Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza

Opinie o Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza

Aktualność
GABOR Biuro Ochrony to koncesjonowana firma ochroniarska, która działa na podstawie zezwolenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, koncesja Nr L-0190/09. Specjalizujemy się w kwestiach związanych z bezpieczeństwem, zarządzaniem ryzykiem i zaawansowanym systemem szkoleniowym. Siedziba agencji ochrony mieści się w Gdańsku.

Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm oraz instytucji. Skorzystanie ze wsparcia koncesjonowanych ochroniarzy może być korzystne w wielu sytuacjach. Firma ochroniarska zajmuje się nie tylko ochroną budynków i mienia, ale także wieloma innymi zadaniami. Możesz zlecić nam między innymi konwojowanie gotówki i cennych przedmiotów, nadzór nad flotą pojazdów w firmie przy wykorzystaniu systemu GPS czy montaż i obsługę monitoringu wizyjnego w siedzibie swojego przedsiębiorstwa.

Współpraca z wykwalifikowanymi pracownikami agencji ochrony to liczne korzyści. Przede wszystkim zyskujesz pewność, że Twoje mienie jest pod dobrą opieką i nie musisz martwić się o dewastację czy kradzież. To duży komfort psychiczny, szczególnie jeśli mowa o miejscach wyjątkowo podatnych na ingerencję osób trzecich.

Wiemy, że potrzeby klientów się różnią, dlatego oferta usług firmy ochroniarskiej GABOR jest szeroka i zróżnicowana. Dbamy o bezpieczeństwo osób i mienia, prowadzimy działalność detektywistyczną, a także możemy wesprzeć Cię w efektywnym zarządzaniu firmą poprzez nadzór nad flotą pojazdów czy obsługę monitoringu. Jeśli chcesz dowidzieć się więcej, skontaktuj się z nami.
Szymon G. Nowy wpis

Pracuję w firmie GABOR dopiero trzeci miesiąc i jestem bardzo zadowolony. Nawet ogłoszenie o pracę było rzeczowe i zachęcające w stosunku do wielu innych gdzie wiecznie szuka się z orzeczeniem i studentów. Wykonywałem wiele zawodów i mam różne kwalifikacje. Pracowałem w przeszłości dla trzech firm ochrony. Jestem również m.in. recepcjonistą hotelowym z biegłą znajomością języka angielskiego i złożonego oprogramowania hotelowego. Pracowałem na różnych stanowiskach. Byłem także spedytorem międzynarodowym i lombardierem. Prowadziłem spółkę przez pewien czas. Pracowałem także wiele lat za granicą. Takiej atmosfery jak w firmie GABOR nigdy nigdzie nie odczułem, nie zaznałem ani nie widziałem. Od pierwszego kontaktu z kierownikiem / inspektorem Damianem byłem pod wielkim wrażeniem profesjonalnego podejścia. Mimo młodego wieku jest to osoba bardzo dojrzała, kompetentna i odpowedzialna, kierownik na którym można polegać. Właściciel firmy jest zadziwiająco przystępny, życzliwy i wyrozumiały. Ci ludzie doceniają czyjeś umiejętności i osobowość. Również inspektor Zbyszek wyróżniający się wojskową postawą w żaden sposób nie musztruje ani nie poniża pracowników jak to ma miejsce w wielu firmach ochrony. Wykonuje swoją pracę z szacunkiem dla pracownika i wyczuciem. Mam nadzieję, że moja skromna osoba i pewne doświadczenia zawodowe umocnią i wzmocnią wizerunek porządnej firmy ochrony, których to w Polsce jest niewiele.

Andrzej Masa Nowy wpis
@Szymon G.

Masz kolego rację nie ma takich firm i właściciela

@Szymon G.

Czyli warunki jakie ci zaproponowali, pokrywały się z tymi z ogłoszenia? :) Z doświadczenia wiem, że to różnie bywa:P To bardzo dobrze, że jesteś zadowolony, oby tak dalej. Wiesz może jak tam w księgowości? Dawno nie było żadnych ofert, a chciałabym aplikować do firmy właśnie do tego działu. Tam tez atmosfera, kierownictwo na plus?

Nowy wpis

Dzień dobry, niestety nie prowadzimy rekrutacji do działu księgowości.

Magdalena

Znalazłam ofertę pracy na stanowisko w dziale księgowości, ale już jest nieaktualne :( Może akurat mam szczęście, i potrzebują kogoś do pracy w firmie? Lub zbliżają się jakieś przyjęcia? :) Czy ktoś może napisać jak wyglądają zarobki? Płacą konkurencyjnie, lub chociaż rynkowo? Jak wyglądają sprawy podwyżek czy są w firmie przyznawane regularnie?

Agnieszka

Witam czy przyjmujecie do pracy z grupą niepełnosprawności,bo aktualnie mój mąż poszukuje pracy.

Pracownik K

Pracuję dla firmy od jakiegoś czasu i bardzo muszę pochwalić warunki jak i całą organizację pracy. W szczególności chciałbym podziękować Panu Damianowi, który zawsze z wielką cierpliwością odpowiada, na wszelkie pytania i odbiera telefony nawet we wczesne godziny poranne. Pozdrowiam i zachęcam do pracy w tej firmie

Irena
@Pracownik K

No a coś więcej o tych warunkach? Jak finanse wyglądają i umowa? Tata chciałby na ochronie się zatrudnić, tylko nie wiem czy takie osoby 50+ też zatrudniają? Wiem, że w niektórych firmach są mile widziane.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Adam W

Jestem mieszkańcem osiedla znajdującego się w Gdyni, na którym korzystamy z usług firmy Gabor. Jestem pod wrażeniem, jakości oraz doboru pracowników na nasze osiedle. Posiadam, kilka nieruchomości w różnych częściach Polski na których jest zatrudniona ochrona, ale nigdzie nie ma takiej jak tam!! Jest to jedna z niewielu firm, która nie zatrudnia osób z niepełnosprawnościami oraz osób powyżej 65r.z, przez co człowiek na prawdę czuje się bezpiecznie. Każdy z Panów, komunikatywnie porozumiewa się w języku angielskim - na prawdę jestem zachwycony, na pewno będę polecać wszystkim, którzy chcą, na swojej nieruchomości czuc się bezpiecznie. Pozdrawiam Adam W

Czy w Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

O to sporo dodatków. A teraz na święta Wielkanocne też coś dadzą albo już dali? Jest fundusz na takie sytuacje?

Zadowolony kontrahent.

Od lat korzystam z usług tej firmy i się nie zawiodłem. Polecam.

Mieszkaniec

Mieszkam na jednym z osiedli, które ochrania ta firma od kilku lat, jest super

Piotr.pGDYNIA

Witam znam Pana Łukasz Gardyze osobiście od paru dobry lat prowadzi firmę bardzo profesjonalnie tak samo do swoich pracowników wypłaty zawsze nas czas maja parę dobrych obiektów na trenie trójmiasta pozdrawiam wszystkich pracowników Gabor Biuro Ochrony i cały zarząd

Sławomir Labuda

Pan Łukasz Gardyza to najlepszy szef pod słońcem przestańcie co niektórzy w końcu brednie wypisywać bo aż się tego nie da czytać.

andrzej M
@Sławomir Labuda

Ma pan racje nie spotkalem takiego szefa , a pracuje juz 10 lat w ochronie ,Podawiam szefa i firme

Witam Pana, chciałbym zapytć jako włąściciel na jakiej podstawie wysuwa Pan takie wnioski?

andrzej masa

super firma i super szef polecam

Natalia
@andrzej masa

O, jak super, że można czytać tak pozytywne wpisy. Mnie ciekawi czy skoro firma oferuje usługi detektywistyczne, to czy pomaga jakoś pracownikom w zdobyciu odpowiedniej licencji?

@Natalia

Dzień dobry, my jako firma GABOR Biuro Ochrony nie posiadamy licencji na prowadzenie usług detektywistycznych, tylko współpracujemy z firmą, która taką licencję posiada i w momencie kiedy zgłosi się do nas Klient, który chce skorzystać z usług detektywistycznych wtedy kontaktujemy Klienta z zaprzyjaźnioną firmą.

@Natalia

A odpowiadając precyzyjnie na Pani pytanie, to jeśli któryś z naszych Pracowników chciałby zrobic licencję detektywa, to rónież kierujemy go do zaprzyjaźnionej firmy detektywistycznej.

Hanna
@Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza

A czy ta firma zajmie się tylko wspomnianą licencją? Czy może po uzyskaniu jej zaoferuje też takiemu pracownikowi pracę detektywa?

@Hanna

Witam, osobę, która posiada już licencję detektywa możemy skontaktować z zaprzyjaźnioną firmą detektywistyczną (www.spy-eye.pl), która ewentualnie może takiej osobie zaproponować współpracę.

Czy w firmie Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza można pracować zdalnie?

Witam, niestety w GABOR Biuro Ochrony nie można wykonywać swoich obowiązków zdalnie. Pozdrawiam.

Aktualność
W ostatnim czasie nasza firma miała przyjemność wesprzeć naszych przyjaciów z OSP Wierzchucin Królewski w zakupie wozu strażackiego oraz wyposażenia do niego wraz z innymi wspierającymi.
Mamy nadzieję, że pojazd ten będzie używany do jak najmniejszej ilości akcji.
Życzymy naszym Przyjaciołom z OSP Wierzchucin Królewski wszystkiego dobrego.

Aktualność
Wrzesień w firmie GABOR - Biuro Ochrony rozpoczął się pracowicie.
Od 1 Września, mogą nas Państwo znaleźć na kolejnych budynkach mieszkalnych w Gdańsku!
Są to budynki 17 piętrowe, 288 lokali mieszkalnych plus lokale usługowe!
Bardzo dziękujemy za zaufanie, a Państwa zapraszamy na naszą platformę internetową, w celu zapoznania się z naszymi usługami
andrzej Masa

Super polecam ta firme

@andrzej Masa

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię, każda z takich opinii są dla nas bardzo motywujące i budujące.

Kamil

Czy w Gabor jest możliwość pracy? Są wolne etaty ?

@Kamil

Witam, na dzień dzisiejszy nie mamy wolnych etatów.

Aktualność

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

W firmie GABOR jest możliwość zatrudnia na umowę zlecenie lub umowę o pracę po okresie próbnym.

Danuta

Czyli dosłownie każdy po miesiącu może tu przejść na uop czy są jeszcze jakieś warunki do spełnienia?

Rekrutacja

Byłem dzisiaj na rozmowie rekrutacyjnej w firmie. Jako jedna z nielicznych firm podaje zarobki w ogłoszeniu, przez co nie tracimy czasu na zbędne rozmowy. Czekam na informację zwrotną od koordynatora p Damiana czy zostałem zatrudniony. Cały proces zrobił na mnie dobre wrażenie.

Natalia
@Rekrutacja

Te zarobki to faktycznie plus, powiesz jak długo ta rozmowa dzisiaj trwała i czy kolejny etap zawiera jakiś okres próbny?

Damian.
@Natalia

Rozmowa trwa zazwyczaj godzinę możliwe, że troszkę dłużej. Podczas rozmowy opisane są obowiązki na danym obiekcie, jak i sam obiekt. Okres próbny trwa miesiąc.

Helena

dużo mniej do zusu, to znaczy ile mniej niż powinni dawać?

Damian.
@Helena

Szanowna Pani, nie rozumiem Pani wpisu. Proszę określić o co chodzi i napisać pytanie raz jeszcze. Wszelkie składki uiszczane przez firmę, są w takich kwotach jakich powinny.

Adam W

Dawno nie spotkałem się z takim empatycznym podejściem do swojego pracownika. Pozdrawiam serdecznie szefa !

Zostaw merytoryczną opinię o Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza?

Zobacz opinie na temat firmy Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza