DNP Sp. z o.o.

Opinie o DNP Sp. z o.o.

Tomasz

Cześć, jak wygląda praca w dziale IT w tej firmie? Jaki zespół? Możliwości rozwoju?

@Tomasz

Zespół działu IT każdego dnia mierzy się z wieloma wyzwaniami. Głównym zadaniem jest pomoc użytkownikom w rozwiązywaniem problem zgłaszanych oraz dbanie o infrastrukturę serwerową i sieciową, aby zapewnić bezawaryjną pracę na każdym etapie produkcji. Chcemy by nasz zespół nieustannie się rozwijał, dlatego szkolimy się i inwestujemy w pracowników.

Barbara

Jako że zrównoważony to znaczy że pracujący 1 mają tu jest? Jak z innymi świętami? Boże Narodzenie wolne macie? Takie święta są dodatkowo płatne czy jakoś odbierane po odpracowaniu?

@Barbara

W naszym zakładzie obowiązuje system równoważnego czasu pracy. Staramy się dni ustawowo wolne od pracy pozostawić jako niepracujące. Grafik jest ustalany odpowiednio wcześniej, a harmonogram pracy jest wszystkim znany.

Pracujacy
@DNP Sp. z o.o.

Jakoś pracuje od ponad 3 lat i ani wolnej majówki nie było ani żadnych innych mniejszych świąt (nie mówię tu o wigilię Wielkanoc lub święto zmarłych ) aha zapomniałem dodać właśnie mamy pracujące 8.06. grunt to pracownicy biurowi mają wolne a reszta pracujące. Nie można tak zaplanować pracy aby każdy mógł się cieszyć wolnym ? Przecież te święta są co roku i jakoś idzie to zaplanować jak inni pracodawcy.

@Pracujacy

Na jakim jesteś dziale? Słuchaj, mi się zdarzyło w jednym zakładzie pracować nawet po 9 dni pod rząd, w każde święta i w ogóle. Tutaj też tak macie z grafikami?

Pracujacy
@Aleksandra

Potrafi być tak że zaczynasz w poniedziałek drugie zmiany i ciągniesz aż do soboty włącznie niedziela wolne i pierwsze zmiany aż do piątku lub soboty włącznie (też się tak zdarzało). Oczywiście wolne oddają za sobotę kiedy im się podoba a nie kiedy Tobie wygodniej.

@Pracujacy

W tym roku Dział Produkcji i Dział Pakowania miały wolny długi weekend czerwcowy, tak by każdy miał okazję wypocząć. Pracownicy biurowi nie dostają dodatkowego dnia wolnego od pracodawcy w przypadku długich weekendów. Każdy sam decyduje kiedy wykorzystuje swój urlop.

@Pracodawca czy jest u was zakładowy fundusz świadczeń socjalnych?

@Marek

Nie. Jednak dla naszych pracowników mamy inne benefity, m. in. bony świąteczne przekazywane z okazji Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Oferujemy również pakiet medyczny, czyli dostęp do badań i lekarzy z Grupy LuxMed.

Bambucza

A ja mam pytanie do Doliny Noteci!Czy będziecie państwo przestrzegali zmian w kodeksie pracy,czy będziecie się zasłaniali swoimi wewnętrznymi regulacjami?! Jak jest w waszej firmie z pracą w soboty!? Jest obowiązkowa praca czy dobrowolna?! Proszę o informację

@Bambucza

Przestrzegamy wszystkich przepisów obowiązujących w Kodeksie Pracy. Wdrażamy również nowe lub te, które uległy zmianie. Dodatkowo, każdy zakład pracy ma swój wewnętrzny regulamin, który musi być zgodny z obowiązującym prawem, z którym pracownik zapoznaje się wraz z podpisaniem umowy. W naszym zakładzie obowiązuje system równoważnego czasu pracy. Jeśli praca w soboty jest zaplanowana w harmonogramie, to jest obowiązkowa.

Bambucza
@Dolina Noteci

A co z dniami ustawowo wolnymi?!Na przykład 1 maja oraz 3 maja,6 styczeń?!Oczywiście pracujące!!!

Szaman
@Dolina Noteci

Przeszukiwanie szafek oraz plecaków podczas nieobecności pracownika też według waszych regulaminów jest zgodne z prawem!!!Wasze podejście do pracownika jest karygodne!Lista kar za przewinienia?!Kto to układał?!Jakimi kryteriami się,ktoś kierował?!200 zł za cukierka czy gumę do żucia?!W tych czasach każdy grosz się liczy!!!Rozumiem,że ktoś to obliczył na podstawie swojego kierowniczego wynagrodzenia!Ta firma to kpina!!!

Wojciech
@Szaman

Mogę wiedzieć, jakie są pozostałe przewinienia i jakie kwoty potrącane? Ciekaw jestem, czy to długa listy i jak się mają te kary do kwoty wynagrodzenia w tej firmie?

Szaman
@Wojciech

Lista jest dość długa a przewinienia różne!Wszystko zależy od widzimisię brygadzisty!Jak mu się zachce to i 500 zł dostaniesz na minusie!Kwoty są odliczane od premii uznaniowej!W tych czasach każde obcięcie premii jest widoczne na wypłacie!

Kazio obserwator
@Szaman

z tego co obiło mi się o uszy to ostatnia wypłata w Pile -60zl zabrane z premii każdego magazyniera za uszkodzona niby wtyczkę od wózka ( przeliczając na ilość pracowników to dość duża kwota ) wygląda na to że nawet koszty serwisu i utrzymania sprzętu pokrywają pracownicy. BRAWO oby tak dalej

@Kazio obserwator

Tak to prawda , jak nie znajdą winnego to wtedy wszyscy mają zabrane ( i to nie jest mała kwota ) nie po to człowiek pracuje ciężko cały miesiąc , żeby potem mu potrącali. Porażka!

@Bambucza

Przestrzegamy wszystkich przepisów obowiązujących w Kodeksie Pracy. Wdrażamy również nowe lub te, które uległy zmianie. Dodatkowo, każdy zakład pracy ma swój wewnętrzny regulamin, który musi być zgodny z obowiązującym prawem, z którym pracownik zapoznaje się wraz z podpisaniem umowy. W naszym zakładzie obowiązuje system równoważnego czasu pracy. Jeśli chodzi o święta to produkcja nie pracuje m.in. w święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Nowy Rok, Wszystkich Świętych. Zdarzają się jednak dni ustawowo wolne od pracy, w których produkcja nie może pozwolić sobie na przestój. Nasi pracownicy dostają harmonogram z góry i według niego przychodzą do pracy. Dlatego wiedzą, kiedy mają wolne z odpowiednim wyprzedzeniem.

MARIANooo
@Piotr

W każdej firmie tak jestz e jak nie ma winnego to jest odpowiedzialność zbiorowa. Dolina Noteci to nie jest wyjątek trzeba uważać i tyle.

Tak więc kolejny pracownik

Niestety ale to tylko wieszchołek góry lodowej. Ciężko jest patrzeć jak młode dziewczyny zatrudnione w Ujrzanowie czy też na sklepie w Siedlcach są poniewierane wyzywane od siks czy też od nierobów. Płaczą wychodząc z pracy a wykonują pracę bez odpowiedniego ubioru wymaganego na magazyn bo firmę chyba nie stać. Dźwigają naprawdę spore paczki i nie ważne czy robią dobrze czy się starają każdego dnia są obmawiane i wysmiewane przez kierownictwo.

@Szaman

Sprawdzenie szafek odbywa się zawsze w obecności pracownika. Związane jest to z tym, że pracownikom zdarza się nieprzestrzeganie regulaminów obowiązujących w naszym zakładzie, głównie jeśli chodzi o system HACCP. W szafkach znajdują się bardzo często produkty, które po dłuższym czasie ulegają zepsuciu. Jak już wspomnieliśmy, pracownicy Działu Produkcji, Pakowania, Magazynu, zobowiązani są do przestrzegania systemu HACCP - to system obowiązujący we wszystkich przedsiębiorstwach, które w swojej działalności mają do czynienia z żywnością, bez względu na to, czy to produkty przeznaczone dla człowieka, czy dla psa lub kota. W codziennej pracy dbamy przede wszystkim o to, by była karma, którą produkujemy była najwyższej jakości i bezpieczna dla pupila. Żucie gumy, jedzenie cukierka to zachowania naruszające regulamin i standardy przyjęte w zakładach produkcyjnych. Może to stanowić duże niebezpieczeństwo dla produkowanej żywności, gdyby dostało się do produktu końcowego.

@Bambucza

Przestrzegamy wszystkich przepisów obowiązujących w Kodeksie Pracy. Wdrażamy również nowe lub te, które uległy zmianie. Dodatkowo, każdy zakład pracy ma swój wewnętrzny regulamin, który musi być zgodny z obowiązującym prawem, z którym pracownik zapoznaje się wraz z podpisaniem umowy. W naszym zakładzie obowiązuje system równoważnego czasu pracy. Jeśli chodzi o święta to produkcja nie pracuje m.in. w święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Nowy Rok, Wszystkich Świętych. Zdarzają się jednak dni ustawowo wolne od pracy, w których produkcja nie może pozwolić sobie na przestój. Nasi pracownicy dostają harmonogram i według niego przychodzą do pracy. Dlatego wiedzą, kiedy mają wolne z odpowiednim wyprzedzeniem.

@Wojciech

W naszym zakładzie nie ma listy kar i przewinień, ale za rażące zaniedbywanie swoich zadań czy nieprzestrzeganie regulaminu, premia może być pomniejszona. Działania, o których jest tutaj mowa, związane są z wielokrotnym naruszeniem przez pracowników regulaminów i przepisów obowiązujących w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją żywności.

@Szaman

W przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją żywności obowiązują przepisy i regulaminy, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa produktu końcowego. Dlatego nieprzestrzeganie zasad i wielokrotne naruszenia wytycznych przez pracowników skutkują pomniejszeniem premii. Jednak nie istnienie w naszym zakładzie lista kar i przewinień.

Dolina Noteci

Zawsze reagujemy na sygnały zgłaszane nam przez pracowników. Do tej pory nie wpłynęła w opisywanej kwestii żadna oficjalna informacja merytoryczna, opisująca konkretne sytuacje. Ciężko nam się jest więc odnieść do anonimowego komentarza na Go Work. Niemniej jednak zostały przeprowadzone rozmowy z pracownikami, o których mowa w komentarzu, i nikt nie potwierdził, żeby opisywane sytuacje miały miejsce. Jeśli dany pracownik nie chce zgłosić ewentualnych naruszeń osobiście do przełożonego, może zrobić to mailowo do Zarządu (kontakt@dolina-noteci.pl) opisując konkretne sytuacje. Taką wiadomość możemy zweryfikować, w przeciwieństwie do anonimowego zgłoszenia na portalu internetowym, gdzie nie zostały opisane żadne konkretne sytuacje.

@Tak więc kolejny pracownik

Zawsze reagujemy na sygnały zgłaszane nam przez pracowników. Do tej pory nie wpłynęła w opisywanej kwestii żadna oficjalna informacja merytoryczna, opisująca konkretne sytuacje. Ciężko nam się jest więc odnieść do anonimowego komentarza na Go Work. Niemniej jednak zostały przeprowadzone rozmowy z pracownikami, o których mowa w komentarzu i nikt nie potwierdził, żeby opisywane sytuacje miały miejsce. Jeśli dany pracownik nie chce zgłosić ewentualnych naruszeń osobiście do przełożonego, może zrobić to mailowo do Zarządu (kontakt@dolina-noteci.pl) opisując konkretne sytuacje. Taką wiadomość możemy zweryfikować, w przeciwieństwie do anonimowego zgłoszenia na portalu internetowym, gdzie nie zostały opisane żadne konkretne sytuacje.

JJaro
@Kazio obserwator

Jak nikt nie potrafi się przyznać to tak jest. Wystarczyłoby żeby przyznał się ten co zepsuł i byłoby po problemie. Wtedy pewnie nikt by nie dostał po premi.

Mała Refleksja
@Szaman

@Szaman, a tak szczerze, jeśli nawet masz te 200zł za żucie gumy czy jedzenie cukierka na terenie hali produkcyjnej, to czy ktoś Cię zmusza do tego cukierka i gumy wbrew regulaminowi i zasadom HCCP, czy może jak to zwykły przekorny polaczek wiesz co ryzykujesz i świadomie robisz coś na przekór w myśl "bo mnie zasady nie dotyczą" albo "a co będzie mi ktoś coś nakazywał"? Wydaje mi się, że doskonale wiesz co ryzykujesz więc nie biadol.

Pan x

Ujrzanow praca nie polecam widać na (usunięte przez administratora) wszyscy (usunięte przez administratora) jakto uprywaciaza a Jake śmieszne pieniądze proponują śmieszne . I pracownicy nie bardzo się wypowiadają na temat . Firmy

Aneta Popławska
@Pan x

Panie X pracuję w tej firmie 7 lat i nigdy nie miałam chwili, aby pomyśleć o nowej pracy. Jeśli ktoś lubi to co robi, nie (usunięte przez administratora) na rozmowie kwalifikacyjnej, sumiennie wykonuje swoje obowiązki to jest bardzo doceniany i nagradzany.Pensja jest bardzo ok. Najgorzej jak się na opowiada więcej niż się naprawdę umie robić na rozmowie kwalifikacyjnej albo od samego początku oczekuje się mnóstwa kasy za minimum pracy. Człowieku daj coś od siebie, postaraj się, a Cię docenią, ręczę za to!!! Najgorzej to mieć wygórowane oczekiwania a nic nie potrafić! Takich pseudo marketingowców jest mnóstwo na rynku. Czy Ty należysz do nich?

Ciekawski
@Pan x

A jakie sa te smieszne pieniadze? Bo ja bylem ostatnio na rozmowie na prace biurowa w Siedlcach to daja 3 - 4 tysiecy brutto, widomo ze jak odejda podatki to jest mniej. Trojka na początek, 4 po okresie probnym. A jakie stawki maja w Ujrzanowie? Wyslalem CV ale jeszcze nie dzwonili to nie wiem.

@Aneta Popławska

Aneto, bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Zdanie pracowników, którzy są częścią Doliny Noteci od wielu lat jest dla nas niezwykle ważne. Dziękujemy za Twoją pracę, zaangażowanie i głowę pełną pomysłów.

Max@

Nie polecam tej firmy jako dobrego miejsca pracy . Wymagania mają bardzo duże ,szkolenie jest bardzo wstępne i liczą że nowi pracownicy będą zasuwać jak tzw"stara gwardia " Do tego temat nadgodzin , na rozmowę mówią że zdarzają się sporadycznie czyli raz albo dwa w tygodniu, ale okazuje się jednak że one są codziennie i do tego słabo płatne. Pracownicy niższego szczebla muszą zostać a przełożeni mówią że nie zostają bo im się nie opłaca

Głowa mała
@Max@

Pracuje w Pile 2 rok na pakowaniu. Wszystkie święta wolne, weekendy również. W ciągu tego czasu zdążyły się nadgodziny może z 5 razy i to wyłącznie tylko dla CHĘTNYCH. Więc jeśli ktoś nie chce to ich nie robi po prostu. Nikt nie pracuje krócej niż pół roku. Więc raczej są sami doświadczeni pracownicy. Bierze się puszkę lub saszetkę do kartonów i wkłada. Co tam jest do nauki??? Każdy smak ma inny kolor plus nawet przegródki w kartonie są w danych kolorach.W kółko robi się te same mixy na biedronkę przez cały rok. Na okresie próbnym ma być nauka kolorów czy czytania??Niech każdy patrzy na siebie. Skupisko bab i jak na jarmarku. Wszyscy panowie pracują i problemów nie mają weźcie z nich przykład. Tego plotkowania się słuchać nie da.

@Głowa mała

Bardzo dziękujemy za tę merytoryczną opinię. Cieszymy się, że w Dziale Pakowania w Pile pracują sumienne, rzetelne osoby, które dzielą się swoimi doświadczeniami.

Tu się zgadzam.Kierownictwo wierzy we wszystko co im ulubieńcy doniosą.Nie wyjaśniają , tylko zaraz zwolnienie. A to nie jeden stary pracownik powinien wylecieć. Nowi robią za dwóch a stary pracownik ? Zarobić ale się nie narobić.A za "rozmowy" z kierownictwem dodatkowe premie dostają ( i nie chodzi tu o premie , które przez zarząd są ustalone). Tylko bonusik dla rozmownych.

Emsi

Czyli mam nadzieję że znasz to z własnego doświadczenia? Że dostaje się premie za rozmowy z kierownictwem?! Może zamiast zajmować się innym rzeczami czas brać się do pracy? A jak nie podoba się to zawsze można się zwolnić. Człowiek chce rzetelnej informacji jak wygląda praca na pakowaniu czy na produkcji A czyta tylko i wyłącznie żale starych pracowników albo niezadowolonych. Albo tych co po prostu są na uboczu. Proponuję też chodzić do biura A nie pisać wiecznie jak jest źle. Pozdrawiam

Pakowacz

W rządnej z siedzib DNP nie ma dodatkowych premii a tym bardziej za donoszenie. Istnieje tylko premia uznaniowa jak w wszystkich zakładach w Polsce i KPI jeśli normy są wypracowane. Poza tym premię przyznaje tylko i wyłącznie kierownik.

Pakowacz
@Emsi

Od tego są brygadzisci aby informować ich o bieżących problemach grupy czy błędach. Nie stoją z nami przy stole. Każdy może do nich iść z skarga,problemem grupy. Lepiej obgadywac perfidnie brygadzistow i buntować innych żeby norm nie wyrabiali. Panie od norm też są złe bo wysokie normy wypisują. Niedługo nawet wiatr będzie zły bo wieje w zła stronę. Same ideały w koło

@Pakowacz

Dziękujemy za opinię i potwierdzamy, że w naszym zakładzie obowiązuje nie tylko premia uznaniowa, ale także premia za osiągnięcie określonych celów i jest ona wypłacana kwartalnie.

Żeby coś się zmieniło na dziale Pakowacz Piła trzeba przede wszystkim zmienić brygadzistów, jeśli by przyszedł nowy zespół i lizusy nie będą lizusami już Pań. i może w końcu ktoś będzie chwalił i doceniał prace którą się wykonuje a praca lekka nie jest . Wynagrodzenie byłoby oceniane od wykonanej pracy a nie ile kto poszedł i nagadał brygadzistką.

Dora

Jeśli daje się z siebie wszystko to dlaczego ma nie być to zauważone? Ale rzetelnie pracować a nie patrzeć żeby jeden robił na cały zespół. Albo rozgladac sie po innych. Wiedza też jest ważna. Jak tak stanąć z boku i posłuchac niektórych pracowników jakie mają mniemanie o sobie to można faktycznie nazwać "smiech na sali" nie sztuka mówić. Sztuka jest mieć wiedzę i robić. Ale dobrze że nie pracuje już tam. Ale polecam dla tych co sobie nie dadzą.

Aleksandra

A co to są w ogóle te stickery? Przy okazji właśnie chciałabym poprosić o wyjaśnienie, na czym ta praca mniej więcej polega. Co tam się robi dokładnie?

@Aleksandra

Snickers to takie naklejki które dostajesz wydrukowane od brygadzistek i przyklejasz na gotowa zrobiona paletę ze swoim numerkiem i osób które pracują przy danym stole z tobą * ka,dy pracownik dostaje od brygadzustow nożyk który jest podpisany danym przypisanym do danej osoby numerkiem i to jest można powiedzieć taki identyfikator

dobrodziej

Chyba ktoś zafascynowany meteorologią pisze te komentarze. Na bank to jedna osoba napisz jeden komentarz a nie zaśmiecaj wątku.

Warto się zatrudnić jeśli można dostać puchar A złoty chociaż? Kto wytrzyma dłużej? Poproszę o opinię pracownika który pracuje a nie opinie starego pracownika który z niewiadomych przyczyn przestał pracować. W dzisiejszych czasach trzeba pracę szanować. Jeśli godziny odpowiadają to każdy będzie trzymać się nawet takiej pracy. W każdym zakładzie trzeba dawać z siebie wszystko.

pan zadowolony
@Adam

Jest dokładnie tak jak pan pisze. Pracuję na produkcji już 3 lata zaczynałem od zera. wykazałem się, zależało mi i dostalem awans wewntrzny. Ludzie są różni więc po prostu trzeba robić swoje. W każdej firmie produkcyjnej trzeba pracować, nie ma tu akordu ale praca jest w tempie czyli typowa fizyczna. Ale chyba każdy wiedział jak ptrzychodził tu że nie będzie siedział za biurkiem.

Pani

Praca Piła pakowanie to prawdziwy ubaw czasami można naprawdę się pośmiać. Osoby które donoszą do brygadzistek na pracowników z palca wyssane głupoty to wierzą we wszystko co się powie nie wyjaśniając tego z pracownikiem tylko się obrażają jak nastolatki ale najlepsze ,że te co donoszą im na innych potem same są obgadywane przez tą osobę. Istny kabaret czasami nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Myślą, że mają kogoś kto donosi ale nie wiedzą że też ich na zakładzie obgaduje i to najbardziej a one myślą że są fajne bo wszystko wiedza po prostu nie do uwierzenia. Jeśli ktoś chce popracować w dorosłym przedszkolu to DNP Piła dział pakowanie jest najlepszym wyborem .

Tulipan 466

Brzydka atmosfera pracy nawet wysrać iść się nie można bo krzywą patrza cały czas podpierdalaja normy to nie zakład pracy tylko(usunięte przez administratora) zero kontaktu ze światem tylko (usunięte przez administratora) brak premii tylko lizuzy dostają jak ktoś przyjdzie nowy to powodzenia bo nie wytrzyma z starymi pracownikami psychicznie

traja34
@Tulipan 466

Co Ty gadasz? Przecież wszyscy dostają premie to jest odgórnie ustalone przez zarząd. Czasami zastanawiam sie jak mocno sfrustrowni pracownicy piszą te opinie.

Burza

Pracuję się w Boże Ciało święto pracy wolne w soboty zapomnij oni sami ustalają wolne dadzą ci jeden dzień w tygodniu wolnego masz ciesz się jak chcesz urlop nie ma takiej opcji najpierw liczą się vipy brak telefonu zero okien (usunięte przez administratora)

ktoś

proszę o podanie e maila na który można złożyć skargę do zarządu.

@ktoś

Dzień dobry, ten adres mailowy to: kontakt@dolina-noteci.pl. Przypominamy, że Zarząd nie rozpatruje zgłoszeń anonimowych.

Johnny

Zawsze coś upierniczą grupowo. Stawkę ma się mniej niż najniszą krajową, później regulują to premią. Do najniższej, a z reszty zawsze coś obetną. Czy w ofercie jeszcze jakiś Lux med co nikt tego nie bierze. Albo bony świąteczne. Co później każdy na wypłacie ma mniej z jakieś 500 złoty. Polecam każdemu co szuka pracy na chwilę. W sumie to z zasiłków podobne dochody można dostać.

@Johnny

Jak to możliwe, że mniej niż najniższa krajowa, to co tam jest za forma zatrudnienia? Pytam, bo do umowy o pracę to mi to nie pasuje po prostu. Jest podstawa jakaś czy prowizja tylko?

Missy
@Johnny

Johnny to ile w tych bonach dostałeś, że Ci 500 zł później z wypłaty ucieli?

@Johnny

Bony świąteczne stanowią przychód pracownika, który podlega opodatkowaniu. W zależności od jego dochodów pracodawca powinien odprowadzić od wartości bonu podatek w wysokości 12% lub 32%. Przepis ten znajduje swoje uregulowanie w art. 12 ust. 1 ustawy z dnia 26.07.1991r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2020 r. poz. 1426 z późn. zm. zwanej dalej ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych). W naszym przypadku bony świąteczne finansowane są ze środków obrotowych, dlatego konieczne jest opłacenie składek zarówno zdrowotnych, jak i na ubezpieczenie społeczne do ZUS-u. Co więcej, pragniemy przypomnieć, że bony świąteczne nie są obowiązkowym benefitem, co oznacza, że jest możliwość odmowy jego przyjęcia.

Zozole 56

Najgorsze zarobki najgorsza atmosfera ze starymi pracownikami nie idzie wytrzymać wykorzystują dają najgorszą robotę utylizację otwieranie puszek to co im nie chce się robić robia nowi przynieś wynieś pozamiataj a potem stoją w koncie i się z ciebie śmieją że robisz najgorszą robotę nawet najeść się na stołówce porządnie nie można bo wszyscy patrzą na ciebie z taką nienawiścią jakby chcieli cie zabić

janko
@Zozole 56

Może warto to zgłosić ? ? Próbowałeś? a jak naprawdę jest tak fatalnie to przecież można rozwiązać umowe

Kwiat 123

Brak szacunku dla pracownika atmosfera pracy fatalna jeden na drugiego donosi zarobki marne najpierw dawaja bony potem je w wypłacie zabierają najgorszy zakład pracy w jakim robiłam

Becia

Super firma 30 osób umówionych na tą samą godzinę. A jak już ktoś zostanie zatrudniony to zakłady w wśród starych pracowników czy ktoś wytrzyma 3 czy 5 dni. Polecam :)

@Becia

Wprowadziliśmy wiele zmian w procesie rekrutacji. Dotyczą one m.in. umawiania kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną. Już od ponad roku stosujemy model, w którym na daną godzinę zapraszamy 3-4 osoby.

CIEKAWA

Hej mam pytanie a dojeżdża może ktoś z miejscowości Szamocin do Polanowa, jestem zainteresowana podjeciem pracy i chcialabym sie dowiedzieć czy ewentualnie można by bylo sie z kimś zabierać.

@CIEKAWA

Pracują u nas osoby z Szamocina i okolic. Staramy się ustalać jedną brygadę dla osób razem dojeżdżających, więc wspólny dojazd jest jak najbardziej możliwy.

CIEKAWA
@Dolina Noteci

Jak najepiej starac sie u Eas o prace aplikowac przez strone czy osobiscie???

@CIEKAWA

Dla nas jest to bez różnicy, każde CV traktujemy tak samo. Prosimy wybrać dogodny dla siebie sposób aplikacji.

☹️
@Dolina Noteci

Jakoś u nas na dziale osoby dojeżdżające z tej samej miejscowości miały specjalnie robione grafiki tak żeby razem nie dojeżdżały. Dotyczyło to kilku osób.

hanczi
@☹️

Teraz to chyba przesadzasz… jak przyjmowałam się do pracy i nie miałam jeszcze prawka to juz na rozmowie kierowniczka mówiła że spróbują zrobić jedną zmianę z moją koleżanką i jej ojcem, którzy dojeżdzają z tej samej miejscowości co ja i się udało. Teraz mam prawko i auto to z kolei mojej siostrze zrobili tą samą zmianę i jeszcze zabieramy 2 osoby. A jestem “zwykłym” pracownikiem, bez układów i znajomości.

Wrobiony

Kolega mi polecił ta prace ale sam pracowal do grudnia i się zwolnił, ja niestety zostałem i teraz ma się zacząć praca zmianowa nawet w weekendy i na późne zmiany źle się tu dzieje, szef beznadziejny trzeba uciekać

WeWłasnejOsobie

O pracy na produkcji nie można powiedzieć nic pozytywnego!Pracownicy wytresowani,mnóstwo konfidentów,którzy za poklepanie po plecach doniosą wszystko i na każdego!Ogólnie nie polecam nikomu pracy na produkcji!Nie dziwi fakt,że taka rotacja pracowników bo każdy kto może i trochę szacunku do siebie ucieka!!!

@WeWłasnejOsobie

Opinie i nieprawidłowości można zgłaszać bezpośrednio na adres mailowy kontakt@dolina-noteci.pl. Wszystkie wiadomości rozpatrywane są indywidualnie przez Zarząd.

@Dolina Noteci

Jeżeli zarząd ma takie samo podejście do pracownika jak kadra kierownicza to bezcelowe jest pisanie czego kolwiek!

kontroler
@WeWłasnejOsobie

Ja napisałem i temat został poruszony co dalej z tym zrobią to jeszcze nie wiem, ale ktoś się zainteresował

WeWłasnejOsobie

To nie żale tylko przestroga dla potencjalnych pracowników!Takiego traktowania pracowników,takiej tyrki nie polecam nikomu!

samjużniewiem
@WeWłasnejOsobie

Ale co tam się dzieje? Chcialem składać cv bo mam blisko ale teraz to juz kompeltnie nie wiem jak sie czyta takie opinie. Słyszałem od znajomych dużo i w sumie dobre rzeczy więc złożyłem cv. Mowili ze wypłata na czas bez problemu, umowa o prace, zalezy tylko na jakiego brygadziste sie trafi. I czemu te szafki tak sprawdzają? Slyszałem ze są kontrole ale wteey wołają pracownika.

Maria
@samjużniewiem

@samjużniewiem - I dobrze słyszałeś. Informacje które posiada pochodzą od osób które pracują. Nie wierzę w opinie zwolnionych pracowników, gdyż nie zawsze są to osoby obiektywne, a najlepiej szukać winy wszędzie ale nie u siebie. Nie twierdzę że pracodawca ma rację, bo nie zawsze tak jest, ale najlepiej sam się przekonaj jak tam jest. Jeśli będzie Ci odpowiadało oki, jeśli nie zawsze można rozwiązać taką umowę.

@samjużniewiem

Sprawdzenie szafek odbywa się zawsze w obecności pracownika. Związane jest to z tym, że pracownikom zdarza się nieprzestrzeganie regulaminów obowiązujących w naszym zakładzie, głównie jeśli chodzi o system HACCP. W szafkach znajdują się bardzo często produkty, które po dłuższym czasie ulegają zepsuciu. Jak już wspomnieliśmy, pracownicy Działu Produkcji, Pakowania, Magazynu, zobowiązani są do przestrzegania systemu HACCP - to system obowiązujący we wszystkich przedsiębiorstwach, które w swojej działalności mają do czynienia z żywnością, bez względu na to, czy to produkty przeznaczone dla człowieka, czy dla psa lub kota. W codziennej pracy dbamy przede wszystkim o to, by karma, którą produkujemy była najwyższej jakości i bezpieczna dla pupila. Żucie gumy, jedzenie cukierka to zachowania naruszające regulamin i standardy przyjęte w zakładach produkcyjnych. Może to stanowić duże niebezpieczeństwo dla produkowanej żywności, gdyby dostało się do produktu końcowego.

Zostaw merytoryczną opinię o DNP Sp. z o.o. - Wyrzysk

• Jak się pracuje w DNP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DNP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DNP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 13 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DNP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DNP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DNP Sp. z o.o.