Opinie o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polish Assembly Centre Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Obserwator

Szczerze współczuję obu stronom. Pracodawcy i pracownikom. Bez dialogu nie może być porozumienia. Pamiętajcie, że Wszyscy pracujecie na opinię firmy. Zarówno Pracownicy jak i Zarząd. Dla jasności - nie pracuję w PAC, ale od dłuższego czasu przyglądam się temu forum. Życzę powodzenia w przyszłości i niestety długiej oraz ciężkiej (bo taka ona będzie) pracy na poprawę opinii o firmie.

@Obserwator

Kiedyś w firmie było dobrze potem zaczęła się rotacja pracowników liderów i. Powstał jeden wielki bajzel.. Niektórzy pracownicy I liderzy nie mają szacunku do drugiego człowieka cieszę się że mnie tam już nie ma

Witek

Za moich czasów to było...

Ss j yczec
@Witek

Tak to prawda ....szacunek do pracownika nie to co teraz.Masz słuchać rozkazów nic nie mówić i robić coraz więcej za minimum.Najlepiej jeszcze poganiać innych do pracy jak to robią liderzy.Jedna z nich to tylko krzykiem umie "rozmawiać"

Roleciara

W tej firmie pracownika zawsze mieli za nic. Dopóki na produkcji nie padną na twarz to będą (usunięte przez administratora) aż im się z (usunięte przez administratora) kurzy a pracownicy nic nie lepsi za plecami obszczekują się wzajemnie i wszystkich rządzących a tak to w tylek sobie wchodzą po sama szyję. Na L4 też nie pójdą bo dobrze wiedzą że będzie na nich czekało wypowiedzenie. Narażają zdrowie swoje i swoich bliskich byle tylko pracować i mieć za co przetrwać w obecnej sytuacji. Kierownictwo mądre bo wiedzą że jak firma padnie to w kieszenie napchali już tyle że im wystarczy a pracownik zostanie z niczym bo nie można ukrywać ale płacą tragicznie. Obudźcie się ludzie!!!

Vrbrhr
@Roleciara

Ta firma to (usunięte przez administratora)zatrudniają ludzi informując ich że będą musieli pracowac na 3 zmiany za najniższą krajową.Tutaj pracownik nie może mieć własnego zdania. Brak dobrego szkolenia ludzi zwlaszcza tych obcojęzycznych a wymagania odrazu wielkie.

Vrbrhr
@Vrbrhr

Przepraszam nie informują o 3 zmianie

Balla
@Vrbrhr

Tak to prawda żaden pracownik nie może mieć własnego zdania. Jak je masz to pierwsze co to pouczenie jak wiedzą że masz rację i za dużo wiesz w firmie i o firmie i zaczniesz stawiać na swoim. To wypad z firmy bo Cię nie potrzebujemy. W biurach z niektórymi osobami jest to samo co na produkcji. Nie przejmują się ludźmi. Jedynie biurowe dupolizusy szefów są na dobrej linii frontu. Taka prawda o tej firmie. Dużo można im zarzucić bo za nic mają ludzi.

Roleciara

Jak zgłoszą a liderzy się dowiedzą to już nie będą mieli do czego wracać.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Jakości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Roleciarz

Powinni zrobić testy wszystkim pracownikom w firmie (usunięte przez administratora)

Kacper

Cześć, jak sytuacja w jakości? Praca fajna, przełożony normalny? Aplikować? Pozdrawiam

Reks
@Kacper

Ostatnio zwolnili była liderke, fantastyczna sprawa :D babka ogólnie była delikatnie mówiąc dziwna. Swego czasu były tam fajne dziewczyny, ale PANI SZEFOWA je wykończyła. Widocznie doczekała się i swojego końca :) teraz jest nowy szef ale jakość przez była liderke już zawsze będzie dla wszystkich pośmiewiskiem w tej firmie.

Beka
@Kacper

Nie polecam. Ja pracowałam dwa tygodnie A jak okazało się że chcą przyjąć studentów z Poznania o różnej narodowości to na pytanie czy będą przebadano pod kontem covid nie dostałam odpowiedzi tylko wypowiedzenie. Teraz wprowadzają 3 zmiany za najniższą krajową bez dodatkow.

@Beka

A Ciebie ktoś przebadał żeby współpracownicy czuli się bezpiecznie? To że ktoś ma inną narodowość nie znaczy że jest chory. Co za chore myślenie...

Beka

Nie byłam na Śląsku ani nie badają w ogóle A badania lekarskie przy okienku w przychodni

Hehe
@Beka

Pytanie jakie zadała Pani pracodawcy tak naprawdę nie wymaga dalszego komentarza, ale jednak pozwolę sobie dodać, że jeśli firma chwyta się zatrudnienia osób z Poznania, to znaczy, że naprawdę potrzebuje pracowników. Jeśli w tym samym momencie dostaje Pani wypowiedzenie, to delikatnie mówiąc była Pani kiepskim pracownikiem. I tutaj nie ma się czym chwalić. "Kontem covid" to jakaś oferta w Banku?

Oni
@Reks

Kto teraz zarządza działem jakości?

Xxxx

Proszę Was spójrzcie na liderów... Przychodzą kiedy chcą.... , wychodzą kiedy chcą...., urlop biorą kiedy chcą...., kawki kiedy chcą.... A przykład pracownicy powinni brać od kogo właśnie od nich!

@Xxxx

Bo liderzy mogą wszystko. My zasuwamy na ich premie, a po tem w podziękowaniu Mas zwolnienie lub cukierka.:D

Nikita
@Kasia

Zawsze wszędzie tak było? Czy był jakiś dział na którym lider był inny niż wszyscy liderzy?

@Nikita

Racja wszyscy są tacy sami jedno wielkie nic.. Na plisach kombinują żeby zwolnień nie było i wysyłają na inne działy normalnie śmiech. Chyba liczą że się sytuacja polepszy

Ppp
@Nixk

To chyba masz złe informację bo i na plusach zwolnienia były.

@Ppp

Taa w grudniu 2 osoby. Ale teraz nikogo z plisow nie ruszają tylko z rgm

Zwolnili też 3 osoby z pliss

Tym

Też nie mogli zapewnić pracy na jedną zmianę . Hee Jak była praca ok a teraz nie ma to wylot...

@Tym

A Ukraina pewnie nieyykalna

Nixk

Brak słów ludzi jak śmieci się traktuje

Tina
@Nixk

Dokładnie . Dziwię się że jeszcze tam nie ma inspekcji pracy do cholery. (usunięte przez administratora)

@Tina

Niedawno ukraincy jak był audyt musieli siedzieć schowani w kiblu to dopiero dziwne było

pracowalam
@Nikita

na ekspedycji byli pracujący liderzy swego czasu to pozwolili im się zwolnić :) a całkiem rozgarnięta ekipa tam pracowała

Loj

Kobiety,które maja opiekę na dzieci zostały zmuszone do pracy na popołudnie. Ale nie miały wyboru,albo praca albo rozwiazanie umowy Oczywiście wszystko to szantaż ze strony M Mam nadzieje ze inspekcja się tym zajmie .

Masakra
@Loj

M jest jak Ojciec Chrzestny. Nie wolno się jej przeciwstawić. Cieszę się, że już jestem wolna od tej firmy.

Jak zmuszone?

Ktoś normalnie myslacy
@Pfff

Świat jest zmuszony do zmian A ludzie narzekają że ktoś zmienił pracę z jednej zmiany nnadwie zamiast zwalniać? No niesamowita tragedia. Czasami zastanawiam się co ludzie mają w tych pustych głowach.

@Ktoś normalnie myslacy

Co z tego że zrobili dwie zmiany niby dla bezpieczeństwa skoro lider działu technicznego który ma bardzo dużo do powiedzenia w sprawach BHP i nie tylko, chodzi do pracy w takich godzinach że ma styczność z obiema zmianami, mało tego- chodzi po wszystkich dzialach i chyba nie ma obowiązku noszenia maseczki, to jakiś absurd... Na wszystkich kabluje a sam nie przestrzega zasad

@Ktoś normalnie myslacy

A to ciekawe że zrobili dwie zmiany po to żeby w razie czego nie musieli zamykać jednego całego działu, nawet prywatnie nie kazali się spotykać, a dział plisy w sobotę pracował połączonymi zmianami. To jak to w końcu jest?

Ewka
@Loj

To Pani M jeszcze tam jest? a coś ktoś gadał że jej powiedzieli sajonara ?

Haha

Tak , wprowadzili drugą zmiane szkoda że liderki zmusiły do tego pracowników szantażem!

Bec
@Haha

wszyscy powinni chodzić! Bez wyjątków . Każdy dział!.

Pysia
@Bec

Dokładnie i z Piły też . Jak wszyscy to wszyscy i koniec.

@Pysia

Przecież piła chodzi na dwie zmiany

Ull
@Pfff

Od zawsze chodziła na dwie zmiany piła. Ta firma jeszcze istnieje?

Psyk
@Ull

No nie nie wszyscy o to chodzi

Ppp
@Psyk

Jak to nie wszyscy?

Zażenowana

Ta firma to jakaś porażka! Pozwalniali nas, a teraz pełno ogłoszen od agencji randstad, że przyjmą na produkcji po prostu śmiech na sali. Najlepiej pozbyć się doświadczonych pracownikow i brać pierwszych lepszych z ulicy żeby kolejnych wyrzucić po 18 miesiącach lub kilku latach

Ona
@Zażenowana

To jest naprawd jakaś kpina . Dokładnie pozwalniali ludzi a teraz szukają . Szok zero szacunku!!!

nieogarniam
@Zażenowana

Dokładnie i to jeszcze przed samymi świętami byle tylko premii nie dawać ???? i jeszcze potrafią powiedzieć że gdy będzie potrzeba zatrudnić ludzi to będą dzwonić ????

Ula

Która to liderka trzech działów? Nie wszystkich spowrotem przyjęli chyba tylko wybranych

Ula

Myślałam, że Pani z plisow :D bo ta też nietykalna chodzący ideał. Dziwię się że ludzie wracają po tym jak ich potraktowali

@Zażenowana

To że ktoś dłużej pracuje nie znaczy że jest lepszym pracownikiem

Laponte
@Zażenowana

Co masz na mysli mowiac, "doswiadczony"? Staz pracy nie jest adekwatny do doswiadczenia..

@Ula

Ooo, chyba coś kogoś boli. A może jakaś była liderka się odezwała

Nina
@Pfff

Chyba tak bo ciągle jedzie na plissy i na liderke tego działu:)

Panuje koronawirus a firma pracuje....

On

Ciesz się, że masz pracę. Za moment możesz jej nie mieć jak zlikwidują etaty w związku ze spadkiem obrotów firmy.

Mikołaj
@On

Z tego co piszesz na produkcji ludzie nadal pracują. Czy osoby w biurach przeszły na pracę zdalną i pracodawca im to umożliwił? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Mikołaj

Oczywiście że biurowi pracują zdalnie. Przecież nie będą sie narażać. Pracownicy podpisali petycję żeby zamknąć firmę bo każdy się boi ale petycja nic nie dała bo przecież zlecenia wchodzą i trzeba pracować !

ludzie cieszcie się ,że macie pracę, a nie narzekacie na każdym kroku. Jak pracy nie będzie to dopiero będzie płacz i lament!

Fxxx Corona
@Haha

to nie prawda, pracownicy biurowi są podzieleni na mniejsze grupy i pracuja zdalnie oraz na dyzurach na miejscu w PAC. zawsze ktoś z danego działu jest. pamietajcie ze w burach oni siedza czasmi po 8-10 osób w małych biurach. jak tam cos pójdzie nie tak, to nie bedzie zleceń na produkcje po prostu. sami sobie ich nie zorganizujemy :)

Fxxx Corona

pracodawca zaoaptrzył się bardzo szybko w rękawiczki jednorazowe, podzielił pracę na dwie zmiany, przeorganizował przerwy, dostarczły płyn do mycia rąk, zmywania powierzchni, pracuje nad uruchomieniem produkcji maseczek. co wazne, ciagle ma zlecenia wiec mamy miejsca pracy. zamknąc firme jest łatwo, ale kto za to zapłaci. rząd? cieszmy się tak to wyglada, oby jak najdłuzej. a narzekac zawsze mozna, albo - albo mozna myc rece mydlem ;)

Gall Anonim

Koronawirus panuje a firma zamiast od dawna podjąć jakieś działania to podejmuje dopiero teraz.. i czekamy na zaopatrzenie.. nawet nie ma rękawiczek i płynu do dezynfekcji.... porażka!!!!

Nana
@Gall Anonim

Rękawiczki są na produkcji chyba że nie ma u Ciebie. A płyn wystarczy pomyśleć mamy deficyty w kraju najpierw płyny idą do szpitali A później do firm produkcyjnych. A ręce możesz umyć wodą i mydłem. A jeżeli nie odpowiadają Ci warunki to zmień pracę

Zuza
@Gall Anonim

Jak ci nie odpowiada mycie rąk ciepłą wodą i mydłem to zabierz płyn dezynfekujacy z domu jeżeli posiadasz. Bo pewnie to nie posiadasz bo po prostu nie jest dostępny w sklepach i twój problem będzie rozwiązany

@Nana

Gdzie są te rękawiczki ? Chętnie to zobaczę !

Aaa

Tez chętnie zobaczę

Nana
@Haha

Na plisach wczoraj już byly

Anulciak

Hejka ludziska Czy firma potrzebuje pracowników?

Edzio

Czysta tragedia. Umowy na tydzień. Beznadziejne pieniądze. Żałosna niekompetencja w zarządzaniu. Przedstawicielka agencji pracy to w ogóle jakiś żart. Najgorsza praca jaka mozna sobie wyobrazić.

Monia
@Edzio

Hahahah dokładnie ta pani z agencji to totalna porażka kobieta wogóle nie wie czym się zajmuje.. Beznadziejja

@Edzio

Oo nie ma już mnie tam jakiś czas, a widzę że nic na lepsze się nie zmieniło. Dziwię że ta firma jeszcze funkcjonuje

Gx
@Ula

Ja tak samo. Szkoda czasu i nerwów tam było.

Prac

Dobrze ze nie ma już kolejarza z rozgłośni radiowej chodz jeszcze niektórzy niekompetentni zatrudnieni dzięki niemu sie utrzymują :) poza nimi fajna firma, polecam

Kolejarz z rozgłośni radiowej
@Prac

Kogo masz na myśli ????

Czy często w firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Byla

Na produkcję na pewno nie

Zainteresowana

Coś się w firmie polepszyło można składać papiery?

xyz

Zero szacunku dla starszych pracowników, generalnie (usunięte przez administratora) i mogiła. Omijać szerokim łukiem

Atomowka

Witam jak można się dostać do firmy.

@Atomowka

Przez drzwi najlepiej.

@Gość

I najlepiej jak najszybciej wyjść spowrotem

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polish Assembly Centre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 166 ocen.
  • Wiosenna 10
    63-100 Poznań
  • NIP: 2090000937 KRS: 0000297444

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.