Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza

Opinie o Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza

Arkadiusz Sz.

Śmieszna firemka, a właściciel naprawdę sprawia wrażenie nadętego buca. Miałem okazję brać udział w rozmowie jako jeden z przedstawicieli klienta i to co widziałem po stronie tej agencji ochrony wprawiało w prawdziwe zażenowanie. Naprawdę nie polecam jakiegokolwiek kontaktu z nimi.

dom

Firma mała i praktycznie nie widoczna, chyba pada bo jak pytałem się o pracę to mówią że trzeba czekać a byłem na jednym z ich obiekcie i chłop powiedział że szukają ludzi do pracy ale na krótko bo mają przesunięci w płaceniu kasy. a w biurze pracują gbury , pytasz i z łaską ci odpowiadają. Nie polecam

Właściciel

Witam. Widzę, że komuś zależy na tym by nasza firma - jak to pan "łukasz" ujął: pada. Zamierzam oficjalnie oświadczyć, że nasza firma nie zamyka się, istnieje i będzie istnieć oraz nikomu z naszych pracowników nie jesteśmy winni ani złotówki. Proszę przestać wypisywać kłamliwe i nieprawdziwe informacje nt. naszej firmy, gdyż zmuszeni będziemy do podjęcia kroków prawnych wobec osób wypisujących tego typu nieprawdziwe informacje.

ada

WITAM.Chcialam się zatrudnić w tej firmie ale po wykonanym telefonie i wiadomościach ze firma zamyka się zrezygnowałam. Czytałam dużo na temat tej firmy i wygląda to nie ciekawie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
łukasz

Uwaga firma nie płaci i pada.

wzw

Co to za sciema ta firma, samochod opancerzony na stronce s nie stac ich na patrolowy,

ala

Znowu nie płaci !!!! Ściema firma

s.z

Firma ściema!!! Uwagazajcie na ta firme

wojtek

dot. wypowiedzi ani. Z tego co piszesz to rzeczywiście widzę, że masz pojęcie o tej firmie :-) Ta firma nie zatrudnia ani jednej osoby będącej osobą niepełnosprawną (nie ujmując niczego takim osobom). Szkoda czasu na wsze wypowiedzi ludzie. To tyle w temacie. Pozdrawiam wszystkich.

ania

Jeżeli chodzi o tą firmę to co łysy pisze to po części prawda, drogi Wojtku, jesteś osoba z biura, po co więc się udzielasz i bronisz, wiesz jaka jest prawda, a co do konkurencji, to jaką jest gabor konkurencją dla innych, kolejna firemka zatrudniająca inwalidów i to wszystko. NIE POLECAM FIRMY ,

wojtek

drogi łysy. Może ty pomyliłeś firmy. Widzę, że fantazja cię ponosi. Słowo przeciwko słowu. Ale niech tak będzie. Jeżeli nie jesteś zadowolony i masz jakieś uwagi to skontaktuj się z nimi tak jak wyżej pisze właściciel. A może ty jesteś z KONKURENCJI, co? I chcesz ich oczernić?

łysy

Drogi Wojtku. To co piszesz nie ma nic wspolnego z ta pseudo firma , moze pomyliles firmy??? Ja pracowalem i wiem co pisze ,a moze jestes osoba z biura, hmm , to by tlumaczylo to pozytywne nastawienie do tej firmy sciemy.

wojtek

a ja wręcz przeciwnie, bo kasę dostajemy wszyscy regularnie, zawsze na czas. Nie wiem czemu piszecie takie rzeczy. Poznałem swojego szefa i na pewno nie jest nadymanym bufonem. Ludzie przestańcie pisać nieprawdę o tej firmie. Pracuję w niej już ponad dwa lata i wiem co piszę.

łysy

Pracowałem w tej firmie, podpisuje sie do tego co pisze kolega jak wyżej Adam, kolejna firma sciema, kasa marna i trzeba sie upominac, nie mowiac o zadnych perspektywach w niej. Odradzam ta firme

adam

Widac ze wlasciciela nerwy ponosza, kto pracowal w tej firmie wie co to za firma, zero profesjonalizmu , szumna tylko nazwa kolejna firma sciema, pracowalem, wiec moge cos powiedziec. A co do kasy to masakra...... Jakie grupy interwencyjne pan posiada, jakie szkolenia firma robi??

właściciel

Człowieku bzdury wypisujesz, że nie ma kontaktu z naszą firmą. Telefon czynny jest całą dobę, siedem dni w tygodniu. I nie wypisuj kłamliwych opini nt. naszej firmy ponieważ nikomu nie jesteśmy winni żadnych pieniędzy. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale twoja opinia podchodzi pod art. 212 kodeksu karnego. Raz jeszcze zapraszam do kontaktu z nami - jeśli ktoś z Państwa uważa, że został pokrzywdzony w jakikolwiek sposób przez naszą firmę.

kvard

Właściciel zaprasza do kontatu, smiechu warte, telefony nie odbieraja, kase wisza, firma krzak

właściciel

Zapraszamy wszystkich do kontaktu z nami, którym rzekomo jesteśmy winni jakiekolwiek wynagrodzenie. Oczernić kogoś jest bardzo łatwo i wypisywać niestworzone rzeczy na forum. Raz jeszcze zapraszam do kontaktu z nami - jeśli ktoś z Państwa uważa, że został pokrzywdzony w jakikolwiek sposób przez naszą firmę.

kvard

Zlodziej, nie placi, oddaj kase

radek

Firma sciema, tak jak jego wlasciciel, pozorant, nie wyplacalny

Zostaw merytoryczną opinię o Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza?

Zobacz opinie na temat firmy Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza