Opinie o Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. w Poznań

Robert Nowy wpis

Warto aplikować na stanowisko Radcy Prawnego w tej kancelarii? Macie jakieś doświadczenia?

Midnight Nowy wpis
@Robert

Polecam! Kancelaria świetna i ludzi mają fajnych. Nie będziesz żałowoć aplikacji

Marlenka Nowy wpis

Kancelaria taka sama jak wiele innych na rynku. Wyróżnia się jednak atmosferą, która jest fantastyczna. Ludzie sympatyczni, pomocni. Szefostwo też fajne. Polecam tą kancelarię jako pracodawcę. Przede wszystkim nie ma tam akcji stres tak jak w wielu miejscach teraz. Można się dużo nauczyć i awansować w strukturze. Polecam z całego serca!

Wiecie może czy nie potrzebują kogoś do pracy? Chodzi o stanowisko aplikanta. Odkryłem tą kancelarię dopiero z miesiąc temu. Chciałbym zaaplikować tam i sprobować. Na stronie nic nie ma. Może ktoś coś?

@Adam

@Adam - w chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji, jednak zawsze możesz do nas podesłać swoje CV na adres e-mail: praca@bssk.pl. Bardzo chętnie zapoznamy się z Twoją kandydaturą.

Jaga Nowy wpis
@HR BSSK

Czy ja też mogę wysłać swoje CV do państwa? Może będziecie zainteresowani. Posiadam dsc duże doświadczenie.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. odbywa się również w języku angielskim?

HR BSSK

Rozmowy rekrutacyjne prowadzone są w języku polskim, natomiast wymagamy w naszych ofertach znajomości języka angielskiego na odpowiednim poziomie. Kancelaria obsługuje również klientów anglojęzycznych.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. na stanowisko Asystent / Asystentka - Sekretarz / Sekretarka bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

HR BSSK

@Były Pracownik, dziękujemy za Twoją opinię. Chcielibyśmy podzielić się naszą perspektywą na niektóre z tych kwestii. Jako pracodawca, zawsze otwarcie przyjmujemy informacje zwrotne od naszych pracowników - byłych również. Staramy się również na bieżąco udzielać na nie odpowiedzi. Proszę wziąć pod uwagę, że portal ten służy do wystawiania rzetelnych opinii na temat danego miejsca pracy. Jeśli Twoje komentarze zostały usunięte, to tylko i wyłącznie przez administratora Gowork, za naruszenie zasad tego portalu. Kancelaria cały czas się rozwija, nowych pracowników/współpracowników przybywa. Tworzą się nowe procedury i struktura. Atmosfera jest bardzo dobra, na co dowodem są osoby z ponad 10 - letnim stażem pracy dla BSSK. Naszym głównym celem zawsze jest stworzenie odpowiednich warunków pracy oraz zapewnienie jak najlepszego środowiska do rozwoju zawodowego.

Czy Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

RBR

Tak, Kancelaria jest czynna od 9:00 do 17:00 w każdy dzień roboczy.

Dzień dobry, czy Kancelaria oferuje swoim pracownikom jakieś benefity pozapłacowe? Czy nawiązujecie Państwo współpracę na UOP z radcami już po egzaminie zawodowym?

Ryszard
@Zainteresowany

Uważamy, że pracownicy najlepiej wiedzą jak zarządzać swoimi pieniędzmi, także nie mamy specjalnego pakietu benefitów. Na każdym poziomie rozwoju zawodowego możliwa jest umowa o pracę, także dla radców prawnych.

Jaka atmosfera jest między działami w Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A.?

Ryszard

Relacje pomiędzy zespołami branżowymi są bardzo dobre. Dwa razy do roku widzimy się wszyscy na integracjach wyjazdowych. Raz na tydzień odbywa się odprawa zespołu, w której uczestniczą wszyscy członkowie zespołów. Zespoły też pracują na wspólnych projektach, kiedy potrzebna jest wiedza z obu branż BSSK

Czy pracownicy Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Oczywiście. Dwa razy do roku w Kancelarii organizowane są wyjazdy integracyjne: • wiosenny – jednodniowy, naprzemiennie odwiedzamy biura POZ i WAW i poprzez wspólne uczestnictwo w zaplanowanym wydarzeniu, poznajemy się lepiej; • jesienny - dwudniowy, integracja na „neutralnym gruncie” połączona jest ze szkoleniem dla całego zespołu. Dodatkowo wspólnie świętujemy ważne dla nas wydarzenia: rocznice, sukcesy itd.

Elżbieta
@Ania

No to super jak ta integracja jest bo jednak jest to ważne. A jak z zarobkami ogólnie? Są jakieś awanse? Jak tak to w jakiej wysokości?

@Elżbieta

Wynagrodzenia dostosowane są do poziomu samodzielności, odpowiedzialności oraz doświadczenia i stażu pracy. W kancelarii stosowane są też nagrody oraz premie - adekwatnie do przejawianej inicjatywy, zaangażowania, efektywności pracy. W BSSK prowadzone są też coroczne rozmowy podsumowujące i rozwojowe pracowników oraz wewnętrzne rekrutacje co przekłada się na awanse i różnego rodzaju bonifikaty.

Weronika
@Ania

Tyczy się to jedynie pracowników 'prawnych' czy tez osoby z administracji typu sekretariat?

@Weronika

Zasady są jednakowe dla wszystkich - wspieramy i dbamy o cały zespół, zarówno merytoryczny jak i administracyjny. Jesteśmy jedną drużyną:)

Jak wygląda ścieżka kariery w Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Anna Janicka

Pracownicy merytoryczni od samego początku prowadzeni są pod okiem opiekuna – starszego prawnika lub lidera danego zespołu branżowego. Wraz z zdobywaniem doświadczenia oraz rozwoju kompetencji, zmienia się zakres obowiązków, zwiększa samodzielność działania. Także w dziale administracji realizowane są rekrutacje wewnętrzne – awanse na wyższe stanowiska. W Kancelarii prowadzone są rozmowy roczne, które łączą elementy oceny jak i rozwoju – dają więc możliwość wspólnego omówienia i zaplanowania dalszych celów na ścieżce kariery.

Czy w Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Agnieszka Suchecka

O ważnych sprawach w Kancelarii można przeczytać na stronie www.bssk.pl i na profilu Li. Zapraszam!

Czy w Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Anna Janicka

Tak, wewnętrzne rekrutacje są stosowane w BSSK, rozumiane jako awanse. Sama jestem tego przykładem - poprzez zdobywanie doświadczenia i nowych umiejętności, przeszłam drogę od sekretarki, poprzez asystentkę, aż do stanowiska kierowniczego. Dostrzegamy potencjał pracowników, staramy się wspólnie kształtować ich ścieżkę kariery a tym samym wspierać, mobilizować, stawiać wyzwania oraz dawać możliwość rozwoju jak i poczucia satysfakcji.

Czy zdarzają się nadgodziny w Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A.?

Anna Janicka

Tak, choć nie jest to standard. Zdarzają się tematy pilne, wymagające nagłego wsparcia dla Klienta. Są też projekty bardzo rozbudowane, angażujące, czasochłonne. W sytuacjach wyjątkowych, jesteśmy gotowi do wyjścia poza podstawowe ramy obowiązków. Zawsze jednak kierujemy się zasadą odpowiedzialności - przestrzegamy ustalonych reguł i dotrzymujemy terminów, sygnalizujemy ograniczenia. Przed podjęciem zobowiązań wnikliwie analizujemy nasze siły i środki. Nie podejmujemy zobowiązań, których nie jesteśmy w stanie dotrzymać. Zależy nam, aby zapewniać realną pomoc i wysoką jakość usług. Pracujemy zespołowo – więc stale możemy liczyć na wzajemne wsparcie– w razie potrzeby przesuwamy zadania między sobą, dzielimy się tematami. Zaangażowanie jest także zauważane i doceniane.

prawnik

Czy da się tutaj dużo zarobić (10-20k miesięcznie)? Prawnik z 4,5 letnim doświadczeniem bez aplikacji

@prawnik

Człowieku, tutaj na studiach dostawało się 1200 zł, myślisz, że coś się zmieniło od tego czasu? Radcy prawni nie zarabiają dużo więcej

Anna Janicka

Najważniejszym dla nas kapitałem są ludzie. Tworzymy zgrany, zaangażowany zespół, którego praca jest adekwatnie wynagradzana. Na wysokość wynagrodzenia wpływ ma m.in. stanowisko, doświadczenie, kwalifikacje jak również samodzielność działania. Dodatkowo, niezależnie od wynagrodzenia zasadniczego, ustalonego o formę współpracy odpowiednią dla obu stron, stosowane są również dodatkowe bonifikaty pieniężne doceniające zaangażowanie, inicjatywę i efektywność oraz oferowane jest wsparcie na rzecz rozwoju pracowników.

Wojciech Maciński

@Były pracownik Jestem studentem III roku prawa i niemal pół roku temu dołączyłem do zespołu BSSK. Z tego co się orientuję, to stawka godzinowa dla studentów w BSSK nie wypada źle w porównaniu z innymi kancelariami w Poznaniu. Na potwierdzenie tego wspomnę tylko, że jestem obecnie członkiem Uczelnianej Komisji Stypendialnej i rozpatrywałem sporą ilość wniosków, w której studenci WPiA podawali swoje stawki miesięczne za pracę w kancelariach w 2020 r. Bardzo motywująca jest również możliwość uzyskania premii za działania wykraczające poza zwykłe obowiązki - nie tylko w kwestii finansowej, ale również sprawia to satysfakcję, że zrobiło się coś dobrego, co przysłuży się kancelarii. Kiedy przychodziłem do pracy myślałem, że premia to element nieosiągalny dla prostego studenciaka, a tymczasem zostałem doceniony już dwukrotnie.

Maciek

Jak kancelaria poradziła sobie z pandemia ?

@Maciek

Czas pandemii to dla wszystkich nowa sytuacja, niełatwa, ale jednocześnie dająca możliwość weryfikacji wielu obszarów jak również nauki. Jako Kancelaria upewniliśmy się, że nasz zespół potrafi działać razem, choć na odległość. Nauczyliśmy się pracować zdalnie – pracownicy wraz z przełożonymi wybierali wspólnie odpowiedni dla nich system pracy. Pracownicy stacjonarni mają zapewnione oddzielne gabinety, aby zachować bezpieczne odległości. Pracownicy zdalni wyposażeni zostali we wszelkie niezbędne narzędzia, umożliwiające sprawne wykonywanie obowiązków. Ograniczone zostały bezpośrednie kontakty, wiele spotkań odbywa się za pośrednictwem platform internetowych w formie telekonferencji. Jednocześnie stale dbamy o utrzymanie ducha zespołu poprzez codzienne kontakty na komunikatorach, cotygodniowe wideokonferencje czy też drobne niespodzianki przekazywane pracownikom. Cieszymy się także, że w czasie wyzwań, udało nam się powiększyć zespół w Poznaniu, a obecnie trwa też rekrutacja w Warszawie. Pomimo pandemicznych trudności stale się rozwijamy, co mobilizuje nas do dalszych działań i niezmiennego zapewniania stabilnej i profesjonalnej pomocy prawnej dla naszych Klientów, którzy również dodatkowo zmagają się z realiami pocovidowymi. Wsparcie, odpowiedzialność i innowacyjność – wartości, na bazie których został oparty nasz program zarządzania, idealnie pasują do naszego działania, także w czasach pandemii.

Jaki dress code obowiązuje w Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A.?

Anna Janicka

Podczas spotkań biznesowych w BSSK stosujemy się do zasad business professional, na co dzień dobieramy ubiór zgodnie z regułą business smart. Piątki, jeśli nie zaplanowano w te dni spotkań, obowiązuje luźniejszy styl casual friday. Uważamy, że odpowiedni ubiór jest nie tylko oznaką szacunku dla drugiej osoby – współpracownika, szefa czy klienta, ale również świadczy o profesjonalizmie i zaangażowaniu oraz ma wpływ na to, w jaki sposób jesteśmy odbierani przez innych.

Mateusz Cabała

Do zespołu Kancelarii dołączyłem w 2017 roku, jako aplikant I roku. Pracuję więc już od jakiegoś czasu dzięki czemu mogę na podstawie osobistych doświadczeń napisać, że to bardzo dobre miejsce pracy oferujące możliwość rozwijania umiejętności prawnika, zarówno w procesie jak i poza nim. Zarówno aplikanci jak i studenci mają możliwość uczestniczenia w konferencjach, rozprawach i spotkaniach, co pozwala na zdobycie niezbędnego doświadczenia i dla mnie również stanowi duży atut. Pracownicy merytoryczni są otwarci na szukanie optymalnych, niekiedy nieoczywistych rozwiązań dla Klientów, dzięki czemu mile widziane jest kreatywne spojrzenie na wykonywaną pracę. Dzięki sprawnej organizacji, pracownicy mogą cieszyć się komfortem pracy co oczywiście również nie jest bez znaczenia.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A.?

Agnieszka Suchecka

Godziny pracy są pomiędzy 8:00 a 17:00 w zależności od indywidualnych ustaleń z przełożonym.

Czy w Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. są paczki/bony świąteczne?

Ryszard Brudkiewicz

@Pytanie przed Świętami Bożego Narodzenia cały zespół otrzymuje dodatkową gratyfikacje finansową, tak aby każdy mógł samodzielnie zdecydować, na co wydać otrzymane pieniądze. Kancelaria BSSK zawsze funduje drobne prezenty z okazji imienin oraz ważnych wydarzeń takich jak obrona pracy magisterskiej czy zdany egzamin radcowski (od 14 lat mamy w zakresie tego egzaminu 100% pozytywnych wyników).

Czy Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. praktykuje "luźne piątki"?

Ryszard Brudkiewicz

Na co dzień i reprezentując firmę na zewnątrz (także w piątki) stosujemy się do zasad dress codu biznesowego, ale Ci z naszego zespołu, którzy nie mają wystąpień poza biurem w piątek ubierają się luźniej w ramach „casual friday”

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A.?

Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A.
3.6/5 Na podstawie 128 ocen.

Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A.