Opinie o Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz w Zamość

Śliwka 1234

Kompletnie nie polecam firmy, zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi komentarzami. Praca jest wykonana nie dokładnie . Właściciel jest kompletnym oszustem!! Zamiast impregnatu używa wody w cenie impregnatu. Śmiecie nie są zbierane tylko zakopane w dołku pod roślinną. Pracownicy to istna porażka, kompletnie nie znają się na niczym. Jedna rada omijać firmę z daleka !!!!

Asia

Jeśli ktoś to czyta przed nawiązaniem współpracy z tym człowiekiem niech się zastanowi ??? Oddaj lepiej swoja kasę ludziom biednym i chorym !!! To zwykły krętacz!!!!

Gutek

Skąd od razu takie posądzenia? Firmy zmieniają swoje nazwy i nie ma w tym nic złego!!

ANDY

Z lutym 2018 r. Poździk zmienił nazwę firmy i teraz jest TOM-POZ Sp. z o.o. Zasady te same oszukać, ukraść, pracowników wykorzystać i nie zapłacić.

Brałeś udział w rekrutacji do Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zamość
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Zamość
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
Iwo

Mam nadzieję, że tak dobrze się tu pracuje i dlatego przestaliście pisać.

Olek

Miałem ochotę składać cv ale po lekturze wpisów zastanawiam się.

Ania - Pniówek

Jestem po realizacji ogrodu firmy. Fajnie szybko! Pełne zadowolenie !.

@Ania - Pniówek

Firma tom poz. Zalega ludziom z wypłatą nie polecam

Witam wszystkich niestety o zadłużeniu firmy to prawda i oszustwie dwa lata już nie oddaje sporej kwoty i nie odbiera telefonów

Sebastian

Pracodawca nie płaci !!! Ścigają go komornicy, utopiony w długach i szuka frajerów do wykorzystania. Praca na czarno jak co do czego to cię nie zna.

PAweł

Niech odda co nie jego i nie kłamie

Windykacja na koszt dłużnika
@PAweł

Nie czekaj, aż Twój dłużnik zamknie firmę lub ucieknie za granicę! Pomożemy Ci szybko odzyskać pieniądze niezależnie od kwoty. Działamy na koszt dłużnika! Zadzwoń po szczegóły-tel.512 868 817

uwaga

Ludzie uważajcie na tą firmę. Właściciel oszust!

Windykacja na koszt dłużnika
@uwaga

Katarzyna

Kto podzieli się opinią jak wygląda współpraca z Tom Poz od strony pracodawcy? Polecacie? Czy szukają aktualnie pracowników do firmy? Nie widziałam nic na stronie internetowej? Czekamy na informacje.

Ania W.

Jak najbardziej polecam właśnie zrobiła firma mi projekt . Super szybko , pełne zadowolenie . Polecam wszystkim ! Jesli ktoś chce prosze na priv.

Olka
@Ania W.

Proszę o namiary na priv.

Pan P. musi bardzo się napracować przy pisaniu tych pochwał. Ludzie uważajcie...

Daniel

Czy jesteście pewni, że nic dobrego nie da się powiedzieć?

Arek P.

Nie polecam, trudna współpraca, właściciel mocno kręci.

Gosia i Andrzej

Zakończyli chłopaki właśnie u nas prace przy ogrodzie. Polecam jak najbardziej wszystkim.

potop

Nie polecam, współpracy jak i pracy u pana TP. strata czasu i pieniędzy.

WiesławWszywka

Logo firmy to jest mały dobrze zrobiony obrazek i tutaj liczy się wyobraźnia co do kosztu to myślę że tak 500 do 1000zł ale jak już masz własny pomysł i dobrze go przedstawisz ta cena spadnie możesz też zaprojektować coś własnego ale dobry program graficzny kosztuje wiec lepiej zapłacić te kilka stówek i mieć spokój http://web-komp.pl/jak-wyglada-projektowanie-logo/

Konrad Z.

Godna polecenia firma , miła super atmosfera ! Ogrod wykonany , świetny efekt końcowy !!!!.

Zostaw merytoryczną opinię o Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz - Zamość

• Jak się pracuje w Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz?

Zobacz opinie na temat firmy Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz
2.8/5 Na podstawie 14 ocen.

Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz