PG Pack Poland Przemysław Gawroński

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PG Pack Poland Przemysław Gawroński

company

Współpracuje z PG PACK od dłuższego czasu. Nie mam żadnych problemów z płatnościami. Solidni i słowni, tyle mogę powiedzieć.

francuz

Polecam. Transport wykonany bardzo dobrze i terminowo. Dobra stawka na transport z Francji.

bardzo rzetelna firma, super kontakt, nie ma nad czym się rozpisywać - po prostu polecam

kajtek

dla mnie robią czasem przewozy ekspresowe i raz może zdarzyło się, że był poślizg, ale było to spowodowane warunkami atmosferycznymi (więc bądźmy ludźmi) a tak to zawsze w terminie. Firmę oceniam na 5

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PG Pack Poland Przemysław Gawroński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Daniel

praktycznie cały czas coś im zlecam, bo oferują dobre stawki. Dodatkowo to rzetelna i terminowa firma. Współpracowałem też z kilkoma innymi przewoźnikami i zawsze były jakieś problemy, a tutaj wszystko jak w zegarku :)

Natan

jest dużo kursów, można dobrze zarobić, a wypłaty na czas

Triki

jeździłem jakiś czas pod tą firmą i zleceń było dość sporo, wszystkie warunki jasne i klarowne, bez niedomówień. To na co się umawiasz na początku to dostajesz na końcu

Co człowiek to opinia, mi się tam dobrze pracowało, dogadywałem się z szefem, atmosfera była spoko, a kasa zawsze w terminie na koncie, to chyba nie ma za bardzo na co narzekać

BOlek

Dobra firma, współpracuję z nimi od dłuższego czasu, zlecam im drobne przewozy po całej Europie i póki co bez zarzutu. zawsze w terminie

Uszagty

jeśli szukają kierowców to warto się tam zgłosić. Z szacunkiem podchodzą do człowieka, można tam zasiedzieć się na dłużej :) dobra firma

Markus

ja też jeździłem i nie narzekałem, szef w porządku człowiek

koksu

dla kierowcy spoko, samochody w miarę nowe i sprawne. ogólnie mamy terminy, ale są sensownie rozłożone tak że nie trzeba gnać na łeb na szyję także nie ma co narzekać

Pawko

można tam dobrze zarobić, kiedyś jeździłem i byłem zadowolony, gdyby nie to że postanowiłem rozkręcić własny biznes to pewnie dalej bym tam pracował.

Aaa

Najlepiej iść i się samemu przekonać, a jak szukają teraz kierowców to zadzwonić i się wypytać.

Dobrze zorganizowana firma, często mam z nimi okazję współpracować i nie mam zastrzeżeń.

brr

Płacą na czas, stawki podobne jak u innych ale atmosfera dobra wiec nie ma co narzekać.

kierowca

ja miałem normalną umowę, a pieniądze były zgodne z umową, bez dziwnych nieoczekiwanych cięć.

Harry

Z firmą da się bez problemu dogadać i dojść do porozumienia. Współpracowaliśmy kilka razy i wszystko było w porządku

Andrzejek

mi się zawsze kasa u nich zgadzała, co prawda pracowałem tam tylko chwilowo, bo miałem już nagraną inną fuchę, ale było spoko

S.

płaca w terminie, bez większych spin . polecam

Zostaw merytoryczną opinię o PG Pack Poland Przemysław Gawroński - Sieradz

• Jak się pracuje w PG Pack Poland Przemysław Gawroński?

Zobacz opinie na temat firmy PG Pack Poland Przemysław Gawroński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG Pack Poland Przemysław Gawroński?

PG Pack Poland Przemysław Gawroński