Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa

Opinie o Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa

PREZES

Pracownicy z dłuższym stażem mają bardzo odmienną wizję co SZEFOWA i pamiętajcie przed ogomne wielkie SZ (wielkie EGO). Jeśli ktoś kogoś gnoi bez przerwy albo chamsko obgaduje w pokoiku za okienkiem na głos to się nie ma co dziwić że ludzie się wkurzają (pracownicy). Gdy klient słyszy albo gdy się jemu mói wprost patrząc w oczy że TA NIC NIE POTRAFI ZAWOŁAM INNĄ (grubą brzydką PANIĄ KIEROWNIK, młodą wieśniare która obraża i tańczy jak jej zagrają a w dodatku oblizuje tyłek naszej drogiej SZEFOWEJ) to sory. Jednym słowem mówiąc cała ta firma to jedna wielka ŻENUŁA.

beeee
@PREZES

oj prawda, SZEFOWA jak się na kogoś uweźmie to po nim jedzie jak po gnoju i nie ma bata jak się jej zachce to po wypłacie pojedzie albo nawet ciebie może zwolnić, jakby ich tak traktowano to ciekawe jak by się wtedy zachowali ,gdzie poszliby na skargę. Bo przecież nie można na nic narzekać bo tacy dobrzy są. Ogólnie kto może niech się trzyma z daleka jak nie chce być gnojony bo tam atmosfera jest gęsta .

PRACOWNIK na szczęście BYŁY

Praca okropna. Pierwszy raz spotkałam się z traktowaniem pracownika z taką pogardą. Premia? Śmiechu warta!! Zbyt zniszczony humor i można pożegnać się z jakimkolwiek dodatkiem finansowym, a w dodatku te 20 zł premii czy 50 zł można wyjąć z konta i rzucić w twarz Pani a przepraszam powinnam napisać SZEFOWEJ . Mając czterech SZEFÓW nad sobą, który każdy co innego chce można zgłupieć a jak Nasza SZEFOWA zapyta się czemu robisz tak a nie po jej myśli to jesteś tym złym i źle robisz że słuchasz jej młodszego syna SZEFA.

st/ce

Bylem na rozmowie o prace z ogloszenia o poszukiwaniu pracownikow z grupa. Praca jest z tym ze czy jestes z grupa czy bez dostajesz jak to zostalo okreslone (wedlug kodeksu pracy najnizsza krajowa) ale pracujesz tak jak wszyscy. Czyli po 9 godz. tak zostalem poinformowany. Na to wychodzi ze kodeks pracy w wypadku czasu pracy juz nie obowiazuje.

Dorota

Asiu napisałaś ze pracowałaś 3 miesiące.Zrezygnowałaś czy nie przedłużyli umowy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista/ka ds. sprzedaży i współpracy z klubami piłkarskimi w firmie Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
asia

Nie polecam, słaba Wyplata i atmosfera.

No cóż... kiedyś byłam na rozmowie w tej firmie... Poczułam się jak w Mam Talent - brakowało tylko grzybków do wciskania :) Wchodzę, stół za nim komisja składająca się z kobiet. Niby miło sympatycznie, ale sam poziom zadawanych pytań żenujący... Myślę, że pytania powinny być dostosowane do poziomu i doświadczenia zawodowego kandydata, a tymczasem miałam wrażenie, że pytania zostały ściągnięte z netu, zapisane na kartce i po prostu bezmyślnie zadawane... Miała być jakaś informacja zwrotna, czy będzie kolejny etap ( chociaż nie wiem po co ). Szkoda kasy na przyjazdy do tej firmy.

rafff

To też szefowa napisała? śmiech na sali, odrazu widać jakie szefostwo skoro takie rzeczy wypisują tutaj.

szefowa

Wybieranie towaru z półek jest bardzo wyczerpujące,rzeczywiście praca ponad siły. Zbieranie i wkładanie towaru do koszy może człowieka powalić z nóg . Po okresie nauki dostaje się premię o czym każdy zostaje poinformowany przy zatrudnianiu. Po kilku tygodniach pracy ,nietaktem jest wypisywanie takich bzdur. Zapytajcie naszych pracowników jak u nas jest, tych którzy pracują po 10, 15, 17, 19 lat.Te wpisy powyżej zamieszczają sami super specjaliści po kilku tygodniach pracy.Praca od poniedziałku do piątku . A premię się dostaje a nie obcina .

szefowa

Pracowałeś 14 dni w sierpniu i 14 dni we wrześniu sądzę , że moje nastroje nie mają z twoją praca nic wspólnego. Zastanów się zanim coś napiszesz!

Nie polecam, praca wyczerpująca, ponad siły - szefostwo nie jest sympatyczne, brak premii, najniższa krajowa.

aaa

Dużo pracy, zarobki dobre, na początku zaczyna się od płacy minimalnej, bo jest dużo nauki, ale później można dobrze zarobić.

xxx

Nie polecam.. Slabe zarobki i praca po 9h

michal

Zarobki 1300 średnia atmosfera(w zaleznosci od nastroju szefowej) odcinaja z wypłaty bez konkretnego powodu. Nie po to lecam!!

mateusz

praca po 9 godzin zarobki 1300 uzależnione od nastroju szefowej (ja dostalem 1100) nie polecam najgorszemu wrogowi

Zostaw merytoryczną opinię o Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa - Miszewko

• Jak się pracuje w Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa