Opinie o Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna w Warszawa

muminek

(usunięte przez administratora)trzeba mieć jaja albo w prawo albo w lewo a pani huki i gadka z kosmosu nie zmieniają faktu ze jest (usunięte przez administratora)i tak prosta jak budowa (usunięte przez administratora)sprzed kilku lat jak na jelonkach pani była tylko trawa i pole w pracy moźe (usunięte przez administratora)

muminek

pani b. ze zmywaka jest ostatnią osobą z działu sztućcy zeby cokolwiek komentować ile normalnych ludzi przez nią i córkę musiało się zwolnić z tej firmy porzyczanie pieniędzy nie oddawanie udawanie głupka z siebie ps pani .b nie tylko w pracy udaje swoją drugą twarz w zyciu prywatnym robi z pana .i idiote pracuje razem z nim ma dziecko dorosłe i tak jak w robocie się ślizga się jak jej córka szkoda irk.. drugi to by ją pogonił z domu ale jej taki układ pasuje zameldowanie na jelonkach kochaś na woli i tu (usunięte przez administratora) przytuli i tu zero honoru

byly pracownik

a dlaczego nie ma chłopaka bo by sie wszystko skróciło a druga jak jest taka mądra to niech odejdzie od pana i wymelduje się a nie troche z jednym śpi na woli troche z. drugim na bemowie te chłopy głupie

byly pracownik

nie ma co pisać prezes nie wyciągnie żadnych wniosków bo jest zamieszana w tą afere rodzina i kierowca tira a zarazem kierownik wiec jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
szkoda gadać

te kobiety wstydu nie mają omawiają żonatych chłopów na stanowiskach zeby miec korzyści finansowe w tych czasach (usunięte przez administratora) rządzi ps panie ze zmywaka to panie ja bym użył innego określenia

marcel

(usunięte przez administratora)atmosfera bardzo szybko by się oczyściła pytam się pana panie prezesie co pana kieruje trzymając te baby

PRACOWNIK

Myślę że sytuacja jaka ma miejsce w firmie ma wpływ również na jakość wykonywanej pracy.(usunięte przez administratora).Od dłuższego czasu dzieje się nie ciekawie .Tylko gdzie są w tym wszystkim KIEROWNICY DANEGO DZIAŁU odp.jest bardzo prosta sami są w tej sytuacji kryją owe (usunięte przez administratora)Jest coraz głośniej,pytanie jest tylko jedno co o tym wszystkim myśli Prezes firmy i żony tych pracowników. Może czas żeby dowiedziały się o wszystkim i wtedy atmosfera oczyści się bardzo szybko...Jakość wykonywanej pracy i czysta atmosfera w danej firmie to podstawa udanego SUKCESU-BYŁY PRACOWNIK

Życzliwa
@PRACOWNIK

Dajcie już spokój Słoniowi. Bawiła Was ta sytuacja? Było, minęło. Żona Słonia wie o wszystkim i wybaczyła a tu ciągle pojawiają się wzmianki o Jego rzekomym romansie. Niech każdy pilnuje siebie. Pozdrawiam

Super

Wstyd....za takich ludzi

PRACOWNIK
@PRACOWNIK

Administrator usuwa nazwiska????Po co.?Każdy ma coś na sumieniu.I jeszcze widocznie broni(usunięte przez administratora)skoro raptem zostały usunięte ich osoby.

Prawda

Nie rozumiem jednego przecież panie same sobie są winne że pojawiają się takie a nie inne komentarze same swoim zachowaniem prowadzeniem się doprowadziły do takiego stanu rzeczy.kaźdy popełnia jakieś głupoty ale są pewne granicę ktorych nie wolno przekraczać czego najlepszym przykładem są sytuacje opisane poniźej w komentarzach które nie wzięły się z kosmosu tylko spostrzeżeń i obserwacji osób trzecich a szczyt chamstwa nastąpił jak została pobita była pracownica tej firmy bo poskarzyla się kierownikowi ze zmywaka ze pewna pani ze zmywaka pożyczyła od niej pieniądze i pd roku nie raczy ich oddac oczywiście coreczka murem za mamą dziewczyna była dojezdzana i dziewczyna sie zwolniła widocznie bardzo dobrze się Panią powodzi skoro ta sama pani podbija po pieniądze do rudej albo schorowanego pana (usunięte przez administratora)i gadka typu panie (usunięte przez administratora)sprawa jest pralka się zepsuła porzycz pan na stojąco bije brawa damy

Prawda

Zenada

Rogacze

Parchu uspokoj sie z tymi wypocinami. Wszystkich to bawi a dziewczyny najbardziej. Gdyby nie one to zdechlbys z glodu razem z ta swora darmozjadow w domu. Widocznie maja bardziej udane życie niz Twoje. A to ze wywalili Cię na zbity leb za Twoje lewizny i kretactwa miej pretensje sam do Siebie. O wszystkich masz sporo do powiedzenia tylko nie wspominasz o tym ze narobiles bachorow najbrzydszej babie na firmie hahahaha. Myśleliśmy ze robisz z siebie (usunięte przez administratora)a Ty nim jesteś. Znajdz pracę to znudza Ci się głupoty. Pozdrowienia od,, niewiernych mężów " :)

kilka bil

cała trójka do wywalenia

piotr

ze słonia się śmiały a same nie nie świecą przykładem przyglądał kocioł garnkowi

piotr

co tu pisać po tym jak wszyscy na firmie wiedzą czym rzekoma trójka zawdzięcza sobie taką pozycję na firmie i wszystko już dawno wyszło na jaw to już powinny mieć odrobinę honoru i zwolnić się z firmy póki jeszcze czas ps gorzej jak się żony dowiedzą niewiernych mężów wtedy będzie gorzej

kali

to są żmije z tobą gadają a póżniej Ci koło pióra narobią a to fakt niby każdy z nimi trzyma ale 3/4 ludzi na firmie ich nienawidzi a jak się wzorowo prowadzą cała tröica jednym(usunięte przez administratora). podszyta ja na ich miejscu spaliłbym się ze wstydu ludziom bym na firmie w oczy nie spojrzał na ich miejscu wszyscy wiedzą wstyd zero honoru ambicji totalne (usunięte przez administratora)zero

Parasol

na zwroty nocne na stevardingi powinni jeżdzić tylko faceci. ze zmywaka pojadą dziewczyny na zwrot a czy oprócz nich jeździły wcześniej dziewczyny nie a dlaczego bo to jest beszczelne jeżdżenie na siłę po znajomosciach żeby dorobić pożytek z nich żaden policzą sztućce i siedzą pół zwroty albo jadą wcześniej do domu i dostają te same pieniądze co chłopak ktory robi trzy razy tyle to jest niesprawiedliwe bez nich na zwrotach byłoby szybciej każdy by chciał usiąść na (usunięte przez administratora) policzyć sztućce i zaliczyć nockę szkoda że panią ze zmywarka nie jeżdżą tak chętnie na zwroty dzienne odpowiadam dlaczego bo to są zwroty w godzinach pracy i nie ma z tego dodatkowych pieniędzy albo tłumaczą się że mają dużo zamówień dobra ściema .przeraża mnie ich pazerność na pieniądze cała firma wie że bardziej pazernych od nich nie ma na firmie ludzi jak obcieli godzinie pracy już im gul latał i zazdrość że co niektórzy dłużej pracują to sä (usunięte przez administratora)pozbawione jakiegokolwiek taktu wiedzą komu obrobic z kim sztucznie fałszywie przyjaznic się nie ze zwykłym robolem tylko z kimś gdzie są korzyści finansowe np kierowcami kawka gadka po to żeby na nockę je zabrał szczyt bezszczelnosci przekracza u nich wszystko w normalnej firmie takie sytuacje nie miały by prawa bytu wiedziały kogo podejść i w jaki sposób żeby tak było ludzie na firmie wiedzą jak to wszystko działa i na jakich warunkach mówi się o tym po kątach ale póki co nie chce nikt o tym głośno mówić będą się trzymać tej roboty bo gdzie pójdą zero szkoły rozumu we łbie ludzie unikajcie zmywak na tej firmie

jak to a tak to

co to za sztuką sztućce policzyć na zwroty powinni jeżdzić tylko panowie dziewczynki nasze policją tylko sztućce i siedzą pół zwroty albo jadą wcześniej do domu tą samą robotę zrobi dwóch panów i jeszcze pomorze ofoliowac palety i pomoc w załadunku

jak to a tak to

na zmywakiu kierownikiem powinien zostać pan Mirek bardzo szybko zrobiłby tam porządek jak (usunięte przez administratora)na wydawce do pionu ustawiłby trzy panie byłaby dobra atmosfera sprawiedliwość z wyjazdami na noc za dodatkowe pieniådze nie byłoby że stevardingi sä nasze panie by wróciły tam gdzie Monar siedzi przestałyby plotkowac oczerniać ludzi a (usunięte przez administratora)ma jaja szybko by pokazał im gdzie jest ich miejsce z szeregu

jak to a tak to

najlepszy dział na firmie to wydawał jest tam super kierownik który bardzo dobrze zarzädza grupą ludzi wszystko działa sprawnie dba o pracowników chociaż sam jest wymagający jeżeli chodzi o zmywak bardzo specyficzny dział (usunięte przez administratora) jeżeli traficie już do tej firmy to idźcie wszędzie na rampē na wydawkę oby tylko nie na zmywaki bo będzie to dla was bardzo ostre zderzenie z rzeczywistością jak dowiecie się na jakich to warunkach ten dział funkcjonuje jak pewne trzy panie siē zachowujä jak są pewne swej pozycji jak już na ten dział traficie to po pewnym czasie przyznacie mi rację w tym komentarzu.

jordan

nie polecam kombinują na umowach stawki godzinowe marne nie polecam pracy jak ktoś ma rodzinę dzieci specyficzni ludzie pracujący tam brak rozwoju(usunięte przez administratora)

zdradzona zona

dalej tej układ funkcjonuje widzę co to za matka jesteś pytam się normalna matka która kocha swoje dzieci nawet jak są dorosłe to powinna dawać przykład córce coś jej doradzić ale co się dziwić jedno i drugie głupie wstyd hańba gdzie wy macie honor

Zostaw merytoryczną opinię o Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna - Warszawa

• Jak się pracuje w Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna?

Zobacz opinie na temat firmy Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • ul. Prosta 2/14 lok. 37
    00-850 Warszawa