Opinie o Komplet Plus Sp. z o.o. w Andrychów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Komplet Plus Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Komplet Plus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komplet Plus Sp. z o.o. w Andrychów

Organizator

Co taka cisza kiedy ten socjal będą płacić

@Organizator

Ja słyszałem że jak zrobi się głośno

@Organizator

Trzeba było wybrać najbardziej rozgrzanego i zawsze uśmiechnietego A sicial byłby już na koncie;-)

nick
@Organizator

W tamtym roku był we wrześniu,wiec na pewno trzeba będzie troche poczekać.Tym bardziej,że w ostatnim czasie firma sporo inwestuje w maszyny nie w ludzi. A tak swoją drogą skąd wiadomo,że wogóle będzie "socjal"?

Franc
@nick

Maszyny same nie zrobio :)

@Franc

Czekaj tatka latka:-) Ta maszyna to będzie taki niewypał że Po sicial pójdziesz wyciągnąć tam trochę kabli żeby sprzedać na fabrycznej;-)

@Ślepy

Mamy przed zakładem mase suszu będzie czym wypalić;-)

@Ślepy

P.S ten co dba o wizerunek naszej firmy to powinien abdykować

@Ślepy

Już nie ma się czym martwić:-) Worków ze suszem nie widać:-) Ciekawe jak teraz "Dźwiękowiec " wykośi to w tym roku;-)

Ślepy

Łapką w dół nie wykosisz trawy:-(

Wiecie coś o socjalu

Koleś
@Organizator

Wiesz jak się kiedyś mówiło: „Chcesz cukierka? Idź do Gierka” A dziś na social? „Chcesz socjalka? Idź do Jarka” To tak na poprawę nastroju w tym chorym czasie ???? A tak poważnie co do socialnego, to jeszcze papierów nikt nie dawał do podpisu... Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Proszony o kontakt ????

@Koleś

Trzeba porozmawiać z Panią od związków co do socjalnego bo narazie cisza w zakładzie. Ileż można..

@Stasiek

Po co mam socjal ? Przecież zarabiamy kokosy jak uważa pani A..a , my na urlop nie mamy A ona się buja. Nic nie umie nic nie robi tylko łazi i opowiada jak to ona pracuje, śmiech na sali :)

Organizator

A dlaczego związki milczą że socjalne zostało zabrane w całości i nie będzie ani grosza i podwyżek tesz niema i nie bendzie

Związki
@Organizator

A co tu gadać? Ni ma to ni ma....i już nie będzie

@Organizator

A o co chodzi z tym 500 plus?

lolek

dajesz sobie zrobic dzieciaka i masz co miesiac 5 stowek

To znaczy

@Organizator

W tej firmie nic się nie zmieni od wielu lat to samo... tylko gadanie i nic za tym nie idzie, podwyżki to będą ale norm i tyle. Raz zamykają raz otwierają zakłady tu nie ma wizji na tą firmę

@Tapicer

No to chyba Cię wczoraj nie było Już wiszą na budzie:-(

Można więcej jakiś niusy

Cov1900

Panie "S" co Pan sądzi o powstającym nowym zakładzie produkcyjnym mebli tapicerowanych?

Pan S
@Cov1900

Jestem z tego powodu bardzo zadowolony złożyłem już CV by móc (rządzić) niszczyć nową firmę.

@Pan S

Widzę że następny kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie wyjść i powiedz to oficjalnie mięczaku powiec to panu Pawłowi prosto w oczy

@Pan S

Jak tak wyjdzie to ja tu zostaje A Wy idźcie sobie jeb.ć po 10,12 H za zeta więcej:-( Może w końcu za Petrowa znajdzie się ogarnięty.

@Ślepy

Widzieliście co stoi koło kontenera? Ktoś chyba boi się że go wywiozą. Ciekawe ktury będzie pierwszy;-)

@Ślepy

No te 4 taczki tak by prawie pasowało na 4 do wywózki.

@Ślepy

Gdzie jest ten co,zbudował te firmę? Odkąd przejęła nas B.. T jest wielki shit:-)

@Ślepy

A ty dobrze liczysz te taczki ,bo mi tu jeszcze brakuje dla naszej pani a... ona nie ma godności ,wie że się nie nadaje ,a królową matkę struga .

No tak bo są 3 A nie 4 :-( Braknie dla reportera:-(

A tobie co ? Do tej firmy? Zacznij zakładać związki w Janie:-(

@Ślepy

Najlepiej zacznij od mięsnego.

@Ślepy

A widziałeś już pismo sprzedaliśmy się za 500 zł takie związki (usunięte przez administratora)

Widziałem:-( Bez komentarza.

@Ciotka

Miałem się nie wypowiadać Ale wiem że związki chciały 20 % Podwyżki dla każdego pracownika Ale mazury się nie zgodziły A to co wyszło to wielki shit:-(

@Ślepy

Czyli myśląc realnie jeżeli mistrz kierownik powie żeby zwiększyć wydajność to niech się ugryzie bo poco jak jest pismo że ani złotówki więcej nie będzie w tym roku .wydaje mi się że zakład Kasprzak który powstaje na brak pracowników nie będzie narzekał

@Ciotka

Taa znam takich co to spróbowali tam pracy i chcieli wrócić tu :-(

@Ślepy

Polecam jak ktoś nie ma rodziny i własnego życia lubi robić po 12H plus 4 soboty;-( To tam zarobi:-((((((((

@Ślepy

U nas się znajdzie kilku napewno 2 z wyklejarni.

Myślę
@Ciotka

Myślę że trzeba zwolnić ruchy.trza się oszczędzać.:)

@Myślę

Dokładnie nie ma co się spieszyć " robota nie zając nie ucieknie " a teraz jeszcze trzeba wypoczywać pogoda ładna.

@Pan S

Tak(usunięte przez administratora)napewno Ci na to pozwoli.

@Ślepy

Tej pani dni są już policzone w tej firmie jesteśmy po konsultacjach z radcą prawnym teraz tylko rozmowa z panem Pawłem i sąd pracy w związku z mobingiem miarka się przebrała

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Komplet Plus Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Andrychów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS

????

Spodziewaj sie wizyty pol8cji za zniesławianie osoby. Serio.

Smutna

Dajecie jeszcze rade to wytrzymać?

@Smutna

NIBY CO, TEMPERATURE, WYSOKIE NORMY CZY ZAROBKI?

@Smutna

Jest ciężko, na szwalni nie da się wytrzymać ,atmosfera gruba, wiemy przez kogo.... A jak na innych działach ?

Kukuś
@Krawcowa

Na H1 jeden z mistrzów ten młodszy potrafi powiedzieć do pracownika że takich jak on powinni stawiać przed ścianom i strzelać w łeb dwoje ludzi chce go podać o mobbing tylko musi porozmawiać z detektorem na jego zmianie nikt nie pracuje tylko on reszta same nieroby

Ogólnie

A związki nie pomogą?

@Ogólnie

Od kiedy zwiazki w tym zakładzie pomagały ? Jak pracuję tu tyle lat to nigdy nie pomogły. Pani ze związków myśli tylko o sobie , umie ładnie obiecywać i opowiadać i tyle.

Baca

Mam was dosyć.cyk l4 :)

@Krawcowa

Proszę się zamienić stanowiskiem jak taki kozak z ciebie, jakbyś była mądra to byś była przewodnicząca, kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie

@Krawcowa

Na innych działach sama śmietanka żyć i pracować w nadgodzinach i w soboty;-)

@Ślepy

U nas nie brakuje chętnych;-) Zawsze znajdzie się 2 celebrytów:-)

Zdegustowana
@Ślepy

Taa pogadoją o socjalu rybki pod siebie teraz też pod siebie:-( Z jednej strony dobrze ale z drugiej (usunięte przez administratora) Przyjdzie sobie taki jeden czy drugi przerobi parę miesięcy i dostanie social większy niż ten co robi naście lat:-( W D. Mam takie związki Social powinien być obliczany od stażu.

@Zdegustowana

Całkowicie się z tobą zgadzam tak samo co ich obchodzą dochody współmałżonka socjal jest dla pracownika

Zdecydowana
@Zdegustowana

W tej firmie to jest jakaś pandemia na punkcie zarobków:-( (usunięte przez administratora)ale jeśli ktoś ma wyższą stawkę to nie za to że używa kremu:-( Wiem że są niedocenieni i bardzo mi przykro z tego powodu:-(

Zdecydowana
@Zdecydowana

Prosty przykład organizatorzy na szwalni Robią za 16 brutto A to one utrzymują produkóje nie mama :-(

@Zdegustowana

Jestem za a nawet przeciw. Do czego zmierzam? Do tego że masz słuszność jeśli ktoś przyjmie się do pracy "chwilę" przed długim urlopem i załapie się na social. Wówczas sam nie odłoży na swój social (zakład go finansuje), ale gdy przyjdzie już po, to cały kolejny rok zbierają na jego social z Jego wypłaty. A teraz ciekawostka. Zatrudnił się po długim urlopie, przepracował do dajmy na to końca czerwca. Analogicznie odkładał składki, ale został zwolniony przed wyczekiwanym urlopem. I co wtedy? Kasa z Jego składek zostaje w "puli" do podziału dla pozostałych. Nikt tego nie wypłaca jak z konta oszczędnościowego. Proste prawda? Zatem moim zdaniem kwestia stażu jest kwestia drugorzędna i absurdalną, gdyż zbierasz na swój social przez rok, zostaje Ci wypłacone wg. stawki (tej samej dla wszystkich wobec przyjętych ustaleń na kolejnym roku) Po tym znowu zaczynasz od nowa. Gdyby wysokość zależała od stażu to wtedy "starzy wyjadacze zbierali by śmietankę z nowych pracowników" bo Im się należy a Nowi dostawaliby grosze. Brzmi znajomo? To teraz sobie to przełóż na emeryturę dla pewnych grup pracujących po 20 lat. Jak ma się ich emerytura do tego co ty dostaniesz po 40 latach. Dokładnie tak jak napisałaś tylko w drugą stronę. Pewnie bedzie to zbluzgany komentarz, ale polecam spojrzeć na to trochę dalej niż czubek własnego nosa. Pozdrawiam

@Zdecydowana

I To jest nasze Polskie myślenie... Mało kto rozumie, że to wszystko działa w symbiozie mówiąc prościej dla tych co nie uważali nna biologi. Jeden działa na korzysc/pomoc drugiemu. Tutaj nie ma miejsca na Ja. Gdybyśmy byli samowystarczalni to nie byłoby potrzeby zatrudniać nikogo do pomocy na działach. Nawet kierowników. Każdy sam przyniósłby sobie materiał, zamówił, przygotował wykonał i jeszcze wywiózł na magazyn. A potem zapakował na samochód. Abstrakcja, nie wiem kogo masz na myśli mówiąc One utrzymują produkcję. Tutaj każdy jest ogniwem w łańcuchu z przydzielonym zadaniem. Na tym to przecież polega. Świat jest tak zbudowany od początku, ale ludzie ciągle myślą że to Ja jestem Alfą i Omega. Ludzie proszę Was zamiast pisać tu o rzeczach istotnych tutaj jest jak na spotkaniu niedopieszczonych żon/mężów. Normalnie mam wrażenie jakbym czytał zale ludzi z jakiejś terapii dla pracoholików.

@Zdecydowana

I jeszcze jedna kwestia, te wypowiedzi nie są żadnym atakiem na Nikogo. To tylko racjonalne spojrzenie na to co się tu odstawia, bo tu jest jak w kotle. Pytania bez odpowiedzi i hasła rzucane od niechcenia pisane bez ładu i składu., aby było sobie o czym pobluzgać. Nic z tego nie wiadomo, żadnych wiarygodnych informacji, zatem proszę Was zacznijcie pisać do rzeczy bo to forum ma być informacją dla zainteresowanych, a nie piaskownica dla pracowników w której każdy obrzuca się błotem. W myśl przysłowia (usunięte przez administratora) Przecież Wszyscy mają do tego wgląd, a potem się dziwić, że jest jak jest. Pozdrawiam

Zdegustowana
@Yeti

No tak nie będę tu wchodziła w szczegóły kto się odezwał. Myślę że nie ma co się powtarzać A kto się odezwał wszyscy wiedzą:-(

@Yeti

Atmosfera "na luzie " Ale w tej firmie to standard.

Xyz
@Yeti

Ocho chyba szefuncio poczytał....sry... Szefuncio... Ładnie taki bajzel na materacach zostawiać? Baby dzień w dzień gdzie indziej "bo maszyna "..Pol zakładu się spali bo nikt gaśnicy nie umie obsługiwać...

@Xyz

Jak gdzie indziej? Stałe na wyklejarni na tapicerni hy hy. I jeszcze to trochę potrwa;-)

@Xyz

Prędzej szpoli się tapicernia jak materace:-(

Mamy jakiegoś sensownego kandydata do związków? Możecie kogoś polecić? Musi być ktoś z jajem a nie jak do tej pory...

Darek Nogala z montowni

A socjalne załatwi?

Organizator

Udźwignie to jest najbardziej rozgadany człowiek w firmie da radę wszystko wywalczy

Anonymus

On robi tutaj w andrychowie ?

Pracoholik
@Anonymus

Tak i uśmiech mu nie schodzi z twarzy. Potrzeba takich pozytywnych świrów

@Pracoholik

I jak tam głosowanie na zarząd związków? Kto wygrał? I oczywiście kiedy jakas podwyżka? Haha ;)

@Pracoholik

Myślę ,że nic z niego nie będzie ,to tak jak rynkowa, naobiecuje i tyle ......

Bylekto

Jak się chce po 3,5 tysia zarabiać to trzeba yebać...

Tapicer

Dobra to od kiedy ta podwyżka ?bo niewiem czy się zwalniać czy jeszcze czekać

Orrg
@Tapicer

Przecież miałeś podwyżkę Prądu gazu wody i t.d. Na inną nie licz .

@Orrg

Podwyżki podobno jakiś postuj planują wie ktoś coś

Smutna
@Organizator

Podobno 3 tygodnie na razie.

@Smutna

Serio czy żartujesz tak poważnie

@Organizator

No podwyżki napewno. Postój też:-) Mamy niewyrube z planem Że chcą żeby krawcowe przychodziły na nadgodziny. Tak że postój napewno będzie;-)

@Ślepy

Zresztą jak sobie wyobrażasz te 3 tygodnie postoju?15 dni bezpłatnego?A może covid? Przecież ściągają obostrzenia:-(

@Ślepy

A ja tam chętnie pójdę na wolne :-) , majówka się zaczyna.

@Ślepy

My chętnie się zgłosimy ,bo teraz jest fajne szycie ,więc ja na pewno pójdę :)

@Krawcowa

No fajnego szycia jeszcze długo długo Chy chy;-) Trzeba podziękować mazurom przecerz to oni te normy ustalają:-( Jak na szwalni tak wszędzie.

@Ślepy

Podobno sicial mają płacić za święta Wie ktoś coś?

Ślepy

Ale w tym ostatnim tekście to chyba chodzi Ci o elitę? Petrow Lorneta i s.k.a.;-)

@Ślepy

Ja bym tam do pracy z chęcią chodziła tylko gdyby nie ta kierowniczka ,ech , dobre czasy już nie wrócą.... coraz częściej się zastanawiam czy iść z stąd.

@Krawcowa

Tak zostaną tylko niedobitki:-( Czyli Ci co na starość nie chcą się tułać po budowlance. Zważywszy że już to jedli:-(

@Krawcowa

To czemu nie zrobicie z nią porządku na H1 też mieli problem z mistrzem ale sobie poradzili Zapamiętajcie niema ludzi nie zastąpionych a brak szacunku do pracowników musi się kiedyś zemścić i tak było w przypadku H1

@Ślepy

W ciągu ostatniego roku sporo osób odeszło z każdego działu i niekoniecznie do budowlanki :(

@Krawcowa

Ja tam złego słowa nie powiem o swoim "tacie" tyle razy ratował mi D.. e i nie zwątpił we mnie.

@Krawcowa

No tak psioczycie psioczycie A w soboty do roboty:-(

Tapicer

Ej Legenda! Co z tym socjalnym?

@Tapicer

Poszło na kwiatki na dzień kobiet a tak serio to nikt nic nie wie rybki robią tak żeby im było dobrze a ludzi mają gdzieś

@Tapicer

Legenda już tu nie pracuje!

Pyza
@Organizator

Jak jesteś taki mądry to teraz Ty idź jako przedstawiciel związków. I zobaczysz jak to wygląda. Stanowisko czeka droga wolna. Wtedy się wykarzesz.. I przeprosisz państwa Rybka.

@Pyza

Ha ha ha ,ale mnie rozśmieszyłeś ! Ty chyba masz coś nie pokolei pod kopułą.

No w punkt napisane , jakoś mi tych ludzi nie jest szkoda a nawet się cieszę, że odeszli. Zrobili zamieszanie i uciekli tyle w temacie

Anonymus

Pocieszysz sie jak zabiorą nam socjalne i na święta w grudniu ? (usunięte przez administratora)

@Anonymus

Nic tylko kasa kasa ,pracuj charytatywnie , bo tak już robisz od dawna. Zmień pracę tak jak to mówiła rynkowa, idź do biedry tam więcej płacą ,ha ha ha. Oni tylko zamieszanie robili , poczekaj a przekonasz się ile dziadostwa narobili.

Stasiek

No tak blokowali podwyżki to na pewno, myślę że 1 kwietnia bedzie podwyżka a nie prima aprilis. Poza tym chcieli dobrze a ludzie za dużo wymagali jak to ludzie

@Stasiek

Uważam,że ludzie powinni zarabiać więcej, bo wszystko poszło do góry tylko nie wyplata w tym zakładzie. Więc zastanów się co piszesz.

@Krawcowa

Prawda zarobki z każdym miesiącem są mniejsze. Wszystko drożeje życie opłaty a wypłaty z miesiąca na miesiąc. Zgroza..

Przecież obiecali podwyżki......

Zibi
@Łysy

A skad taka plotka??

To do Biedronki idź

@Mała

No widzę ,że następna mądra. Jedni tacy jak ty już stąd odeszli , niezapominaj......

@Krawcowa

Czym Cie rozśmieszyłem? Jak jesteś taka mądra to idz do związków, a jak mało zarabiasz to czemu tutaj siedzisz dalej ? Widzę że Ty masz zle pod kopułą. Z reszta na taką ciemnotę jak Ty to chyba nie nia wytłumaczenia. Mam nadzieję że pójdziesz na górę załatwisz wszytko podwyżki i będzie nam się lepiej żyło.

@Anonymus

Ludzie poczytajcie kodeks pracy. Jeśli wypiszecie się ze związków zawodowych.,socjalne wam odbiorą.. I wtedy będzie szok. I żadnych wczasów nie będzie pod gruszą ani kasy na święta, bo będą się bronić tym że firma jest Biedna

Gty
@Krawcowa

Ciekawe od kiedy należność do związków ma coś wspólnego z socjalnym?!!dziwne ,że przez tyle lat wszyscy dostawali nawet Ci co nienalezeli.pfff porażka

Wiadomosci
@Tapicer

Jak byście chcieli wiedzieć socjalnego nie będzie dziś z zarządem spotkanie trwało aż 10min zarząd powiedział że jak związków nie ma w andrychowie to nie ma reprezentatywności teraz macie pole do popisu albo wybieracie nowy zarząd albo nie macie nic ????????????????a tak narzekaliście na zarząd

@Wiadomosci

A potem zdziwieni że znowu się zwalnia z 5-10 osób. Hmmm ciekawe dlaczego???

Magdalena
@Łysy

Nie dajcie się robić w balona. Socjalne się należy ,bo tak jest . Poczytaj sobie. "Cyt. Każdy pracodawca ,który na 1 stycznia danego roku zatrudnia minimum 50 osób jest zoobowiazany utworzyć zakładowy fundusz socjalne. Mówi o tym ustawa o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych z 2017 ,poz. 2191. A reszta do odnalezienia w necie ,więc ,albo lepiej odejść , albo mieć w nosie czy się dostanie parę groszy na wacik.

ABC

Tak często robią nas w konia ,że prima a przycisk powinien być dniem narodowym.

Maly
@ABC

To jutro zgłoście go na zebraniu że jest chętny aby objąć stanowisko prezesa związków i ludzie go wybiorą.

Ale tu cisza... Nikt nic nie pisze... Nie ma żadnych ciekawych nowinek?

Organizator

Bo nic ciekawego na H1 pozbyli się mistrzunia który nie wiedział co to szacunek do pracowników i nagle praca na H1 stała się przyjemna ludzie są szanowani powiem więcej nawet chce się chodzić do pracy trochę zarobki mogły by się poprawić i było by lalunia

@Organizator

No to macie teraz fajnie . U nas też by mogli zmienić ,bo zmiana by wyszła na dobre ,nie tylko na szwalni , ale i innych działach też. W takim razie patrzę z nadzieją na lepsze jutro. Trzymajcie kciuki za nas.

Krawcowa

W Bjedronce i lidlu dają 1000 na świeta ,a u nas ile?

Kukuś
@Krawcowa

To zapraszamy do Lidla albo biedronki

@Kukuś

Pani Katarzyno bardzo nieładnie tak odpisywać ,bo ludzie płacą na związki a nie dostają nic ,albo bardzo niewiele . Tak się nie robi. Nic dziwnego ,że nadal ludzie się zwalniają .

@Ewa

Pani katarzyna tak ma ,że ludzi ma za nic. Zawsze tylko ona najważniejsza a inni to drugi gatunek, no nic dziwnego że coraz mniej ludzi jej ufa i wierzy.

Pysiek

Zwolnij się jeśli masz z tym problem. Lub po prostu zamień się stanowiskiem z Panią Katarzyną. Każdy w necie tylko wylać żale potrafi, poszukaj lepszej pracy

Lendy

Idź do Biedry

@Lendy

Piszesz pod wieloma postami tylko zmieniasz podpis ,więc wiadomo kim jesteś Katarzyno ,bronisz się ,bo ludzie Ci prawdę piszą.

Organizator

Pani Rybkowa się pytam kiedy będą płacić na święta . I co z socjalnym . Bo jak nie trzeba to się pani udziela a jak sprawa ważna to cisza .

Ogólnie

Nie bedzie nic.Dziekuje

@Organizator

A coś ty taki chytry na kasę . Tylko kasa i kasa co krok tylko chcecie przelewy , naucz się nie przelewać za kołnierz to Ci nie będzie tyle potrzebne. Mało nie zarabiasz, bo gdyby było inaczej to byś tu nie robił .

Nie jednemu psu burek tak że 3 .... w bok odemnie

@Organizator

To mój 1 post od prawie roku i ostatni więc proszę mnie nie kojarzyć czytam tego br...... i nic poza tym:-(

@Organizator

Jak firma będzie na plusie to wypłaca coś z socjalnego, jak nie to się rozejdzie w wypłatach taki z tego morał.

Jak zasłużysz

Dziki

Czy socjalne na świeta fostaniemy przed świetami czy jak zwykle ze dwa miesiące później?

@Dziki

Jagby się pytał ktoś gdzie socjalne część dziś została wydana na kwiatki które rozdawał Rybka umie zabłysnąć tylko szkoda że nie za swoje

pytanie o zatrudnienie

mam pytanie bo nie do końca rozumiem, tyle tu nowych opinii a na google nie mogę znaleźć strony firmy, żadnego kontaktu, co więcej na bisnode info, że firma wykreślona z rejestru, to jak to jest działają, zatrudniają, czy firma się zwinęła?

@pytanie o zatrudnienie

Firma jeszcze jako tako funkcjonuje,ale czy się nie winie w krótkim czasie to nie wiadomo

Organizator

Firma bardzo dobrze prosperuje mamy dobrych kierowników wybitnych mistrzów wynagrodzenia idą do góry a pracuje się ludziom coraz lepiej

Jarząbek
@Organizator

To ja pisałem wyzej.Jarząbek. Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu

@Organizator

Dobrze piszesz ,kierownikom żyje się coraz lepiej :) , o nas nie ma mowy. Dlatego pracownicy odchodzą cały czas. Tyle w temacie.

Pracownik.
@pytanie o zatrudnienie

Bo firmy Komplet Plus już nie ma. Teraz jest BRW Comfort.

pytanie o zatrudnienie
@Pracownik.

ale to tylko nazwa się zmieniła, czy tak to jakieś przejęcie było? Bo rozumiem, że de facto zatrudniają te same osoby, czy się pozmieniało, coś organizacyjnie się zmieniło?

@pytanie o zatrudnienie

Nic się nie zmieniło, jak było źle, to jest jeszcze gorzej. Nie ma szacunku do ludzi No i nic dziwnego ,że kobiety wolą w ciążę zachodzić i dzieci wychowywać. Tu kiedyś było dobrze ,można powiedzieć że nawet Super, a od prawie dwóch lat jest tragedia. Z uśmiechem wspominam tamte czasy. Jak galerię wybudują to sporo ludzi odejdzie, tapicerów brak , i wszystko nie tak , teraz cisną żeby materace robić.

@Krawcowa

Dokładnie się z tobą zgadzam kto się podlizuje to jest lepiej traktowany. Atmosfera nie za fajna.

Jest potrzeba na organizatora pracy na dziale materacy? Pracowałem i (usunięte przez administratora) wspominam te czasy. Gdyby tylko była możliwość wrócić... Lub chociaż na magazyn...

Kukaczabra

Czy orientuje się ktoś jak sytuacja z cowidem w firmie

lolek
@Kukaczabra

nie bylo , nie ma i nie bedzie

@lolek

No tak , tylko takiej wersji się trzymaj, a oficjalna jest zupełnie inna. To jest właśnie robienie w bambuko, zawsze prawdę trzeba taić.

nowy

Czytając komentarze to nie ma co liczyć na dobrą wypłatę??

@nowy

A na co liczysz , najniższa krajowa i tyle......

nowy

Dziękuję.

Daria

Krzywo patrzą na l4?

Znajoma otwiera firmę potrzebuje tapicerow a przede wszystkim krawcowe . Będzie ktoś chętny ? Dobrze płaci tylko pierwsza zmiana

Zostaw merytoryczną opinię o Komplet Plus Sp. z o.o. - Andrychów

• Jak się pracuje w Komplet Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komplet Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplet Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 121, z czego 25 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Komplet Plus Sp. z o.o.