Apteka Słoneczna

svietlana Nowy wpis
@Wiktoria

tak :)

Reni Nowy wpis

Chyba zbyt mocno przyzwyczailiśmy się stawiać warunki a czas epidemii jest bezlitosny.

Domi_od

U nas tez byly rozmowy, a jak sie nie zgadasz to out. Zwolnilo u nas dziewczyne.. szykujemy skarge do PiP

K.

U nas w krk to samo...

K Nowy wpis

W krakowie to samo dziewczyny sie boja bo sie nie zgodzilysmy

Kaśka

Słyszałam, że kuszą wysokim wynagrodzeniem, a potem nie wypłacają pensji. Czy to prawda?

Kara81
@Kaśka

Nie prawda. Pensja zawsze jest wypłacana. Często nawet przed dniem wypłaty.

@Kara81

@Kara 81, dziękuję, że dajesz znać, czego spodziewać się w Słonecznej. A jakie macie zarobki? Ciekawa też jestem, czy przyjmują chętnych do pracy w aptece na placu Hallera. Masz może info?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Apteka Słoneczna? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
olosienka

Podobno w Aptece Słonecznej na Dobrzyńskiej jest duzo pracy a czy atmosfera jest fajna?

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Słoneczna - Warszawa

Apteka Słoneczna