Ekorem Daniel Małecki

Rotmanka

Opinie o Ekorem Daniel Małecki

manieks 2014-09-29 11:54
Tragedia- 4 miesiace od zamowienia do realizacji. Brak profesjonalizmu, trudny kontakt, nie dotrzymuje słowa, oszukuje.
Iza 2014-11-25 10:27
masakra ! Ostrzegam przed tą firmą . Nie dotrzymuje terminu . Próbuje wcisnąć nie zamówiony towar !
Gata 2015-12-04 23:00
Dla mnie koszmar firma to jakaś pomylka,zle mierza,nie odbiera facet tel nie jest slowny. Az krew zalewa jak ciagle cos zmysla a kase to krzyczy na wstepie
julian 2016-02-19 16:24
Drzwi przyjechały w terminie, sprawna ekipa, dobry kontakt ze sprzedawcą. Polecam.
Karla 2016-03-10 14:21
Zamówiłam bramę garażową i drzwi wejściowe.Solidny montaż, brygada godna polecenia, wrócę na pewno po drzwi wewnętrzne.Świetny kontakt.
fora 2016-06-30 16:24
tragedia masakra katastrofa zwłaszcza Pan Damian brak kontaktu nie odbiera telefonów oszukuje
kora 2016-06-30 16:30
Dla mnie tragedia nie można skontaktować się z P. Danielem , nie odbiera telefonów , rozmowa taka jakby wcale nie chciało mu się mówić , mówi że się odezwie , zadzwoni i nic masakra bo inaczej tego nie można nazwać

NIE POLECAM TEJ FIRMY I USŁUG
Ewelina 2016-12-31 21:16
Solidna firma.jestem bardzo zadowolona z ekipy montujacej .miałam wiele problemów z innymi firmami a byłam bardzo miło zaskoczona ta firma.
gorąco polecam
Sowunia 2017-01-03 10:07
Jestem MEGA zadowolona z tej firmy , miły kontakt, profesjonalny montaż, dzrzwi dojechały przed czasem. Zamówiłam drzwi wewnętrzne i jest super :) Naprawdę polecam.
Klientka 2017-01-23 14:34
Fachowe doradztwo, ekipa montażowa to fachowcy.
Zostaw swoją opinię o Ekorem Daniel Małecki - Rotmanka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekorem Daniel Małecki