pracownika w wysokości 1000 zł, jeśli osoba z jego polecenia przejdzie pozytywnie rekrutację i przepracuje minimum 6 miesięcy. Jeśli pojawią się jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości, służymy pomocą.

Wkrótce Nie pracujący (już)
@Remik

Magazyn Piła. Praca 3 zmianowa (system równoważny ) pracujące są soboty od w godzinach pierwsza zmiana 06:00-14:00 i druga zmiana od 10:00-18:00 poza tym wszystkie mniejsze święta typu majówka itp. Oczywiście masz za to oddawany dzień wolny w tygodniu. Ze stawką to wygląda tak że masz na start (nie ważne czy masz doświadczenie czy nie jak to pisze @dolina-noteci) 17 brutto +premia na godzinę poza tym masz odpowiedzialność za wszystko dosłownie ( uszkodzenia regałów wózków itp itd. Czyli jak trzeba zabrać to zabiorą) oczywiście na każdą wypłatę coś brakuje (nie masz wyszczególnione na kwitku płacowym za co zabrane ani żadnego info) aha i zabierają premie już od 1 dnia chorobowego nie ważne czy masz opiekę na dziecko czy swoje chorobowe. Poza tym wszechobecne kamery na podstawie których jesteś rozliczany. Ogólnie to myślę że wkrótce będzie uroczyste odsłonięcie "słynnego" napisu na bramie ( żart ) bo w tą stronę to zmierza jeśli kierownictwo nie zmieni podejścia do pracowników.

@Wkrótce Nie pracujący (już)

Premia uznaniowa obniżana jest tylko w przypadku nieprzestrzegania regulaminu pracy lub ewidentnym łamaniu zasad bezpieczeństwa o czym pracownik jest informowany. Natomiast premia kwartalna jest to dodatkowa nagroda dla pracowników za wypracowanie założonych norm oraz za frekwencję w pracy. To dodatek za wkład w osiągnięcia całego działu. Regulamin oraz informacja o wysokości premii KPI są dostępne dla wszystkich pracowników.

Poborowy

Na jaką pensję można liczyć na produkcji a jaką jako ochrona?

Boguśka
@Poborowy

Też chętnie się dowiem o kasie na produkcji. I co do tej pracy, to czy produkcja pracuje zmianowo? Ile jest zmian i w jakich godzinach? Nocki są?

@Poborowy

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjnej. Na jego wysokość wpływ ma np. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

@Boguśka

Praca na produkcji odbywa się w systemie 3 zmianowym w godzinach 6-14, 14-22, 22-6. O wynagrodzeniu rozmawiamy indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Lili
@DNP Sp. z o.o.

A jakie są widełki i ile lat doświadczenia trzeba mieć żeby załapać się na górne stawki?

Czy istnieje możliwość rozwoju w DNP Sp. z o.o.?

Jeśli chodzi o rozwój pracowników, to stawiamy na awanse wewnętrzne i tutaj możemy pochwalić się kilkoma historiami, w których pracownik przechodził przez kolejne stanowiska stając się np. kierownikiem działu. Inwestujemy w pracowników, w ich rozwój, przygotowujemy roczny plan szkoleń i dajemy możliwość samodzielnego wyboru interesujących tematów, zgodnych z wykonywanymi obowiązkami.

Damian

Dzień dobry, Większość ludzi tutaj pyta o warunki pracy w zakładzie produkcyjnym lub w magazynach. Mnie Natomiast interesuje fakt, iż rekrutujecie Państwo na stanowisko specjalisty ds. marketingu w oddziale w Ujrzanowie k. Siedlec. Czy możecie w skrócie opowiedzieć o specyfice pracy? O zakresie obowiązków, w jakich godzinach odbywa się praca, jakie są widełki wynagrodzeń miesięcznych, o benefitach itp. Jestem potencjalnym kandydatem i będę wdzięczny za odzew. Fajnie jak autoprezentacja działa w dwie strony. Z mojej na rozmowie kwalifikacyjnej, ale i z waszej m.in. tu i teraz.

@Damian

Dzień dobry, nasze ogłoszenie idealnie oddaje klimat, który panuje w dziale marketingu, a także zakres obowiązków, który wiąże się z tym stanowiskiem, jak również benefity z pracy płynącej w Dolinie Noteci. Czym zajmuje się specjalista ds. marketingu? Podejmuje działania mające na celu aktywną promocję marek, które firma ma w swoim portfolio, wykorzystując narzędzia dopasowane do rynków sprzedażowych, na które trafiają nasze produkty. Powinien też analizować podjęte działania, reagować na ich przebieg i kreatywnie współpracować z zespołem, aby nasze kampanie były wyraziste i zapamiętywane przez Klientów ????W tej rekrutacji szczególnie poszukujemy specjalistów z zakresu kampanii internetowych - Google ADS, FB ADS i innych działań z zakresu digital marketingu. Dolina Noteci to drużyna i każdy pracownik ma możliwość proponowania tego, jak w najlepszy jego zdaniem sposób rozwijać nasze marki. Pracujemy w godzinach od 7 do 15, ale nasza praca często wychodzi poza biuro - spotykamy się z Klientami podczas targów, wystaw czy eventów poświęconym czworonogom. Często też odwiedzamy schroniska, to bardzo ważna część naszej pracy. Kwestie finansowe ustalamy indywidualnie podczas rozmów rekrutacyjnych opierając się na wiedzy i doświadczeniu kandydata.

Maria
@Dolina Noteci

Merytoryczna, wyczerpująca pytanie

Nikt
@Damian

Nie polecam najnisza krajowa a na. Rozmowie ci mówia 4500 a na umowę 3400 plus 30% premi a po za tym to jest akord . Nie dajcie się (usunięte przez administratora) nie warto tam pracować .

Damian
@Nikt

Jak to akord? Jeszcze się nie spotkałem w pracy biurowej z tym, żeby pracować na akord. Możesz napisać coś więcej?

@Nikt

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie podczas rozmowy rekrutacyjnej na podstawie wykształcenia, doświadczenia i posiadanych umiejętności. Podczas spotkania kandydat otrzymuje informacje o warunkach zatrudnienia, systemie premiowania, który zdecydowanie różni się od tego przedstawionego w powyższym komentarzu, a także o benefitach i zadaniach, które chcemy mu powierzyć.

Marzena
@Dolina Noteci

A jak ten system premiowy wygląda? Poza tym czy osoba bez doświadczenia może liczyć na zatrudnienie na tym stanowisku? Liczę się z tym, że wynagrodzenie jest wtedy niższe ale ciekawi mnie czy są wtedy jakieś szkolenia i odpowiednie wdrożenie pracownika.

@Marzena

Pani Marzeno, wszystko ustalamy indywidualnie. Jeśli widzimy potencjał, mimo braku doświadczenia, to jak najbardziej jest możliwość zatrudnienia.

@Nikt

Zgadzam się , obiecują Ci góry złota a potem okazuje się że nagle im się pomyliło brutto netto (usunięte przez administratora) i totalny brak organizacji ......

Podczas rozmów kwalifikacyjnych podawane są zawsze kwoty brutto. Kwota netto jest kwestią indywidualną - zależy od wielu czynników, m.in. korzystania z ubezpieczenia, z pakietu medycznego LuxMed, od progu podatkowego, wieku itd. Uwzględniając te wszystkie kwestie kwota netto może różnić się, mimo takiej samej kwoty wynagrodzenia brutto. Jest nam bardzo przykro, że doszło do jakiegoś nieporozumienia. Jednak wszystkie tego typu sprawy można wyjaśnić z przełożonymi.

Aleksandra

To jak jest w rzeczywistości, może Ty mi powiesz? Poszukuję bardziej konkretnych informacji, odnośnie tego, co i jak w tej pracy. Ile faktycznie płacą za godzinę?

@Aleksandra

Dla pracowników bez doświadczenia stawki zaczynają się od 24 zł brutto. Wynagrodzenie rośnie wraz z zaangażowaniem, doświadczeniem, stażem pracy. Obowiązuje u nas również atrakcyjny system premiowania, uzależniony od wypracowania określonych wskaźników i spełnienia celów przez każdy dział. Nasi pracownicy mogą to potwierdzić, że premia to motywacja, którą łatwo osiągnąć przy sumiennym wykonywaniu swoich obowiązków.

Zostaw merytoryczną opinię o DNP Sp. z o.o. - Wyrzysk

• Jak się pracuje w DNP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DNP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DNP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 13 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DNP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DNP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DNP Sp. z o.o.