Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza

Opinie o Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza

EPG Gdynia

Dziękuję za współpracę z firmą GABOR Biuro Ochrony,szkoda że czas tak szybko minął a konkurencja nie śpi i wszędzie się pcha. Pozdrawiam P.M.

Jak wygląda podstawa w Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza?

Piotr.pGDYNIA

Firma Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza jest to firma ktora oferuje profesjonalne ochronę osób mienia pozdrawiam wypłata na czas jesli chodzi o właściciela firmy Pana Łukasz Gardyza podchodzi do swoje pracy bardzo profesjonalnie także do swoich pracowników ochrony pozdrawiam wszystkich pracowników którzy pracują w Gabor.

andrzej

witam chcialbym podziekowac panu lukaszowi gardyzie za wspolprace i pracew jego firmie andrzej masa

@andrzej

@andrzej Możesz odpowiedzieć, dlaczego nie pracujesz już w Gabor? Firma tutaj ma wiele pozytywów. Pozwala ona na podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników, szkoli ich?

@Weronika

witam nie moge powiedziec szef zna cala sprawe byla nietypowa pozdrawiam wszystkich andrzej masa

CONTRACT

GABOR SECURITY ???? is very good Polish company.

Boss
@CONTRACT

CONTRACT, thank you for the good opinion of our company GABOR SECURITY. Greetings.

@Boss

@Boss Super czytać tak pozytywne opinie na temat pracy w firmie Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza. To niespotykane aby pracownicy wypowiadali się tak dobrze o pracodawcy. Napiszcie proszę jeszcze czy można liczyć na jakieś benefity w tej firmie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
andrzej M

pracuje w tej firmie juz ponad rok i jestem zadowolony z warunkow i plac szef zawsze dostepny o kazdej godz , mily i rzetelny a pracuje juz w tej branzy 10 lat o poprzednich firmach lepiej nie wspominac . Nasza firma GABOR w tym miesiacu ma jubileusz 10 lat z swojej strony rzycze szefowi i kolegom wszystkiego najlepszego i dalszy rozwoj firmy .

COMBAT

100 % PROFESJONALIZMU, RZETELNA FIRMA,USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. POLECAM !!! ????

@COMBAT

Bardzo przyjemnie czyta się opinie zadowolonych klientów danej firmy. Powiedz zatem, czy w razie potrzeby po raz kolejny skorzystasz z usług Biura Ochrony Gabor? Teraz już chętnie poznamy opinie pracowników Biura Ochrony Gabor na temat warunków pracy, jakie mają tam zapewniane. Na początek warto byłoby podjąć temat umów. Na jaką umowę mogą w związku z tym liczyć nowo przyjęte tam osoby? Jest to umowa zlecenie czy umowa o pracę?

Ciemny42

Najgorsza śmieszna firma w jakiej robiłem Zarabia się mniej kasy niż ustawowo a szef patrzy na kim tu trochę przyciąć zeby się polansowac autem i ma w dupie wszystkich

@Ciemny42

bzdury opowiadasz kolego . chyba jestes z konkurencji . bo ja pracuje juz dlugi czas w tej firmie i jest ok . Kasa jest ok (usunięte przez administratora)super polecam goraco

@Ciemny42

Konkurencje chyba piecze, że ktoś sobie bardzo dobrze radzi.

R.M.O Gdynia
@Ciemny42

Widać człowieku,że żal d...ę Ci zciska bo się w tej firmie nie utrzymałeś,a co do stawek to stanowczo są większe niż to co piszesz. Jak ktoś pracuje uczciwie to nie ma krzywdy i jest doceniany. POZDRAWIAM SERDECZNIE KONKURENCJĘ :-)

Pracownica
@Ciemny42

Ciemny....Widać,że jesteś ciemny bo nie znasz interpunkcji w języku polskim.Każdy może założyć firmę i mieć super samochody.Najwidoczniej nie byłeś osobą na odpowiednim stanowisku.A zazdrość aż przez Ciebie przemawia.Pozdrawiam

S.L
@Ciemny42

Praca w tej firmie to sama przyjemność.Kasa na czas,szef też zawsze oddzwoni czy odpisze jak coś trzeba.Jak najbardziej polecam,a pracować wszędzie trzeba.Pozdrawiam w szczególności właściciela firmy,kontrolnego oraz wspaniałego dowódcę na EPG Gdynia.Cechuje się ten Pan wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem.Wiele mnie nauczył i napewno wiedza nie pójdzie w zapomnienie.Trzymajcie tak dalej:-)

@Ciemny42

Chyba Ci się coś pomyliło chłopie nie umiałes podejść godnie do obowiązków to się tak kończy firma najlepsza w jakiej robiłem super zarobki miła atmosfera a szef zawsze pod telefonem pomocny w każdej sprawie pozdrawiam Szefa :)

Jan
@andrzej

To nieslychane,by tak wychwalac Szefa,no,chyba ze walczy sie z kompleksami lub jest sie przydupasem szefa,masakra

S.G.S - Grupa Polska Ochrona

GABOR Biuro Ochrony Firma godna uwagi i polecenia !!!

XXX

POLECAM !!! PEŁEN PROFESJONALIZM

Irek GDYNIA

Firma działa i widać,że się rozwija coraz bardziej. Bardzo polecam wszystkim,którzy szukają dobrej usługi ochrony osób i mienia.

R.M.O. Gdynia

Firma godna polecenia,porównując do dużych firm kolosalna różnica,tu się szanuje przynajmniej ludzi i dba o ich wygląd i estetykę. Polecam takiego pracodawcę jak również usługodawcę branży ochrony dla tych którzy szukają dobrego bezpieczeństwa biznesu.

Zadowolony Klient
@R.M.O. Gdynia

Potwierdzam i polecam ????

Xxx

Najgorsza firma w jakiej pracowałem Nie polecam pracy w tej firmie zwłaszcza z Panem Piotrem .

Właściciel
@Xxx

Skoro masz taka opinię o naszej firmie i w niej pracowałaeś/aś to może się przedstaw przynajmniej z imienia (prawdziwego), może jesteś kimś kto został zwolniony/a z naszej firmy, jeśli tak to zastanówmy się za co? Oczerniać kogoś jest prosto, ale przyznać się do tego kim się jest i zasłaniać się nickiem Xxx jest prosto.

@Xxx

jesli chcesz pisac negatywne oceny o tej firmie to mniej cywilna odwage podpisac sie chociaz imieniem czego sie a nie xxx odwazny czlowieku bo wypisujesz bzdury i oczerniasz wlasciciela . jak bedziesz odpisywac na moj komentarz to mniej odwage chociaz sie podpisa

Właściciel
@Xxx

Skoro masz taka opinię o naszej firmie i w niej pracowałaeś/aś to może się przedstaw, może jesteś kimś kto został zwolniony/a z naszej firmy, jeśli tak to zastanówmy się za co? Oczerniać kogoś jest prosto, ale przyznać się do tego kim się jest i zasłaniać się nickiem Xxx jest prosto.

Piotr.pGDYNIA

pani Weronika jeśli pani szuka pracy w ochronie to zapraszam do kontaktu z panem Łukaszem i na pewno oferta pracy będzie dobra pozdrawiam wszystkich pracowników Gabor Biuro Ochrony

Stefan

Słyszałem, że firma ma bardzo dobra opinię i dziwię się niektórym wpisom. Zawsze można zmienić pracę!

andrzej

Witam wszystkich .Pracuje w tej firmie od miesiaca jestem bardzo zadowolony dawno nie spotkalem takiej firmy ochrony a pracuje w tym fachu juz 9lat , wlasciciel ok zawsze dostepny 24 godz na dobe mily i rzetelny placa ok duze stawki i w terminie ; za ubior szef zwraca od razu w sumie spoko , polecam

Weronika

@Piotr.pGDYNIA, czy atmosfera w firmie jest pozytywna? Jak wygląda praca w firmie Gabor Biuro Ochrony? Czy jest możliwość pracy po godzinach? Jest aktualnie prowadzona rekrutacja ludzi do zespołu? W jakich miastach/województwach można pracować W firmie Gabor?

Piotr.pGDYNIA

XXX dlaczego zwłaszcza z zemną ??? twoja wypowiedz na temat firmy jest bardzo słaba pozdrawiam wszystkich pracowników Gabor Biuro Ochrony

Weronika

@Xxx, Twoja opinia o firmie Gabor Biuro Ochrony jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie jedno zdanie. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Na forum GoWork.pl nie publikujemy imion ani innych danych osobowych pracowników firm. Zapoznaj się proszę z regulaminem. Dlaczego napisałeś, że to najgorsza firma? Czy oprócz tej jednej negatywnej kwestii, udało Ci się znaleźć jakieś plusy w tej pracy?

Weronika

@Piotr.pGDYNIA możesz nam przybliżyć warunki pracy, jakie zastałaś w Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza? W dzisiejszych czasach często kładzie się nacisk na benefity pozapieniężne, takie jak karta multisport, dodatkowa opieka medyczna. Czy w tej firmie można na to liczyć?

Piotr.pGDYNIA

Witam panie Zbynio a czemu pan pyta tak? ja napisałem wyżej firma dobrze się trzyma jak na rejonie pomorskim pozdrawiam pana Łukasz Gardyza właściciela firmy i wszystkich pracowników którzy pracują w firmie Gabor

Zostaw merytoryczną opinię o Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza?

Zobacz opinie na temat firmy Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza