AB Midden Nederland

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AB Midden Nederland

Niewazne

Stompetoren - banda alkoholików, niedzielne libacje, zalęgarnia ćpunów. Na porządku dziennym są wyzwiska, bijatyki, obrażanie wszystkich. Sama praca w Plusie jest okej ale kwaterunek to KOMPLETNE DNO. 50 chłopa w jednym budynku. Nie wiem czy ktoś tu sprząta czy nie ale stale brakuje podstawowych rzeczy tj. papieru toaletowego, płynu do mycia naczyń. Pani gosposia siedzi cały dzień na kuchni (serio, kiedy nie zachodziłem na dół to zawsze piła kawkę), jedynie coś zaczyna robić gdy zbliża się kontrola. DNO.

Mala

Firma jest w porządku z kordynatorka mi można się dogadać wypatrywać solaris na czas jak dla mnie nie mogę złego słowa powiedziec Moje sugestie dla Ab Midden Nederland Zaltbommel: Żeby byli tak uczciwi jak byli Nadal.dla mnie nie powinni się zmieniac Lubię atmosferę w Ab Midden Nederland Zaltbommel za: Podejście Kordynatorow do ludzi słuchają i pomagają a nie zostawiają ludzi samych sobie

..............1111

Anonimowo biuro poniżej krytyki , stawki najniższe z możliwych przeprowadzki na każdym kroku , zero kontaktu z koordynatorami zeby cos zalatwic trzeba sie grubo naprosic ogolnie nie polecam tego biura szczególnie oddzialu w sliedrechcie jedna wielka porażka !!!!!

Joanna

@Slawek jeżeli chodzi o zamieszczone przeze mnie oferty pracy, to proszę się kontaktować bezpośrednio z firmą Ab Midden Nederland Zaltbommel. Wszelkie potrzebne dane znajdują się pod zamieszczonym przeze mnie uprzednio linkiem. Ja nie pracuję w tej firmie i nie prowadzę rekrutacji. @Uczennica a jak wyglądała kwestia zakwaterowania? Czy agencja zapewniała takie miejsce? Mieściło się daleko od miejsca wykonywania pracy? Jakie panowały w nim warunki?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie AB Midden Nederland? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Uczennica

Jestem tegoroczną maturzystką i postanowiłam popracować w Holandii za pośrednictwem biura AB. Wiem, że dużo jest ludzi w moim wieku i oni także chcieliby poznać opinie o biurze. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z pobytu tutaj. Przyjechałam na prace sezonową. Każdy problem został mi natychmiast rozwiązany. Panie pracujące w biurze za każdym razem gdy dzwonię z jakimś pytanie nie tylko udzielają mi odpowiedzi ale także pytają o prace. Czy wszystko jest dobrze i jak się nam pracuje. Sprawy formalne są czyste i przejrzyste i nie ma żadnego problemu z rozliczeniem. Wiec podsumowując każdej osobie, która zastanawia się nad pracą w Holandii naprawdę szczerze polecam prace za pośrednictwem tego biura

Joanna

Ab Midden Nederland Zaltbommel obecnie prowadzi rekrutację na wiele stanowisk: PRACA W SZKLARNI Z PAPRYKĄ, POMIDORAMI, BAKLAZANAMI SORTOWANIE I PAKOWANIE PAPRYKI SPAWACZ/ŚLUSARZ ORDERPICKER OPERATOR MASZYNY PRODUKCYJNEJ W PIEKARNI LAKIERNIK PROSZKOWY KRAWIEC/KRAWCOWA KIEROWCA CE OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/REACHTRUCKA PRACOWNIK MAGAZYNU PRACOWNIK PRZY MYCIU AUT SPAWACZ MIG/MAG PEŁNY ETAT ORDERPICKER W MAGAZYNIE CHŁODNI PRACOWNIK PRODUKCJI W PRZETWÓRNI WARZYW I OWOCÓW PRZYGOTOWYWANIE POWIERZCHNI DO LAKIEROWANIA MONTER MASZYN ZBROJARZ MONTAŻ WYWROTEK ROLNICZYCH PEŁNY ETAT RĘCZNE TRYBOWANIE MIĘSA LAKIERNIK PROSZKOWY PRACOWNIK SZKLARNI ZBROJARZ/BETONIARZ/CIEŚLA OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO TRYBOWANIE UDEK KURCZAKÓW SPAWACZ MIG/MAG Jest też jedna oferta skierowana do osób chcących pracować w Polsce: REKRUTER BIURO W RZESZOWIE Wszelkie szczegóły ogłoszeń znajdziecie na stronie internetowej firmy: https://www.abmiddennederland.pl/oferty-pracy @zed czy mimo braku odpowiedzi ze strony użytkowników forum, planujesz wziąć udział w aktualnej rekrutacji na stanowisko kierowcy? A może już to zrobiłeś? Jeżeli odbędziesz w Ab Midden Nederland Zaltbommel spotkanie rekrutacyjne, koniecznie podziel się z nami swoim doświadczeniem.

Slawek
@Joanna

Pani Joanno, Jak można się z Panią skontaktowac? Pozdrawiam Slawek

Aubergine

I właśnie nikt z pracowników tu się nie wypowiada. Dla mnie biuro jest ok. Jak pensja mnie się nie zgadza, robią mi korektę. Pracuję tu rok już i może koordynatorzy powinni więcej poświęcać czasu pracownikom, ale team leaderzy na zakładzie gdzie pracuję, są za nami.. I to ma wpływ na jakość pracy

Maciej

Firma AB Midden Nederland miałem z nimi styczność z tak kłamliwym biurem pracy jeszcze się nie spotkałem a pracuję za granicą od 20 lat aż dziwne że jeszcze istnieją

Robert

Witam i potwierdzam wszystko to co jest tu napisane to prawda.Jestem W Holandi od 12 lat dziś stwierdziłem że to lata stracone nie płacono mi składek nie wiedziałem o tym dopiero kiedy STIP przysłał mi informacje że któreś biuro mi zapłaciło dowiedziałem się co to jest i na 12 lat mojej pracy zaliczono mi do emerytury może ze trzy.dzięki Holandio i wy wszyscy ponoć pomocni rodacy w biurach.Radzę wszystkim Polakom Lejcie na NL i wracajcie do domu do Polski tam już można pracować rzeczywiście za podobne pięniądze co tutaj wystarczy sobie przeliczyć.Pozdrawiam

Johan

Jak więc widzicie wszyscy zainteresowani pracą po przez biuro AB midden chciałbym na ten temat kilka słów napisać potem wybór będzie wasz.Z acznę więc od 1 ważnej informacji wszystkie dobre opinie na temat firm pośrednictwa to w gruncie rzeczy coś czym zajmują się pracownicy biurowi tych właśnie firm.Takie wymogi stawiają im ich pracodawcy w ten sposób polepsza się wizerunek firmy by mogła wabić nowych niewolników z Polski.Zasada jest prosta jeżeli firma jest dobra nie potrzeba jej opini dodawanych przez pracowników.Poza tym mentalność Polska jest taka że jak coś jest dobre to raczej nikt tego nie nagłaśnia tylko trzyma w tajemnicy by nie ściągać konkurencji to niestety Polska mentalność.A jedyne opinie w które można wieżyć to te oszukanych sponiewieranych ludzi bo oni właśnie postanawiają ostrzec innych przed tym co ich spotkało i proszę mi wierzyć że gdyby chciało się wszystkim to zabrakło by tu miejsca.Kolejną sprawą jest to że firma AB Midden jak i wiele innych nie informuje ludzi iż nie płaci składek emerytalnych tłumacząc to starą wymówką większości biur iż w Holenderskim prawie zawarte jest aby płacić te składki po 26 tygodniach pracy co jest kompletną bzdurą bo są firmy które płacą je od 1 dnia pracy. Jeżeli ktoś pracuje pół roku bo zazwyczaj tyle trwa sezon i jedzie do Polski lub do innych oszustów i znowu czeka 26 tygodni to tym sposobem może tu pracować lata i w przyszłości nigdy nie dostanie żadnej emerytury to również praktyka AB Midden. Następna sprawa płatności za domnki można według dzisiejszych przepisów pobierać opłatę w wysokości maksymalnie 20 procent waszego wynagrodzenia jeżeli nie pracujecie z winy biura a jest to w tej firmie częstą praktyką nie płacicie za domek wiem iż firma AB Midden wysyła ludzi do pracy na dwa dni by zarobili na domek np.Wiedzcie że mają prawo zabrać wam tylko 20 procent waszego wynagrodzenia.Nie polecamy tej firmy z wielu powodów ale kolejnym z nich jest to iż ściąga się ludzi w ilościach hurtowych tylko po to by wyrobić im numer BSN potem daje na dwa dni do pracy i już koniec przygody z pracą i biurem wiedomo z jakich powodów.Jedno jest pocieszające Polacy zaczynają orientować się że są oszukiwani i nie chcą już pracować w Holandi dlatego nagonka na Litwę i Rumunię tylko drodzy Polscy przedstawiciele biur Holenderskich takich jak Level, Inforcontracting,AB-miden,czy EB, Fix Lub wiele innych panowie koordynatorzy sekretarki i inne wytwory Polskich naganiaczy sprzedanych i oddanych wiernie swoim Holenderskim Panom zastanowiliście się co stanie się wtedy kiedy reszta pracujących tu waszych rodaków właściwie Polaków bo wielu z was już nie przyznaje się do Polskiego pochodzenia no więc co stanie się kiedy oni przstaną pracować i wyjadą i zmądrzeje Litwa Rumunia i cała reszta ? będziecie jedyną siłą roboczą tutaj więc powoli rękawki do góry biurka na bok i wybierajcie sobie szklarnie i pola na których przyjdzie wam pracować dla swoich Holenderskich uwielbionych pryncypałów bo reszta na szczęście zaczyna mieć gdzieś was i Holandie w której już nie da się zarobić pieniądze które oferujecie to tyle co już da się zarobić w Polsce zajrzyjcie na Polskie oferty pracy odliczcie koszty na jakie tu narażacie ludzi a zobaczycie ile oferujecie za pracę. A wszystkim Polakom szczerze odradzam nie tylko L a wszystkie te Biura i całą Holandię szukajcie pracy w Polsce lub krajach takich jak Szwajcaria czy Szwecja które płacą uczciwe pieniądze Holandia Belgia skończyły się dla Polaków to kraje szukające niewolników za marne grosze.Pozdrawiam

Obcy

Ktoś coś więcej napiszę na temat tego biura bo chciałbym się wybrać do pracy za ich pośrednictwem

Zostaw merytoryczną opinię o AB Midden Nederland - Zaltbommel

• Jak się pracuje w AB Midden Nederland?

Zobacz opinie na temat firmy AB Midden Nederland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Midden Nederland?

AB Midden Nederland