NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o.

Opinie o NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j. podczas okresu próbnego?

Dzień dobry! Novisa Development współpracuje na zasadzie B2B. W przypadku, gdyby któraś ze stron umowy o współpracę zdecydowała się rozwiązać umowę, obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia. Osobom podejmującym współpracę z naszą firmą oferujemy prywatne ubezpieczenie medyczne oraz dofinansowanie aktywności sportowych. Z poważaniem, Novisa Development

Kobieta

Ja byłam w tej firmie na rozmowie rekrutacyjnej an stanowisko asystentka Prezesa/Zarządu. Dodam, że w cv wpisane jest że mam ukończone 3-4 kierunki studiów, język angielski i rosyjski na dobrym poziomie. Pani rekrutująca miała tupet informować na rozmowie rekrutacyjnej, że od tej osoby będzie się oczekiwało, żeby wykonywała zadania "prywatne" na rzecz Prezesa, w tym zawożenie jego ciuchów do pralni. No naprawdę żenująca postawa Prezesa firmy. Może ktoś mu wyjaśni, że od takich sprawunków są firmy oferujące usługi typu concierge a nie asystentka z kilkoma dyplomami i 20mletnim stażem pracy. Pani była też bardzo zbulwersowana tym, że przyjechałam na rozmowę autobusem a nie samochodem. To jakbym przyjechała rowerem, to chyba zawału by dostała. Dodam że prawo jazdy B mam od 30 lat. W ogłoszeniu nie było informacji, że muszę mieć własne auto i używać go do celów zawożenia szefowi ciuchów do pralni. Ale za sukces należy uznać, iż nie oczekują, że asystentka z kilkoma dyplomami będzie osobiście prać brudów Prezesowi. No i obowiązek założenia działalności gospodarczej bo rozliczenia na zasadzie B2B. Brak słów.

@Kobieta

Dzień dobry, dziękujemy, że podzieliła się Pani swoją opinią i odczuciami związanymi z procesem rekrutacji. Przyznajemy jednak, że jesteśmy zaskoczeni Pani reakcją. W ogłoszeniu rekrutacyjnym zaznaczyliśmy, że współpracujemy na zasadach B2B. Informujemy o takiej formie współpracy już na etapie ogłoszenia, by aplikację składały tylko te osoby, które taką formę współpracy aprobują. W ogłoszeniu wskazaliśmy również zakres obowiązków osoby mającej realizować zadania Asystenta Personalnego Prezesa. Z treści ogłoszenia wynika wprost, że to między innymi zadania polegające na wspieraniu i organizacji nie tylko działań służbowych, ale również prywatnych, Prezesa Zarządu. Stanowisko zostało opisane na tyle szczegółowo, by osoby zainteresowane mogły już na etapie aplikowania podjąć decyzję, czy zakres obowiązków odpowiada ich doświadczeniu, ale również oczekiwaniom względem przyszłej roli w organizacji. Rozumiemy, że zakres obowiązków czy formuła zatrudnienia mogły nie spełniać Pani oczekiwań zawodowych. Uważamy jednak, że istotne informacje zostały przez nas przekazane kandydatom już na etapie ogłoszenia, właśnie po to, by uniknąć takich nieporozumień. Z poważaniem, Novisa Development

kandydat
@Kobieta

Potwierdzam. Zakres obowiązków tak jak Pani wymieniła. Przymus posiadania własnego samochodu do realizacji służbowo-prywatnych zadań Prezesa. Chyba nie jest to "stała praca" jeśli ogłoszenie pojawia się co 3/4 miesiące.

Czym Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Maricha

Dodatkiem fajnym jest pakiet medyczny oraz zwrot za dodatkowe zajęcia typy fitness, siłownia (zwrot stałej kwoty)

@Maricha

Karta fitnes i ubezpieczenie zdrowotne to standard w kazdej firmie wiec nie rozumiem tych ekscytacji.

Jolo

Czy pracodawca podpisuje tylko i wyłącznie umowy B2B ? We wszystkich ogłoszeniach oferują ten wariant. Chciałabym wysłać CV jednak zależy mi na umowie o pracę. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

@Jolo

Dzień dobry, tak Novisa współpracuje tylko na zasadach B2B. Naszym współpracownikom oferujemy jednak pakiet medyczny oraz zwrot kosztów zajęć sportowych :)

Jolo
@NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o.

Bardzo serdecznie dziękuje za odpowiedź, ale niestety nie mam możliwości podjąć się pracy na zasadach B2B. :(

Kobieta
@NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o.

Fascynujące... Karta sport i ubezpieczenie... A w firmach z praca startową tego nie ma?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dyrektor ds. Rozwoju Produktu i Sprzedaży?

Widziałam ogłoszenie na stanowisko architekt. Czy ktoś pracuje/pracował na tym stanowisku? Jak warunki, atmosfera? Ludzie?

@maricha to super ,że jest tam tak pozytywnie,a jest szansa rozwoju? Jakiś awans ?

@Marcin

Firma cały czas się rozrasta więc myślę że jest szansa oczywiście zależy od działu.

Maricha

Jestem pracownikiem Spółki od ponad 2 lat. Pracodawca dobry, warunki pracy tak samo dobre, wynagrodzenie wypłacane na czas, stawka zadowalająca (do uzgodnienia). Jak w każdej pracy są sytuacje awaryjne, stresujące. Ekipa bardzo zgrana. Zespół się rozrasta co jest na plus. Jak w każdej pracy, pracownik pracuje do momentu kiedy obie strony są zadowolone ze współpracy.

gość

Pracuję w Novisie od niespełna roku i jestem zadowolona. Mamy zgrany zespół, w którym dobrze się czuję. Na wynagrodzenie też nie ma co narzekać. Nie wiem czy są teraz nabory ale polecam się rozejrzeć jeśli ktoś szuka pracy w sprzedaży.

Bogdan
@gość

W swojej wypowiedzi jednym ze składników Twojego zadowolenia z pracy w tej firmie jest poziom wynagrodzenia. Będziesz tak uprzejma i napiszesz, jak dokładnie wygląda pensja, którą oferuje ten pracodawca?

marcin_robot

Byłem uczestnikiem rekrutacji i po rozmowie z samym prezesem otrzymałem propozycję pracy. Poprosiłem o przesłanie umowy. Owszem dostałem ją, ale prezes zapewniał że ma sztab ludzi, projektantów, architektów i prawników, natomiast umowa którą dostałem była jakimś zlepkiem umowy B2B, zlecenia, o pracę i dzieło. Czy sztab prawników nie zauważył by zapisów w umowie wzajemnie się wykluczających, np. w jednym punkcie "nienormowany czas pracy" a w kolejnych, że pracownik "ma być do dyspozycji pracodawcy w godzinach pracy biura 8 -17". Albo nazywanie strony umowy, raz jako "pracodawca" potem jako "partner biznesowy" albo jeszcze innaczej. Po wysłaniu maila z pytaniami do zapisów umowy zapadła głucha cisza.

Ola
@marcin_robot

Dokładnie to samo mnie spotkało dzisiaj, przesłałam uwagi do umowy i nagle okazało się że polityka kadrowa się zmieniła. Dziadostwo to mało powiedziane. A były achy i ochy, spotkania itp.

@Ola

Dzień dobry, dziękujemy Państwu za przesłane opinie, wszystkie są dla nas bardzo ważne, zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdy wdrażamy w naszej firmie procedury rekrutacyjne. Przyznajemy, że do tej pory brakowało ich. Liczymy, że działania, które uruchamiamy, usprawnią prowadzone przez nas procesy rekrutacji. Pozdrawiamy! Novisa Development

Były_pracownik

Firma jak firma, pracowałem tam niedawno. Kocioł straszny ale są gorsze miejsca, na pewne trzeba poprawić organizację budów ale cały czas zatrudniają ludzi do projektów więc powinno być dobrze. Nie wiem jak to wygląda teraz ale cały czas ktoś dochodził rotacja nie była duża.

Ilona
@Były_pracownik

Fajnie, że wskazałeś na to, co należałoby poprawić w Novisa Development tak, by firma zaczęła trochę lepiej funkcjonować. Jaką funkcję tam pełniłeś? Nadmieniłeś, iż cały czas zatrudniają nowych pracowników. A wiesz może, czy wymagają od potencjalnych kandydatów wcześniejszego doświadczenia w takiej samej branży? Jak to było w Twoim przypadku?

Nickys
@Ilona

Zeby firma zaczela "troche lepiej funkcjonowac" potrzeba tylko, zeby dobrze budowac. Bo narazie to dramat :(

Wojciech
@Nickys

Masz na myśli konkretne prace budowlane? Nad pracownikami zawsze jest nadzór techniczny, żeby wychwycić usterki, więc jeżeli ktoś ma problemy ze swoimi obowiązkami powinno być to zauważone i poprawione. Napisz jak wygląda grafik pracy, czy jest elastyczny i możesz ułożyć go według własnych potrzeb? Pojawiły się nowe oferty pracy Szczegóły można znaleźć pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/novisa-development-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-spolka-jawna,2896.

Nickys
@Wojciech

Oj konkretne, konkretne :(. Błędy wykonawcze właściwie wszędzie. Poczytaj sobie opinie klientów to Ci wszystkie włosy staną na głowie. Nie jest to dobra firma na start dla młodych ludzi(usunięte przez administratora) A nadzór słabiutki - wybudować kiepsko, szybko sprzedać i niech się klient martwi.

Wojciech
@Nickys

Skoro sugerujesz, że nie jest to dobre miejsce pracy dla osób młodych, które chciałyby się czegoś nauczyć, to może pracownicy doświadczeni mogliby tam się odnaleźć? Jak wiadomo doświadczony pracownik na pewno, chciałby zarabiać odpowiednie pieniądze adekwatne do umiejętności i doświadczenia, więc ciekawi mnie, czy firma Novisa Development oferuje atrakcyjne wynagrodzenie?

zic

Czy ktoś pytał o media na osiedlu? Podobno robi monopol dla jednej firmy i nie chcą wpuszczać innych. Dogadują się . Czy jest możliwość wyboru? Blokowanie konkurencji jest zabronione.

Beata

@Ulka, czy posiadasz jakieś doświadczenia z firmą Novisa Development? Może rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz jak postrzegasz tego pracodawcę? Jeśli pracujesz w firmie to może ocenisz warunki zatrudnienia i atmosferę panującą między pracownikami?

Witek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

młoda
@Witek

Ulka

Myślę, że ocenianie firmy po jednym spotkaniu jest mało poważne,

Zenek

Jeśli jest tak źle jak piszecie to dlaczego nie zmienicie pracy! Ta firma ma opinię dobrego pracodawcy!!!

Zibi
@Zenek

Zenek to pracuj tam i realizuj się zawodowo, napisałem tylko swoje wnioski po roxmowie rekrutacyjnej, po krótce wielka ściema i brak elementarnej wiedzy Pana , który prowadził rozmowę, co potwierdza armia "zadowolonych klientów " z produktu jaki dostarcza Novisa.

Mareks

W biurze sama młodzież, ciagle Ciagle szukają ludzi do nadzoru, budowy tragedia, (usunięte przez administratora)generalnie szkoda czasu na rozmowy, rekrutacja to jakaś kpina!

Zibi

Amatorskie podejście do kandydata, Pan rekrutujący na stanowisko nie zna obowiązków kierownika projektu, nie potrafił określić moich zadań na tym stanowisku, strata czasu i energii. Biuro na plus mimo, ze na końcu Warszawy.

Gregor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Zostaw merytoryczną opinię o NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o.