Opinie o Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna w Warszawa

szczery

coś jest na rzeczy skoro podczas kontroli inspekcji pracy na stanowisku pracy zostają w magic Gastro service tylko pracownicy którzy mają umowę o pracę pozostali pracownicy pracujący w tej firmie(usunięte przez administratora)dostają komendę jest kontrola schowajcie się na placu za halą jak będzie po kontroli damy wam znać wrócicie do pracy pytam się czy mimo tyłu pochwał na necie względem Pana prezesa tej firmy wszystko jest ok. chyba tylko dla klientów jego bo pracowników traktuje(usunięte przez administratora)szczera prawda

franek

a więc tak stawka na dzień dobry za 11 zł pracujemy 9 godzin a za 8 godzin mamy zapłacone umową o pracę nie wchodzi w rachubę bo to są dodatkowe koszty dla pracodawcy a jak już dostaniecie to na 1/4 a robicie po 200 godzin hit nadgodziny nie ma czegoś takiego jak 50 czy 100 jak jest robota i pali im się grunt pod nogami to robi się 7 dni w tygodniu albo tymczasowo za większą stawkę biorą ludzi z agencji którzy nie mają zielonego pojęcia nie ma czegoś takiego jak premia (usunięte przez administratora)zdarzają się nie kompetentni kierownicy na poszczególnych działach większość osadzonych stanowisk to rodzina koledzy znajomi większość zwrotów nocnych za dodatkowe pieniądze jest po cichu obsadzone po znajomościach a są i takie przypadki ze na zwroty nocne niektóre osoby jezdźą a na te w godzinach pracy wysyłają frajerów bo nie ma za to dodatkowych pieniędzy o kim mowa to wiadomo jeżeli chcesz pracować za jałmuźne bez umowy w firmie gdzie non stop są plotki pomówienia (usunięte przez administratora) przyjdź do gastro zapraszam

helmut

oj(usunięte przez administratora)co się na firmie dzieje i jak tam jest w rzeczywistośći niech potencjalni przyszli pracownicy wiedzą na jakich to wszystko zasadach funkcjonuje jakie są stawki jaką atmosfera jak sà obchodzone w tej firmie święta ze nawet głupich życzeń nie ma najlepiej skasować komentarze schować głowę w piasek i udawać że się nic nie stało. zostawić dobre komentarze a złe usunąć

car Mikołaj 5

na zmywaku to są caryce

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jarek

Słyszałem sporo dobrego o firmie a także wiele dobrych opinii czytałem w internecie. Zastanawia mnie fakt, że tu nikt nie pisze. O co chodzi?

Dawid

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie zaglądacie na forum?

Justyna

@SzWagier próbowałeś podejmować jakieś rozmowy z firmą w tej sprawie? Być może sytuację da się rozwiązać w sposób bardziej dla Ciebie satysfakcjonujący? A poza tym jak oceniasz pracę w Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna? Czy oferowane warunki są korzystne?

Joanna

Potwierdzam (usunięte przez administratora) dało się zauważyć przekraczając próg biura

Nikoli

A gdzie inne opinię niewygodne skasowane

ks

A skąd masz informację,że szukaja kierowcy?? Do kogo się zgłosić?? Z tego co wiem to dobrze płacą, ale pracujesz w weekendy noce dosc czesto itd

nowy

poszukują kierowcy moze ktoś podpowiedzieć ile płacą?itd.

werd

Poszukują osoby na magazyn.ile płacą? Jaką dają umowę? Chciałbym się przyjąć?

Witam i Pozdrawiam. Słabiutko Płacą, tam się ludzie nie bogacą :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna - Warszawa

• Jak się pracuje w Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna?

Zobacz opinie na temat firmy Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • ul. Prosta 2/14 lok. 37
    00-850 Warszawa