Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa

Opinie o Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa

Irek

Chciałbym pracować w Marbie w sprzedaży .Proszę o info .Czy warto ?Jakie sa warunki zatrudnienia ,pracy ,płacy ?Jak z socjalem ?Jestem zaskoczony sporą ilością negatywów .Ale lubię sport i może warto spróbować aplikować .

@Irek

Do zadań sprzedawcy w sklepie stacjonarnym w Miszewku należy budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, aktywna sprzedaż produktów, obsługa urządzeń biurowych, dbanie o ekspozycję, kontrolowanie i uzupełnianie stanów magazynowych, sporządzanie ofert, dbanie o porządek w miejscu pracy oraz wsparcie w projektach realizowanych przez firmę. Jest to praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku w godz.: 9:00-17:00 oraz w soboty w godz.: 9:00-14:00 (zwykle dwie soboty w miesiącu, grafik jest ustalany przez Zespół). Do dyspozycji pracowników jest parking na posesji, przysługującą przerwę można spędzić w kuchni, jedząc ciepły posiłek (do dyspozycji mikrofalówka czy toster). Wypłata jest zawsze na czas, a jej wysokość jest uzależniona od wielu czynników, między innymi od doświadczenia, z czasem zaangażowania czy stażu pracy. Pierwszą umowę zwykle zawieramy na trzy miesiące. Jest to okres próbny zarówno dla Kandydata, jak i dla nas. To czas na poznanie się i ocenę współpracy. Po tym czasie wiążemy się zwykle umową o pracę na czas określony (zwykle na rok). Proszę mieć na uwadze, że w firmie pracuje kilkadziesiąt osób, a ile osób, tyle opinii. Sądzimy jednak, że pewnym świadectwem są staże pracy. Wielu pracowników pracuje w firmie 5, 10, 15 czy nawet 20 lat. Niestety, jak wszędzie, ludzie chętniej dzielą się negatywnymi, niż pozytywnymi komentarzami. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do korespondencji, jeśli natomiast jest Pan zainteresowany podjęciem pracy, zapraszamy do udziału w rekrutacji poprzez nadesłanie CV pod adres praca@marba-sport.pl

Zielony rower

Witam, Pracowałam w tej firmie 1.5 roku i po dłuższym czasie pracy w innym zakładzie jestem w stanie wyrazić opinię. Jeśli chcesz łatwo zdobyć pracę na jakiś czas i nie mierzysz wysoko to praca idealna dla Ciebie. Daleko nie zajdziesz. Nie zabraknie ci dram, ploteczek, zwrotów akcji i skrajnych emocji. Pracy jest multum bo firma jest duża. Zrozumiałe. Obrót pracowników niczym w Mc.....ds. więc nie bój się aplikuj, najlepiej osobiście w miejscu przyszłej pracy. Jak zadajesz za dużo pytań to uważaj. Jak siedzisz cicho i pracujesz to nie ma problemu ale sęk w tym że zaraz się zaczną. Od każdej rzeczy jest kierownik. Nie zawsze można mu ufać zwykle plotkuje dookoła. A raczej przekazuje informacje swoim osobom zaufanym którzy dalej roznoszą. Prędzej czy później dowiesz się wszystkiego . Gumowe uszy czyhają wszedzie. Praca najlepsza dla mężczyzn dużo dźwigania co odbija się na zdrowiu kręgosłupa u nie jednej z pracujących tam osób. Drabin było coraz więcej ale nie raz się bujnelam na starej ale dobrze rozstawionej drabinie która prosiła o zakończenie jej dni. Ogólna atmosfera zaczęła się psuć z miesiąca na miesiąc, od przyjemnej pracy stawała się pełna stresu i niechcenia. Co chwilę jakieś problemy nie wiadomo o co spotkania i zgrupowania. Panował chaos między sklepem, biurem, a magazynem z towarem znikały rzeczy bądź znajdowały się w miejscu gdzie nie powinno ich być co wydłużało czas wykonywanej pracy. Klienci zamawiali rzeczy których nie było bo były zarezerwowane dla innych. Potem tylko prośby o poszukanie jednej rzeczy której nikt nie może znaleźć spowalnia ciebie na tle innych. Kuchnia, szatnia łazienka to standard w każdym szanującym miejscu pracy powinno być takie miejsce. Gorzej jak 60 osób musi załatwić swoje potrzeby akurat przed wyjściem do pracy bo nie chce w drodze do domu iść za potrzebą na stacje benzynowa. Niektórych to denerwowało do stopnia gdzie były plotki, że zakażą chodzić do toalety po 15. Współpracownicy byli w porządku dopóki się nie podpadło bo potem tylko obgadywanie między regałami. Dni mijały szybko, byl fakt faktem wyjazd integracyjny co było szarmanckim ruchem ze strony pracodawcy i dużo pracowników doceniało ten gest. Na chwilę byli zjednoczeni ,na chwilę. Towar przyjemny do pracy, nie jest to praca aż tak brudząca. Możesz nosić co chesz. Chyba że rozkładasz towar czyli robisz to czego nikt nie chce robić i się z tym nie kryje. Co sprawia, że robią to te same osoby jest to smutne. W czasie mojej kadencji wiele się zmieniało firma przechodziła przez zmiany systemu pracy godzinowego i zmiany w systemie kompletacji zamówień co było na plus. Teraz nie jestem w stanie powiedzieć jak jest. Odeszłam ponieważ znalazłam lepsza ofertę gdzie czuję się doceniana i wykorzystuje swój potencjał.

@Zielony rower

Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii, zwłaszcza, że związałaś losy z inną firma. Taki feedback jest zawsze bardzo cenny. Cieszymy się, że zmiany w firmie odbywały się na Twoich oczach i miło nam słyszeć, że zostały one pozytywnie odebrane przez naszą Załogę. Cały czas wdrażamy zmiany mające na celu przeorganizowanie struktury firmy, by finalnie praca była możliwie jak najbardziej wydajna, a Pracownicy odczuli maksymalny komfort pracy.

Żenująca firma, prowadząca przez nieuczciwie i fałszywe osoby , omijać szerokim łukiem .

@Marek

Dziękujemy za podzielnie się z nami opinią. Będziemy jednak wdzięczni za rozwinięcie wypowiedzi. Z pewnością wówczas opinia będzie bardziej pomocna zarówno dla potencjalnych pracowników firmy Marba-Sport, jak i dla nas samych.

Firma jest dość spora, warunki socjalne naprawdę dobre porównując do poprzednich firm, magazyn jest ogrzewany, praca 8 godzin od poniedziałku do piątku co jest dużym plusem. Czasem zdarzają się soboty pracujące ale za to dodatkowo płatne. Pracy jest sporo, ale o tym poinformowano mnie na rozmowie o pracę. Na magazynie nie jest może lekko ale jak ktoś się stara to to doceniają. Zarobki podobne jak w okolicznych firmach, więc jest ok. Kierowniczka i załoga są pomocni, atmosfera w pracy jest dobra mimo pośpiechu. Zauważyłem że lepiej nie plotkować, zająć się pracą i jest spokój. Każda praca ma swoje plusy i minusy, ogólnie pracę mogę polecić, mi sie tu podoba.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista/ka ds. sprzedaży i współpracy z klubami piłkarskimi w firmie Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
JK

Pracowałam w Marbie 3 lata i to był dobry czas. Zakres obowiązków i adekwatne wynagrodzenie ustalone na rozmowie, a później w miarę dokładania nowych obowiązków, wzrosła też pensja. Atmosfera w pracy ok, warunki socjalne też w porządku. Zrezygnowałam, bo musiałam się przeprowadzić, ale generalnie polecam.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Marba-Sport sp. z o.o. sp.k.?

Stary pracownik

Nagrody hm nigdy w życiu ,twoja pensja jest twoja nagroda

Łucja
@Stary pracownik

A ile wynosi w takim razie ta pensja? Może jest wystarczająco wysoka? Podpisujesz się jako stary pracownik więc czy masz aktualne informacje na te temat?

Ola

W trakcie swojej ścieżki zawodowej miałam okazję pracować w kilku firmach i Marbę-Sport oceniam najlepiej. Zarobki są niezłe. Szefostwo potrafi też docenić pracowników, przyznając premie uznaniowe. Praca faktycznie po 9 godzin, ale każdemu przysługują przerwy, urlopy, a w razie potrzeby nie ma także problemu z wyjściem w trakcie pracy, by załatwić naglącą sprawę. Soboty wolne. W razie nadmiaru pracy raz na jakiś czas przychodzą chętni za dodatkową opłatą. Atmosfera bardzo przyjemna. Ekipa pomocna i przyjazna. Dodatkowo warunki socjalne bardzo dobre. Do dyspozycji pracowników dobrze wyposażona kuchnia, szatnia itp.

@Ola

Sprostowanie. Obecnie pracujemy 8 godzin. Nadgodziny są dodatkowo płatne.

@Ola

Dobre żarty zarobki nieźle praca w magazynie za 2200 gdzie latem czujesz się jak w akwarium a zimą Kostaryka ,zero przestrzegania przepisów BHP nikt nie chodzi w maskach pracownicy żeby ściągnąć towar drugi z pracowników podnosi go na wozku widłowym ,można pracować w klatkach a jak spadniesz z drabiny albo że stromych schodów które prowadzą na antresolę to masz mówić że nie było więcej niż 3 metry szkoleń BHP zero tylko Piotrek daje ci dokumenty do podpisania .A ten super socjal to skupisko dywanów i mebli które nie pasowało szefostwu w domu .

@Ola

Pracownik na sklepie przychodzi w dzień wolny bo ma coś do zrobienia listy z obecnością są fałszowane odbiory nie zgadzają się z faktycznym stanem mówiąc prawdę troszkę zakłamywanie PIP .nie polecam

Nowy pracownik

Polecam bardzo dobry pracodawca , atmosfera w pracy bardzo fajna każdy sobie pomaga.

Zapierdalaczka
@Nowy pracownik

Jak (usunięte przez administratora) liżesz to może i fajna. Chyba, że praca w marbie to szczyt twoich mażeń względem wykształcenia.

@Zapierdalaczka

Droga Zapierdalaczko, dziękujemy, takie komentarze bardzo dużo mówią. Szczególnie o osobach, które je piszą...

Zapytanie

Witam, jak obecnie wyglądają zarobki na magazynie? Z góry dziękuję za odpowiedź

@Zapytanie

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Marba-Sport. Zarobki w magazynie są uzależnione od kilku kwestii, między innymi od stanowiska, doświadczenia, zaangażowania i stażu pracy. Obecnie zarobki szeregowego pracownika magazynu oscylują między 2300zł a 3000zł netto. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej ustalane są również zarobki w dalszej perspektywie. Jeśli współpraca po tym czasie będzie satysfakcjonująca dla obu stron, Pracownicy wchodzą na ustalony wcześniej próg premiowy. Dodatkowym atutem są także stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00), lokalizacja (niedaleko przystanek autobusowy oraz duży parking na posesji) oraz rabaty pracownicze na oferowany asortyment.

Gonzo
@Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa

Zniżek już nie ma i nie będzie. Ah te oszczędności.

@Gonzo

Zniżki pracownicze nadal obowiązują, chociaż owszem, zmienił się tylko sposób rabatowania na część asortymentu.

Czy w firmie Marba-Sport sp. z o.o. sp.k. są regularne szkolenia pracownicze?

Jabba

Nie ma szkoleń

Zależy w jakim dziale. Sporadycznie coś się dzieje w tym zakresie. Generalnie wiedzą też dzielą się bardziej doświadczeni Pracownicy.

Czy w firmie Marba-Sport sp. z o.o. sp.k. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Pracownik Biurowy?

Worker

Pracownicy biurowi nie pracują w trybie zmianowym. Mają stałe godziny pracy.

Pracują od 8do 16o jedna sobota za którą jest odbiór

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Marba-Sport sp. z o.o. sp.k.?

3 miesiące umowa zlecenie/ umowa o pracę później na rok

Jaka umowa obowiązuje w Marba-Sport sp. z o.o. sp.k. podczas okresu próbnego?

Z tego, co wiem, jak w większości zakładów, umowę na okres próbny zawiera się na trzy miesiące.

Jan

Masz na myśli umowę zlecenie, czy bardziej stabilną na czas określony?

Igor

Nie przesadzajmy z narzekaniem, fajna firma ale trzeba pracować i tyle.

Ghop

Pracowałem chwile na magazynie,dość słaba kasa za wcale nie lekka prace.Ludzie w miare ok,ale cały czas slyszałem o bylym pracowniku,który chyba robil to co ja.Patryk(jesli dobrze zapamietalem)to robil tak,a to tak.Skoro taki dobry,to czemu juz nie pracuje?Ogolnie bylo dziwnie.

Pracowalem tam nie caly rok, obiecywali dobre pieniadze i myslalem że mnie docenią. Niestety myliłem się a co do ciężkiej pracy to najlepiej żeby sie zacharowac a jak juz nie wyrabiasz to wypad. Organizacja na magazynie tragiczna a tzw kierowniczka nie daje sobie rady i potrzebuje porad osób z większym stażem w tej firmie. Są osoby ktore maja tam wieksze pojęcie na temat całego magazynu ale nie są doceniane. Jedyne pocieszenie to że mozna dogadac sie i zaprzyjaźnić z niektórymi z z magazynu

Bożena
@Paweł

Pawle, masz racje, bardzo ważna jest atmosfera w pracy oraz zawieranie dobrych stosunków z innymi pracownikami magazynu. Dzięki temu milej jest przychodzić do pracy. Zastanawiam się jednak, co z opiniami innych osób pracujących w Marba - Sport Marcin Mocarski? Osób, które nie pracują na magazynie, lecz na przykład w biurze lub tych zajmujących inne stanowiska. Jak Wy oceniacie tam pracę?

pracująca osoba
@Bożena

Jeszcze nigdy pracując tam kilka lat, nie mogłam narzekać na szefostwo. Zawsze jeśli potrzebujesz pomocy, porady są do Naszej dyspozycji, jeszcze nigdy nie usłyszałam słowa NIE. Pracownicy są bardzo różni, i tez każdy może mieć zły dzień, ale ogólnie ze wszystkimi się da spokojnie dogadać. Jeśli naprawdę się starasz i pracujesz to docenią Ciebie i twój zapał do pracy. A jeśli ktoś przychodzi tu na parę miesięcy i ma pstro w głowie i nie stara się lub totalnie olewa to tylko i wyłącznie ich wina.

Miro

Wersja poprawiona. Ktura pisze się przez ó, a nowa kierowniczka jest super.

Bożena
@Miro

Jak widzisz pare osób na forum ma negatywne zdanie o nowej kierowniczce firmy Marba - Sport Marcin Mocarski. Ty zaś uważasz inaczej. Jak więc myślisz, dlaczego jednym pasuje nowe kierownictwo innym zaś nie? Jakie czynniki na to mają największy wpływ? Za co Ty cenisz sobie nową kierowniczkę?

Vadhdd

Praca dosyć ciężka,wydaje się,że za ciężka jak na te zarobki.Szefostwo ma podejście,że w pracy się pracuje,więc rozmowy,nawet krótkie wśród pracowników nie są mile widziane.No i pracuje się więcej niż 8 godzin.Trzeba przyznać,że z urlopami nie ma problemu,a i wcześniejsze wyjście w razie potrzeby też zazwyczaj jest akceptowane.Większość pracowników jest w porządku,atmosfera wydaje się być fajna,ale chyba podupadła po niedawnej fali odejść.Na pewno nie ufać głównemu magazynierowi,który z każdym dobrze gada,ale za plecami tym samym osobom jedzie bez hamulców i sieje ferment.

Wiktor

Jeśli ktoś jest pracownikiem magazynu to ma określone obowiązki. Szefowa może sobie patrzeć i nic nie robić!!!

Nie polecam. Chcieliby by czlowiek pracował za darmo i charował jak wół. Matka z synkiem są lekko mówiąc dziwni. ''Twoja wypłata to twoje zaangażowanie w prace'' śmiechu warte ! nie polecam ! człowiek był umówiony na konkretną płacę a dostanie fige z makiem! Ta praca to chyba już ostateczność dla człowieka który musi pracować w tak chorym systemie, nie wiadomo czy słuchać mamuski czy synka bo im nie dogodzisz. Nie polecam.

@Karolina

Potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa - Miszewko

• Jak się pracuje w Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa