Opinie o Soft Elektronik Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Soft Elektronik Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Soft Elektronik Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soft Elektronik Sp. z o.o. w Szczecin

Ewelina

I właśnie o takiej uczciwości Spółki mowie. Jestem z Panem mój mail smoglle@wp.pl , prosze o kontakt.

DREAMS

Witam, najłatwiej jest kogoś oczerniać i pisać lub mówić nie prawdę . Czy SOFT ELEKTRONIK kogoś zmuszał do kupowania mieszkań na Janosika ??? raczej nie . Przykre jest to że firmy które współpracują z firmą SOFT ELEKTRONIK oczerniają i mówią nie prawdę i nakręcają kupujących mieszkania ŻENADA a jak widzą właściciela dewelopera to wchodzą jemu w cztery litery . Polecam firmę SOFT ELEKTRONIK jako wiarogodnego i uczciwego Dewelopera. Wiesiek

Sylwia Kwidzińska

Zakupiłam dwa mieszkania na Janosika i jestem zadowolona , tym bardziej nie rozumiem o co chodzi w tych bzdurnych wypowiedziach , które wypisujecie , po co kupiliście mieszkanie skoro teraz narzekacie , przecież każdego dnia można było wejść na budowę i na zobaczyć jak i co jest robione . Jeśli moją Państwo ochotę to zapraszam do obejrzenia moich mieszkań , jedno na parterze a drugie na 4piętrze :) wykonane w standardzie . Muszę jeszcze coś dodać : Drogi Panie , to co tu Pan wypisuje to nic innego jak oszczerstwa i kłamstwa z Pana strony . Akurat tak się składa , że znam Pana Kamila osobiście ! Nie wykonuje on żadnej funkcji Kierowniczej z tego co mi wiadomo na tym obiekcie , a jedynie jest pracownikiem firmy wykonywającej tam prace . Z pełną odpowiedzialnością mogę Pana Nazwać KŁAMCĄ !!! , bo jestem Pewna że nie usłyszał Pan takich wypowiedzi od Pana Kamila , bo powtórzę znam tego człowieka . Wypisuje Pan Kłamliwe wypowiedzi w sposób tchórzliwy , a z tego co wnioskuję to nawet nie wie Pan kto jest kierownikiem tejże budowy Żenada .

Ewelina

Proszę o kontakt osoby które kupiły mieszkanie na Janosika. mój mail: smoglle@wp.pl

Soft Elektronik Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
B.k.

Czy my mowimy o tej samej firmie? Kupilismy z mezem 2 mieszkania Janickiego mieszka corka z narzeczonym i na wynajem. Na 1 p. I na poddaszu Mieszka sie dobrze, czynsze niskie, a i cena byla dobra 4300zl/m2. Usterek nie bylo. Kupilismy tez od Modehpolmo za 5.600zl/m2. Jakosc identyczna. O co chodzi? Pozdrawiamy B. K.

niki

A jak wyglada jakosc i wykonanie na pozostalych pietrach i poddaszu? Jak wyglada sprawa wlasnosci budynku i mieszkan? Aby nie okazalo sie za kilka miesiecy lub lat ze ksiege wieczysta i akt notarialny sie ma tylko inwestor kaze placic pomimo zaplaty deweloperowi? Jak wyglada sprawa rachunkow w tych mieszkaniach na janickiego?

Mieszkanka

Mam mieszkanie na ul. Janickiego kupiłam w pierwszym budynku od soft-elektronik na III piętrze jakość mieszkania nie jest taka rewelacyjna nawet bym powiedziała że słaba jak bym miała jeszcze raz kupić tam mieszkanie to bym się z mężem grubo zastanowiła

Lokator parter

Czytam i nie dowierzam , mam mieszkanie na parterze stan wykonania typowo Deweloperski , a i na materiałach robią dobrych , bo widziałam jakich u mnie używali, Jestem przedstawicielką Hurtowni Budowlanej i wiem jakiej jakości są materiały takich firm jak Termo Organika , czy Cekol . Ja tam jestem zadowolona Polecam

Spoko

Ja kupiłem już 2 mieszkanie od tej firmy. Na Janickiego. I chyba mówimy o innej firmie? Jakość, cena , obsługa wielkie 10 (skala 0-10). Śmiało!

Urban

Mieszkania jakość na Janickiego w skali od 1 do 6 to 0 czwarty raz odbieram mieszkanie tyle usterek a co będzie potem. A kierownik budowy brak kompetencji gada takie bzdury że żal mi dewelopera kogo zatrudnia .

Żałuje

My też kupiliśmy mieszkanie na Janickiego wykonanie mizerne ,niska jakość wychodzi po odbiorze mieszkania kierownik budowy brak kompetencji tylko umie się ładnie uśmiechać i podsyła swoje firmy po odbiorze mieszkania na wykończenia wnętrz mieszkania.

Jurek

Czy może pan coś więcej napisać o mieszkaniach na Janickiego bo wpłaciłasmy jaka jest ich jakość ??? Jurek

jjj

Robię u małolata na Janickiego parter budynku jaka płaca taka jakość ja bym tych mieszkań na parterze nie chciał za darmo lipca jakość i małolat oszczędza na materiałach z resztek każe nam robić z gówna aby przeszło. Zresztą mówi że tak jemu soft elektronik płaci grosze ŻENADA.

Zostaw merytoryczną opinię o Soft Elektronik Sp. z o.o. - Szczecin

Soft Elektronik Sp. z o.o.

Soft Elektronik Sp. z o.o.