Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna

Opinie o Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna

Ben

Odradzam każdemu!!!! Brak przerw, zastraszania e-mailami, pretensje o L4, brak pokrycia w obietnicach na rozmowie to tylko kilka rzeczy które można opisać o tej aptece, szkoda zdrowia na taką prace. ODRADZAM!!!

@Ben

aaa i nie wspomniałem o wiecznym podsłuchu pracownika i kamerach ustawionych na pracowników pełna inwigilacja masakra!!!!

Mgr

Byłam na rozmowie o prace . Rozmowa była sympatyczna. Wiedziałam gdzie idę na rozmowe , że tam sie cieżko pracuje i wymagają po prostu ciężkiej pracy . ( ja akurat takiej sue nie boje) co raz ktoś wchodził do pokoju i przerywał rozmowe co mogło irytować . Nie ma możliwości pracy na 12 h ( dbają o to by sie nie przeciążyć praca ) . Ogólnie Ok. Dostałam jednak ciekawsza propozycje pracy

Ben
@Mgr

Rozmowa to jedno Praca tam to (usunięte przez administratora)

OLA

A JAK SIE PRACUJE W APRECE W JAROSŁAWIU LUB ŁAŃCUCIE NA PODKARPACIU ?

o rany

a co myślicie o nowym rozporządzeniu w sprawie techników farmaceut.? Czy to już jest nasz koniec?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista IT / Informatyk. Jaki był jej rezultat?
Kaja

Mam pytanie, czy jezeli zostalam zaproszona na rozmowe o prace (staz - technik), w konkretnej aptece to oferta dotyczy tej apteki? Przez telefon nie zapytalam bo strasznie przerywalo, ledwo uslyszalam gdzie jest ta rozmowa. A mnie to ciekawi bo wskazana lokalizacja mi srednio odpowiada, a w ogloszeniu bylo napisane, ze poszukuja osob na terenie calego miasta. Jesli chodzi o rozmowe w sprawie stazu, to sa zadawane jakies konkretne pytania na ktore lepiej sie przygotowac?

Pracował ktos w Chorzowie ??

J.

Nie polecam pracy w słonecznej na grojeckiej (usunięte przez administratora) brud i nic więcej,kierownictwo zmienia się co chwilę nie ma ładu,ani składu pracowałam tam przez chwilę i odeszłam tam się nie da pracować

Hanna

@Obiektywna, czy Apteka Słoneczna zapewnia swoim pracownikom pakiet socjalny? Jeśli tak, to w jakiej postaci? Zachęcam również inne osoby zatrudnione w firmie do aktywności na forum. Wasze wypowiedzi są pomocne dla innych.

Haha
@Hanna

Żadnych pakietów nie zapewnia Social zerowy

Aaa

??? Za co trzeba płacić jako pracownik? Opowiedz szerzej.

Hanna

@skerkle, czy pracujesz może w Apteka Słoneczna? Jeśli tak, to zachęcam Ciebie do podzielenia się Twoją opinią na temat warunków zatrudnienia. Jak je oceniasz? Jaki typ umowy został Tobie zaoferowany? Co pozytywnego widzisz w pracy w tym miejscu?

Hanna

Czy w ostatnim czasie zauważyliście jakieś zmiany w firmie? Czy według Was pracodawca zapewnia szanse rozwoju? Czy zatrudnienie jest stabilne? @Mniejsza z tym, jesteś pracownikiem apteki w Bielawie? Powiedz proszę, czy miła atmosfera jest związana z relacjami między zatrudnionymi osobami, czy z czymś jeszcze.

Żabka
@Hanna

Zatrudnienie nie jest stabilne w tej sieci. W każdej chwili możesz wylecieć z pracy...

Hanna

@Nick, mobbing to poważna sprawa, czy faktycznie takie praktyki miały miejsce? Czy próbowałeś coś z tym zrobić? @Mniejsza z tym, rozumiem, że jesteś zadowolona z warunków? Za co najbardziej cenisz pracę w firmie? @Isiek, jakie dokładnie kwestie Cię interesują? Na forum na pewno znajdą się pomocne osoby.

Mniejsza z tym
@Hanna

Np za to że jedynym ograniczeniem gdy nie mogę zamówić leku pacjentowi jest to że go nie ma w hurtowni a nie bo apteki nie stać na ten lek, za to że mam pensje regularnie i wszystko w papierze, za to że przynajmniej w ,, mojej" aptece jest fajna atmosfera :-)

@Expert czytanie ze zrozumieniem się kłania... wyraźnie napisałem, że jestem kierownikiem i cały czas piszę jako facet "pracowałem itd" więc nie wiem po czym wnosisz, że piszę jak kobieta. Widzę, że merytorycznie nikt tu nie chce wymienić się opiniami a swoje uwagi piszę na podstawie pracy i obserwacji poczynionych w aptece jak i wymianie opinii ze znajomymi działającymi w innych branżach. Niestety w dzisiejszych czasach ludziom wydaje się, że bez umiejętności czy choćby odrobiny chęci do pracy zarobią grube miliony i od razu będą kierownikami. Owszem w tym momencie my pracownicy mamy tą przewagę, że jest rynek pracy pracownika a nie pracodawcy bo spora liczba Polaków wyjechała jednocześnie nie spotkałem się z takim pracodawcą by płacił dobrze za obijanie się. Jeśli pracodawca X płaci więcej od pracodawcy Y za pracę na tym samym stanowisku w tej samej branży tzn, że liczy się z tym, że praca u niego jest cięższa, jest ruch ale co za tym idzie nie ma problemów z wypłatą i stabilnością firmy.

W TARNOBRZEGU NARESZCIE ZMIENILI KOORDYNATORA MOŻE TERAZ BĘDZIE LEPIEJ

Isiek

A ktoś wypowie się o aptece w Piasecznie? Tylko proszę kogoś z faktycznych pracowników a nie tą jedną osobę, która tu ciagle pisze... chociaż tu ciężko uwierzyć w jakąkolwiek opinię :-/

Pietrowna

O cholerka! Lepszy znany wróg! To co mi się ulało w mojej firmie to pieszczoty. Jutro rano złożę samokrytykę i posypię głowę popiołem ! Żadnej pozytywnej, miłej opinii? Nawet obecni pracownicy plują jadem? O matko!

Odradzam pracę w aptece słonecznej każą sprzedawać suplementy za leki! To jest karygodne trzeba to zgłosić jak tak można! Zostanie to zgłoszone w odpowiednim czasie! Poza tym firma jest okropna mobbing straszny

Hanna

@anonymous czy duże natężenie pracy macie rekompensowane przez odpowiednie warunki finansowe albo dodatkowe benefity? Firma stawia na szkolenia dla swoich pracowników? @Pati udało Ci się uzyskać informacje na temat warunków w Zakopanem?

Pati

Pracował ktoś w Zakopanym ? Może jakieś opinie ?

Grójecka

Zmieńcie kierowniczke na grojeckiej może wtedy znajdziecie pracowników chętnych do pracy jak narazie to ODRADZAM APTEKĘ NA GROJECKIEJ

Nie polecam

Krótko i na temat to chce mieć zdrowe nerwy niech omija tą firmę szerokim łukiem NIE POLECAM APTEK SŁONECZNYCH

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna - Bielawa

• Jak się pracuje w Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna