Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna

Opinie o Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna

anonim 2011-09-26 07:24
Witam i Pozdrawiam. Słabiutko Płacą, tam się ludzie nie bogacą :)
werd 2015-03-02 09:26
Poszukują osoby na magazyn.ile płacą? Jaką dają umowę?
Chciałbym się przyjąć?
nowy 2016-02-17 19:25
poszukują kierowcy moze ktoś podpowiedzieć ile płacą?itd.
ks 2016-02-18 12:32
A skąd masz informację,że szukaja kierowcy??
Do kogo się zgłosić??
Z tego co wiem to dobrze płacą, ale pracujesz w weekendy noce dosc czesto itd
Chudy666666 2016-10-23 13:48
Jakiś chyba kołchoz, ludzie pracują za stawkę sprzed dziesięciu lat, myślą że nadgodzinami się wyrówna, a nie biorą pod uwagę że ludzie są dużo mniej wydajni. Mówię o pracownikach stacjonarnych nie kierowcach. Pracują tam w większości Hindusi i Ukraińcy, jest sporo Polaków ale pytam za co? Jak ktoś ma dom i rodzinę, to odradzam z całego serca, praca również w soboty i niejednokrotnie w niedzielę, nie wiem jak ze świętami.
Czarna 2016-10-26 19:22
Wykorzystuja ludzi na czarno
giga 2016-10-26 19:27
pracuja tam kobiety w ciazy oprocz tego polowa ludzi na czrno nikt sie tym nie zajmuje zadna indspekcja pracy ludzi traktuja jak smieci!!!!!!!!!!!!!
Czarna 2016-10-26 19:28
Ludzie tam kobiety ktore robia juz dlugo zaszly w ciaze i sa traktowane jak w (usunięte przez administratora) i do tego nie daja im umow tragedia. Zrobcje cos z tym .
Janosik 2017-05-28 09:36
Praca na czarno 80% ludzi pracuje bez umowy ludzie traktowani jak smieci stawka 7.90 zl za godzine pracy wiekszosc pracownikow to menelstwo I patologia pracownicy stacjonarni to hindusi I ukraina bez zezwolen na pobyt pracuja na noce ogolnie panujacy mobing
Logistyk 2017-06-02 16:58
Logistyk 2017-06-02 17:02
Pracowalem tam logistyk bez pojecia traktuja cie z pogarda jak niewolnika szacunku brak zeby zarobic trzeba byc w pracy cala dobe bez umow bez swiadczen nie polecm na tak zwanej rampie zwrotow pracownicy zarabiaja400 zl za caly tydzien pracy
Titi 2017-06-22 16:37
Mialem przyjemnosc pracowac w TEJ firmie nie polecam nawet najgorszemu wrogowi pracownikow traktuje sie Jak niewolnikow tak zwany Mirek kierownik na rampie to istny diabel wymagania kary ludzie sa ponumerowani jak w obozie rotacja zadnych umow wszyscy a napewno wiekszosc na czarno
Kasia 2017-06-24 16:27
Dziendobry firma z zewnatrz wyglada na solidnie prowadzona nagrody zdjecia posty ale nie jest tak slodko ludzie pracuja tam za grosze bez usmiechu na twarzy Jak by to byla praca za kare da sie to zauwazyc po pracownikach panie w biurze opryskliwe niemile z łaska udzielaja informacji czekajac na zamowiony towar wyczuwalny balagan nielad towar niekapletny kieliszki uszczerbione niedomyte braki w sztuccach natomiast przy zwrocie za wszystko trzeba placic prosze sprawdzajcie towar dokladnie poniewaz Ta firma mam wrazenie nie zyje tylko z wypozyczania tylko z naciagania I wciskania ludziom kitu Ze towar napewno sie zgadzal prosze liczyc I ogladac kazdy
Zostaw swoją opinię o Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna