Hecht Polska Sp. z o.o.

Opinie o Hecht Polska Sp. z o.o.

Pan Nowy wpis

Witam, Chciałem poinformować przyszłych kandydatów na PH, Nie wierzcie że firma nie współpracuje z firmami ze sprzedażą internetową. Owszem współpracują a ściemę walą tylko po to żebyście za dużo wynagrodzenia nie brali. A takowe firmy potrafią zrobić obrót, Całuję i pozdrawiam,

UP Nowy wpis
@Pan

No ale nawet jeśli to wszystko jest uwzględnione w umowie o pracę? mam na myśli wynagrodzenie. Podstawa i prowizja? W jaki sposób jest wyliczana? To % od sprzedaży po prostu?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaki jest styl zarządzania w Hecht Polska Sp. z o.o.?

JM

I to za te wspomniana niedawno karmę po terminie można mieć wysokie zarobki i prowizje od sprzedaży z opisu z oferty, która teraz dla specjalisty wisi? Zastanawiam się kto reklamacje przyjmuje, bo tu w treści już o tej funkcji niczego nie widzę. możecie określić przedziały średnich prowizji?

Hecht Polska Nowy wpis
@JM

Prowizja od sprzedaży jest jedną ze składowych systemu wynagrodzenia. O szczegółach informujemy przy składaniu oferty pracy, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji . Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych w sklepie również jest jednym z zadań specjalisty ds. sprzedaży. Realizacja napraw odbywa się w serwisie centralnym. Pozdrawiamy Hecht Polska Sp. z o.o.

Hecht Polska

Dziękujemy za przekazaną opinię. Jeżeli doszło do pomyłki i sprzedaży przeterminowanej karmy, przepraszamy. Jednocześnie informujemy, że zakupiony produkt można bez najmniejszego problemu wymienić lub zwrócić w sklepie. Dobrego dnia Hecht Polska Sp. z o.o.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Hecht Polska Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista d.s. sprzedaży
Jola

Taka mała prośba, najlepiej do osób, które znają firmę a nie tylko coś słyszały... jak wyglądają obowiązki i wymogi na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży? aktualne informacje oczywiście mnie interesują i sytuacja, weszłam spytać, bo wisi niby ogłoszenie sprzed roku, ale zniknęła treść :/ i nie mogę się dowiedzieć znikąd.

przyszły kandydat

Witam, widziałem ogłoszenia i ciekawi mnie jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds. sprzedaży ... jakie są zmiany czy dwie czy jedna 12-godzinna, nacisk bardziej na obsługę klienta i wyrobienie planów sprzedażowych czy bardziej wykładania towaru i dbanie o ekspozycję. ? a i jeszcze jak wygląda rozmowa rekrutacyjna dotycząca elementów technicznych... pozdrawiam.

BP
@przyszły kandydat

Zmiany bywają różne np. Czasami 1x 12h czasami 2x12h i 2 dni wolne. Są plany sprzedażowe, czesto niemożliwe do zrobienia. Obowiązkiem sprzedawców jest rozładowanie dostawy, przyjęcie towaru, złożenie, wypakowanie i oczywiście sprzedaż. Posprzątanie sklepu itd

I

Cześć, jest tu ktoś z helpdesku? Technik informatyk jest obecnie potrzebny oferta od ponad tygodnia wisi i myślałem, że może ktoś już zacznie tu cos o tym pisać. Mam doświadczenie i interesuje mnie dłuższą współpraca, jak wiec ja oceniacie? zastanawiam się czy zarobki są możliwe jakoś do wskazania? W ofercie ich nie podano

VJ

Jestem zainteresowany pracą jako specjalista ds. sprzedaży, kojarzy ktoś nowsze ogłoszenia niż tutaj ze stycznia z początku roku? Nie mogę się dowiedzieć nic nigdzie o aktualnym naborze, może faktycznie nie ma czy coś. Co oferują, jakie benefity obecnie? W tym starym się już nic przeczytać nie da, bo poznikało.

Hecht Polska
@VJ

Aktualne ogłoszenia można znaleźć między innymi na naszej stronie https://www.hechtpolska.pl/info/Kariera, a także na lokalnych portalach i naszych profilach w mediach społecznościowych. Zapraszamy do aplikowania

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Hecht Polska Sp. z o.o. jako Specjalista Ds. Sprzedaży. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Pracodawca w porządku, wypłata zawsze na czas a czasem nawet przed. Wypłaty ok idzie zarobić przy niedużym wkładzie wysiłku. Kompetencje podstawowe reszty dowiesz się z katalogu albo od kolegów. Szans na rozwój żadnych chyba że ktoś ze stanowiska wyżej poleci albo dobrze się podlizujesz. Ogólnie jest to dość mała firma także kolesiostwo na wysokim poziomie jeśli tego nie lubisz to nie startuj do tej firmy. Ogolnke firma jako pracodawca na wielki plus (zarobki) na minus atmosfera w poszczególnych sklepach i kolesiostwo jak pisałem wyżej.

John
@były pracownik

Powiadasz, że na minus atmosfera, ale także, że pomocą służą koledzy z pracy. Czy więc między samymi pracownikami jest z tym w porządku? I czy wypłata to podstawa oraz premia, bo nie wiem, czy da się ją wyrobić?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hecht Polska Sp. z o.o.?

Hecht Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry, Rozmowę rekrutacyjną traktujemy jako możliwość poznania Kandydata. Przede wszystkim pytamy o doświadczenie i umiejętności w kontekście prowadzonej przez nas rekrutacji i te pytania zależą od konkretnego stanowiska. Ale nie zawsze doświadczenie jest najważniejsze. Duże znaczenie ma dla nas podejście do wyzwań stawianych na danym stanowisku i często też rozmawiamy o sytuacjach hipotetycznych prosząc Kandydata, żeby opowiedział jak by postąpił. Niektóre stanowiska wymagają określonego poziomu wiedzy specjalistycznej związanej z naszą branżą i to również weryfikujemy, ale gotowość uczenia się jest dla nas równie istotna jak wiedza fachowa. Najlepszym sposobem sprawdzenia o co dokładnie zapytamy jest udział w rekrutacji. Zapraszamy do złożenia dokumentów.

@Hecht Polska Sp. z o.o.

No właśnie co do tej weryfikacji technicznej wiedzy. Czy to sprawdza rekruter z HR czy jakiś pracownik np. manager działu, kierownik itd.?? I czy to tez rozmową sprawdzają czy zadaniem/testem??

Hecht
@Kasia

Rekrutację prowadzi osoba odpowiadająca za daną rekrutację, w zależności od stanowiska i miejsca w organizacji. Najczęściej jest to bezpośredni przełożony. Podczas rozmowy nie stosujemy testów, badamy poziom umiejętności technicznych podczas rozmowy.

Mery
@Hecht

Ok, ok, a ile jest takich rozmów w sumie podczas rekrutacji? Jest tylko jedna rozmowa techniczna czy więcej? One odbywają się stacjonarnie a może zdalnie?

Pytający

Witam. Jak wygląda praca w systemie 12 godzinnym? Czy jest określony grafik, czy przyjeżdża się do pracy co 2 dzień? Jak to wygląda w praktyce?

@Pytający

Dzień dobry, tak, grafiki ustalane są z wyprzedzeniem kwartalnym. Planowane są indywidualnie przez załogi w sklepach, częstotliwość dni pracujących zależy od tych ustaleń.

Paulina
@Hecht Polska Sp. z o.o.

Czy w razie jakiejś pilnej potrzeby urlopowej można liczyć na dzień wolny? Czy respektowane są jedynie te zaplanowane?

@Paulina

Oczywiście!

Koszalin-kolobrzeg

Byłem w Koszalinie w sklepie na zakupach Panowie kompetentni. Potrafią doradzić niestety tego co chciałem nie było w Koszalinie więc pojechałem na Kołobrzeg. A w Kołobrzegu porażka szkolenia by się tam przydały.

@Koszalin-kolobrzeg

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zgłoszenie. Chcielibyśmy przyjrzeć się sprawie dlatego prosimy o przesłanie na adres mailowy info@hechtpolska.pl danych kontaktowych do Pana oraz preferowanej godziny kontaktu.

Hecht Polska Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Specjalista Ds. Sprzedaży.

Zgadza się, na tą chwilę szukamy specjalistów ds. sprzedaży w sklepach: Bogdaniec, Zielona Góra, Wałbrzych oraz Września.

Szymon
@Pracodawca

W ogłoszeniu jest informacja o umowie o pracę. Na jaki czas jest ona zawierana, a może jest to umowa na czas nieokreślony?

@Szymon

Pierwsza umowa zawierana jest na okres próbny 3 miesięcy, później na czas do 33 miesięcy a następnie na czas nieokreślony.

Marzena
@Hecht Polska Sp. z o.o.

Nie da się szybciej uzyskać umowy na czas nieokreślony? Bo jednak 3 lata to sporo czasu... Możliwe jest jakieś bardziej elastyczne podejście w tej kwestii?

Pytający

Witam. Jakie benefity poza premią miesięczną oferuje firma? Mam na myśli dodatek świąteczny, czy dofinansowanie do wczasów, itp.

@Pytający

Dzień dobry, Wynagrodzenie składa się z podstawy i premii (w zależności od stanowiska). Mamy też Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Czy w hecht można zarobić tak jak piszą w ogłoszeniu? Nie pracując nadgodzin jest możliwy zarobek powyżej 3500?

@Nowy

Jeżeli chodzi o ogłoszenie dotyczące pracy w naszych sklepach, to wynagrodzenie składające się z podstawy i premii przekracza kwotę 3500 zł netto (bez dodatkowych nadgodzin). W celu uzyskania dokładniejszych informacji zachęcamy do złożenia swojej aplikacji na adres rekrutacja@hechtpolska.pl

Karol

Jestem zadowolony z usług :) zamówienie dotarło sprawie i szybko :) jak narazie nie mam zastrzeżeń

Bogdaniec

Dawno nie wiedziałem tak beznadziejnie wyposażonego magazynu wszystko we własnym zakresie musisz miec nawet nie dadzą nozyka do tapet ani rękawiczek roboczych nie wspominając o jakimkolwiek ubraniu roboczym chodzi i magazyn w bogdańcu

olek
@Bogdaniec

to chyba nie na tym magazynie pracowałeś :D bo nożyków w pip, kamizelek , ubrań butów ochronnych etc :D więc albo bujda albo konkurencja :D

C3p tu c3p tam
@olek

Za moich czasów współpracy nie było nic, wszystko we własnym zakresie ;D jakby ktoś sobie firmę w garażu otworzył. Ponoć coś się zmieniło, ale i tak jestem szczęśliwa, że odeszłam ???? odejście z hechta to był strzał w dziesiątkę ????

Bel43

Ruwniez pracowalem w Kołobrzegu, odeszlem bo dostalem inna prace - lepsze warunki ale caly czas mam dobre relacje z kierownikiem tego sklepu i dobrze mi sie z nim pracowalo. Z centrala i ich zadaniami z kosmosu to juz inny temat.W sklepie tam byl jeden (usunięte przez administratora) do wlsnego gniazda co udzielalo sie wszystkim ale juz od jakiegos czasu on tam nie pracuje - na szczescie

Jarek

Kupiłem w hecht Sieradz rozdrabniacz do galezi, w sklepie wszystko super nie mam zastrzeżeń????, doradzili też weź dodatkową gwarancję, spoko tak zrobiłem , po 2 dniach raptem kilka godzin użytkowania w sprzęcie zmielił jakieś tryb a rozdrabniacz traktowałem jak jajko ,,wiadomo żeby posłużyły kilka sezonów,, . Oddany na gwarancję wszystko ok w sklepie, po jakimś czasie telefon z serwisu, ale już nie było tak słodko ,, wszystko moja wina nawet nie obchodziło pana że złożony i ustawiony w sklepie przez sprzedawcę . Ewidentnie spychologia źle użytkowany szok na wszystkie argumenty nie ! Jestem w trakcie rozmów z Rzecznikiem Praw Konsumenta. Sklep oceniam na 10/10 a serwis (usunięte przez administratora) 0/10 Strach kupować bo serwis gwarancyjny to tylko z nazwy. Będę się kontaktował Heht bo jeżeli tak ma być to dziękuję a kupiłem już kilka sprzętów tej marki , strach się bać serwisant arogancki, nie trafiają żadne informacje techniczne do niego. Kontakt z zwierzchnikiem serwisu mile widziany.

Beata

Dzień dobry Chciałabym się podzielić moją opinią na temat sklepów HECHT. Jakiś czas temu zakupiłam tam kosiarkę do trawy sprzedaż poszła szybko w sumie i bez większych problemów, które niestety pojawiły się przy montażu i odpaleniu jej na działce. Zadzwoniłam więc do sklepu by uzyskać pomocy i byłam trochę skonsternowana faktem że Panowie ze sklepu nie potrafili mi pomóc, ale przekierowali mnie do serwisu gdzie Panowie sprawnie wytłumaczyli nam co zrobić by móc cieszyć się z naszego zakupu. Na chwilę obecną pracuje bez problemów.

Nn
@Beata

To, że serwis sam pisze sobie opinie to wszyscy już wiedzą ale dziwi fakt, że zaczynacie oczerniać sprzedawców którzy codziennie uruchamiają sprzęty klientom, żeby zabłysnąć jacy to jesteście pomocni. Jest to bardzo naganne. Gdybyście zajęli się naprawą sprzętów w czasie, nie musielibyście sami sobie pisać chwalebnych komentarzy-Zrobiliby to zadowoleni klienci.

Beata
@Nn

Nie chciałam nikogo urazić, tym bardziej że jestem zadowolona jak i z kupna i urządzenia, trochę nie rozumiem ataku w moją stronę, gdy po prostu pracownicy serwisu powiadomili mnie o możliwości dodania opinii i w ramach wdzięczności to uczyniłam. Trochę mi przykro że mój wpis został tak odebrany a jednocześnie dziwnie czyta mi się taki atak , na chyba swoich kolegów. Ale jak napisałam wyżej, i sprzedaż i pomoc oceniam na plus

Czy w firmie Hecht Polska Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Specjalista Ds. Sprzedaży?

spec ds sprzedaży

W firmie Hecht nie ma systemu zmianowego jako takiego, do pracy przychodzi się na 12h od 8 do 20 wtedy kiedy wypada Twoja zmiana.

Zostaw merytoryczną opinię o Hecht Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hecht Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hecht Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hecht Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!