Nasze Apteki

Siedlce

Opinie o Nasze Apteki

Jak dla mnie świetna firma . Miałam okazję pracować w trzech . Jest to jedyna sieć w jakiej mogę się rozwijać . W większości kariera kończy się na staniu za pierwszym stołem i zero pogłębiania swojej wiedzy ( chyba że ktoś jest na tyle ambitny i robi to na własną rękę ) . Dużo szkoleń , świetna motywacja , idealna atmosfera w pracy . Częste pochwały od strony pacjentów o profesjonalnej i fachowej obsłudze . To wszystko dzięki temu że kadra zarządcza kładzie na to ogromny nacisk .

KtosTam
@pracownik 26.10.2017 15:52

Zgodze sie z @pracownik duzo szkolen , fajny rozwoj , co do atmosfery to zalezy z kim pracujesz . Zarobki calkiem nie zle ale w miejszych osiedlowkach placa tyle samo . Pan Dyrektor - ..... lepiej zostawic bez komentarza .

Farmaceuta
@KtosTam 01.11.2017 18:56

Zgadzam się na Pana Dyrektora szkoda komentarza .........jak w kraju lepsza zmiana.

Farmaceuta

Sieć działa jak korpo. Jedni chwalą drudzy nie. Przyzwoite pieniądze za przyzwoitą pracę. Wszystko dla ludzi myślących, leser nie prześliźnie się 8 ha niezauważony. Dużo szkoleń co jest atutem. Brakuje dodatków takich jak karta multisport lub ubezpieczenie medyczne.

Ela

Ja również pracowałam w tej aptece, dopóki nie przeprowadziłam się do Warszawy, z czystym sumieniem polecam. Zarobki są bardzo dobre, dodatkowy system motywacyjny oraz możliwość rozwoju. Owszem pracy jest dosyć dużo, ale wiadomo za ile .

anonymous

Witam, Mam nadzieję,że przejdę pozytywnie rekrutację. Słyszałam wiele pozytywów na temat tej sieci i sposobu zarządzania. Wystarczy wejść do którejś z aptek aby zobaczyć profesjonalizm i ład. Pozdrawiam

edek

Witam, subiektywnie rzecz ujmując: plusy: -dobrze, systematyczne, bez krętactw wypłacają pensję -kilka fajnych osób w zespole minusy: -system całodobowy-masa pacjentów, zmiany do 23,00-problem z normalnym życiem rodzinnym, kilka weekendów pracujących w miesiącu -niedostateczna ilosć pomocy aptecznych-leki rozkłada się na dyżurach, między innymi zajęciami, a cały dzień biega w poszukiwaniu ich po nierozpakowanych kontenerach -nepotyzm panujący ogólnie w firmie -zwalnianie bardzo fajnych, pracowitych ludzi tylko dlatego, że mają własne zdanie -generalnie bardzo duża rotacja personelu i jego ciągłe braki -zatrudnianie na stanowiska kierwonicze osób miernych, ale wiernych, albo osób, które przez brak umiejętności współpracy wogóle nie powinny pracować z ludźmi ... Generalnie praca jest ciężka, zarówno przez godziny otwarcia, jak i ilość pacjentów, za to wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy-mogę tu wypowiadać się tylko na temat swojego wynagrodzania, a nie techników i techników stażystów.... Najgorsze są ciagłe zmiany kierowników-w jednym roku czterech-niestety zmiany na gorsze. Generalnie firma preferuje pracowników, którzy nie mają za wiele do powiedzenia.. Praca w tej firmie to ciekawe doświadczenie-można je porównać do sałny, fajnie jest przez chwilę, nie do zniesienia na dłuższy czas. Pozdrawiam stary zespół z Siedlec I

Zostaw opinię o Nasze Apteki - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nasze Apteki