Hecht Polska Sp. z o.o.

Opinie o Hecht Polska Sp. z o.o.

karolinka

sprzedaż ok, szybka realizacja serwis pomocny przy montażu gdy pojawiła się nieścisłość w instrukcji. Więc na plusik

Kacper M

podzielam opinię wielu wpisów na temat serwisu że Panowie robią co w ich mocy by rozwiązać problem, Kupiłem urządzenie hecht w innym sklepie niż ich firmowy, i niestety okazał się wadliwy, niestety w sklepie w którym nabyłem urządzenie robili mi wielki problem ze zwrotem. Zadzwoniłem do serwisu marki HECHT gdzie przemili Panowie z reklamacji przekierowali mój problem do managera serwisu który pomógł mi w kontakcie ze sklepem i udało się pozytywnie załatwić dla mnie sprawę. Pomimo przygody naprawdę polecam, Panowie w pełni zaangażowani i pomocni.

Mix

witam, ja uważam że to bardzo dobra firma. Pracuje tam 6 lat i muszę przyznać że atmosfera jest super. Wynagrodzenie równie dobre jak na warunki Gorzowskie :)

Weronika
@Mix

Brzmi pozytywnie. ;) A jak podwyżki wglądają jeśli chodzi o taki staż pracy?

kamil

pracę z produktem od hecht oceniam na plus, cena adekwatna do jakości produktu, serwis mają bardzo pomocny polecam

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Hecht Polska Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista d.s. sprzedaży
godgod

ja korzytałem ze sklepu w koszalinie i jestem zadowolony

djmasa

Posiadam wkrętarkę, ukośnicę, i komplet kluczy hecht, jednocześnie kilka spalinówek , i jak na wersje budżetowe sprawdzają się w miarę dobrze więc jak na chwilę obecną nie mogę powiedzieć nic złego, co do serwisu sprawy mają się podobnie, czas oczekiwania około 30 dni ale za nie ma się też oprócz tego do czego przyczepić.

eramilionera

Mam kosiarkę Hechta juz 4 lata i oprócz wymiany noża i regulacji gaźnika po sezonie hula bez problemów

krzysztof

Mam kilka urządzeń od Hechta, pilarkę, kosę spalinową, odkurzacz do liści i jestem bardzo zadowolony. Pilarka była raz na serwisie na wymianę prowadnicy naprawa przebiegła bez problemów

pracuś

pracowałem 2 lata w firmie, i ogólnie nie ma co tworzyć dziwnych historii, kasiurka na czas , obowiązków jest trochę ale jak się jest sprzedawcą to warto jest po prostu wiedzieć co się sprzedaje, firma kładzie nacisk na znajomość procedur ale jak ktoś popełni błąd jeszcze nie spotkałem się z cyt "zabraniem premii", jak się zadzwoni do kierownika czy managerów czy to sklepów czy serwisu to chłopaki zawsze pomocni. dlatego czytając te opinie nawet imiona delikwentów cisną mi się na usta przeważnie jak już ktoś wylatywał to naprawdę starał się o to więc jak to mówią medal ma dwa końce ale jak to mówią w Internecie nic nie ginie a pisać może każdy, ale jak to mówią złap złodzieja za rękę to będzie krzyczał że to nie jego

Opal

Witam, dziś jestem po zakupach w sklepie Hecht Zielona Góra. Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę. Sprzęt działa super ????????????

janek

pila Hecht 50 kupiona kilka tygodni temu sprawdza sie jak narazie dobrze jak na mój użytek więc zakupy oceniam dobrze sprzedawcy doradzili mi akurat ten model i muszę przyznać że udało im się trafić w mój gust i zapotrzebowanie.

kliencik

Sklep na plus serwis również klientem jestem kilka lat i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Więc polecam

kosiarka

Dziś , koszenie przerwane kosiarka zgasła i nie mogłem odpalić , zadzwoniłem właśnie na serwis .. odebrał miły jegomość i poradził co zrobić, zapchał mi się filtr powietrza :D Pan kazał przedmuchać przemyć przesuszyć .... i koszę dalej :D >.. a biceps od szarpaka już mam wielkości uda, wiec dalej bym się namachał :) dzięki Wiec serwis polecam :) :D

Weronika
@kosiarka

A to dobrze, że samemu idzie sobie poradzić. Ale sumie to nie powiedział przy okazji jak dbać o ten filtr, żeby do tego więcej nie dochodziło?

kosiarka
@Weronika

Dokładnie tak :) u mnie problem polegał na tym że mam dosyć spory przechył terenu i nie zdawałem sobie z tego sprawy że męczy to dodatkowo sprzęt się człowiek uczy całe życie, drugi temat nie kosić w upały :D to też zaskakujące ale najlepiej trawę ciąć najlepiej po lekkim wysuszeniu rosy :D aby była taka pół na pół i wtedy się tak nie kurzy :D Powiem szczerze że sporo pisać o tym co mi Panowie opowiedzieli i mam nadzieję że dzięki temu nic się nie wydarzy .. i fakt po koszeniu i zastosowaniu się do ich porad, filtr prawie czysty :D ... a i zacząłem pierwszy raz w życiu czyścić sprzęt po pracy ponieważ też to oddziałuje na jego żywotność . sprawdzimy pod koniec sezonu w a jakim będzie stanie ich sprzęt i opiszę relację

Kiki

Lubię zakupy w Hecht sprzęt sprawdza się w przydomowym ogrodzie. Z serwisem nie miałem jeszcze nic wspólnego ale jak to się zmieni również wystawię opinie

Ilona

Jestem mile zaskoczona produktami tej firmy, asortyment w sklepie naprawdę bogaty od łopatki po traktorki, Panowie sprzedawcy pomocni i potrafili pomóc mi dobrać urządzenie do moich potrzeb. Miałam problem jednocześnie ze złożeniem w domku kosiarki i Panowie ze sklepu przekierowali mnie do serwisu gdzie przemili ludzie doradzili krok po kroku jak sobie poradzić i dziś już mogę cieszyć się z ładnego ogródka więc z całego serduszka polecam..

Anonimous

Opinie klientów to jedno, bo ludzie są jacy są i wystarczy że nie zdążą załapać się na promocję albo źle użytkują sprzęt i on się zepsuje, a potem wkurzeni wymyślają historie, które nie miały miejsca. Ale opinii pracowników, a raczej byłych pracowników, nie rozumiem. Firma dba o nas, fajne premie jeżeli jesteś zaangażowany w pracę, wypłata zawsze na czas a nawet kilka dni wcześniej, jeżeli chcesz awansu, masz możliwość się o niego starać, dyrektor wyrozumiały i pomocny, jak masz problem przyjdziesz i pogadasz, nawet cię nie ocenia, pracownicy którzy odchodzą zawsze są traktowani z szacunkiem i dostają wyprawkę z tego co słyszałem, urlop masz wtedy kiedy sobie zaplanujesz. Jedyny minus to lokalizacja i standard budynków - te nowe sklepy są zaje*iste ale starsze jak Bogdaniec/centrala juz gorzej. Mimo tego nie zamierzam zmieniać pracy dopóki istnieje Hecht. Pozdro

Michał Paderewski

Urządzenia ogólnie ok, serwis na plus z racji 2 wizyt raz na gwarancji i raz po jej skończeniu za każdym razem wszystko sprawnie

Smolen

Posiadam robota koszącego i miałem problem z montażem u Siebie w ogrodzie, zadzwoniłem do serwisu fachowo pomogli i doradzili jak poradzić sobie z moim problemem i o dziwo .. pomoglo...

Luisa

Kurier dostarczył mi złamaną huśtawkę:( .. Panowie pomimo tego że nie wydał mi protokołu szkody pomogli w 100000% i teraz korzystam z ich produktu. Super chłopaki ! Serwis na 10 !!

xawi

Serwis polecam zawsze i wszędzie, klientem jestem od 6 lat i Panowie i Panie wykonują tytaniczną pracę w Bogdańcu by tylko pomóc klientom już nie raz uratowali moje sprzęty przed złomowaniem, a nie powiem lekko ze mną nie maja, pełen profesjonalizm i za każdym razem gdy musiałem skorzystać z ich usług nie martwiłem się o powierzone im zadanie, więc na moim przypadku gorąco polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Hecht Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hecht Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hecht Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hecht Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hecht Polska Sp. z o.o.