Opinie o Lst - Polska Sp. z o.o. w Bełżyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lst - Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lst - Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lst - Polska Sp. z o.o. w Bełżyce

Witam w ofercie dla Pracownika Działu Handlowego pojawiła się fraza o możliwości awansu na stanowisko specjalisty ds. eksportu i importu. Po jakim czasie udaje się to osiągnąć i jak wtedy warunki pracy się zmieniają? jeśli podstawa wzrasta to na jaka konkretnie?

pytanie Nowy wpis

Ile zarabia konsultant sap? Jakie sa dodatkowe premie?

Lidia Nowy wpis

Szukają właśnie księgowej ;) ktoś z pracowników może zdradzi, jakie widełki finansowe proponuje firma w dziale księgowości? No i może coś o atmosferze :)

bez obrazy Nowy wpis

Językiem urzędowym w tej firmie stał się spolszczony ukraiński, tak ta firma stoi...

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lst - Polska Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Operatywny i samodzielny spedytor.
plantator malin

Podobno nie mają pieniędzy 2022...

maliniarz

Brak wypłaty za sprzedany towar.Totalna ignorancja klienta.

Renata
@maliniarz

No brzmi to niefajnie ale to jakieś duże opóźnienie z płatnością czy kwestia kilku dni? No i czy zdarzało się już wcześniej - bo może to jakaś pojedyncza sprawa i kwestia przypadku albo niedopatrzenia?

Arek plantator
@maliniarz

Z ubiegłego roku się nierozliczyli czy z tego? :o

Jakiś Pan

Pracowałem tam w okresie wakacyjnym w 2021, nie było źle, część ludzi z którymi pracowałem (Polacy, Ukraińcy, Gruzini oraz innego pochodzenia) miało się spoko relacje. Jedynie na co mogę narzekać to złe traktowanie ludzi, chodź zależy o kim mowa (nawet jak miałem problemy zdrowotne to mieli mnie gdzieś, ale nie wszyscy)

Grażyna
@Jakiś Pan

Czyli jak byłeś chory to musiałeś normalnie pracować bez wolnego czy jak?

Lidia

Ktoś wspomniał tutaj o stawce dla studentów, powiedzcie mi czy dużo ich pracuje w firmie? Chętnie przyjmują, czy to raczej pojedyncze przypadki? :) No i czy studenci dzienni tez są brani pod uwagę przy rekrutacji?

Heniek

Praca w lst nie jest zła. Z Panem prezesem można się dogadać, człowiek na poziomie niestety nie można powiedzieć tego o dyrektorze. Faktycznie ten człowiek jest tam 24h ale co z tego?? Skoro dyrektor przepycha szamba i wymienia deski klozetowe, ten człowiek nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu tak dużym zakładem, więc biega po zakładzie ze szlaufem w ręce myjąc maszyny, wykrzykując na ludzi. cechą dobrego kierownika jest umiejętność wyznaczania celów dla swoich podopiecznych!!! Ten Pan tej cechy nie posiada

Gosc

Witam jak teraz wygląda praca w lst? Ile dni się pracuje?

W firmie Lst - Polska Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Kontroler ds. Jakości. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 4300 .

Swiety

Jak się sprawdzisz to bez problemu :) za samo stanowisko długo nie będą trzymać

Jak wygląda praca w LST? Czy jest ciężko? I za jakie wynagrodzenie na godzinę?

@Paweł

Studenci 18.3 na rękę a zwykły chyba 14,5 albo coś podobnego

Kamil

Jest to stawka oczywiście dla nowo zatrudnionej osoby? Pytam, ponieważ chcę określić, czy trudno jest w firmie tej dostać ewentualną podwyżkę wraz z rosnącym stażem pracy w tym miejscu. Będzie mi miło, jak to napiszesz, dlatego liczę, że jako były pracownik wejdziesz ze mną w dyskusję o firmie Lst - Polska.

Kierownik Produkcji

Jeśli będziesz się starał w pracy i posiadał umiejętności, to uwierz mi że nie musisz mi się podlizywać bo ja Cię bardzo szybko zauważę wśród pracowników i na pewno dostaniesz stawkę na którą zasługujesz. Pozdrawiam serdecznie. M. M.

Byly pracownik
@Paweł

Jako byly pracownik oceniam tą firmę jako przeciętna. Niestety tak jak w wieszosci firm umowa śmieciowa za najniższą krajową. Atmosfere tworzą ludzie i szef. Co do ludzi zdarzają się wredni i zawistni. Co do szefa brak poszanowania dla pracownika. Oczywiście ma swoich wybranych no i Ukraińców. Nie liczy sie z Tobą i gra w otwarte karty w prost ci mowi ile Ty go nie kosztujesz jak chcesz zmianę umowy mimo, że do tej pory oprócz wynagrodzenia do zusu zlotowki na cb nie zaplacil. Jest arogancki i zdziertus.

Jaka praca takie traktowanie

Ciekawski

Totalna ignorancja

Pracownik :)
@Ciekawski

Czyżby nieudana rozmowa kwalifikacyjna? :)

Ciekawski

Anonim co tam wypisujesz ze cie usowaja ???????

Kamila

W firmie trzeba być cały czas dyspozycyjny ?

@Kamila

jęsli chcesz dobrze zarobić to tak :)

@ja

Co rozumiesz przez" dobrze zarobić " rozumiemy że tam pracujesz pozdrawiam

@Bylby

Dobrze czyli 4 tys netto i w górę

Bylby

O rany co ty tam robisz !!! Polacy mowia ze pracoja za najnizsza kracowa czbyli teraz troche ponad dwa tys podobno dobrze ustawieni Ukraincy tak zaraboiaja pozdrawiam

@Bylby

Niby mówią... Mówić każdy może ????

Nie czarujcie, karty rozdaje paniusia z produkcji. Jak powie na dzień dobry że ona cię tu nie widzi to zakłady idą kiedy odejdziesz.

Bylby

Witam!! Napisz prosze cos wiecej o pracy na produkcji chcialabym zatrudnic sie do pracy wlasnie na produkcji o co chodzi z tą panią z produkcji ? Jaka jest atmosfera w pracy ile realnie można zarobić? No i jak z ukraincami ? Z poprzedniej pracy mam zle doswiadczenia i troche sie boje pozdrawiam

Dominik

A proszę o info jakie stawki za wózek widłowy ?

Tomasz Kocoń

Proszę o dowód fizyczny: zdjęcie lub film z kamer. Drugi tego typu komentarz pod moim adresem, niezwłocznie zgłosze na policje, gdyrz głosi nieprawde i godzi w moje dobre imie. Pozdrawiam. Tomasz Kocoń

marek
@Tomasz Kocoń

(usunięte przez administratora) ja posłucham

zik
@Tomasz Kocoń

A może by tak mały kurs ortografii?

Steven

Firma ciągle się rozwija, zwiększa rynki zbytu aż przyjemnie się pracuje. Niezłe zarobki udana załoga więc polecam.

Agnieszka

Rozumiem, że opinia dodana przez jednego z tych co zawsze tylko stoją nad Panem Dyrektorem i patrzą jak wszystko za wszystkich robi. Człowiek od ponad 15 lat pracuje dla tej firmy. Dzień i noc jest do dyspozycji, jak pozostali mają w głębokim poważaniu, gdy jest sytuacja kryzysowa i trzeba przyjechać na zakład. Większość potrafi tylko stać, rozkładać ręce i mówić że nie wiem, nie potrafi, nie zna się, to nie jego działka. Pan Dyrektor widać przeczyszcza kible i myje maszyny bo Ty nie potrafisz tego zrobić. Ale przyjdzie czas, że Pan Dyrektor w końcu przejdzie na zasłużoną emeryturę i zobaczymy czy ktoś, będzie się w stanie wykazać czymś więcej, niż wiedzą rocznego szympansa.

Władek
@Agnieszka

W zarządzaniu ludźmi nie chodzi o to kto lepiej wyczyści kibel - tylko kto zarządzi tak kadrą, żeby nigdy się nie zatkało. Nie można, mu zabrać zapału, ani chęci do pracy - ale czy na pewno o to chodzi?

Byłby

Popieram w całości !!!!! Drugą sensowną osobą była pani Dorota!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lst - Polska Sp. z o.o. - Bełżyce

• Jak się pracuje w Lst - Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lst - Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lst - Polska Sp. z o.o.?

Lst - Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.

Lst - Polska Sp. z o.o.