Copco Plus Sp. z o.o.

Opinie o Copco Plus Sp. z o.o.

Czy w firmie Copco Plus Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Czy nowo zatrudnione osoby w Copco Plus Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracodawca Nowy wpis

Forma zatrudnienia dostosowana jest do charakteru danej pracy, miejsca jej wykonania, stanowiska oraz długości okresu współpracy. W każdym ogłoszeniu o pracę podawana jest informacja dotycząca formy zatrudnienia.

Norbert Nowy wpis

Firma godna zaufania

Jak długo trwa proces awansu w Copco Plus Sp. z o.o.?

W przypadku firmy Copco Plus Sp. z o.o. nie ma jednoznacznej i prostej odpowiedzi na to pytanie. Proces awansu, jak i jego tempo jest zawsze bardzo indywidualny i zależy zarówno od osoby, której dotyczy jak i sytuacji w firmie. Jedno jest pewne, bezpośredni przełożeni przyglądają się swoim pracownikom i jeśli widzą potencjał do zmiany, robią wszystko, aby stworzyć środowisko, które tą zmianę umożliwi.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Copco Plus Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Copco Plus Sp. z o.o.?

Copco Plus Sp. z o.o. stawia na przejrzysty i przyjazny proces rekrutacyjny. Staramy się w jak największym stopniu poznać Kandydata, ale też szczegółowo przedstawić oczekiwania i warunki współpracy. Aplikując do Naszej firmy spodziewaj się na rozmowie pytań dotyczących twojego dotychczasowego doświadczenia zawodowego, motywacji do pracy, ale także pytań technicznych z zakresu elektryki. Połączenie umiejętności technicznych z odpowiednim nastawieniem z pewnością zaowocuje propozycją współpracy.

Łukasz

Same miłe komentarze. Pewnie pisała je jedna i ta sama osoba z biura.

@Łukasz

Witaj Łukasz, najlepszą okazją do przekonania się o naszych wadach i zaletach jest kontakt bezpośredni. Jeśli szukasz pracy i jesteś zainteresowany Naszą firmą zachęcam do złożenia swojego CV, a na rozmowie poznasz wszystkie szczegóły współpracy i będziesz mógł sam ocenić czy Ci odpowiadają. Przekonaj się sam ????

Czy Copco Plus Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Witam, Godziny pracy obowiązujące w Copco Plus przedstawiają się następujaco: - biuro 7.00 - 15.00 (lub 8.00 - 16.00) - praca w Niemczech od poniedziałku do piątku 7.00 - 18.00 (soboty do uzgodnienia)

Jasiek

Jesteście bardzo oszczędni w słowach. Liczyłem na więcej informacji o pracy, atmosferze i zarobkach, czy są u was dodatki socjalne?

@Jasiek

Zapraszam do kontaktu pod numerem: 500857362. Przedstawię pełną ofertę odpowiadając również na Pana pytania :)

Oby tak dalej pracowało się to życzenie ludzi w firmie. Bardzo dobry pracodawca to nie jest tak często spotykana firma

Czy pracownicy w Copco Plus Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Efka

Ba! "Dogadują się", to nie jest odpowiednie słowo. Dobra atmosfera i wzajemna pomoc to podstawa!

Aktualność
Zapraszamy na podstronę odświeżonego kontaktu, znajdziecie tam dane kontaktowe do poszczególnych działów naszej firmy. Kontakt
Jasiek

Bardzo dobra firma i zastanawiam się czy trudno dostać u was pracę?

generał

firma wporzadku wypłata na czas ubespieczenie samochody nowe ludzie przyjazni i mnie zaten wpis nikt nie płaci firme polecam

Elżbieta

Dosyć rzadko piszecie w wątku dotyczącym Copco Plus Sp. z o.o. Obecnie na stronie firmy można znaleźć oferty rekrutacyjne dla elektryków, gdzie miejscem wykonywania pracy są Niemcy. Czy ktoś z was wie może jakie warunki oferuje firma w takiej pracy? Czy pracownik wyjeżdżający z ramienia Copco Plus Sp. z o.o. za granicę może liczyć na bieżące wsparcie w adaptacji w nowym miejscu pracy i zamieszkania?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje i na jakie stanowisko?

Artur
@Zainteresowany

Szukają do biura osób. Na stanowisko koordynator.

Jack
@Zainteresowany

Cały czas na elektryków...

Jack
@Jack

Podobno dozorcę szukają, jest ogłoszenie na stronie.

Jacek

Jaką macie atmosferę w pracy? Może ktoś podpowie czy wart starać się?

Kristof
@Jacek

Jacku z atmosferą różnie bywa, na jednych budowach jest ok, na innych podpierdalają do biura. Zależy na kogo trafisz. Pozdrawiam,

Kristof
@Jacek

Jacku z atmosferą różnie bywa, na jednych budowach jest ok, na innych (usunięte przez administratora) do biura. Zależy na kogo trafisz. Pozdrawiam,

Jestem bardzo zadowolony z Firmy pracuje od niedawna. (usunięte przez administratora) brygada super ludzie nie mówiąc o Prezesie i jego zespole kierowniczym. A ten kto złe głupoty wypisuje to jakiś przekręt. Pieniądze na czas i wogole. 10000%zaufania DLA tej FIRMY!!!!

@anonymous

Pisałem To ja Grzegorz C.

Porażka. sprzedaż!!! nie istnieje tylko odsprzedaż. Nie polecam. Chyba że ktos lubi robic interesy z "profesjonalistami" szczegolnie w odział Mysłowice brak pojecia o tym cosie klientom oferuje.

Jacek

Kilkoro z moich znajomych rekomendowało właśnie firmę, więc sięgnąłem po ich ofertę. Jak oceniam usługę? Doskonały wybór!

Zostaw merytoryczną opinię o Copco Plus Sp. z o.o. - Imielin

• Jak się pracuje w Copco Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Copco Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Copco Plus Sp. z o.o.