Hecht Polska Sp. z o.o.

Opinie o Hecht Polska Sp. z o.o.

nick

Podstawowa część zamienna do kosiarki jaką jest ostrze tnące dostępne za 3 miesiące!!! Nigdzie indziej nie można dostać bo taki mają pomysł na ...niedostępność

Agnieszka

Może w takim razie napisałbyś coś na temat tej kasy? Jakie wynagrodzenie jest oferowane w Hechcie? I jak jest liczone? Jest jakaś podstawa i do niej premie/prowizje?

iza

Skoro w firmie nie można liczyć na awans to w jaki sposób zaangażowani pracownicy są doceniani przez pracodawcę? Czy można się spodziewać jakichś benefitów albo dodatków lub premii z tego względu?

nie polecam

Kontakt zerowy. Nikt nie odbiera telefonow,na odpowiedź e-mail czekałem 2 dni a już jak ja dostałem e-mail to zostałem (usunięte przez administratora) że towar został wysłany. A w rzeczywistości, kurier odebrał towar następnego dnia i to kurier poinformował mnie o nr listu a nie hecht. Tragedia, kiedyś było inaczej,. Stwierdzam że lepiej nie płacić z góry za towar bo można tylko stracić czas i nerwy. Rezygnuje z z tej marki nie dla tego że jest zła tylko dla tego że nie mam czasu na taki sklep i serwis, który przez kilka dni nie może wysłać zamówienia i w dodatku nie można się z nimi skontaktować. Życzę sukcesów w dalszym szarpaniu nerwów klientów.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Hecht Polska Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista d.s. sprzedaży
MoonWay

Praca ciekawa i przyjemna, dla osób posiadających smykałkę. Wypłaty całkiem dobre jak na sklep. Jest parę rzeczy, które można zmienić a są to zmiany które można wprowadzić praktycznie z dnia na dzień. Zarządzanie faktycznie leży, dziwne pomysły to chleb powszedni i przykra codzienność.

20122

Sprzedają szybko, a potem się zaczyna. Możliwość naprawy gwarancyjnej tylko w Bogdańcu . Żadnego wsparcia oprócz wskazania mejsca dostawy i udzielenia informacji, że na starcie jesteś 200zł w plecy / kurier lub paliwo na dojazd / Kosiarka od początku wadliwa. Model HECHT 5534 SX 5 IN 1 - kosiarka spalinowa. Niezgodne z instrukcja obsługi oznaczenie ssania. Strzela i błyska przy odpalaniu po rozgrzaniu. Nie odpala bez ssania nawet na ciepło. Napęd wysiadł po czwartym koszeniu i w ramach gwarancji części nie doślą. Unikajcie jak możecie tej marki i firmy.

Witold342
@20122

Też kupiłem sprzęt tej firmy i żałuję, odradzam. Serwis działa tragicznie, naprawy po kilka razy tych samych usterek nieudolne/bezskuteczne. Wolę kupić następnym razem przez internet z gwarancją door to door. Nie wspomnę już o obsłudze i podnoszeniu głosu przez kierownika w nadmorskiej miejscowości. Dostałem kiedyś niekompletny sprzęt i robił straszne problemy. Słyszałem że przez niego zwolniło się sporo osób w tym sklepie.

Sławny

Praca raczej na krótka metę, nie długofalową i owocną współpracę. Pensja ok, ale na tym koniec plusów.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hecht Polska Sp. z o.o.?

zenon

Może po 3 latach dostaniesz jak cię między czasie nie zwolnią haha

Emilia
@zenon

Trzy lata czekania na umowę o pracę, to jednak trochę długo. No ale tak czy inaczej znajdą się osoby, którym taki stan rzeczy będzie pasować. Ponoć firma Hecht poszukuje teraz sprzedawców do sklepów firmowych na terenie całej Polski. Ciekawi mnie, czy wymagają dużego doświadczenia. Wiesz coś o tym?

Ile zarabia kierownik w tej firmie?

Pilarka
@Nowy

3100 Plus premia

Dorota

Jak na serwisie? Ile serwisanci zarabiają? Opłaca się ?

Igor

A jakie są wymagania?

Sławek

beznadziejna obsługa , nie można się dodzwonić, nie informują o statusie zamówionych części, nie znają nawet kiedy te zamówione części dojdą do zamawiającego. Serwis obsługi zamawiających beznadziejny. Nie polecam.

Hecht Polska to bardzo dobra firma. Szkoda, że niektórzy tak mijają się z prawdą pisząc na forum!!

Firma płaci 2800 netto + prowizja od sprzedaży na stanowisku sprzedawcy. Jak dla mnie rewelacja. Byłem na rozmowie rekrutacyjnej i mam nadzieję, że do mnie zadzwonią.

Zostaw merytoryczną opinię o Hecht Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hecht Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hecht Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hecht Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hecht Polska Sp. z o.o.