Lst - Polska Sp. z o.o.

Bełżyce

Opinie o Lst - Polska Sp. z o.o.

Pracownik 2012-03-10 17:32
Odradzam wam tam pracowac, powalona firma(usunięte przez administratora)
Pracownik2 2012-08-11 16:25
Zgadzam się z poprzednikiem
pracownik 3 2012-08-15 12:54
Kodeks pracy oraz przepisy BHP w tym zakładzie po prostu się nie sprawdziły dlatego wprowadzono:

praca na czarno lub fikcyjna umowa zlecenie
Stawki nie adekwatne do pracy
Praca dla nieletnich

martin2 2012-12-08 08:53
Ta firma to jedno wielkie szambo. Nie szanuję sie tam pracownika, płaca niewyobrażalnie mała do tego jak trzeba tam charować. Nie polecam
martin2 2012-12-08 08:56
byk 2013-08-10 17:18
umowa zlecenie za 6 zeta za godzinę i nieważne czy pracujesz w dzień czy w nocy czy w sobotę/ niedzielę, zawsze 6 zł. chamstwo i (usunięte przez administratora) słyszałem, że niektórzy, ci co teraz zaczynają mają 4,5 zł za godzinę, i umowa o dzieło - prezesik się wycfanił i zatrudnia przez firme zewnetrzną - skandal !!!!
Kamyk 2013-11-14 19:52
Jeżeli chodzi o prace to wiadomo...jak się jest na taśmie to wieje nie tylko chłodem ale i nudą. 3 przerwy po 20-30 minut. Sympatyczni ludzie. Jak się nie podpadnie i nie będzie się walić cwaniaka to wszystko jest git. Zatrudniony byłem przez agencje i dostałem 7,5 netto (na rękę). Praca dla wytrzymałych pod względem zimna...można się ubrać ciepło ale czas spędzony w bezruchu robi swoje.
malinka i jagódka 2014-01-21 21:49
Pracowałam tam 7 miesięcy. To co mnie tam spotkało nie mieści się w głowie. Na początku uderzyła mnie arogancja, chamstwo, mobbing i buractwo brygadzistek. Typowe wredne,fałszywe wsiowe baby, które tylko kombinują gdzie i komu wbić szpilę. Kultura pracy w tej firmie to zjawisko obce. O ile zimno było względnie do zniesienia tak atmosfera na niektórych halach oscylowała między strachem a kpiną. Po drugie wypłata. Za 160 przepracowanych godzin pracy w ciężkich warunkach 960zł to śmieszne pieniądze. Pensja głodowa. Jest jeszcze dodatek za pracę w ciężkich warunkach, ale jak się okazuje dostają go tylko nieliczni. Do tej pory nie wiem skąd się biorą takie miejsca w dzisiejszym cywilizowanym świecie....Jak dla mnie (usunięte przez administratora).Nie polecam.
kleryk 2014-06-11 19:45
Ludzie nie idzcie tam do pracy !!! myślałem, że to co piszą na temat tego zakladu to bzdury, ale jednak człowiek nie uwierzy jak nie spróbuje, a więc zacznijmy o tego , że pracownik oprocz brygadzistek i kontrolerów jakości nie jest traktowany jak pracownik tylko jak jakiś najgorszy człowiek na ziemi.(usunięte przez administratora)
nikaaa 2014-08-13 19:39
wytrzymalam tam tydzien masakra w pierwszy dzien tak fajnie nawet nie zimno a na nastepny dzien masakra godzina i cala skostniala przerwa pierwsza o 8 a nastepna 12 masakra nie polecam !!!!!
pracownik 2014-12-05 13:49
Witam,
Pracowałem w LST ponad 1 rok, praca bardzo nie wdzięczna (tyle ile trzeba tam sie orobić nie jest adekwantne do zarobków!!!!!) a DRUGA chyba ważniejsza kwestia- brygadziska LILIA ZABORSKA, która traktuje ludzi jak dosłownie śmieci.
Praca z nią to prawdziwa udręka, nie polecam nikomu.

robotnica lst-owska 2015-03-10 17:52
no coz nie chcialo sie nosic teczki...brygadzistki poczuly pseudo wladze, wsiury w podartych fartuchach a mysla ze pozjadaly rozumy
ROZCZAROWANY 2015-03-16 13:37
ZA MAŁA KASA ZA TAKĄ PRACE W TAKICH WARUNKACH!!!!!!!!!!!!!! ATMOSFERA PRACY NIEPRZYJEMNA... BARDZO SKĄPY PREZES, KTÓRY WSZĘDZIE WIDZI PODSTĘP,ZŁODZIEJSTWO I NIKOMU NIE WIERZY... TYLKO Z BEZRADNOŚCI LUDZIE PRZYCHODZĄ TU PRACOWAĆ....
Wanda 2015-03-25 22:37
Ponoć nie jest brygadzistką ale nadal się szarogęsi...
ok 2015-06-10 13:24
a właśnie ze jest ok piszecie bo zazdrościcie, ja pracuje 4 miesiąc i szkole się na kontrole jakości i na razie jako zwykly pracownik produkcyjny mam 10 zł netto. Pozdrawiam ;)
pracownik 2015-06-15 17:17
jak na lubelskie to zarobki w tej firmie są przyzwoite:)
Pracownik 2015-07-27 12:58
Pracując w tym sezonie- 2015 na tej samej komorze (1A) co w tamtym roku muszę stwierdzić, że pracuje mi się o niebo lepiej niż dawniej. Brygadzistką nie jest juz Lilia Zaborska. Teraz normalnie chce sie przychodzic do pracy i pracować!!!!!
Zarobki mogłyby być nieco większe, ale nie ma tragedii.
Nikt przynajmniej teraz nie stoi z "batem" nad głową i nie obraża ludzi...
qwer 2015-11-14 14:28
Praca na LST to wyzwanie samo w sobie jeśli tylko wyobrazicie sobie jakąkolwiek negatywną cechę pracy to cóż znajdziecie ją właśnie na LST. Właściwie to same negatywne i wszystkie na raz od mobbingu przez konfidenctwo aż do straszenia zabieraniem tzw dodatków za byle co. Praca jest ciężka bo zimno bo wydajność bo nieprzyjemna atmosfera. Jeśli już zaczniecie pracować to po pierwsze gdy odchodzicie to nie przed wypłatą bo zabierają dodatki mimo całego miesiąca pracy, od ostatniego do 10 czy kiedy tam macie wypłatę nie wychylacie się bo prezes chodzi i szuka komu by za co. Nie chce wam się pracować żaden problem wystarczy donosić do np kierowniczki produkcji albo głównego mechanika czy kogoś innego kto przekaże wiadomości i już jesteście do przodu. Szkoda że góra nie widzi co się dzieje bo cały obraz zamazywany jest od kierownictwa zatem jest jak jest. Jeśli coś można polecić to pilnujcie się i tyle....
Sezonowy 2016-03-09 23:04
Chyba cie zwolnili
Czrli 2016-08-15 23:20
Ta
Piotrek 2016-08-21 14:48
Teraz w LST zatrudniają samych ukraińców i wiezniów stawka dla Polaków to 7 zł za godzinę i trzeba charować co najmniej 10 godzin dzienie szesc dni w tygodniu i jest zakaz brania urlopów od czerwca do konca wrzesnia praca bardzo zła w dużym mrozie w tym roku odeszło wiele osób z zakładu tylko brygadziści tak jak ja :-) biorą miesiecznie blisko 4 tysiące ( stawka za miesiąc lipiec 2016 ) zwykły pracownik dostaje grosze od tak żeby przypilnował niewolników i skazańców a tak po zatym w zakładzie dochodzi do wielu wypadków tak jak ktoś wspomniał wczesniej bhp to fikcja wózkowi jezdza jak szaleni skutkiem tego jest niedawne przejechanie Pani z kontroli jakości ale nic dziwnego jak niema wyznaczoonych ciągów komnikacyjnych jest wiele miejsc w których a ni wózkowy a ni osoba idaca nie widzi drugiego oczywiscie ze mona tu pracować naj wytrwalsi pracuja nawet 10 lat a ito wszysto na dożywotniej umowie zlecieniu UMOWE O PRACE DAJA TYLKO WIEZNIOM I UKRAINCOM !!!
wse 2016-08-25 11:26
w którym lst pracowałes... hahahahaha
raptor 2016-08-25 15:47
W tej firmie można by nakręcić druga serie Mody na Sukces każdy z każdym byle z kim i byle gdzie a tyczy się to osób na pseudo stanowiskach w kororowych fartuchach hehehe
Piotrek 2016-08-25 19:02
w ŁELESTE POLSAT pracowołem
Danuśka 2016-10-15 16:42
Witam wszystkich serdecznie ostatnio na jadalni podczas przerwy śniadaniowej Janusz Kępa i Patryk Kopyciński bardzo zle mówili o Panu Prezesie Leszku Szewczyku i Pani Magdzie Łopion wyśmiewali się z nich i nazywali ich w bardzo wulgarny sposób co mnie osobiście bardzo zniesmaczyło jako kobiete
Z Poważaniem Danuśka
Billy 2016-12-17 19:40
Ty Danuska z Bogdanca hehe zajmij się praca a nie ploty siejesz po lst :)
Danuśka 2016-12-31 18:36
Przedstawiam tylko rzetelny obraz tej firmy w której połowę pracowników stanowi ukraina taka mała ojczyznę mają w lst :-) a przed świętami BOŻEGO NARODZENIA 2016 PREMIE NA ŚWIĘTA DOSTALI TYLKO NIE LICZNI PRACOWNICY CO JEST ZAWSZE BARDZO STARANIE UKRYWANE PRZEZ zarząd tej firmy żeby się nie dowiedziało 80 % pracowników którzy nigdy takiej premii nie dostali a tego zakładu bronią tylko pseudo lizusy które dostają po 12 zł na godzinę no i oczywiście brygadziści którzy dostają po 14 i siedzą cicho a plebs na nich haruje :-) Gratuluje jeszcze Panu Prezesowi zlikwidowania dwóch jadali i stłoczenia wszystkich do jednej żeby wszyscy byli widoczni na kamerach brawo niech pan jeszcze zabierze ze dwa stoły a ludzie niech siadają na podłodze normalnie ręce opadają :-((( wiele osób napewno ciekawi skąd to wszystko wiem ??? nie jest to żadną tajemnicą od swoich ludzi w biurze w końcu można tam wchodzić kiedy się chce :-) Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej pracy do zobaczenia w sieci ;-)
cygan raz szedł przez wieś 2017-02-06 23:12
Chłodnię na ul.Przemysłowej w Bełżycach można podsumować jednym zdaniem : Jaki Pan taki kram . A jak mawia szanowny Pan Prezes jak dziad ożyje to Cię torbami zabije -nie ma co liczyć na premie w tym ,, kombinacie ''. Pozdrawiam szczególnie gorąco Panów wózkowych i Brygadzistkę I zmiany ;)
Żydek 2017-03-08 20:04
LST-Polska najgorsze co Ci się może przytrafić :mobing ,konfidenctwo i buractwo bezmózgowych brygadzistek no i te dwa prezesowskie dupowłazy Marysia i Lilka.
Krycha 2017-03-10 21:11
Masz całkowitą rację te dwie zajmują się tylko donoszeniem i bajdami kto z kim ale za siebie się nie obejrzą. Szacun że to opisujesz chyba Ci mocno zalazly za paznokcie
Goły i Wesoły 2017-03-14 20:28
Tak to jest jak dwie wiejskie puste baby dostaną trochę władzy ;( Wychodzi wtedy z człowieka całe buractwo z Babina i Wierzchowisk
Aga 2017-03-17 06:41
Jakie są teraz zarobki.chce zacząć od Maja
Aga 2017-03-17 06:45
Jakie są teraz zarobki.chce zacząć od Maja.i czy naprawdę jest tam bardzo zimno.
Danuśka 2017-03-29 21:17
Witam wszystkich bardzo serdecznie :-) nowy sezon zacznie się tak mniej więcej od czerwca Aga pytała :-) teraz do końca marca i ma być zawieszona praca na k-1A aż do czerwca zzostanie tylko nieliczne grono ukainców kilka osób wybranych przez wiadomo kogo hehe :-) zresztą i tak tam jest sama ukraina niewiem dlaczego sa oni a nie polacy tak ochoczo przyjmowani do pracy nie zapominajmy co w czasie wojny robili ich dziadkowie np. na Wołyniu :-( ostatnio na zakładzie dawnej kontroli jakości brygadziśce urodziło się dziecko takie dziecko lstowskie :-D chciała bym jeszcze zwrócić uwagę na pijaństwo które często się zdarza u nas i nie które osoby mają to darowane zawsze sprawa powtarza się już wielokrotnie i jest zamiatana pod dywan teraz najniższa stawka to 9,5 do 12 złotych dla lizusów zakładowych a i zakład wzbogacił się o nowy domek Prezesa niedawno nabyty Pozdrawiam wszystkich do zobaczenia w sieci ;-)
Kizia Mizia 2017-04-09 18:19
Nie wiesz dlaczego w naszej chłodni pracuje coraz więcej Ukraińców?A no dlatego ,że za zatrudnianie obcokrajowców nasz kochany chlebodawca bierze kasiorę z urzędu RP a za polaczków to tylko odprowadza haracz do urzędów RP tak samo jest z więźniami -tu ma ulgi w odprowadzaniu świadczeń. Złodziejskie nasienie ten nasz Lesio.Oby owoce się urodziły (a nie tylko dzieci )to robota będzie na cały rok!
klondajk 2017-07-01 03:15
co do chłodni to się nie wypowiem ale...
sam proces rekrutacji na "wyższe" stanowiska karygodny... Dyrektor jeden z drugim obgadają z Tobą wszystko profesjonalnie, co prawda wydają się na prawdę w porządku, lecz niestety jeśli nie spodobasz się wielkiemu prezesowi trzymają Cię nawet kilkanaście (grubo powyżej tygodnia) dni w niepewności, aby później uciąć kontakt i nie odbierać telefonu... Ciekawe jestem tylko, czy prezes serio ma coś do gadania, czy robi sobie roszady wśród firmowych "panienek"... szkoda, bo zapowiadało się ciekawie
Danuśka 2017-07-08 20:10
Witam wszystkich :-) przepraszam za tak długą nie obecność na forum dzisiaj chciała bym poruszyć sprawę naszej zakładowej sprzątaczki która siedzi tylko na jadalni słucha i rozsiewa plotki i donosi do biura może pora zająć się swoją rodziną i dziećmi a nie siedzieć i obgadywać innych a jak usłyszy słowo prezes to leci z uśmiechem i słowami już lecę panie prezesie kochany ale już jak kogoś nie lubi to by utopiła w szklance wody druga sprawa którą chcę poruszyć to że pan TOMASZ KOCOŃ był widziany podczas zapychania kibla nie no tu już mi słów brakuje normalna dzicz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Krycha 2017-07-09 07:30
Bo sprzątaczka to jedno z panią dyrektor razem chodzą na fajkę i razem wszystko wiedzą
Jaś 2017-07-09 11:24
mówisz że słów ci brakuje że dzicz!!! a kto tam w takiej chłodni ma pracować? przecież tam nie trzeba żadnych umiejętności żeby tam harować dlatego przychodzi tu patologia typu ukraina, kryminaliści, osoby upośledzone w większości ludzie ze wsi którzy nie zajmują się swoim życiem tylko cudzymi sprawami donoszą na siebie wytykają sobie błędy a swoich nie widzą a w szczególności te zawistne stare prukwy które tylko bajdami żyją tak więc jest jak jest po prostu musisz się nauczyć z tym żyć ;)
Tomasz Kocoń 2017-07-18 05:54
Proszę o dowód fizyczny: zdjęcie lub film z kamer. Drugi tego typu komentarz pod moim adresem, niezwłocznie zgłosze na policje, gdyrz głosi nieprawde i godzi w moje dobre imie.

Pozdrawiam.
Tomasz Kocoń
pracownik 2017-07-18 10:40
Danuśka czekamy na odpowiedź na temat Twojego wpisu :)
Alicja// 2017-07-28 13:13
Czyżby pan prezes zmienił..żonę?../ bo swoją to traktował jak przysłowiowego śmiecia... a , i córki się nie kwapią do pomocy tatusiowi... a, zięciowie / BROŃ BOŻE/ ...haha, znam tego pajaca , wcale on nie taki głupi i kocha pieniądze ...a, który domek zakupił, ten na podwórku..u Wójtowicza... no no, chce go stamtąd
wykurzyć... może Bełżyce - zakupi.../ ale nie mnie , ja już tam byłam...dawno..

I nie polecam nikomu,... pracy w LST współczuję nawet tym ukraińcom i więźniom " łaski pana Leszka"/ hehe ..
i nie zazdroszczę pracy pod okiem niejakiej pani Z..// ale to głupia i nie wykształcona baba, taka sama jak , była - druga Z ...brak im kultury , klasy i wykształcenia......

Pozdrawiam wszystkich pracujących, ..ja wyrwałam się stamtąd../...JAKIE TO SZCZĘSCIE !!!
Melon 2017-10-17 02:06
Słyszałem, że chińskie liofilizatory będą montowane. To niedługo będziemy pracować za miskę ryżu
niebieska39 2017-10-17 10:09
Pracowałam tam również 4 miesiące,pomimo że umowę miałam na dłużej.Nie polecam.to jest obóz pracy.Nie szanuje się pracownika,wyzywa się go,są pewne osoby które jak by mogły stały by z biczem i biczowały,bo myślą że jak dostaną żółty fartuch to już mogą wszystko,pomimo 12 godz pracy dziennie,premii brak,omijajcie tą firmę z daleko,to był mój pierwszy raz w tej firmie i ostatni.pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Lst - Polska Sp. z o.o. - Bełżyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lst - Polska Sp. z o.o.