Opinie o Extreme Events Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Extreme Events Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Extreme Events Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extreme Events Sp. z o.o. w Warszawa

Tamara Nowy wpis

W ogłoszeniu na Księgową obiecują atrakcyjne wynagrodzenie, ale to w zasadzi tyle. Nie ma podanych stawek, jakie płacą pracownikom i jakie są w stanie zaproponować. Tutaj ktoś móglby mi napisać? Z góry dziekuję.

Anonim Nowy wpis

Firma pełna wyzwań, młody i ambitny zespół a dzięki temu duża dynamika pracy. Jeżeli ktoś jest gotowy na pracę w weekendy w różnych częściach Polski a następne prace w tygodniu to warto podjąć wyzwanie. Nie jest łatwo, czasem jest dużo trudnych sytuacji, natomiast ja nie żałuje swojej decyzji o pracy dla tej firmy. Po dwóch latach zdobyłam duże doświadczenie i łatwo mi się odnaleźć na rynku pracy.

Anonim 2 Nowy wpis
@Anonim

Nie ma w tym momencie pracownika, który pracowałby w RMG przez dwa lata...

Pierogowy Nowy wpis
@Anonim 2

Mylisz się, sam znam kilku ; )

Aninim

Jeśli macie chociaż odrobinę szacunku do siebie i swojego czasu to nie palikujcie do tej firmy. Umowa b2b lub zlecenie dla studentów, niepoważni przełożeni, niemerytoryczny i przemocowy marketing manager. Praca 24 godziny na dobę plus weekendy, na których możecie liczyć na mega kiepskie wynagrodzenie, fatalny nocleg i jeszcze gorsze wyżywienie.

@Aninim

W jaki sposób niby wychodzi 24 na dobę? To nie lekka przesada?

Aninim
@Zofia

Sorry Zofia, 12 z przerwami na posiłek, siku, prysznic i okazjonalne wspólne śniadanie w Lubaszce

@Aninim

a ok. w sumie padło tu stwierdzenie, że dają mega kiepskie wynagrodzenie... czyli jakie tak konkretnie? teraz od stycznia jest z tym może nieco lepiej?

ElChupa

Unikać, brak szacunku do ludzi, doświadczone osoby zmieniane co chwila z nieracjonalnych przyczyn. Brak spójnej strategii powoduje, że średni czas pracy w tym miejscu to raptem kilka miesięcy. Podsumowując - jeśli lubicie mocne wrażenia, poniewieranie, upodlanie również sami siebie to aplikujcie.

GumaBalonowa
@ElChupa

Hahaha. Jak sie nic nie robi, albo robi wszystko zle i na złość to za co maja szanować? Nie znam przypadku zwolnienia w tym roku osoby, która wnosiła dużo do firmy. A juz dość długo tu pracuje. ;)

KRC
@GumaBalonowa

A Dziku? Na ten przykład :-)

Borowik
@KRC

Dziku nadal współpracuje z Extreme i to po tylu latach. To chyba sam jest rekomendacją, że można wiele pracować w tym miejscu.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Extreme Events Sp. z o.o. na stanowisko Stażysta / Stażystka w dziale marketingu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Zofia

No i tak to się kończy, gdy ktoś mało konstruktywnie się wypowiada w miejscu publicznym. :/ Czemu chciałaś kogoś obrazić?

Szkoda czasu

W środę dzwoniła do mnie Pani, aby umówić ze mną termin rozmowy kwalifikacyjnej. Umówiliśmy się na poniedziałek na godzinę 16:00, Pani wspominała, iż wyśle mi link do rozmowy. W poniedziałek rano nie odpowiadała na SMS, linku również nie dostałam. Rozumiem, że firma mogła zrezygnować z mojej kandydatury, jednakże wystarczyło mnie poinformować. Totalny brak szacunku.

@Szkoda czasu

W sensie, że ta rozmowa miała odbyć się wczoraj? Do dziś zero kontaktu ani nic? Może warto do nich dziś jeszcze przedzwonić różnie niestety to bywa, ludzie popełniają błędy może trzeba to wyjaśnić?

bk

A ja powiem tylko tyle-zadzwonili, pogadaliśmy, był entuzjazm z obu stron i wiem że wypadłem bdb. Czekałem...i się nie doczekałem bo na tym się skończyło - ani me, ani be, ani pocałuj mnie w de.

Irena
@bk

Szkoda, że się nie doczekałeś... A jak ta rozmowa wyglądała? Możesz mi powiedzieć? O co Cię pytali itp.?

Dobry człwiek

Pracowałem w Extreme events długo. Mogę opowiedzieć jak to wygląda. Praca dla studentów na zlecenie lub współpraca B2B. Zawsze można się dogadać. Warunki finansowe przyzwoite. Atmosfera fajna ale nie zawsze (jak chyba wszedzie). Pracowalem w kilku korpo i u prywaciarza, tutaj nie ma sztywnych regół, cele są ambitne ale jasno wyznaczone. Można liczyć na wsparcie. Z forma rozstalem sie w bardzo milych relacjach, nie ma co palic mostow. W sezonie eventowym pracy jest bardzo dużo, duzo podróżowania po Polsce i nie tylko. Gdyby nie moja wyprowadzka z pewnością zostałbym w firmie kolejne lata i razem ze wszystkimi przeżywał zarówno fajne jak i te gorsze momenty.

szczerosc

Praca w runmageddon była dla mnie swietna przygoda. Jak to w kazdej firmie, nie zawsze jest kolorowo ale szczerze... POLECAM. Mozna poznac wielu ciekawych ludzi. Atmosfera to jest cos, czego nie da sie opisac. Bedzie mi Was brakowalo i z pewnoscia chetnie do Was bede zagladac!

Mikołaj
@szczerosc

Powiesz coś więcej na temat tego, jak wyglądała Twoja praca w Extreme Events? Co oprócz atmosfery sprawiło, że polecasz tego pracodawcę? Chętnie dowiem się więcej.

Kaczor
@Mikołaj

Moja praca była wymagająca i pełna wrażeń. Dużo sie działo. Nie powiem, ze nie było stresujących sytuacji, bo czasami to jest nieukninione. Ale zawsze mozna było liczyc na pomoc i dobre słowo od pozostałych. Każdy dział działa tak samo - jeżeli jest sie w porządku to każdy Ci to odwzajemni.

Magdalena
@Kaczor

Mam do Was pytanie. Czy ktoś przedstawi, na jaką umową zatrudniają w Extreme Events? I czy można u nich liczyć w ogóle na dłuższą współpracę, czy tylko na jakieś projekty?

Yeep
@Magdalena

Byłem na rozmowie i z racji ze to praca projektowa jest B2B i zlecenia dla studentów.

Czy w Extreme Events Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Kreska

Byłam na rozmowie jakiś czas temu i maja zlecenia dla studentów

Uszanowanko

Dodam jeszcze, że ratuje to wszystko atmosfera i ludzie

Uszanowanko
@Uszanowanko

Z nieznanych przyczyn negatywne aspekty pracy w tej firmie w komentarzu zostały szybko usunięte

WIDZE CIEMNOSC

WYZWANIE! to najlepsze slowo opisujace prace w tej firmie. Ale po takim czasie widze ile mnie to nauczylo. Niesamowite wrazenia, emocje, szczescie, lzy... tutaj bylo wszytsko. Czytam te Wasze komentarze jak to jest zle i w ogole... czy my pracowalismy w jedym miejscu? Chyba nie. STOP HEJTEROM. Jesli nic nie robisz, jestes falszywy i zostawiasz po sobie (usunięte przez administratora) to z kazdej firmy Cie wywala, natomiast jesli pracujesz dobrze, potrafisz sie zachowac to opinia jest inna. Panie prezesie, szacuneczek! Stworzyles cos, co jest jest taka jakby rodzina. I to sie szanuje. Pracy bylo duzo, nie powiem ze nie, ale waaaarto przyjsc i poznac osobiscie te wszystkie mordeczki. #RUNMAGEDDONJESTSUPER #NAJLEPSZAPRACA

Jak wygląda aktualnie praca w firmie? Mam zamiar złożyć cv dlatego interesuje mnie wszystko.

Tolo

Prezes wyszedł z korporacji, a w zasadzie buduje swój mit, że z kilku go wywalili. No i buduje swoją korporację. Sam chyba nad nią już czasem nie panuje. Gdyby nie armia entuzjastycznie nastawionych ludzi to te eventy już dawno by się zawaliły. Na razie to jednak samograj. W tym sensie - sukces. Ale chaos przy tym spory, i zwykle tworzony przez samego Prezesa. Brak decyzyjności, zmienność decyzji, pochopne decyzje. Co chwilę nowi ludzie, a starzy weterani znikają z dnia na dzień, potraktowani jak stary mebel, którego można się pozbyć... I zawsze jacyś tajemniczy doradcy z zewnątrz, którzy mają ogromny wpływ na Prezesa. Skąd on ich bierze? Nie widzi, że tylko wyciągają z niego kasę i szczują na najbardziej wartościowych i lojalnych pracowników?

Waldi

Czytając opinie jestem zaniepokojony. Miałem zamiar aplikować ale teraz zastanawiam się co robić.

Lecą sobie w H....

Lisa
@Marcin

na czym to polega? mam w poniedziałek rekrutację i nie wiem czy w ogóle iść...

Henry

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Katarzyna

@Koni, prezes często ma bezpośrednie kontakty z pracownikami? Pracowałeś w Extreme Events, jak oceniasz resztę warunków pracy - czy są benefity, szkolenia, możliwości rozwoju?

Koni
@Katarzyna

Zależy od stanowiska ale często. Jak odpowiadasz za jakiś obszar to potrafi wejść w każdy najdrobniejszy temat i zmieniać nagle coś na ostatnią chwilę. A potem znowu zmieniać to co zmienił. Benefity? Szkolenia? Dostaniesz jakieś ubrania Runmageddonu i możliwość startu bezpłatnego. Tyle. Nic więcej. Warunki w biurze słabe ale słyszałam, że mają zmienić. Ogólnie - dobra szkoła dla osób młodych. Dla szukających stałej pracy i uczciwego wynagrodzenia - nie ma szans. Tam, pracowałam.

Koni

Największy problem to prezes. Ogromny chaos tworzony przez niego. Oderwany od rzeczywistości. Do tego manipulant. Nie można mu ufać. Brak szacunku dla pracowników. Rotacje ogromne. Ludzie wytrzymują tam do kilku miesięcy. Zastanówcie się dwa razy zanim w to wejdziecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Extreme Events Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Extreme Events Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Extreme Events Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Extreme Events Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • śródziemnomorska 35
    02-758 Warszawa

Extreme Events Sp. z o.o.