Opinie o Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. w Poznań

Czy Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. praktykuje "luźne piątki"?

Ryszard Brudkiewicz

Na co dzień i reprezentując firmę na zewnątrz (także w piątki) stosujemy się do zasad dress codu biznesowego, ale Ci z naszego zespołu, którzy nie mają wystąpień poza biurem w piątek ubierają się luźniej w ramach „casual friday”

Aga

@anna a wiesz czy są może staże w tej kancelarii? Jeśli tak to czy są płatne i jak się dostać ?

@Aga

Tak, są u nas staże, zawsze płatne. Kandydaci do zespółów prawnych od początku pracują merytorycznie, czyli zajmują się konkretnymi sprawami, oczywiście stosownie do poziomu doświadczenia. Poszukujemy studentów prawa 4-5 roku, mogą się też zgłaszać studenci 3 roku. Mile widziany język obcy na poziomie średniozaawansowanym. Można się zgłosić wysyłając email na ogólny adres (kancelaria@bssk.pl) albo na adresy rekrutacyjne, wskazane w jednym z poniższych wpisów.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A.?

Ryszard Brudkiewicz

Wszystkim pracownikom zapewniamy dostęp do sprzętu komputerowego i biurowego, którego stan i oprogramowanie aktualizujemy na bieżąco. Prawnicy mają dostęp do rozbudowanych wersji systemów informacji prawnych (SIP) oraz szeregu płatnych serwisów on-line, administracja ma zapewnione sprzęt, oprogramowanie i aplikacje wspierające pracę biurową.

anna

Praca w tej Kancelarii to sama przyjemność. Pracę rozpoczęłam jeszcze na studiach, obecnie kontynuuje na I roku aplikacji radcowskiej. Kancelaria jest świetnym miejscem na pogodzenie nauki z pracą, poszerzanie umiejętności, a przede wszystkim możliwość specjalizacji w zakresie branży prawa zamówień publicznych, budownictwa, infrastruktury. Dzięki pracy w tej firmie mogę uczestniczyć w wielu bardzo kreatywnych projektach oraz sprawach z zakresu procesów inwestycyjnych. Atmosfera w Kancelarii jest bardzo przyjemna. Przełożeni są otwarci na rozmowę i uwagi. Przez cały okres zatrudnienia zawsze mogłam liczyć na wsparcie zawodowe, możliwość podnoszenia kwalifikacji i sympatię ze strony współpracowników.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. na stanowisko Asystent / Asystentka - Sekretarz / Sekretarka bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Agnieszka Suchecka

Informacyjnie podaję, że Kancelaria otworzyła rekrutację na stanowisko konsultant w Poznaniu. Osoby zainteresowane współpracą z nami mogą skontaktować się z (usunięte przez administratora) która odpowiada za projekt.

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Jerzy

Ciągle się rozwijamy, osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy proszę o przesłanie CV odpowiednio na adres praca-poznan@bssk.pl lub praca-warszawa@bssk.pl. Aktualnie szczególnie poszukujemy do naszego biura w Warszawie prawnika po studiach z 2-3 letnim stażem pracy (aplikacja nie jest wymagana), z preferowanym doświadczeniem w zakresie prawa handlowego.

prawnik
@Anna Janicka

spełniam warunki. Ile kancelaria oferuje?

BSSK
@prawnik

Warunki wynagrodzenia są zawsze ustalane indywidualnie z kandydatami, którzy przeszli pozytywnie proces rekrutacji. Zapraszamy przy najbliższej otwartej rekrutacji.

prawnik
@BSSK

nie chciałbym marnować czasu swojego ani kancelarii, jeśli okażemy się niekompatybilni finansowo :) jakieś widełki chociaż? 4,5 roku doświadczenia, biegła handlówka, podatki (kursy zagraniczne z podatków)

BSSK
@prawnik

Ponawiamy zaproszenie do złożenia dokumentów w najbliższej otwartej rekrutacji. Aktualnie nie prowadzimy naboru.

Agata

Pracuję w BSSK od ponad roku, ale dzięki fajnej atmosferze w pracy i doświadczeniu, które zdobyłam w tym czasie, czuję się jakbym spędziła w Kancelarii znacznie więcej czasu. Z pracy jestem bardzo zadowolona. Pozwoliła mi ona poszerzać moją wiedzę, umiejętności i kompetencje - zarówno zawodowe, jak i biznesowe - oraz uczestniczyć w realizacji wielu ciekawych projektów. Mam możliwość udziału w licznych konferencjach i szkoleniach w tematyce objętej specjalizacją Kancelarii, a także publikowania w prasie specjalistycznej. Jest to świetne miejsce pracy dla osób ambitnych, ciekawych świata, nie bojących się podejmować wyzwań, kreatywnych w proponowaniu rozwiązań dla opracowywanych zagadnień, dla których praca jest również pasją. To zaangażowanie pracowników jest natomiast dostrzegane, doceniane i adekwatnie wynagradzane przez przełożonych. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjacielska i serdeczna - spotkałam się wyłącznie ze wsparciem i sympatią. Przyjemnie jest przychodzić do pracy, gdy wiesz, że spotkasz tam miłych, otwartych, kontaktowych i gotowych do pomocy ludzi. :)

lolek
@Agata

dość już tych opinii pisanych przez jedną osobę..żenada...a jaka jest prawda każdy wie.

Agata Nowaczewska
@lolek

Zapewniam, że jestem jedyna i niepowtarzalna, a powyższe jest wyłącznie moją prywatną opinią :) W razie pytań, zapraszam do kontaktu, można mnie z łatwością odszukać w internecie pod moim imieniem i nazwiskiem :)

Pracę w Kancelarii rozpoczęłam na pierwszym roku aplikacji. Obecnie jestem po zdanym egzaminie radcowskim i zaproponowano mi kontynuowanie współpracy. Kancelaria jest bardzo dobrym miejscem na rozwój, naukę szukania nieszablonowych rozwiązań dla klientów oraz specjalizację w zakresie budownictwa, infrastruktury, transferu technologii. Dzięki pracy w Kancelarii mogę uczestniczyć w wielu szkoleniach, projektach i prowadzić ciekawe sprawy m.in. z zakresu procesów inwestycyjnych. W codziennej pracy mam wsparcie merytoryczne przełożonych oraz pomoc osób pracujących w dziale administracji.

Posiadacie jakieś informacje związane z Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka i Partnerzy? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Anna Janicka

Kancelaria oferuje różnorodne formy współpracy, zgodne z oczekiwaniami Kandydata. Wynagradzamy każdą pracę na rzecz Kancelarii, także najbardziej początkujących stażystów. Poza wynagrodzeniem zasadniczym stosowane są premie. Dodatkowo pracodawca stawia na rozwój umiejętności i kompetencji zespołu oferując wsparcie dla pracowników merytorycznych i administracyjnych w różnych, elastycznych formach, w zależności od potrzeby i możliwości. Miejsce pracy zarówno w Poznaniu jak i Warszawie to nowoczesne biurowce z wysokim standardem zlokalizowane w centrum miasta.

Igor

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Wasze opinie to potwierdzają!!

Marzena

@Anna, czy pracodawca Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka i Partnerzy oferuje swoim pracownikom możliwość doszkalania się, wysyłając ich na przykład na dodatkowe szkolenia podnoszące ich kwalifikacje? Jak długo związana jesteś z tym miejscem?

@Marzena

Jak najbardziej Kancelaria umożliwia pracownikom udział w różnego rodzaju szkoleniach – jedno lub kilkudniowym, online, konferencjach, warsztatach itp. W miarę dostępności oraz potrzeb korzystamy z różnych form podnoszenia swoich kwalifikacji. Ja związania jestem z Kancelarią od ponad roku.

Jestem aktualnym pracownikiem Kancelarii. Dobrze jest pracować z sympatycznymi, ambitnymi, młodymi ludźmi. Firma daje możliwość rozwoju oraz nie stoi na przeszkodzie w podnoszeniu kwalifikacji. Na początku oferowany jest okres próbny dzięki czemu obie strony mogą podjąć decyzję co dalej. Myślę, że samemu trzeba się przekonać czy akurat ta Kancelaria to miejsce, w którym czujemy się dobrze i czy poradzimy sobie z obowiązkami.

Anna Janicka

Jestem pracownikiem kancelarii w dziale administracji od 7 lat. Przez wszystkie lata mogłam liczyć na wsparcie, możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i awans. Ważna jest dla mnie również przyjazna atmosfera, stabilność zatrudnienia i terminowość wypłat. Kancelaria ciągle się rozwija, powiększa się zespół, działamy w Poznaniu jak i w Warszawie. BSSK to dobre miejsce na naukę, rozwój i zdobywanie doświadczenia – wszyscy aplikanci kończą egzamin zawodowy pozytywnie :) Pion merytoryczny jest kompetentny, a administracyjny niezastąpiony w zapewnianiu bieżącego wsparcia dla działania kancelarii :)

gość

Pan (usunięte przez administratora)chyba dba o wycinanie niepochlebnych komentarzy, bo znikaja szybciej niż się pojawiają.

Bartłomiej Musiał

Informuję, iż od ponad 2 lat w firmie spółki są już tylko dwa nazwiska: Brudkiewicz i Suchecka.

henry

Uciekają stamtąd ludzie, uciekają....

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A.?

Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A.
3.6/5 Na podstawie 128 ocen.

Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A.