Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna

Opinie o Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna

Mgr kier

Nie polecam po kilku latach pracy w kurzu,5 G, z pomylonym koordynatorem praca pomimo dużej pensji beznadzieja Staniesz się wrakiem i wcześniej umrzesz... Brak kultury oglady wszyscy tylko lecą na kasę i tylko to ich trzyma

Misha
@Mgr kier

A w 5G to jak?

mgr
@Misha

kup sobie miernik pomiaru pola eletromagnetycznego i stan przed szafa z gratami internetowymi i sie przekonasz (usunięte przez administratora)

Mazia

Czy w aptekach słonecznych jest aż tak źle? W Warszawie pracowników szukają tylko te apteki

Karol

Czy firma daje możliwość awansu?

@Karol

Nie. Nie ma możliwości podwyżki . Każdy nowy pracownik (na to samo stanowisko)dostanie tyle co ty o ile nie wiecej.

Farm

Widzę, że ktoś z godnością nie potrafi przyjąć wypowiedzenia. Wszyscy inni źle pracują... trzeba swoją frustrację przelać do neta ????????

Misia
@Farm

Trzeba ostrzec wszystkich przed oszustami tu z reguły nikt nie kłamie opinia to nie frustracja nie ciesz się tak bardzo bo jutro Ciebie to spotka

Jaro
@Farm

Który z koordynatorów jest wredny i ma wielką kwadratowa głowę.... I jest brzydki i wredny a przede wszystkim nie umie nic o co nie zapytasz nie wie nic i kręci wały na lewo ze swoimi ludźmi ot prawdziwe oblicze fachowca od siedmuu boleści prostactwo

Aptekarka

Ku przestrodze dla innych

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista IT / Informatyk. Jaki był jej rezultat?
Pracowica

Żałuję że zatrudniłam sie tej sieci nie popełniajcie mojego błędu... Szkoda zdrowia , oni wiecznie będą narzekać. .ksiązke można napisać o ich praktykach,ale szkoda nawet o tym mówić.

Czy w aptekach słonecznych jest odpowiedzialność finansowa tak na w Dozie? Kto płaci za braki na remanencie? Albo za refundacje? Np ktoś źle wydał lek, NFZ to sprawdza? Czy kierownik może pociągnąć do odpowiedzialności osobę wydającą?

Czy pracownicy w Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna dogadują się między sobą?

Henry

No to chyba zależy od pracowników. Od zespołu i kierownika jak zarzadza personelem.

Henry

Czy przy przedłużeniu umowy stawka zostaje taka sama ? Orientuje się ktoś?

Ala

Brak pomocy Aptecznej, proponowana najniższa krajowa, brak kontaktu ze strony rekruterki mimo, że sama wskazała konkretny termin rozmowy telefonicznej.

Megi

Nie polecam absolutnie u mnie koordynator był bardzo brzydki i mscil się na każdym kroku przez 2 lata nagadywal do Prezesa jaki to Kierownik jest zły, zatrudnił w końcu mgr z uprawnieniami kierownika i przez pół roku organizował akcje i nagrywał mobbing całkowity tak jatrzyla tak jatrzyla aż w końcu zwolniła masakryczny paszczur dopiolvswego z krzywymi grubymi nogami jak u chłopa masakraaaa

Czy zdarzają się nadgodziny w Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna?

Maja

Tak i Nie, jak zaczął się wirus zaproponowano mi nadgodziny ile chce za dobre wynagrodzenie

Marzena

Uważaj bo Cie nagrają... a dyżury raz są, a później nie ma raz na umowie raz na czarno...

Asteno

Kierownicy zmuszaja do urlopow bo kaza im koordynatorzy. To jest niezgodne z prawem. Zwalniaja ludzi bo sa male obroty i kaza wybrac urop albo lecisz.

B.
@Asteno

U nas nie można wybrać ani zaległego ani aktualnego urlopu bo część obsady przebywa na przymusowej opiece nad dzieckiem, a okienka muszą być obstawione.

Neutral

Skoro zgadzasz się na taką formę wypłaty jesteś współwinny. Nikt nikogo na siłę nie trzyma ????????

Marzena
@Neutral

Dlatego trzeba się od nich uwolnić. płaca nieźle, ale za dużo wymagają na czarno -podsłuchiwanie rozmów telefonicznych , rozmów z pacjentem i nagrywanie do nieznanych celów nas i pacjentów w tym danych osobistych jak pesel...

eli982

Jakie są zarobki dla stażysty w Warszawie

Czy Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna praktykuje "luźne piątki"?

Ola

Co to znaczy?

FM
@Ola

W piątki można zrobić luźną kupę, a w inne dni tylko siku.

technik

Obawiałam się złego zrozumienia... Przecież chodzi mi o kompromis w ostatnim etapie. Wcześniej pisałem o walce o swoje prawa! Nikt tego nie robi, mimo że wszystkim się nie podoba i tego nie jestem w stanie zrozumieć... Co do mojej osoby, jestem technikiem farmacji ale ze słoneczną nie mam nic wspólnego poza znajomymi pracownikami :)

sos

Jeżeli chociaż przez chwilę pomyślisz o bezpieczeńswie swoim i swojej rodziny, nigdy nie zdecydujesz się na te kroki, o których piszesz...

Mgr
@sos

Czyli że co?jak ich podasz na papier to kogoś nasla? Nie wierzę w takie rzeczy.

Ela
@Mgr

Dostaniesz wypowiedzenie..

Czy Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Asteno

Tak

Agata

Zmusza Bo jest pandemia. I zarobki nie takie jak byly.

Alios
@Agata

U nas to samo. Wszyscy sie boja

gos

Tak, u nas w podkarpackim to samo..

Jak ktoś tutaj wcześniej trafnie zauważył za atmosferę w pracy czy to apteka czy fabryka odpowiadają głównie pracownicy i ich relacje. Jeśli jeden podchodzi do drugiego z szacunkiem jak również każdy zna i sumiennie wypełnia swoje obowiązki to nikt do nikogo nie ma pretensji. Na temat relacji międzyludzkich można napisać setki książek a i tak zawsze nas coś w życiu zaskoczy. To nie od koordynatora czy właściciela zależy (a jeśli już to w małym stopniu) jak traktuje Nas/Was kierownik - przecież na rozmowie o pracę czy w CV nie ma napisane "źle traktuje współpracowników i jestem z tego dumny". Często jest tak, że koordynator czy właściciel dowiadują się ostatni o panującej atmosferze w aptece a wystarczyło zgłosić problem i porozmawiać o nim, wyjaśnić i znaleźć wyjście. Czasami brakuje rozmowy a przecież po to mamy rozum i usta. Sam będąc kierownikiem apteki łapie za mopa i sprzątam bo korona z głowy mi nie spadnie a brud sam się nie posprząta. Dzisiaj sprzątam ja, jutro ktoś inny. Kamery i mikrofony - ma to swoje + i -tj. z jednej strony chronią Nas przed oskarżeniami pacjentów (zawsze można poprosić o udostępnienie nagrania i udowodnić delikwentowi kto komu nawrzucał) z drugiej pracodawca ma prawo od Nas wymagać należytej pracy a my czasami mając lenia potrzebujemy przywołania do porządku... gdy pracuje się w porządku a nie zbija bąki nikt do Nas pretensji nie ma. Owszem z uwagi na korzystniejsze ceny leków Apteki Słoneczne cieszą się duża ilością pacjentów a co za tym idzie nie jest to typ apteki gdzie sobie usiądziemy i ponudzimy się. Zawsze coś się dzieje, jak nie pacjent to towar czy receptura. Jednocześnie za większa ilością pracy idzie większa wypłata. Jednym to odpowiada drugim nie. Zarobki są wyższe niż w innych aptekach ale coś za coś. Wolisz mniej zarobić idź do osiedlowej apteki, do pracy nikt nikogo nie zmusza, zadaj sobie tylko pytanie jak długo ta osiedlowa apteka będzie jeszcze otwarta. Pracowałem w różnych aptekach i sieciach i prywatnych - dużym plusem Aptek Słonecznych jest to, że mamy całą kwotę na umowie o pracę, składki są odprowadzane, stała pensja, stabilna sytuacja i brak blokad w hurtowniach a co za tym idzie dostęp do leków. Czy to sieci czy prywatne apteki każda apteka ma swój sposób na funkcjonowanie - wysoka stała pensja i dużo pracy lub niższa podstawa + premia za przykasówki, odsprzedażówki, marka własna czy wypracowana marża lub niska pensja i spokojna praca a wręcz bezruch w małej aptece. "Jeszcze się taki nie urodził kto by wszystkim dogodził" nie bez kozery ktoś takie porzekadło wymyślił ;) Pamiętać trzeba kilka rzeczy: - za darmo nikt wypłaty nie daje - o atmosferze w pracy w głównej mierze stanowi ekipa pracująca i relacje w zespole - pracodawca to nie nasz Wróg - on potrzebuje Nas a my potrzebujemy jego - to od Nas zależy czego oczekujemy - duża kasa+dużo pracy vs mała kasa+mało pracy

@anonymous

A co do tematu lek vs suplement diety - sprawa rozdmuchana przez Sanofi Aventis - producenta Magne B6 - 2 jako leki i 5 jako suplementy diety. Zaproponowania tańszego odpowiednika wymaga od Nas ustawa a ostateczna decyzja i tak należy do pacjenta...

Expert
@anonymous

Najlepsze wpisy mają tutaj koordynatorzy

Expert
@anonymous

I ten koordynator myli się bo raz podaje sie za mężczyznę a za chwilę pisze jak kobieta

nick
@anonymous

Pamietaj też kierowniku że nie powinieneś proponować pacjentom suplementów w zamian za leki zapisane przez lekarza . sprzedales się i kiedyś możesz stracić pwz albo uprawnienia bo sumienia to już nie masz

nn
@anonymous

i kto to pisze magister czy pomoc apteczka ? ustawa wymaga zaproponowanie zamiennika leku a nie suplementu diety !

nicke
@anonymous

jaki cwaniak ten koordynator . niby pacjent ma wiedzę i ma wybrać czy chce Structum lek z recepty czy tańczy suplement . to nie jest odpowiednik

Ela
@anonymous

a może byś tak skończył studia farmaceutyczne głąbie który każesz sprzątać farmaceucie. masz wszystkich w domu. nie szanuje się tego zawodu bardzo odpowiedzialnego bo zawistne farmaceutki same do tego doprowadziły.

Iza
@anonymous

Zgadzam sie w 1000000%pracuje w sieci już 6 lat.

Irena
@Iza

@iza Świetnie, że pracujesz tak dlugo w Apteka Słoneczna. Mam nadzieję, że udzielisz mi odpowiedzi na moje pytanie. Czy ten pracodawca daje benefity pozapłacowe (opieka lekarska, paczki świąteczne)?

Nikt

Wystarczy popatrzeć ile maja ogłoszeń na magistrów , kierowników , to mówi samo przez się , nikt tam nie jest w stanie długo wytrzymać

@minotaur1
@Nikt

Ogłoszeń jest dużo ponieważ apteki cały czas się rozwijają., dochodzą nowe. Pozdrawiam :)

Grosik9

Ja jestem zadowolona z pracy w Słonecznej. Przeszłam z Dr. Max i jest o niebo lepiej. Koordynator normalny rozsądny człowiek, pomocny w każdym temacie. Praca z nasłuchem mi nie przeszkadza bo zawsze staram się dobrze obsługiwać pacjentów. Czytnik linii papilarnych może przeszkadzać tylko tym co się spóźniają i chcą wychodzić wcześniej. Płaca dobra i możliwość dodatkowego zarobku na dyżurze. Mam zamiar pracować tu do emerytury.

Bogdan
@Grosik9

Napisałaś, że płaca jest Twoim zdaniem dobra, jednak jest to pojęcie względne. Czy możesz mi podać jakieś widełki wynagrodzenia? Byłbym wdzięczny za odpowiedź, zależy mi na tej informacji.

Grażyna

Bardzo dobry pracodawca co potwierdza wielu pracowników ,więc dziwne są te wpisy?

Katarzyna

Praca w sieci Aptek Słonecznych jest jak najbardziej w porządku. Dobra pensja na czas, brak limitów zakupowych, wszystkie zakupy na przelew. Ponadto brak "przykasówek", dosprzedaży i wciskania dodatkowych produktów pod przykrywką "opieki farmaceutycznej", brak tajemniczego pacjenta, który ocenia jakość obsługi w procentach. Nie mamy żadnych targetów, budżetów itp. Jedynie należy proponować Pacjentom tańsze odpowiedniki, ale to nasz obowiązek prawny. Atmosfera w aptece z pewnością zależy od zespołu. Jak dla mnie, porównując z innymi sieciami, jest naprawdę dobrze.

Tom
@Katarzyna

Proponowanie suplementów diety zamiennie za leki na recepcie to obowiązek prawny? Bądźmy poważni. Osoby, które pracują w tej sieci, po prostu sprzedają swoje zasady (chyba że ich nie mają, bo są i tacy) i dobro pacjenta za określoną, nie taką znowu wielką sumę pieniędzy.

@Katarzyna

Ja również uważam, że ok. Jak każda sieć - rządzi się swoimi prawami, ale przynajmniej nie robią z apteki stacji benzynowej i nie ma wciskania i dosprzedaży - a wiadomo, że są też duże sieci, gdzie jest to na porządku dziennym.

Lady
@Katarzyna

Ciekawe, że w ustawie jest zapis o wyciskaniu suplementów diety niewiadomego pochodzenia ?

Juśka
@Katarzyna

A którym koordynatorem jesteś , czy piszesz z polecenia prezesa z biura ? Bo bez przesady ale pracowników limity zakupowe i zakupy na przelew nie interesują , mało kto je teraz ma , wiec raczej Twoja znajomość rynku jest bardzo słaba ...

Figa
@Katarzyna

Pensja jest obecnie porównywalna a nawet większość sieci ma wyższe stawki , więc słoneczna wcale nie płaci lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna - Bielawa

• Jak się pracuje w Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apteka Sp. z o.o. Apteka Słoneczna