COPCO Plus

Opinie o COPCO Plus

@Kozu ty jeb....ł, czy w tej pracy pracodawca podpisuje z pracownikami tylko umowy zlecenie? To co piszesz to prawda, nie należy się także płatny urlop i pakiet socjalny. Czy nie ma możliwości wynegocjować innej umowy na przykład na czas określony? Taka umowa byłaby bardziej korzystniejsza dla pracownika.

Matt
@Ewa

W tej pracy pracodawca podpusuje nie tylko umowy zlecenie. Ale jeżeli taką podpiszesz i pojedziesz do pracy w Niemczech to urlop masz płacony i udzielany zgodnie z niemieckimi przepisami prawa pracy. Wszystkie składki płacone (poczytaj w komentarzach). Jeżeli chodzi o badania to każdy ma je wykonać chcąc pracować w tej firmie i nie zależnie od rodzaju podpisanej umowy.

Rozgoryczony
@Matt

Umowy o pracę ? Pracuję w tej firmie od paru ładnych lat i nigdy umowy o pracę nie widziałem ! Tylko umowa na zlecenie. Tak więc nie wiem skąd takie informację masz Matt. Chyba że jesteś zatrudniony na podstawie innych warunków ? Jeśli tak jest to na pewno ten temat poruszę przy najbliższym zjeździe do Polski.

Jack
@Rozgoryczony

To dziwne bo z tego co mi wiadomo umowy o pracę normalnie funkcjonują...

Robert

Copco, robota dla plebsu. Umowa zlecenie, brak fachowców w firmie, niskie Stawki i jeszcze ten (usunięte przez administratora)..

Jerzu
@Robert

Niestety, ale potwierdzam to co kolega pisze. Do tego dochodzą problemy ze zjazdami do Polski. A jak już się chce więcej godzin robić na innej budowie to słyszysz odpowiedź typu : Jak Ci nie pasuje to się zwolnij... Jak ktoś chce pracować w Berlinie to tylko po "znajomości", inaczej nie ma takiej opcji. Dla studentów robota ok, można się nauczyć ale nie polecam tej firmy osobom ceniącym się elektrykom. Pozdrawiam Jerzu

Kolega prezesa...

(usunięte przez administratora)Żenada........???????????????????????????????????????????????????????????????? A człowiek myśli że się czegoś dowie a tu cały czas jest w (usunięte przez administratora)

Basia

Kiedyś znalazłam ogłoszenie tej firmy i tam było napisane uprawnienia E1 . Czy ktoś mi powie co to za uprawnienia, z góry dziękuję za pomoc .

Monter Instalacji Elektrycznych

Rozmowa - pytania odnośnie znajomości elektryki - oferta pracy.

Pytania na temat znajomości planów instalacji elektrycznej, osprzętu w rodzielni oraz podłączeń.

Kozu ty jeb....ł

Nie wiem czy Panowie wiecie ale umowa zlecenie to brak świadectwa pracy!!!!!!!!! składki emerytalne pracodawca płaci dobrowolnie nawet badania lekarskie nie są wymagane powodzenia w firmie ...

@Pracownik@, rozumiem, że jesteś zadowolonym z pracy w firmie i poleciłbyś ją poszukującym pracy. Piszesz, że atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami są dobre. Czy obejmuje Cię ubezpieczenie zdrowotne lub pakiet socjalny? Jak wygląda obecna sytuacja jeśli chodzi o rekrutację? Są poszukiwani pracownicy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Czekam na Twoją opinię, pomoże ona w uzyskaniu informacji osobom, które szukają zatrudnienia.

Małysz.skoczek

Witam .jak jest z umową zlecenie ? . składki wszystkie opłacone prawie umowa o pracę a czego nie ?

Pracownik@
@Małysz.skoczek

Umowa zlecenie - składki są odprowadzane zarówno chorobowe jak i emerytalne do ZUS ale są odprowadzane od zarobków rzeczywistych a nie od najniższej krajowej. (Mam konto na profilu zaufanym więc widzę ile odprowadzają). Podatki płacą w DE. Z urlopem nie ma problemu, zgłaszasz tylko i dostajesz. Pensja na czas. Ogólnie na firmie ludzie przyjaźni, i odpowiedzą na każde pytanie. Nie ma co się bać ????.

BRACIK

Pracuje tu rok i z szczerze napisze ze COPCO to najlepsze co mnie spotkało... Szef nie skanera ale wymaga praca to przyjemność a i wypłata zawsze na czas.. Do tego podatki w De i kindergelt w czym kadrowe pomogą... Tam wszyscy wiedzą co po co... :) i czas leci i składki są POLECAM

@Grzegorz Ciupek, chciałabym prosić Ciebie o nie używanie słów wulgarnych. Forum ma swoje zasady, których trzeba przestrzegać. Między innymi chodzi o kulturę wypowiedzi. Załączam link do regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin. @Matt, mógłbyś napisać coś więcej na temat pracy w COPCO? Interesuje mnie i na pewno osoby, które chcą podjąć tam pracę, jak wygląda praca w tej firmie i, jaka panuje tam atmosfera między ludźmi.

Teufel

Witam,jak to z nimi jest?Jakie umowy stawki itd Interesuje mnie robota w niemczech maja zlecenia.Jaka atmosfera w pracy?

Matt
@Teufel

Maja dużo robot w Niemczech i w Polsce. Atmosfera jest w porządku i wypłata na czas. I tyle w temacie !

Grzegorz Ciupek

Najlepsza firma na rynku. Zejebisci ludzie miła atmosfera. A co chodzi o Prezesa i Osoby prowadzące roboty 5+. Pozdrawiam. Cała ekipę COPCO.

Kry

Polecam Praca w fajnym zespole. Nie ma problemu z wypłacalnością. Zadowolony pracownik.

Kamil

Polecam Copco ! Pracuję w tej firmie od 4 lat i jestem bardzo zadowolony.Przede wszystkim wypłata tu jest zawsze na czas i co najważniejsze jest dobra atmosfera ! ( Pracowałem już w paru firmach po parę lat i niestety tego brakowało...)

Jarek

Profesjonalna firma! Wszystko pięknie maja opisane na swojej stronie internetowej: http://www.copco.pl/

Mateusz

Polecam firmę! Jeśli chodzi o usługi instalacji elektrycznych to jak najbardziej na plus ;)

Duży wybór sprzętu pod instalacje elektryczne. Polecam!

Ryszard

Pracuję w tej firmie od ponad 2 lat, nigdy nie było problemu z wypłatami, praca normalna. Pracowałem już w wielu firmach ale tutaj zostanę dłużej.

Konrad

Zleciłem tej firmie remont mojego lokalu. Praca została wykonana poprawnie i na czas. Polecam!

Wojtek

Jestem zadowolony z usług COPCO. Jak najbardziej polecam!

Mariusz

Usługa wykonana wzorowo. Bardzo dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o COPCO Plus - Imielin

• Jak się pracuje w COPCO Plus?

Zobacz opinie na temat firmy COPCO Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COPCO Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COPCO Plus?

Kandydaci do pracy w COPCO Plus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COPCO Plus