Opinie o ZM Silesia S.A. w Katowice Konduktorska 8

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZM Silesia S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZM Silesia S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja miedzi, ołowiu, cynku i cyny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZM Silesia S.A. w Katowice Konduktorska 8

Mokrsko

Śmieszna firma. Na święta paczki bez daty ważności, ale oczywiście pracownicy którzy pracują krócej niż rok lub mieli kilka dni zwolnienia lekarskiego nie otrzymali wątpliwej jakości ,,przysmaków'' Podczas błędu jakiegoś tam dyrektora chcieli zabierać pracownikom przez 2 miesiące 5% wynagrodzenia oraz 15% kierowników na podstawie pisma jakiegoś gościa bez najmniejszych podstaw prawnych. WIELKIE (usunięte przez administratora) OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM

Auditor

Odpowiada Zarząd czyli Łatka i Pakiet i Sęk Dziś nikt z nich nie pracuje już w tej firmie, Ale każdy odpowiada za zakupy surowców wraz z Prokurentami.

Zzzzizi

NO WLAŚNIE!

Aaa
@Auditor

Prokurentow coraz więcej a wyniki coraz gorsze z roku na rok !

Mezo
@Auditor

Jak Sęk zostal zatrudniony to (usunięte przez administratora) już dawno wybijało więc może lepiej nie mieszać wszystkiego ze wszystkim . Zaległości póki co dot. lat 2012-2014 a T. Sęk zaczął to bagienko osuszać od 2017 i musiał za poprzedników się służbom tłumaczyć (to tak gwoli przyzwoitości)

@Mezo

SEK I przyzwoitość ? To jest eufemizm. Poza tym tak osuszył ze skłócił dostawców surowców i odbiorców na blachę (Niemcy), zrobił wręcz pustynię! Do dzisiaj zakład cierpi.

Mikro
@Auditor

Moze mezo to wlasnie p. S. probuje się teraz tu wybielać na forum. A co do "osiągnięć" to jak napisałeś - firma do dzisiaj cierpi

@Mikro

On teraz karierę w amelinum robi, wystarczy poczytać o Yawalu jaka szkodę ludziom czyni. Facet ma na drugie : auto-destruktion

abc

Dokładnie

Auditor

CZY TO POCZĄTEK KOŃCA SPÓŁEK ZALEŻNYCH ? Boryszew wypłacił dywidendę ? Ze sprzedaży AKI ? Czytaj : Wartość dywidendy należnej Emitentowi, jako jedynemu uprawnionemu podmiotowi wynosi 913 mln zł. Dniem dywidendy (dniem ustalenia prawa do dywidendy) jest dzień 29 października 2020 roku. ZWZ upoważniło Zarząd Impexmetal do określenia sposobu realizacji zobowiązania wynikającego z dywidendy.

Zajac

Kiedy właściciel zorientuje się ze jest dymany ? Ze jest garstka miernot zarabiających powyżej 9 tysia, ze wypłaca się po cichu bonusy... a wyniki idą w piz.... ? Kiedy tzw prezesi poniosą konsekwencje swoich decyzji??? RN siedzi cicho! Wszyscy zadowoleni, tylko spółka z tradycjami 180 lat za chwile (usunięte przez administratora) jak ta wrona z drzewa obok zająca !

duo
@Zajac

kto ma 9 ten się cieszy, dla nowego 6 ale nikt nie przyjdzie za taką kase reszta po 2 i jakoś to pójdzie póki zakład nie zbankrutuje

Buzz
@Zajac

Tak, biorą te bonusy chyba tylko za to że są. Bo osiagnięć czy wyników brak!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie ZM Silesia S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Tere fere

,,Boryszew podał, że podejmie decyzję w sprawie ewentualnego zwiększenia utworzonych w grupie rezerw na ryzyka związane z niekorzystnymi decyzjami podatkowymi. Obecnie wartość utworzonych rezerw na ryzyka podatkowe w grupie kapitałowej wynosi 55,6 mln zł.” Proszę doczytać do końca????A obecne 97 mln plus wcześniejsze zaległości około 60 mln to troszkę więcej niż obecna rezerwa ????także obawy słuszne zwłaszcza ze pracownicy również je mają . Być może na święta będziemy łowić karpie zamiast kupować. Szkoda ze Zarząd nie rozumie ze do egzystencji pracownika nie wystarczy sama praca jest jeszcze płaca .

Trejdi
@Tere fere

Wstępna wycena zaległości przewyższa kapitał akcyjny, zatem spółce grozi re-nacjonalizacja. Wyników nie ma ! 70 mln kredytów ! To bankrut ! Wydmuszka ! Nikt za to nie da złamanego centa! Majątek zostanie przejęty przez Skarb Państwa, a Wódz oznajmi : odbieramy co (usunięte przez administratora)oddało za darmo!

Poliglota metalurg

Czytam o kwalifikacjach , patrz wykształcenie wyższe (handel, marketing, ekonomia); minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży przemysłowej (preferowane w budownictwie) poparte sukcesami; silna orientacja na cel; dobra, czynna znajomość jęz. francuskiego; znajomość drugiego języka (angielski/niemiecki/rosyjski) będzie dodatkowym atutem; silne zorientowanie na klienta; znajomość pakietu MS Office; gotowość do odbywania częstych zagranicznych wyjazdów służbowych. I mam pytanie : Co z autem służbowym ? Co z telefonem komórkowym oraz komputerem do zdalnej pracy? Czy są bony żywieniowe ? Zwrot za dojazdy spoza Katowic. (Mam wszystkie kwalifikacje oraz dodatkowo jezyk hiszpański) Czy można liczyć na wypłatę zaczynająca się od 10...?

@Poliglota metalurg

Można liczyć na 6

wypłata
@Ola

jeśli odnosi się do powyższego zakresu obowiązków to podziwiam kandydatów...

@wypłata

Na więcej nas nie stać obecnie, proszę pamiętać ze mamy tez wyjątkowe czasy i jak się komuś taka praca nie podoba to nie musi aplikować. Jednak zawsze stoję otworem dla nowych kandydatów do naszej wyjątkowej firmy. Posiadamy socjal i premie uznaniowe oraz możliwości samodoskonalenia się.

Anty
@Ola

Niezła zachęta. Zwłaszcza jak „stoisz otworem dla nowych kandydatów” A który to otwór? Mi też mówiono w dzieciństwie ze życie stoi przede mną otworem ale w dorosłości szybko się okazało co to za otwór.

hooy
@Poliglota metalurg

buahaha akurat, pierwsze co ci zaproponują to myjke na zakladzie i 2 tysie

Czy w firmie ZM Silesia S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Ola

Jest dużo szkoleń. Poprzedni Prezes korzystał ten z MBA. Są wyjazdy integracyjne. Cały czas przekonuje Zarząd do podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Zapraszamy zarówno młodych pracowników, dla których poświęcimy dużo czasu ale i tych starszych (nawet po 50) gdyż takich jest u nas tez dużo (włącznie ze mną).

x
@Ola

pracownikom trzeba płacić a nie poświęcać czas. chyba że dosłownie Pani rozumie powiedzenie "czas to pieniądz"

@x

Zapraszam na rozmowę , gwarantuje anonimowość

zzzz
@Ola

Dla tego orła, co tak szybko zniknął

@Ola

Ten "orzeł" co tak szybko nawiał?

Ziom

Czy jest sens zwalniac sie z fasingu i przyjsc do silesi?

abc
@Ziom

nie ma sensu

a

(usunięte przez administratora) Wszyscy wartościowi ludzie odeszli.

Przemysław
@a

Co takiego się wydarzyło, że pracownicy zdecydowali się zrezygnować z pracy w ZM Silesia? Możesz precyzyjniej o tym opowiedzieć? Będę wdzięczny za jakiekolwiek info nt. obecnego wyglądu współpracy.

ddd

Ha, ha - dobre Mają szczęście do "wybitnych" prezesów. Firma stacza się po równi pochyłej

Co jaki okres czasu w ZM Silesia S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Xy

Nigdy . Kapią jakieś grosze ale nawet inflacji to nie wyrównuje

Ex

Musisz wywalczyć wszystko na początku , a potem już jedziesz przez 8 lat na te samej pensji

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie ZM Silesia S.A.?

b

tam już nie ma liderów

asdf

Czy zaklad umozliwia prace zdalna ?

DominikX

Witam. Jakie panują warunki pracy w zakładzie na stanowisku Pracownika Technicznego? (Spawacz, mechanik, elektryk)

anonimowy

Masakra, warunki jak z PRL, kierownik tylko obiecuję że będzie tak ekstra, a naprawdę to jest jedna wielka lipa. Nie wchodzisz pod biurko to niemasz układów i tyle. Nowi pracownicy przychodzą i robią max tydzień, beznadzieja

Paulina
@anonimowy

To chyba jednak trochę przesadzona opinia - już rzadko w których miejscach pracy warunki są "jak z PRL". Ale oczywiście szanuję Twoje zdanie. I teraz już chętnie dowiedziałabym się o nich czegoś więcej. Może zaczniesz od pakietu pakietu socjalnego? Czy firma ZM Silesia w ogóle go oferuje?

Anonimowy
@Paulina

Nie, zero słaby socjal

iro

Jestem pracownikiem tej Firmy, .W związku z obniżeniem podatku o 1% powinniśmy więcej zarobić. Przy wypłacie rozczarowanie, wypłata taka jak była,Kwota z obniżenia podatku 1% miała być dla ludzi, a skorzystał zakład.Pozdrawiam.

Rek

Witam.Chciałem zapytać dlaczego wypłata nie zwiększyła się o 1 procent , o który zmniejszony został podatek.Na tej obniżce podatku mieli zyskać pracownicy, a zyskała tylko firma.

Daniel

Niestety młodym nie bardzo chce się przykładać do pracy jedynie maja wymagania w kwestiach finansowych!

Arek

A może trzeba poprostu dobrze robić swoje i nie narzekalibyście?

Jan

Najważniejsze są układy i wtedy jesteś ???? tykany

Jan

Najwazniejsze są układy i wtedy jesteś ???? tykalny

Zostaw merytoryczną opinię o ZM Silesia S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w ZM Silesia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZM Silesia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZM Silesia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZM Silesia S.A.
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.

ZM Silesia S.A.