NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o.

Opinie o NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o.

Rozglądam się za pracą na budowie. Firma korzysta z podwykonawców czy ma swoją ekipę? Teraz są rozpoczęte nowe projekty budowlane? Jakich fachowców potrzeba?

Nowy wpis

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Inżyniera budowy oraz Kierownika budowy.Zachęcamy do śledzenia ofert pracy na Naszej stronie internetowej w zakładce kariera ;)

Kupiłam segment Nowy wpis

Do dewelopera: przypominamy o przyłączyli gazu ziemnego do osiedla Wilgi Park 1 w Zgorzale. Czekamy na konkretne i rzetelne informacje kiedy zostanie podłączony gaz.

Czy w NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Dzień dobry, jest to uzależnione od działu i stanowiska.

Lila
@NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o.

Dzień dobry, a jesli chodzi o dział marketingu, stanowisko specjalisty, to jak to wygląda?:)

@Lila

Dzień dobry, jeśli chodzi o Dział Marketingu, zawierana jest umowa zlecenie na okres 3 miesięcy, po okresie próbnym umowa B2B. Jeśli jest Pani zainteresowana, prosimy o wysłanie swojego CV przez formularz na naszej stronie https://www.novisa.pl/o-firmie/kariera/specjalista-ds-marketingu- Pozdrawiamy, Zespół Novisa Development

Jaro Nowy wpis
@NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o.

A co z normalną umową o prace z pełnym ZUS-em? Nie ma możliwości żeby przejść na nią zamiast B2B? Nie bardzo pasuje mi zakładnie działalności. Można np. zostać na zleceniu jak już nie będzie innej opcji?

Martyna

Dla wszystkich kandydujących na jakiekolwiek stanowisko: ten deweloper to porazka! Błędy budowlane jeden za drugim! Miałam zamontowana dziurawą rurę kanalizacyjną, którą zakleili taśma klejącą i zabudowali kartongipsem. Pół roku zalewałam się ściekami i zalałam cały parter zanim się zorientowałam po tym jak wyszedł grzyb na scianach! Ten pseudo deweloper nie chce zwrócić kosztów remontu, kasuje wszystkie moje komentarze i opinie. Radze omijać ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem!

@Martyna

Dzień dobry. Chcielibyśmy odpowiedzieć na pewne nieścisłości dotyczące Państwa komentarza, który w naszej opinii nierzetelnie przedstawia zaistniałą sytuację. Przede wszystkim pragniemy podkreślić, że nieprawdziwe jest twierdzenie, iż "Deweloper nie poczynił żadnych ruchów". Faktem jest, że zostaliście Państwo poinformowani o uruchomieniu procedury ubezpieczeniowej, która obecnie funkcjonuje niezależnie od Spółki i niestety wymaga dłuższego czasu. Z uwagi na fakt, że rura była zabudowana kartonem gipsowym, wada nie została wykryta przez kierownika budowy, ani inżyniera w trakcie budowy, również podczas odbioru Państwa lokalu. Niestety, ujawniła się dopiero w trakcie bieżącego użytkowania. Jesteśmy świadomi Państwa rozczarowania wynikającego z tej sytuacji. Jednakże, należy podkreślić, że Spółka nie pozostawała bierna wobec Państwa roszczeń na żadnym etapie postępowania. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, biorąc pełną odpowiedzialność za wszelkie wady w sprzedawanych przez nas lokalach, włącznie z tymi, które wynikają z działań naszych zleceniobiorców. Przy tym pragniemy zauważyć, że proces budowlany jest procesem zawiłym, dokładamy wszelkich starań, aby już na etapie budowy wykrywać wszystkie możliwe do wykrycia usterki i ich naprawy. Pragniemy zapewnić Państwa, że przez cały okres realizacji naszego przedsięwzięcia deweloperskiego nie uchylamy się od odpowiedzialności wobec naszych klientów. Mamy świadomość ciążących na nas obowiązków i podejmujemy wszelkie kroki, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Z wyrazami szacunku, Zespół Dewelopera

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dyrektor ds. Rozwoju Produktu i Sprzedaży?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o.?

Jak szefostwo w NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o. traktuje ludzi?

Dzień dobry, stawiamy ogromny nacisk na komfortowe warunki pracy, aby każdy pracownik był zadowolony. Nasz zespół cały czas się powiększa w związku z dynamicznym rozwojem firmy. Osoby rozpoczynające współpracę mogą korzystać z wiedzy i doświadczenia naszych długoletnich współpracowników, którzy związani są z firmą niemal od samego początku — czyli od ponad 20 lat. Wszystkich, którzy są zainteresowani pracą w Novisa Development, zachęcamy do przesłania swojego CV. Opis stanowisk, na które aktualnie trwa rekrutacja oraz formularz aplikacyjny dostępne są na stronie www.novisa.pl w zakładce kariera. Pozdrawiamy, Novisa Development

Jaki jest okres rozliczeniowy w Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Dzień dobry, okres rozliczeniowy w Novisa Development Sp. z o.o. to 14 dni od wystawienia faktury.

Zybi

3 lata w tej firmie wspominam z sentymentem. Novisa rozwija się w zatrważającym tempie, przechodząc od statusu sredniego lokalnego dewelopera do korporacji. Póki co jest gdzieś pomiędzy. Pojawiają się tam duże projekty, ale wciąż z przyjemnością porozmawiasz z innymi współpracownikami przy obiedzie znając wszystkie imiona. Da się tez dobrze zarobić, na jasnych warunkach. Kwestia tego, co sobie wynegocjujesz. Jesli ktoś by mnie zapytał, czy warto dojeżdżać codziennie na Bialoleke, odpowiem bez zawahania - warto. Nie dość, ze otrzymasz wszystkie potrzebne narzędzia do pracy, to potem możesz z nich korzystać zmieniając na lepsze swoje pole działania, ponieważ firma jest elastyczna. Jesli to początek twojej kariery - nie można trafić lepiej - w Novisie pracują prawdziwe perełki - doświadczeni, wykształceni eksperci, od których nauczysz się więcej niż możesz się spodziewać. Podsumowując, życzę wszystkim takiej atmosfery w pracy i jeśli zastanawiacie się nad Novisa, śmiało startuj, tylko od początku jasno określcie oczekiwania, wtedy wszystkim będzie łatwiej się zrozumieć.

@Zybi

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do rozwoju. Stawiamy ogromny nacisk na komfortowe warunki pracy, aby każdy pracownik był zadowolony. Bardzo nam miło, że zostało to zauważone i docenione. Pozdrawiamy serdecznie!

Alicja
@NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o.

To bardzo dobrze to słyszeć. A prowadzicie Państwo aktualnie rekrutację?

@Alicja

Dzień dobry, tak aktualnie prowadzimy kilka rekrutacji. Wszystkie aktualne oferty pracy w Novisa można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce kariera https://novisa.pl/o-firmie/kariera/ Zapraszamy :)

kawka

Moja przygoda nie była długa. Zgodzę się, że: -brak możliwości rozwoju, -nauka od doświadczonych pracowników, którzy mają tam 20 lat starzu - jeden tam taki jest i wiedzy to nie ma, ale dobrze schlebia i śliski jak węgorz. Cytat "mów, że to nie twoja ręka". Śliskości to można się nauczyć, -benefity i socjal słaby, -tak, musisz siedzieć w biurze. Nie ma tam pracy zdalnej, -nie inwestują w ludzi, -nie wspierają, -wysysaja za marną pensje, -umowa o b2b jest śmiesznym zlepkiem umów, -pensje z opóźnieniem, zwłaszcza w dziale sprzedaży. Prezes potrafi Ci uciąć prowizje, bo jak to można komuś tyle zapłacić za ciężką pracę, -jezeli zachowujesz to możesz być maksymalnie 10 dni w roku na zwolnieniu, reszta idzie z urlopu albo nie dostajesz nic, nawet po wypadku w drodze do pracy, -obostrzenia pandemiczne - trudno odnotować jakiekolwiek, -komunikacja w firmie okrutnie słaba, każdy dział działa sobie, -nie zazdroszczę ludziom, którzy kupili od nich dom, -wszyscy boją się prezesa, mega presją potrafi być przez to wywołana, -biuro pod Warszawą, bez żadnych usług dookoła, -duzo osobistości z chorymi ambicjami, które nie przekładają się na wiedzę ani podejście do klienta, -nie masz tam ścieżki rozwoju, wyznaczonych celów, jasnego systemu premiowania, -mase ludzi zwolnili z dnia na dzień, z opowieści to wiem, że nawet na początku pandemii tak było, -dzial księgowości jest spoko, Jak chcesz tam pracować to siedź i rób. Niczego nie oczekuj. Firma Polska, która na ambicje stać się liderem. Ciężką pracę zrobisz. I nic w zamian nie otrzymasz. Liderem dla właściciela i kilku kierowników. Reszta się nie liczy.

Stary

Duża firma, duże możliwości. Jak wszędzie trzeba zasuwać ale atmosfera i warunki są OK.

Jacek
@Stary

A kasa jak w stosunku do tego zasuwania?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Uwaga na tą firmę, pensja nigdy nie jest wypłacana na czas, przynajmniej u mnie były tygodniowe opóźnienia. Niektóre osoby bardzo niekompetentne i nerwowe.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j. odbywa się również w języku angielskim?

Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się standardowo w języku polskim. Jeśli istnieje potrzeba zorganizowania rozmowy w języku angielskim, prosimy o zaznaczenie tego w treści wiadomości, w momencie składania CV w formularzu aplikacyjnym na naszej stronie internetowej: novisa.pl, w zakładce kariera.

Ostrzeżenie

Wszystkim osobom, które analizują podjęcie pracy w powyższej firmie, polecam przemyślenie tej decyzji kilkukrotnie. Choć system pracy w firmie w teorii powinien działać nienagannie, ponieważ tworzone są zespoły projektanta prowadzącego i asysystenów - w realiach nie działa na zdrowych zasadach. Projektant prowadzący swój zespół dobiera ludzi na zasadzie koleżeńskich pobudek. Niestety w takim przypadku nie ma możliwości przejścia do innego zespołu - pracownik dostaje wypowiedzenie. Czy z miesięcznym okresem wypowiedzenia jak to pięknie jest napisane? nie, dostaje je ze skutkiem natychmiastowym bez konkretnego powodu(tak, nawet w trakcie pandemii). Okres miesięcznego wypowiedzenia istnieje chyba tylko dla pracowników pracujących tam od lat, a pewna klika takich osób faktycznie tam pracuje. Pracownicy są zatrudniani na okres próbny, a duża ich część nie przechodzi dalej i to bez większego powodu. Z plusów pracy można wymienić przyjemne miejsce wykonywania obowiązków oraz wyposażenie biura. Jeśli uzgodnione zarobki są dla Ciebie satysfakcjonujące i nie przeszkadza Tobie codziennie schlebianie przełożonego - odnajdziesz się w tym miejscu.

@Ostrzeżenie

Okres miesięcznego wypowiedzenia obejmuje współpracowników pracujących na podstawie umowy B2B, która zawierana jest po okresie próbnym. Natomiast okres próbny pozwala członkom zespołu zorientować się w umiejętnościach i kompetencjach zawodowych i interpersonalnych nowej osoby. Nowy współpracownik może w tym czasie dobrze poznać warunki pracy i oczekiwania przełożonych. Słowem okres próbny służy temu, by odpowiedzieć sobie na pytanie, czy "pasujemy do siebie" - odpowiedź nie zawsze jest twierdząca.

MIKE
@NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o.

Jak długi jest taki okres próbny bez żadnych świadczeń pracowniczych? Czy na okresie próbnym wymaga się pracy w siedzibie firmy 8 godzin pod nadzorem przełożonego?

MIKE
@Ostrzeżenie

Hej, zaproponowano mi stanowisko w firmie, jednak takie opinie jak Twoja i kilka innych dotyczące warunków współpracy zawartych w umowach B2B zapalają u mnie czerwoną lampkę. Nie chcę się pakować w układ z nieuczciwym pracodawcą, który ucieka w B2B , żeby wycisnąć z pracownika co się da i uniknąć zapewnienia podstawowych świadczeń pracowniczych. Podjęcie pracy wymaga ode mnie nakładów czasowych i finansowych. Jeśli wymagają pracy jak na etacie, tylko w nienormowanym czasie i w każdej chwili mogą mnie zwolnić z dnia na dzień bez podania powodu, to nie podejmę współpracy. Nie żyjemy w 19 wieku, gdzie pracodawca jednostronnie dyktuje takie warunki. Etyka pracy buduje zaufanie i motywację. I świadczy o klasie firmy i podejściu do społecznej odpowiedzialności biznesu. Doświadczenie pokazuje że nieuczciwy pracodawca jest nieuczciwy również w podejściu do klienta i na innych polach.

@MIKE

Aktualnie nie wyszczególniamy okresu próbnego. Strony mogą się jednak umówić, że pierwszy miesiąc traktowany jest jako okres próbny. Niezależnie od złożenia takiej deklaracji, umowa o współpracy podpisywana jest od razu. Nie ma wymogu spędzania 8h w siedzibie firmy.

@MIKE

Przykro nam, że rozważa Pan rezygnację ze współpracy z nami. W czasie rozmowy kwalifikacyjnej szczegółowo omawiamy warunki współpracy, to dobry moment, by zadać dodatkowe pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań po rozmowie również jesteśmy do dyspozycji kandydatów. Odnosząc się do Pana wątpliwości: umowa o współpracy podpisywana jest od razu. W przypadku, gdy któraś ze stron umowy decyduje się zakończyć współpracę i rozwiązać umowę, obowiązuje MIESIĘCZNY okres na zakończenie współpracy, co jest standardem w tego typu umowach. Naszym pracownikom oferujemy dodatkowo dofinansowanie zajęć sportowych oraz rozszerzony pakiet opieki medycznej w placówkach Luxmed.

Na jakie benefity można liczyć w Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j.?

Dzień dobry. Zatrudniając się w Novisa Development, jako benefity otrzyma Pan\i dofinansowanie do zajęć sportowych oraz rozszerzony pakiet opieki medycznej w placówkach Luxmed. Jeśli jest Pan\i zainteresowana pracą w naszej firmie zachęcamy do złożenia CV przez formularz aplikacyjny na naszej stronie internetowej: novisa.pl - zakładka kariera. Znajdzie tam Pan\i również szczegółowy opis stanowisk, na które aktualnie rekrutujemy.

Zadowolony

Było OK

Czy oczekują jakiś ukończonych szkoleń?

@Marta

Dzień dobry, Kandydaci nie muszą posiadać certyfikatów ukończenia konkretnych szkoleń, konieczne jest wykształcenie kierunkowe wymagane na danym stanowisku. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w Novisa Development, zachęcamy do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@novisa.pl Niebawem będzie też możliwość aplikowania przez dedykowany do tego formularz na stronie www.

Orientujecie się jak wygląda wynagrodzenie? Prosze o informacje. Czy na umowie B2B jest podstawą? Jaka prowizja za sprzedaz mieszkania?

@Zainteresowany

Dzień dobry, wynagrodzenie uzależnione jest od: - doświadczenia - zaangażowania Stawki prowizyjne przekazujemy w trakcie drugiego etapu rozmów. Przewidziane jest wynagrodzenie podstawowe.

Arek

A staże są możliwe do odbycia w firmie?

AP

Czy Novisa zatrudnia osoby młode, mające doświadczenie w sprzedaży, ale nie nieruchomości? Czy patrząc na współpracę B2B wynagrodzenie jest stosowne?

Zostaw merytoryczną opinię o NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

NOVISA DEVELOPMENT sp. z o.o.