Opinie o ALL Import Group w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ALL Import Group. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ALL Import Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALL Import Group w Siedlce

renatkkaka Nowy wpis

zadnych benefitow, tylko minimalna i codziennie ta sama szara rzeczywistosc

Mirek

Interesuje mnie praca w firmie ale chciałbym wiedzieć na jakie zarobki czy też atmosferę w firmie można liczyć?

moja opinia jest wazna
@Mirek

dla mnie minimalna krajowa

@moja opinia jest wazna

A jaka umowa obowiązuje? Pełen etat? Czy jest może możliwość przyszłej podwyżki za staż pracy albo są oferowane jakieś dodatkowe benefity/premie?

odpowiedź Nowy wpis

Nie, tylko minimum cały czas . Praca na pełny etat

odpowiedź Nowy wpis
@Elżbieta

Praca na pełen etat. Płaca tylko minimalna bez znaczenia ile pracujesz

elzbieta zpik Nowy wpis
@odpowiedź

pracujesz pracujesz, wkladasz serce i swoj czas a dostaniesz i tak minimalną śmiech na sali.

volcano

nie polecam pracy w tej firmie, otrzymana umowa o prace była na kwotę minimalną, pod (usunięte przez administratora) kilka złotych więcej po 3 miesiącach tzw. okresie próbnym, generalnie obiecywanie złotych gór w nieskończoność, a na końcu rozwiązanie umowy za porozumieniem stron bo inaczej(usunięte przez administratora)

daja

Proszę rozdzielic firmy poniewaz na na ul Srebrna jest inna firma i polowa osob pisze o calkowicie innej firmie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ALL Import Group się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Siedlce
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Windows7

brak możliwości pracy zdalnej

WUHAN

obecnie firma przechodzi trudny okres s powodu wirusa z chin i nie moga inportowac towarow .dlatego all import group siedlce dziala na allegro pod nowo smart-import

@WUHAN

Ale widzę na portalu, że oferty pod All-Import nadal są dostępne. Wyjaśnisz mi to? Cenne będą także informacje, czy przyjmowani są nowi pracownicy na magazyn. Będę Ci wdzięczna.

WUHAN
@Elżbieta

Proszę wejsc w allegro wybrac z listy szukania uzytkownicy, wpisac login All-Import i pokazuje Ten użytkownik nic teraz nie sprzedaje nie ma ofert to nie ma pracy Elzbieto nie dziekuj wogle jeszcze roboty nie znalazlas? zainteresuj sie ciekawsza firma bo ta nie ma nic do zaoferowania

Konrad

A może trzeba pokazać co potrafimy i jak pracujemy a dopiero wtedy walczyć o dobrą stawkę, firma jest dobra więc warto.

Aktos
@Konrad

Pół roku pracy ciezkiej na magazynie i nie chcieli dac podwyzki ze stawki minimalnej, takze chyba dobrej firmy nie widziałeś

@Konrad

Konrad, a mógłbyś proszę wymienić parę plusów firmy ALL Import Group? Forum odwiedza wiele osób, teraz zbliża się okres świąteczny więc będzie pewnie spore zainteresowanie pracą w tej firmie. Opowiedz coś o warunkach.

Konrad

brak plusów, same minusy

ratore
@Elżbieta

@Elżbieta ty się z choinki urwałaś? czy Cię zatrudnili xD

@ratore

Ani jedno ani drugie. Po prostu pytam, bo jestem zainteresowana zatrudnieniem w All Import. I zwyczajnie proszę o opisanie warunków zatrudniania.

ratore
@Elżbieta

to coś długo się zabierasz - warunki takie ze na pewno spotkasz grasujące myszy po biurze - znaczy magazynie bo tam nie ma biura tylko jeden wielki magazyn z wydzielonymi przestrzeniami

Tara

Szukają parobkow na okres przedświąteczny (2 m-ce zapier... Na gwiazdkę wyprzedają cały badziew a ty jak (usunięte przez administratora) pakujesz ten szajs w zimie i myszach Obiecują premię ale 1 stycznia kopnął cię w (usunięte przez administratora) Nie polecam Inspekcja pracy aż się prosi

karolina

Sprzedają chińskie przedmioty bardzo słabej jakości. Gril za 200 zł pękł po pierwszym rozpaleniu. Z dna zrobiło się sito. Materiał wykonania Najgorsze dziadostwo jakie widziałam. Nie polecam robić zakupów u tego sprzedawcy!!!!!

@karolina

Przykro mi, że ALL Import nie spełniło Twoich oczekiwań. A zgłaszałaś reklamację? Jeśli tak, to napisz, czy udało Ci się to jakoś rozwiązać.

@Elżbieta

zgłoszona reklamacja ale czekanie w nieskończoność aż sezon się skończył brak profesjonalizmu ;(

potencjalny

minimalne wynagrodzenie przy pakowaniu towaru, brak premii, tylko na grudzień nic ciekawego

poprawcie to

zły adres powinno być STARZYŃSKIEGO 15 08-110 SIEDLCE na końcu przy samych śmietnikach

jagoda

2szefów, na rozmowie o prace zaproponowali minimalną stawkę, raczej nic ciekawego

Ewelina ewela

Może mi ktoś numer telefonu podac ale import

cisowianka
@Ewelina ewela

all import czy tam aig to firma widmo, numer telefonu jest zmieniany co miesiąc

cukiernictwo

nie polecam

wania326

Firma ALL INPORT GROUP sprzedała mi na allegro kijek który łączy się z tel tylko jak jest podpięty pod ładowarkę, czyli nie działa. Poza tym, rozłącza się co chwilę, brak z nimi kontaktu nie polecam, pracownicyt nie mili

elemele

brak wypłaty na czas

blaster

warunki takie że powinna się zainteresować nimi inspekcja pracy

mojlogin

zareklamowany fotel po roku czasu, dostaliśmy zwrot pieniędzy

tomeszz

nie polecam, towar pakowany byle jak zniszczył się przy transporcie a sprzedawczyni nic sobie z tego nie robi, nie zamierzam reklamować chinskiego głośniczka za 50 zł

cisowianka

nie polecam firmy All Import z allegro ul Starzyńskiego z 08-110 Siedlce, ciężka napięta atmosfera, 2 właścicieli którzy się nie dogadują, pracuje siostra jednego z właścicieli co skutkuje brakiem wolności słowa, gorzej nie można trafić, brak poważnej umowy

Zostaw merytoryczną opinię o ALL Import Group - Siedlce

• Jak się pracuje w ALL Import Group?

Zobacz opinie na temat firmy ALL Import Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALL Import Group?

ALL Import Group
2.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Srebrna 16 lok. 1
    00-810 Siedlce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042