Opinie o ALL Import Group w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ALL Import Group. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ALL Import Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALL Import Group w Siedlce

współpraca

Nie polecamy tej firmy, (usunięte przez administratora) możesz tam zarobić minimalną pensję krajową pracując jak wół, z umową na 1/8 etatu (usunięte przez administratora)

Sklep internetowy

Nie wiem skąd takie komentarze, jakaś agencja pań sprzątających? To chyba pomyłka. All import group to sklep internetowy mieszczący się w Siedlcach przy Starzyńskiego 15 w magazynie Geisa na rampie. Mają tam biuro. Jest dwóch szefów, trzy pracowniczki w młodym wieku + dwóch gości od napraw (serwis). Wynagrodzenie w sklepie internetowym nie może być wyższe niż minimalna krajowa, tak jest i w tym wypadku. Zapraszają na bezpłatny dzień próbny, atmosfera ok.

Państwo
@Sklep internetowy

Chyba się Pan pomylił, proszę spojrzeć po prawej stronie na dane i ulicę, że rozmawiamy o ALL Import Group mieszczącym się w WARSZAWIE

sklep internetowy
@Państwo

Jest napisane, że Srebrna 16 lok. 1 00-810 Siedlce, więc jaka Warszawa?

sklep internetowy
@sklep internetowy

Kiedyś była w Warszawie Srebrna 16 teraz jest Siedlce Starzyńskiego 15

Niestety nie mogę polecić tej firmy - brak możliwości rozwoju, pracodawca nie liczy się z pracownikiem.

metakobieta

ta strona to fejk, nawet nie ma takiego adresu 00-810 Siedlce

Mariusz
@metakobieta

Dlaczego uważasz, że strona "to fejk"? Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Jest to wątek, w którym wypowiadamy się na temat pracy w firmie ALL Import Group, więc nie rozumiem, dlaczego w taki sposób odniosłeś się do tej strony? Sprecyzuj swoją wypowiedź i odpowiednio uzasadnij.

emordz
@Mariusz

no bo taki adres: Srebrna 16 lok. 1 00-810 Siedlce nie istnieje

Mariusz
@emordz

Może jest to tylko błąd w podanych przez firmę informacjach? Próbowaliście dowiedzieć się fizycznie, czy firma normalnie funkcjonuje na rynku? Może macie informacje o tym, czy firma zatrudnia pracowników, czy może jest to jednoosobowa działalność gospodarcza? Zachęcam do odpowiedzi.

@Mariusz

kod pocztowy to 08-110 (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ALL Import Group się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w ALL Import Group. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Sprzątaczki 4700 na rękę, praca 3 godziny w tygodniu. Generalnie polecam

xxx

Pomyliliście firmę. W tej nie pracują sprzątaczki :) To jest sklep internetowy - Siedlce

nik
@xxx

Pomyłka, to firma sprzątająca z Warszawy, proszę spojrzeć na dane firmy

Artur

@szwarceneger, co ma na celu Twój komentarz? Wydaje mi się, że nie jest on rzeczową opinią na temat pracy w ALL Import Group - co więcej, wyczuwam w nim ironię. Dawno nie pisaliście na temat pracy w ALL Import Group - może jednak ktoś z Was chciałby powiedzieć, jakie warunki oferuje ten pracodawca?

szwarceneger

ostatnio zarząd firmy kupił każdemu pracownikowi poloneza ,polecam każdego

balsen

wszystko fajne, rozmowa z panią kadrową na wysokim poziomie, umowa od razu, jasny wykaz premii, można od razu zaplanować urlop, przejrzysta ścieżka kariery - polecam

JOLASIA

Hehe jakie zgrane brygadzistki

Tomi
@JOLASIA

Brygadzisci tez niczego sobie

Ta firma to sprawdzony profesjonalista w dziedzinie doboru najatrakcyjniejszych Pań sprzątających. Wszystko anonimowo. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i szybko bez żadnych utrudnień. Kobiety zawsze miały odpowiednie narzędzia ze sobą :-)Zawsze na miejscu o umówionym czasie, nigdy nie dała na siebie czekać. Wszystkie sprawy :-) wykonane z należytą dokładnością. Kontakt godny polecenia!

żanet

Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni z usług- jest zawsze wtedy, kiedy potrzebujemy no i jasne, przejrzyste zasady współpracy i świetny kontakt - niemalże całodobowy. Polecam każdemu, a sama żałuje, że tak późno zaczekam korzystać z ich usług. Polecamy Jolę tą z długimi nogami

w firmie jest monitoring ale pracodawca nie informuje o tym pracowników, nie informuje w jakim celu zbiera dane

@anonymous

każdy monitoruje sobie co chce, ale nie może udostępniać bez wiedzy monitorowanego

@anonymous

dlaczego się podpisujesz moim loginem ?

każdy ma taki

@anonymous

te komentarze nie majom sensu

@anonymous

piszę oczywiście o firmie z Krakowa mieszczącej się na ulicy

co HRH Import Group ALL Import Group

import group

nurzyńska
@anonymous

Wspaniała obsługa. Współpracujemy od kilku lat i wiem, że zawsze możemy liczyć na życzliwość i pomocną dłoń w tych trudnych dla nas sytuacjach. A problemów jest naprawdę dużo.

Anetka S

Z usług agencji korzystałam już dwukrotnie. Panie opiekowały się głównie moim tata od rana do wieczora. Teraz doszła jeszcze mama w miarę samodzielna ale z początkami demencji i z pomocą pani Kasi która mieszka z nami najwazniejsze obowiazki sa zaspokajane. Wszystkie panie były kompetentne , miłe i sumiennie wypełniały swoje obowiązki, okazując przy tym serce swoim podopiecznym. Polecam z czystym sumieniem Anetka S

ktoś ważny

polecam tą firmę, miła atmosfera pracy, duże możliwości rozwoju

ktoś nieważny

LOL chyba żart :D

@ktoś nieważny

to prawda naprawde

dziękuje

klotka
@ktoś ważny

polecam firmę, Pani opiekunka zadbała o wszystko, córka się nie nudziła, Zosia zapewniła gry edukacyjne oraz wypełniła cały dzień zabawami, na pewno skorzystam jeszcze

kici
@ktoś ważny

nam najbardziej podobały się szkolenia z poczęstunkiem, wyjazdy do Ciechanowa najlepsze!!!!!

warczy

Wspaniała kobieta. Idealne ciałko, o którym pomarzyć może nawet nie jedna 20-ka. Skarbie...zawitaj na trochę do Łodzi. Zaręczam że będziesz tu mieć stałe grono wyznawców, a we mnie na pewno stałego klienta. 10/10 polecam

mama na cały etat

Jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji z Panią Jolą. Córka poprawiła oceny (z 3 na 5), ale co najważniejsze zrozumiała i polubiła ten przedmiot. Pani Jola jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, doskonale orientuje się w programie i wymaganiach, materiał tłumaczy w sposób przystępny i zrozumiały. Bardzo polecamy lekcje z Panią Jolą.

polecam tą firmę z Krakowa

firma z krk czy wwa?

z pacanowa

mała naczelna

szefowstwo wozi się BMW, płacą minimalną

przedsiębiorczy
@mała naczelna

przecież też możesz zostać szefową i wozić się bmw..wszystko zależy od Ciebie, a jak już urodziłby się pomysł założenia swojej firmy i zatrudnienia pracowników możliwe, że licząc wszystkie koszty dojdziesz do wniosku, że pracownik trochę kosztuje i jak zaczyna się pracę to ciężko wskoczyć od razu na poziom 2500 na stanowisku hmm (osoby pakującej paczki, odbierającej telefon, wystawiającej faktury, przyjmującej zamówienia telefoniczne), potrzeba zapewne trochę czasu żeby dostać coś więcej, aczkolwiek jestem zdania że pracownicy są najważniejsi.. cytując Bransona "Klienci nie są najważniejsi. Najważniejsi są PRACOWNICY. Jeśli dbasz swoich pracowników, oni będą dbać o klientów." Richard Branson, miliarder, twórca Virgin Group pozdrawiam Ps. nie pracowałem w tej firmie ale tekst typu, że ktoś jeździ jakimś tam samochodem nie jest najlepszy, może to leasing, wrzucany w koszty firmy i te te inne duperele, ktoś na to pracuje to niech kupuje, jeden ma bmw inny ma bogatą duszę i poczucie humoru heh ;)

monte_z_uma
@przedsiębiorczy

nie pracowałeś to po co piszesz?

przedsiębiorczy
@monte_z_uma

może rozwiniesz swój komentarz (jeżeli pracowałaś) bo chętnie przeczytam więcej szczegółów na temat pracy w tej firmie..może chciałbym startować na jakieś stanowisko i szukam informacji.. ;) jak widzisz mój komentarz nie jest na plus czy minus dla firmy AIGroup tylko poruszyłem kwestię ogólną.. zgaduje, że byłaś lekko poddenerwowana tym, że właściciel jeździ, jak wspomniałaś BMW, a oszczędza na pracownikach płacąc im zbyt mało ? jakby ktoś jeździł polonezem to czy Twój komentarz wyglądałby następująco: "Szefostwo wozi się Polonezem, płacą minimalną.." ? hmm..

Bake off
@mała naczelna

Jeśli nie pracowałeś to skąd wiesz co się tam robi??he??

ktoś zazdrości xD

Bake off

Ja pracowałem i wolę się nie wypowiadać.

Zostaw merytoryczną opinię o ALL Import Group - Siedlce

• Jak się pracuje w ALL Import Group?

Zobacz opinie na temat firmy ALL Import Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALL Import Group?

ALL Import Group
2.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Srebrna 16 lok. 1
    00-810 Siedlce