Opinie o Everest Consulting & Szkolenia Marcin Kotas w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Everest Consulting & Szkolenia Marcin Kotas. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Everest Consulting & Szkolenia Marcin Kotas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Everest Consulting & Szkolenia Marcin Kotas w Katowice

Administrator Nowy wpis

Na portalu Nuzle.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Stażysta. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Łukasz Nowy wpis

Nie polecam. Straszne rzeczy się tam dzieją. Atmosfera fatalna, warunki pracy kiepskie. Ciągle ktoś się zwalnia, bo nie wytrzymuje.

Łukasz Nowy wpis
@Łukasz

Zapomniałem dodać, że status stażysty otrzymuje się tam dożywotnie ????

Mikołaj Nowy wpis

Świetna firma, współpracowałem jako trener i jako uczestnik szkoleń. Mam duże doświadczenie w tej branży i mogę śmiało powiedzieć, że mało jest takich firm jak kierowany przez Pana Marcina Kotas Everest Consulting & Szkolenia. Duży profesjonalizm, zaangażowanie jakich mało w tej branży, odpowiedzialność za realizację usług - świetnie. Dziękuję za możliwość udziału w szkoleniach realizowanych przez Everest i możliwość współpracy. Wkurzam się jak czytam takie wpisy jak gościa "zorientowany" - co za Pajac. Panie Marcinie proszę działać tak jak do tej pory - jesteście świetną Firmą.

Mikołaj

Kolejny malkontent - maskara rozwiń firmę tak jak Pan Marcin a potem pisz komentarze - Pajacu.

Małgorzata z Knurowa

Świetna firma. Brałam udział w szkoleniach w Ustroniu, realizowanych w ramach projektu. Doskonała organizacja, świetni trenerzy. Byłam na wielu szkoleniach to co zrobiły tamte firmy... na szkoleniu realizowanym przez Everest Consulting i szkolenia nie było się czego przyczepić, a jestem dość wymagająca. Polecam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Everest Consulting & Szkolenia Marcin Kotas? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Bartek Kamiński

Miałem okazję współpracować z Firmą Everest Consulting & Szkolenia - bardzo dobra współpraca, świetna organizacja szkoleń, kompetentny zespół pracowników. Dziękuję Panie Marcinie za współpracę.

Patryk

Świetna Firma - nic więcej nie napiszę bo to i tak pewnie znajdzie się jakiś ... który będzie krytykować, polecam szkolenia realizowane przez Everest.

Justyna

Jedna z najlepszych firm z jakimi współpracowałam - wszystko dopięte na szkoleniach a co najważniejsze najważniejsze jest dla nich jakość szkolenia a nie masówka. I co dla mnie ważne płacą na czas zgodnie z umową, a miałam przyjemność współpracy z różnymi firmami.

Koordynator

czytam te opinie i czasem się zastanawiam skąd się Ci zawistni ludzie biorą, współpracowałam z firmą Pana Marcina Kotas i z całą pewnością mogę podzielić opinie moich poprzedników jest to firma RZetelna przez duże "RZ", wykonująca powierzone jej zadania z największą starannością. Panie Marcinie proszę się nie przejmować tymi nieuczciwymi i negatywnymi opiniami, nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością.

Janusz

Widzę Panie Marcinie, że konkurencja nie śpi albo byli pracownicy - głowa do góry bo Ci co z Panem mieli przyjemność współpracować wiedzą jak dobrym jest Pan i Pana Firma - Ja z całym sumieniem polecam Everest i nie rozumiem ludzi, którzy piszą takie głupoty na tak dobrą firmę. Pomogliście nam w wielu projektach za co serdeczne dzięki a "zorientowany" to chyba jakiś niezły... mam nadzieję, że nigdy w mojej firmie się taki ktoś nie pokaże. Powodzenia Panie Marcinie i do kolejnych wspólnych projektów.

Dobra firma zlecałem jej poprowadzenie szkoleń i doradztwa - wywiązała się z wszystkiego w 100%.

zorientowany

Czytam i wprost nie wierzę, teksty na jedno kopyto, chyba wiadomo kto je pisał, szkoda czasu na ta instytucję.

uczestniczka

Chciałam bardzo polecić szkolenia świadczone przez Everest Consulting & Szkolenia - brałam udział w projekcie realizowanym przez tą firmę - żaden urząd pracy nie dał mi tyle co pracownicy Everestu i udział w doradztwie i szkoleniach-jestem zachwycona i z całą pewnością zawsze będę pozytywnie mówić i myśleć o tej Firmie. Dziękuję za Wszystko - życzę wszystkim szkolącym się udziału w szkoleniach realizowanych przez Everest Consulting & Szkolenia.

Marcin Jastrzębie - Zdrój

uczestniczyłem w szkoleniach i doradztwie realizowanym przez Everest C&S - jestem bardzo zadowolony, świtni prowadzący, doskonała organizacja, bardzo dobrze opracowane teamty i materiały. denerwują mnie komentarze uczestników dla których najważniejsze na szkoleniu jest jedzenie a nie zdobywanie nowej wiedzy -tak jak pisze jeden z uczestników wyżej. Świetna Firma Plecam!!!

uczestnik

Bardzo dobra Frima, uczestniczyłem w szkolniach realizowanych przez nich, doskonała kadra, bardzo profesjonalne podejście do uczestników, miesce szkolenia super, catering również. Nie rozumiem opini wcześniejszego uczestnika, często bywa tak, że firma szkoleniowa prowadzi tylko szkolenie nie odpowowiada często za catering i sale - a i jeszcze jedno jak ktoś chodzi na szkolenia aby sobie posiedzieć na sali i najeść tak jak ten uczestnik do się wypowiedział - to może niech lepiej nie zabiera zdania.

uczestnik9

Zdecydowanie nie polecam uslug tej firmy,traktuja uczestnikow z gory,oferowany catering i miejsca szkolen to smiech na sali,az dziw,ze nikt tego nie kontroluje i na co idzie tyle pieniedzy,raczej nie dla naszej korzysci,szkoda tylko naszego straconego czasu

Trener

Świetna Firma, realizujaca kompleksowo i rzetelenie zlecenia, bardzo dobrze płacą, dostać się do nich jako trener nie jest łatwo, ale jak ktoś się sprawdzi to ma zapewnione zlecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Everest Consulting & Szkolenia Marcin Kotas - Katowice

Everest Consulting & Szkolenia Marcin Kotas
  • ul. Gabriela Narutowicza 7a lok. 3