Opinie o Aturi Salon Masażu w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aturi Salon Masażu. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Aturi Salon Masażu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aturi Salon Masażu w Katowice

jonek

Szwagry! Uważajcie, w Aturi W GABINETACH SĄ KAMERY!!! byłem jakiś czas temu i dziewczyna mówi, że musimy zaczekać 15 min aż się gabinet zwolni. Jeden był wolny i się pytam czemu tu nie pójdziemy. Kręciła, kręciła, ale wyciągnąłem z niej, że tam są kamery i ona tam nie będzie robić masażu. Miejcie się na baczności! Brawo Szefostwo! Brawo

Zadowolony Klient

Czytając wszystkie negatywne poniżej opinie widzę że ktoś tu jest zazdrosny o sukces jakim może się pochwalić SALON ATURI. Profesjonalne podejście do klienta, możliwość rezerwacji on-line bardzo dobry kontakt telefoniczny. Atmosfera salonu, oraz profesjonalnie wykonywane masaże tworzą to miejsce wyjątkowym i prawdziwym. Pozdrawiam i życzę włascicielce wiele sukcesów i dalszego rozwoju marki jaką zapewne jest SALON ATURI w Katowicach.

szwagier

szczerze odradzam... przychodząc, chcę się anonimowo zrelaksować, a tu już na wstępie widzę kamery i znaczek "obiekt monitorowany", co prawda masażystka twierdzi, że tylko przy recepcji są kamery, ale jakoś nie wierzę... a po masażu, jakaś starsza blondynka kasuje i wypytuje czy się podobało. to jeszcze nic, po masażu dostałem smsa z podziękowaniem! kurna, gdyby to wpadło w niepowołane ręce.... rozniósłbym ten salon w drobny mak. niech szefostwo się zastanowi na jakiej klienteli im zależy. ja więcej nie przyjdę, pomimo, że sam masaż był całkiem niezły... może kiedyś masażystki otworzą coś swojego... oby...

roman

kosciuszki a i podejzewam ze i to w centrum jeden wielki bu....l pseudo masaze -powinni to zglosic

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Aturi Salon Masażu odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Zadowolony

Odwiedzam ten salon już od dłużeszego czasu w głowie się nie mieści jacy ludzie są ograiczeni! Mam na myśli osoby udzielające się na tym forum. Salon ma bardzo bogatą ofertę masaży - każdy znajdzie coś dla siebie. Masazystki są wykwalifikowane i podchodza profesjonalnie do potrzeb klienta. Wszystkim tym co chcą odwiedzić ten salon, chciałbym powiedzieć, że na prawdę warto! Masażystki są nie tyko z Polski ale i z Indonezji i na prawdę znają się na masażach. A "kokurencja" niech trochę się ogarie :) Pozdrwaiam Paweł.

GOŚĆ

Salon czysty i zadbany, masaż był rewelacyjny ! Muzyka, świece i kadzidełka tylko podkręcały klimat, wchodząc człowiek czuje, ze jest w innym miejscu :) Co do hałasu - fakt coś słychać ale na to akurat wpływu nie ma ... W każdym razie, byłam i z chęcią wrócę ! Personel miły i wyszkolony co widać nie tylko po dyplomach . Byłam w oddziale w Monopolu :)

freeko

Okropna atmosfera na ul.Kościuszki,burdel. Masazystke nie są przeszkolony.I w ogóle nie polecam

ofiara

masakra , pseudosalon , a pod przykrywką bur...el :( sztuczne gęby, i ta "szefowa" Basieńka....- fałsz i obłuda z pyska bije na kilometr ! i te sterydy za ścianą jęczące i wyciskające tony żelastwa miał być relaks... ech , szkoda słow.... ABSOLUTNIE NIE POLECAM !!!

Mimi

Nie polecam tego miejsca. Człowiek idąc na masaż chce się odprężyć, tymczasem położenie obiektu (pasaż monopol) sprawia, że sąsiadująca z nim siłownia daje o sobie znać - ciągle słychać krząkanie zapalonych sportowców, a ziemia się trzęsie od tego, co robią, w zależności czy biegają czy podnoszą ciężary wszystko dokładnie słychać. Zresztą oliwka to byla taniocha dla bobasów, a nie żaden orientalny specyfik.

Klaudia

A ja polecam! Dla kogoś kto jest ograniczony masaże orientalne są dziwne i nie zrozumiałe . Ja jestem zachwycona profesjonalizmem, obsługą i klimatem jaki panuje w salonie :) Każdy potrzebuje odpręzenia a masaz całego ciała ? Moim zdaniem nie ma w tym nic gorszącego:)

neri

ja również nie polecam uważajcie na swoich mężów ja chcac zrobic niespodzianke urodzinowa swojemu zdecydowalamz ze w prezencie podaruje mu kupon na masaż dobrze ze mąż mi powiedział na co był namawiany za mała dopłata dom rozpusty mało powiedziane masakra

lila

najgorszy salon z jakim kiedykolwiek się spotkałam!!! osoby pracujące tam zmieniają się jak rękawiczki co tydzień to inna!! a do tego to nie jest żaden salon spa tylko dom rozpusty !! wykonywane sa masaże TAO na stołach do masażu i nie wiadomo co jeszcze !! nie polecam !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Aturi Salon Masażu - Katowice

Aturi Salon Masażu