PG Pack Poland Przemysław Gawroński

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PG Pack Poland Przemysław Gawroński

tak

jeśli szukają kierowcy to jak najbardziej możesz aplikować, raczej nie powinieneś żałować. Stawki mają dobre, jazda busami po Europie - realne terminy. Źle tam mieć nie będziesz, a jak coś Ci nie będzie pasować to zawsze możesz zmienić

zainteresowany

warto tam aplikować na kierowcę??

Wubu

bardzo elastyczni i otwarci na negocjacje

kornik

szef jak szef, ale ważne, że robota i kasa się zgadza

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PG Pack Poland Przemysław Gawroński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Radekstion

Szef poczciwy gość, zawsze można z nim pogadać, pośmiać się i płaci na czas

Siwy

Wiem ze swojego doświadczenia że jak się chce komuś pracować i pracuje uczciwie to będzie pracował. W każdej pracy są plusy i minusy. Wypłaty zawsze były na czas, a jak dobrze ktoś wykonuje swoją prace to nikt się go nie czepia. Przychodziły osoby do pracy, którym już na samym wejściu trzeba było dziękować że przyszły do pracy.

jeonim

W różnych firmach jeździłem, raz było lepiej a raz gorzej. Tutaj jest naprawdę okej, nie mam potrzeby zmiany pracodawcy

Emil

we wrześniu będą 3 lata, więc trochę już w tej firmie przeżyłem. Szczerze mówiąc to wiadomo, że zdarzają się jakieś gorsze momenty czy spiny, ale jesteśmy tylko ludźmi i każdy może mieć gorszy dzień :) poza tym bez zastrzeżeń

Uściński

a długo tam pracujesz??

Emil

dobrze płacą, spedytor ogarnięty człowiek, wie jak zaplanować trasę żeby wszyscy byli zadowoleni

Paluch

korzystam z ich usług niemal, że od początku ich istnienia :) mieliśmy lepsze i gorsze momenty, ale zawsze do wszystkich problemów firma podchodzi z rozsądkiem, więc nie było problemu z porozumieniem. :) widzę na przestrzeni lat jak firma się rozwija i poprawia jakość swoich usług, więc szczerze polecam

jujek

serio nie ma się do czego doczepić, dobra rzetelna firma

Gofer

my im zlecamy tylko przewozy całopojazdowe i jeżdżą po całej Europie. Raczej nie zdarzają im się opóźnienia, chociaż w całej naszej karierze jakieś wyjątki się zdarzały, ale nie rzutowało to jakoś na naszą współprace, bo poważnie podchodzą do tematu.

Grabowski

najlepszy przewoźnik z jakim miałem do czynienia. Nie ma poślizgów, cała obsługa konkretnie i na temat. Mówisz, że chcesz z punktu A do B, najlepiej w takim terminie i starają się tak wszystko zorganizować żeby wilk był syty i owca cała :) bez ściemy

zgadzam się z poprzednimi komentarzami. Solidna firma, nie oszukują, działają szybko i sprawnie. :)

cezik

Polecam pg pack nigdy nie ma problemów żeby wszystko logistycznie dograć.

Konrad Kwasiborski

Zlecam transporty tylko tutaj, bo zawsze jest wszystko szybko zorganizowane i nie ma fackupów :P

artek

zawsze wszystkim zachwalam tę firmę, bo jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem, przewozy wykonane sprawnie, a towar bezpiecznie dowieziony

Kuder

Podchodzą poważnie do realizacji zleceń, zawsze w terminie za dobre pieniądze. Firma godna polecenia.

busiarz

Ja daje 100% pozytyw. Latam z Nimi 2 lata i złego słowa nie powiem. Szef uczciwy, płaci co do dnia, zna się na tej robocie. Pozdrawiam busiarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o PG Pack Poland Przemysław Gawroński - Sieradz

• Jak się pracuje w PG Pack Poland Przemysław Gawroński?

Zobacz opinie na temat firmy PG Pack Poland Przemysław Gawroński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG Pack Poland Przemysław Gawroński?

PG Pack Poland Przemysław Gawroński