Opinie o Komplet Plus Sp. z o.o. w Andrychów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Komplet Plus Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Komplet Plus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komplet Plus Sp. z o.o. w Andrychów

Oni chyba powariowali z tą temperaturą na halach ??? Nie da się robić w takich warunkach.... a jak wy to znosicie ?

My tu na górze mamy ok

@Ogólnie

No właśnie to o co to całe halo

Tapicer

Ciesz się, że masz robotę

@Tapicer

Roboty jest dość na runku, ,a co niby u nas nie szukają tapicerów do pracy ,przez pseudo kierownika i kierowniczkę . Kiedy to się w końcu zmieni ?

JohnyBravo

Idź na magazyn to poczujesz co to znaczy niska temperatura...

@JohnyBravo

Tak szczególnie na winklu na palarni bo tam ludzie z magazynu prześadują 80 procent dniówki

JohnyBravo
@Kukuś

To w czym problem przyjdz na nagazyn posiedzisz 80procent dniowki na winklu, zarobisz jeszcze kupę kasy. Jakoś ja trzeba przyjść na magazyn to nikt niechce.

@JohnyBravo

Niema chętnych Bo nikt nie jest w stanie tyle jarać ????????

Franek

Chyć sie roboty to ci bedzie cieplo. Jak siedzisz caly dzien na tylku to wiadomo że ci zimno

Myślicie ,że faktycznie będzie ta podwyżka ?

Taa

Normy bedzie napewno

Pracoholik

Jaka niby podwyżka?

@Pracoholik

Norm . Nie wiesz co to jest norma ?

Mały Miki

Słyszeliście że w przyszłym roku w refie ma zostać tylko 1osoba? Pierwsza pewnie poleci Geslerowa i dlatego tak nerwowo szuka dla sobie jakiegoś zajęcia na zakładzie, jak Wiewióra rok temu.

@Mały Miki

No a po co ona nam na zakładzie ? Bez wierwióry dajemy radę to bez niej też damy . Najlepszych i najbardziej lubianych ludzi już dawno nie ma tu na zakładzie ,szkoda wielka bo brakuje mi ich bardzo . Tu się tylko robi żeby przerwać , dobrze że jeszcze można sobie coś dorobić.

Krzysiek

W tej firmie zainteresowani zawsze dowiadują się ostatni.... a login masz bardzo trafnie dobrany Anetko.

Pustak
@Krzysiek

Pomyłka to nie Anetka. Zgadnij Macieju kto to...

@Pustak

Sprostuję informację na temat refy: faktycznie ma zostać tylko 1 osoba, ale z pewnością będzie to Pani Aneta ,bo robi kawał dobrej roboty, a osoba do zwolnienia to już się chyba domyślacie kto jest ..... powinniście się cieszyć, że ona jest bo przynajmniej macie wypłatę dobrze policzoną ,bo mistrzowie t.ę.p.a.ki nie umieją tego zrobić i tyle w temacie.......

Moskit

Kochani dajmy sobie spokój z tymi niesnaskami w tym światecznym czasie. Zakończmy tę wojne Polsko- Polską, cieszmy się magią świąt Bożego Narodzenia w swoim rodzinnym gronie wyrzućmy z naszym serc tą nienawisć która nas dzieli zarówno w pracy jak i życiu codziennym. Zapraszam was wszystkich serdecznie na opłatek wigilijny, który urządzam w dniu jutrzejszym o godzinie 17, chcialbym wam podziękować za ten trudny kończący się rok, za to że pomogliscie mi wyprzedać wszystkie ryby, za to że dzięki wam rozwinałem swoją ferme z jajkami, za to że moje małe pieski znalazły bezpieczny azyl w ciepłych mieszkaniach. Prosze was abyscie skorzystali z zaproszenia i zaszczycili moją skromną osobę chociazby na przysłowiowe 5 minut. Nie będzie to uczta rodem z ostatniej wieczerzy ale mysle że takie symboliczne spotkanie pozwoli nas wszystkich do siebie zblizyc w tym świątecznym okresie

@Moskit

To gdzie mam się zjawić ,bo jestem gotowa.

Pustak
@Moskit

Ja też chętnie uściskam dłoń dobrego człeka. Takich ludzi teraz mało. Dzięki za te słowa i zaproszenie.

@Moskit

Cieszę się z Twoich sukcesów ale chyba zapomniałeś że wirus szaleje i jakiekolwiek spotkania w tym czasie nie są dobrym pomysłem. Ja na wigilię nie mogę nawet rodziny zaprosić bo jest zakaz zgromadzeń a Ty chcesz spotkanie wigilijne organizować które "pozwoli nas wszystkich do siebie zbliżyć"? Pomyśl co jeżeli podzielimy się nie tylko opłatkiem a dodatkowo wirusem? Przemyśl to kolego. Pomysł szczytny ale czasy nie te.... Życzę Ci dużo zdrowia i dalszych sukcesów, trzymaj się ciepło!

@Pustak

A co jeśli przyjdą Mistrzowie -(usunięte przez administratora) jak ich nazwałaś, im też podasz rękę? Możesz być pewna(usunięte przez administratora) ręki ci nie podadzą.... Fakt mało teraz dobrych ludzi a ty Aneta na pewno się do nich nie zaliczasz.

Mordek
@Moskit

Alkohol we własnym zakresie?

Mirosław
@Mordek

Ile można zarobić w tej firmie i czy osoby bez doświadczenia są tu również mile widziane? Wiesz co się dzieje w Komplet Plus więc na pewno będziesz w stanie odpowiedzieć na moje pytania, czekam na jakieś informacje.

@Mirosław

Jeśli chodzi o kasę to gdzie indziej zarobisz dużo więcej niż tu ,a przyjąć do pracy cię przyjmą bo ludzi brakuje ,bo cały czas się ktoś zwalnia właśnie z powodu zarobków no i jeszcze atmosfery jaka jest w firmie. Więc jeśli chcesz to przyjdź ale za wiele się nie spodziewaj...... może przerobisz jakiś miesiąc moze dwa....

@Mały Miki

Ten co namierzył takie czasy super to kiedyś podobno byl zdolnym tapicerem to tera niech wraca na tapicera jak nie ma miejsca w refie dla niego. Wkońcu zarobi porządną kase według tego co se namierzył :)

@Franek

Jak najbardziej się z tym zgadzam ,niech pokaże jak umie tapicerować ??? W końcu w domu po robicie też ciagnie jakąś fuche ,a nie powinien bo to konkurencja dla zakładu. Ktoś powinien się tym zająć i sprawdzić...... tyle w temacie

Gall

(usunięte przez administratora) Lubisz kablować na kumpli z roboty co nie? Nie ładnie tak komuś wypominać że pracował na produkcji, co w tym złego? Sama całe życie pracowałaś fizycznie na dole. Może to ty wrócisz na krojownie i pokażesz co potrafisz?

@Mały Miki

Przepraszam a czy ktoś ze związków zainteresuje się tym że wypłata za grudzień nie została przelana przed terminem 10. 01.2021 bo chyba tak jest w kodeksie pracy? Nie dość że wypłata będzie taka co kot napłakał to jeszcze po terminie

@Anonim

Związki mają to w poważaniu więc po co się odzywać

@Gall

No widzisz niestety ,ale pomyliłeś mnie z kimś innym ,ja pracuję nadal na dole i do góry się nie pcham , bo mi tu dobrze więc jak nie wiesz z kim piszesz to się nie udzielaj Pawle S.. . ...

Duży przelew dłużej idzie

a będzie?

@Ogólnie

No i jak zadowoleni po wyplacie ,pytam ja Katarzyna ze związków ?

Pewnie Zwłaszcza z premii

@Ogólnie

No to szczęściarz z ciebie ,bo ja premi nie dostałam

Mały Miki

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Komplet Plus Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Andrychów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
Organizator

Kiedy będą płacić na te święta

rysiek
@Organizator

na te swieta dostaniemy kase juz niebawem.Przypuszczam,ze odbedzie sie to tak jak w przypadku "wczasow pod grusza",czyli skladalismy podanie w maju a kasa na koncie byla "juz" we wrzesniu.Raptem 4 miesiace.Analogicznie rozumujac wniosek zlozylismy w grudniu wiec kasa bedzie na swieta,tyle,ze ...Wielkanocne.Po drodze jeszcze z dwa zebrania z przedstawicielami pracownikow,czy tez zwiazkowcami pare (usunięte przez administratora) problemów do przezwycieżenia i kasa z "socjala" poplynie na konta. Tak na marginesie BRW to chyba jedna z niewielu firm,która nic od siebie nie daje swoim pracownikom na święta.Taka forma podziękowania za całoroczny trud i wysilek jakby nie bylo w ciezkich czasach covidu.Kasa od panstwa wzieta produkcja jak co roku duza,magazyny pekaja w szwach ,ale firma karmi wszystkich mrzonką o funkcjonowaniu na granicy opłacalności.Do pełni szcześcia brakuje tylko,żeby jakis "prezio z pólnocy" przyjechal na koniec roku i opowiedzial jakie to straty przynosimy.Juz ktoregos roku takie spotkanie sie odbylo i dowiedzielismy sie,ze firma jest pare melonów pod kreska,ale nikogo nie zwolnią i nie mamy sie co bać (buahahaha).Brakło tylko stwierdzenia,ze firma funkcjonuje tylko po to zebyśmy mieli prace (buahahaha).Koniec żartów. Nasza ukochana firma probowala położyć łape na socjalu,ale sie nie udało .Przynajmniej udało się wziasc nagrody roczne tzw. "stażowe".Mam nadzieje,że przyjmniej to pozwoli utrzymac jej stabilnosc finansowa (buahahaha).Mam nadzieje,ze wszystkie "liczby i słupki" beda sie "górze"zgadzaly ",bo matematyka to królowa nauk.Szkoda tylko,ze brakuje naszym pryncypałom takich ludzkich uczuć i troche empatii. W oczekiwaniu na rychły przelew życze wszystkim Wesołych Świąt

@rysiek

Pracuję tu już tyle lat, że nic nnie nie zdziwi. Wracając do spotkań z prezesami to pamiętam jak nam wmawiali że jest źle i jeszcze na peezentacji filmowej było stado baranów! ! Od wielu lat uważają nas za barany i osły..... . A my dajemy się r.u.c.h.a.ć Wesołych świąt i Szczęśliwego Nowego roku ,może będzie lepszy niż ten..

Organizator
@rysiek

W Punkt Mądrego to aż miło posłuchać ????

@Organizator

Może legenda coś wie?Dawno sie nie odzywał

Mam pytanie . A kiedy tu daja cos na swieta? Jakieś bony albo paczki?

@Nowy

Jest wirus to nie dostaniesz nic...

Cichy Tom
@ABC

Za oknem szaro i zimno? Brak perspektyw na lepsze jutro? Boisz się że Swięta już nie będą takie jak co roku? Nic straconego!!! Karp cichego pozwoli zachować coroczny wigilijny klimat!!! Karp Cichego lepszy niż z Zatoru!!! Gorąco zachęcam do zakupu karpia Cichego z własnej ekologicznej hodowli, karp karmiony tylko i wyłącznie kukurydzą z własnego pola, nie tłusty, brak zapachu mułu! Cena to jedyne 9.50 za kg!!! Możliwość zabicia i wypatroszenia na miejscu za dodatkową opłatą. Gorąco polecam!!! Jeśli jesteś też zwolennikiem niekonwencjonalnych świąt odbiegających od naszej Polskiej tradycji to posiadam na sprzedaz równiez następujące gatunki: -śledź amerykański -jesiotr -tołpyga - ryba czarniak Pozdrawiam!

Obama
@Cichy Tom

Witam. Chętnie bym skorzystał z zakupu ryby czarniak bo zjezdza się do mnie rodzina z odległej części świata i chciałbym ich powitać czymś niestandardowym. Gdzie można Pana spotkać albo otrzymać jakiś namiar na Pana?

Cichy Tom
@Cichy Tom

Witam. Kochani chcialem wam gorącą podziękowac za to co zrobiliscie!!! Przesliscie moje najśmiejlsze oczekiwania !!! Pisząc tą wiadomośc aż mi łzy spływają po policzkach. Z ogromną radością ale też jednoczesnie z bólem serca( bo nie latwo mi przechodzi przez gardło to jak wam muszeodmówic )przekazuje wam ze akcja Karp 2020 zostala zakończona z powodu wyprzedania całej ilosci, mozna powiedziec ze rybki rozeszly sie jak przyslowiowe cieple buleczki. Jest to dla mnie ogromnym szokiem bo jest 14 Grudnia czyli równo 10 dni do wigili, zazwyczaj w tym czasie szykowalem się do rozłozenia mojego straganu pomiędzy sklepem Biedronka a Kauflanda tu taka niespodzianka dzięki wam. Ciągłe telefony które odbieralem dzis w ciągu dnia są dla mnie motywacją do tego by rozwinąc swój"rybny interes" Obiecuje ze w przyszlym roku dołoze wszelkich starań aby dka kazdego klienta była jakas jedna mała rybka. W zwiazku ze jestescie tak kochani podziele sie z wami informacja ktorą mialem przekazac na początku roku a mianowicie ruszylem z kolejnym biznesem którym jest ferma jajek. Z resztą informacji rusze w nastepnych kilku dniach teraz dodam tylko , że jajka są sortowane wedlug norm unijnych i cenowo narazie podobne do tych sklepowych ale jest to spowodowane tym że dopiero rozwijam ferme i w ostatnim czasie zainwestowalem pieniadze między innymi w poidełka dla kurczaczków a także w ogrodzenie pod napieciem bo jak państwo wiecie lis tylko czyha by takie bezbronne kurki zaatakowac, że już o jastrzębiu który uderzy w najmniej spodziewanym momencie nie wspomne bo Państwo dobrze o tym wiecie.

Krawcowa

Chce wam się jeszcze robić w tym zakładzie ? Bo mi już nie .............

Mam to gdzieś

Też mi się nie chce idę na L4 , polecam zrobić innym to samo.... w końcu święta idą , pada śnieg, pada śnieg ......

No to co, jeszcze trochę porobimy i mamy wolne.....

Nie lepiej byłoby zamknąć zakład na dwa tygodnie skoro cały cały czas są zarażenia ?

Całkowicie się z Tobą zgadzam

Baca
@Ewa

To gdzie dzwonimy? Sanepid? Pip?

@Baca

Dzwoń gdzie chcesz ....

@Ewa

Firma na siłę musi dociągnąć do 20 grudnia bo potem stoimy do 11 stycznia więc po trupach ale nie mogą wcześniej stanąć

@Kukuś

Wiesz że nie powinieneś tego pisać ,bo możesz mieć problemy...

@Kukuś

Dobrze wiedzieć, bo nie mam już urlopu więc pójdę na chorobowe. Na bezpłatny mi się nie opłaca, bo składki są nie odprowadzane...... polecam zrobić innym to samo.

Bunia

A kiedy wyrównanie za cowid z wiosny?

Xyz
@Bunia

Co masz naa myśli?

Król żyta

Po wypłacie zawsze ide do ciucholanda se markowych koszulek nakupić i zamawiam dużą margarite. Sąsiedzi widzom że mi sie powodzi i mi zazdroszcza. A jak se golfa trójke kupiłem to dziecka sąsiadów se przy nim selfi robiły.

Miszczu

Praca w tej firmie to poraszka hale h1 zniszczył szczypior tępy(usunięte przez administratora)ktury niema pojęcia o niczym jego praca polega na utrudnianiu życia innym przez niego ludzie odchodzom i przestali się przejmować robotą odwalić 8 godzin i chałpa byle do wiosny więc jak stolarnia klęknie podziękujcie szczypiorowi

Hans
@Miszczu

W tej firmie nikt się nie przejmuje praca bo po co za najniższą krajową i jeszcze do tego bajzel jak (usunięte przez administratora) i mobbing na porządku dziennym

@Miszczu

Witam. Mam takie pytanie. Nie jest ktoś moze zainteresowany adopcją szczeniaczków powstalych w wyniku milosci spontanicznej. Pieski są zadbane radosne. Czekam na odpowiedz zwrotną. Milego dnia:)

Obama
@Moskit

Witam serdecznie. Ja mam takie małe pytanko a mianowicie jakiego kolorku są te szczeniaczki? Bo jeśli czarnego to przygarnę nawet dwójkę. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

@Obama

Niestety,zwazywszy na to że ojciec jest szemranego pochodzenia szczeniaczki nie odziedziczyły jeddnolitego koloru ani po matce ani po ojcu. Jednakze gorąco zachęcam do przygarnięcia chociaz jednego z nich bo pieski są naprawde słodkie i przyjaznie nastawione do otoczenia. Pozdrawiam

Driver

OOOO Panie i to jeszcze pewnie ten z BRW co rozdają jako ciepłe danie

Przygarnę pieska
@Moskit

Jeżeli dalej aktualne to chętnie przygarnę jednego ciapka. Na pewno będzie w dobrych rękach!

@Przygarnę pieska

Jasne zapraszam. Lecz ja mam już 48 lat i rozpoznam odrazu czy jestes odpowiednim kandydatem na adopcję mojego skarba z miotu.

Specjalista do spraw zaopatrz

Mam pytanie czy oferta w zaopatrzeniu jest już nieaktualna ? Nie widzę jej na olx .....

Już nie aktualna....

Krawcowa

Gwiazdy krojowni walą znowu ściemę.. Oparte o stół. Ploty ploteczki a robota???? Myślą że nikt nic nie widzi i nikt nic nie słyszy..

@Krawcowa

A po co mają się spieszyć ,skoro roboty nie ma za wiele. Lubią się pokręcić i pościemniać , jest wirus to wolno :)

Ilona M
@Krawcowa

Witam. Ma ktoś może nr do Łukasza K bo mi mój kuzyn Tomek nie chce dać bo chyba się o coś obrazil a drugi kuzyn Krzysiek nie ma do niego kontaktu. Bardzo prosze o pomoc bo zaniedlugo zaczynam znowu prace w Brw. Pozdrawiam

Mewa
@Ilona M

Postaram się załatwić od Tomka bo chodzilem z nim do klasy więc myśle ze mi pomoze.

Xyz
@Ilona M

Proszę nie wymieniać z imienia i nazwiskaa osób na forum. Obowiązuje RODO.

Ilona M
@Mewa

Dzięki ale juz nie trzeba bo będe o 13 00 w zakladzie to pozekam na niego

Jak sytuacja z cowidem

@Kukuś

Włącz sobie w tv wiadomości..

@Socvid

Ale w firmie kolego

@Kukuś

No będzie ciężko ,bo na każdym dziale już jest przynajmniej jedna osoba chora ,a kilka osób miało z nią kontakt więc pójdzie to teraz lawinowo

@Ewa

Wiem na montowni 2 na szwalni na poduszkach na stolarni ale czemu to zatajanie przecież ludzie tam pracujący mają starsze osoby w domu zato grozi kryminał

Jeronimo
@Kukuś

Jeżeli wiecie kto zarażony to czemu nie zgłaszacie?

A co na to związki,

@Jeronimo

A komu chcesz to zgłosić ??? Do sanepidu czy gdzie ? Przecież jak przejdziesz po hali to widać od razu że ludzie robią tylko żeby robić , bo ich chorubsko męczy.

@Ewa

A zakład robi po 11 wiadomo cos??

No i co teraz ,skoro jest tyle zakażeń ??? Codziennie coraz więcej.....

@Ewa

Jutro morawiecki ma ogłosić pełen logdałn więc myślę że znowu staniemy jak na wiosnę tylko że ta firma może się już z tego nie podnieść

@Ciotka

Co ty za głupoty wypisujesz ? Lepiej napisz że Ci się robić nie chce ...... ja myślę o tym że na zakładzie jest coraz więcej chorych.

@Ewa

To zgłoś to w (usunięte przez administratora) masz chorych a nie w firmie siejesz tylko propagandę

@Ciotka

Obostrzenia mają ogłosić ale pełnego locdownu nie będzie....

@Socvid

Zamkli galerie a 80 procent salonów brw jest w galeriach czyli po wszystkiemu

@Ciotka

A kiedy beda odprawy placić?

Lego

A od kiedy przestój?

@Lego

No przecież wiesz ,to po co się pytasz ? Co mistrz jeszcze wam nie powiedział ?

Od 2 listopada

Yygg

Każdy dział?

Sylwia
@Kasia

A dlaczego znowu naszym kosztem?Dlaczego związki nas nie bronią?

Stasiek
@Sylwia

Nie ma żadnego postoju, to plotki.

@Stasiek

Podobno jutro przyjeżdża szef wszystkich szefów to wiele się może zdarzyć

Stasiek
@Ciotka

No i co z tego ? Co wolisz przestój czy robić?

@Stasiek

To w końcu jak będzie ,bo nie wiem czy ma być przestój czy nie ?

Specjalista do spraw zaopatrz

Witam ,szukam pracy na stanowisko "zaopatrzeniowca " . Mam duze doświadczenie . Chcę zapytać czy warto ? Ile osób pracuje w tym zakładzie zaopatrzeniowcow ? Czy jest kilka ? Czy jest to jakoś podzielone czy zamawia się wszystko ? Czy raczej jakoś działami ? Czy przełożony jest spoko ? Jaka jest wyplata ? Spoko czy najniższa krajowa ? Jaka atmosfera w pracy? Będę wdzięczna za informację .

Pravownik

2300 zarobisz

@Pravownik

Jeśli to jest prawda to w takim razie dziękuję bardzo za taką robotę , cenię się na więcej.

Ale oni wyceniaja Cie na 2300 i podwyżka za jakiś czas

@Ania

To za jakiś czas to znaczy kiedy ,za pół roku czy rok ?

@Specjalista do spraw zaopatrz

Jak skonczy się koronawirus.... A jak się skonczy to powiedzą Ci ze byl koronawirus i firma biedna. Tak to tu funkcjonuje. Za jakiś czas czyli nigdy....

Jasiu
@Specjalista do spraw zaopatrz

Po anonsie widac i czuc ze masz duże:-)

@Jasiu

Wierz mi ,że nie sięgasz mi do pięt cwaniaczku :)

Kukuś

Dlaczego na hali H1 pracuje pracownik którego syn chodził do klasy w której u jednego z uczni stwierdzono cowid a nie jest na kwarannie chodzi o szkołę nr 4 to chyba nie jest normalne

@Kukuś

Bo w tej firmie nie liczy się dobro pracownika tylko produkcja, wszystko jest tu uciszane i zamiatane pod dywan

@Ania

Takiego dziadostwa jak teraz to dawno nie było...... Za miesiąc wprowadzą zmiany ,które nie będą się nam podobać ,oj nie będą.......

Tzn jakie?

@Franek

Poczekaj ,a dowiesz się na pewno. Nie wolno mi na razie o tym pisać........

Taa
@Kasia

Phi.po ostatnich zmianach sporo ludzi odeszlo traz odejdzie reszta

Wreszcie zadowoleni po wypłacie?

@Kasia

Ty to nazywasz wypłatą ? Wszystko idzie do góry ,a my charujemy za marne grosze......

Zostaw merytoryczną opinię o Komplet Plus Sp. z o.o. - Andrychów

• Jak się pracuje w Komplet Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komplet Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplet Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 121, z czego 25 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Komplet Plus Sp. z o.o.