COPCO Plus

Opinie o COPCO Plus

Aktualność
Zapraszamy do odświeżonej podstrony kontaktu firmy COPCO
Kontakt
Mirosław

Witam, Ja tam byłem pracownikiem przez parę lat i nie narzekałem.Mile wspominam firmę Copco. Gdybym jeszcze był na siłach ( niestety zdrowie nie pozwala ) to chętnie bym pracował. Atmosfera wporządku, nie trzymają ludzi konfliktowych i alkocholików. Co do stawek to wiem że są różne zależy czy ktoś zna język niemiecki czy też nie no i oczywiście wiedza Panowie przede wszystkim oraz doświadczenie. Nie mniej jednak stawki o wiele wyższe niż Pan Paweł napisał. Samochody faktycznie trzeba zwracać do firmy, ale nie koniecznie za każdym razem. Z tego co mi wiadomo to zleceń mają dużo teraz na Niemczech.

Zależy ale najczęściej firma chce jak najwięcej ludzi na kwaterze dać to nawet mały pokój 3 pokojowy jest

Maniek
@M.

Witam . Mam całkiem inne i odmienne zdanie na podstawie pozostawionego wpisu . Firma się wywiązuje z ustaleń . Jeżeli chodzi o ubrania to zmieniony został typ materiału i rodzaj szycia . Sam w nich już pracowałem i są lepszej jakości .

Pracownik@
@Małysz.skoczek

Umowa zlecenie - składki są odprowadzane zarówno chorobowe jak i emerytalne do ZUS ale są odprowadzane od zarobków rzeczywistych a nie od najniższej krajowej. (Mam konto na profilu zaufanym więc widzę ile odprowadzają). Podatki płacą w DE. Z urlopem nie ma problemu, zgłaszasz tylko i dostajesz. Pensja na czas. Ogólnie na firmie ludzie przyjaźni, i odpowiedzą na każde pytanie. Nie ma co się bać ????.

BRACIK

Pracuje tu rok i z szczerze napisze ze COPCO to najlepsze co mnie spotkało... Szef nie skanera ale wymaga praca to przyjemność a i wypłata zawsze na czas.. Do tego podatki w De i kindergelt w czym kadrowe pomogą... Tam wszyscy wiedzą co po co... :) i czas leci i składki są POLECAM

Hej, wszedłem w szczegóły tej oferty na elektryka na stronie ich www, widzę że jest w wymogach "chęć podjęcia stałej pracy". To faktycznie coś na dłużej? Dajcie znać, jak tam pracujecie

Mirosław

@Mirosław

Prawda

szamanu
@Mirosław

Zgadzam się, jest duża grupa ludzi która zawsze narzeka niezależnie od sytuacji. Gdyby było tak źle to by ludzie tu nie pracowali po kilka lat. Znam osoby co marudziły a potem wracały po 3 razy bo gdzieś usłyszały że w firmie " XY " płacą euro więcej na godzinę. A później się okazywało że albo roboty mało, albo mieli więcej tylko na umowie bo tej kasy na oczy nigdy nie zobaczyli. Prawda jest taka że masz tu wszystko na tacy: robotę non stop, kwaterę, samochód i hajs bez proszenia się. Chcesz robić w PL - robisz , chcesz jechać do Niemiec jedziesz, chcesz mieć wolne - dostajesz.

Waldi58
@szamanu

Koledzy firma Copco po powrocie z Niemiec zaproponowała mi stawkę 14-15 zł netto na godzinę - mnie elektrykowi z 12 letnim doświadczeniem do tego umowa śmieciowa (zlecenie, bez żadnego ubezpieczenia itd...) Wybaczcie ale stawki to lekka przesada...

Gregory.
@Waldi58

Mnie kierownik na Polskę zaoferował 13 na rękę a jak będzie wszystko dobrze to mi podniesie stawkę po paru miesiącach. Nie wiem co mam rozumieć przez „bardzo dobrze”. Obecnie zrezygnowałem z tej pracy. Jest wiele lepszych ofert i jest naprawdę w czym wybierać.

Qwerty
@szamanu

Cała prawda !!!! Nic dodać nic ująć. Ja już 4 lata pracuje i jestem zadowolony.

Greg
@Qwerty

Panowie jedynie co jest na plus to kasa na czas. Samochody trzeba zwracać za każdym razem do firmy i jest to uciazliwe... wyjazdy tylko z firmy. Co do kontraktów to niestety często przysyłają alkocholikow lub osoby nie nadające sie do pracy.( piekarze, kurierzy itd...) pozniej się trzeba wstydzić przed Niemieckim majstrem.

Paweł Nowy wpis
@Greg

Firma zatrudnia wszystkich bo dla niej to jest pieniądz nie wiadomo z kim w pokoju się będzie można trafić na (usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis

Na jakie wsparcie w COPCO Plus mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Potwierdzam, wszystkie przepisy prawa pracy są w firmie Copco Plus Sp. z o. o. respektowane, nie tylko te dotyczące kobiet w ciąży.

adizbik
@COPCO Plus

No niestety z rozmowy tak to nie wygląda. Na wyjazdach obowiązuje umowa zlecenie więc prawo pracy nie ma zastosowania. Umowa zlecenie a " dają od siebie " urlop.. ale polski. Pomieszanie z poplątaniem, oczywiście wszystko na korzyść firmy.

Diana
@adizbik

polski urlop? a co to znaczy? to ile dni na rok urlopowych dają? to nie ma szans, aby dostać po jakimś czasie umowę o pracę? rok temu ktoś napisał, że zależy to od indywidualnej sytuacji pracownika, to co to dokładnie oznacza? jakie kryteria trzeba spełnić?

@adizbik

Oferujemy zarówno umowy o pracę, jaki i elastyczne formy zatrudnienia – w zależności od charakteru, miejsca i sposobu wykonywania pracy, zarówno w dłuższej perspektywie czasu , jak i o charakterze dorywczym. W przypadku oddelegowania za granicę zapewniamy warunki pracy i zatrudnienia zgodne z obowiązującymi w kraju świadczenia pracy. Osoba delegowana do pracy za granicą ma zapewnione zakwaterowanie, a zaświadczenie A1 wydane przez ZUS poświadcza uczestnictwo w polskim systemie zabezpieczenia społecznego. Wynagrodzenia i inne dodatki (zgodne z przepisami i ze stawkami obowiązującymi w kraju delegowania), jak i potrącenia publiczno-prawne (składki, podatki) są naliczane rzetelnie i opłacane terminowo. Warunki zatrudnienia są zaś transparentne i w sposób jasny przedstawiony podczas rozmów rekrutacyjnych.

Weronika
@COPCO Plus

A czy zakwaterowanie jest darmowe czy odliczane z wynagrodzenia? I jak daleko kwatery znajdują się od miejsca pracy? Jeżeli są one dość daleko to czy oferujecie transport pracownikom? Z tego co pracownicy piszą to są zjazdy, ale czy w dalszym ciągu co trzy tygodnie na trzy dni, czy może coś się w tej kwestii zmieniło?

@Weronika

W przypadku wykonywania zlecenia poza granicami kraju pracodawca/zleceniodawca zapewnia zakwaterowanie i pokrywa jego koszt, przy czym takie nieodpłatne świadczenie w świetle obowiązujących przepisów stanowi podstawę wymiaru składek na ubezpieczenie społeczne (w kosztach składek partycypuje zarówno pracodawca jak i pracownik). Staramy się zapewnić kwatery w możliwie najbliższej odległości od miejsca pracy. Oddelegowani pracownicy mają do dyspozycji samochód służbowy z kartą paliwową, który wykorzystują na dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania. W kwestii zjazdów nic się nie zmieniło

Lidka
@COPCO Plus

A w ile osób jest zakwaterowanie? Można zmienić miejsce zakwaterowania gdy nie spełnia naszych warunków? Z tych samochodów służbowych można korzystać tylko w godzinach pracy?

Paweł K Nowy wpis
@Lidka

Rzadko się zdarza żeby pokój był jednoosobowy przeważnie firma jak najwięcej osób chce dać do mieszkania przeważnie pokoje są 3 osobowe

Firma poszukuje pracownika na stanowisko samodzielnej księgowej. Oferowana jest tutaj współpraca w oparciu o umowę o pracę. Na jak długo dostaje się tę uop? Na sam początek jakiś okres próbny, czy jak to jest? Jeśli chodzi o dofinansowanie do karty sportowej, to w jakiej części jest opłacona? Z góry dziękuję za informacje. ;) Myślę, czy złożyć CV.

Monter Instalacji Elektrycznych

Rozmowa - pytania odnośnie znajomości elektryki - oferta pracy.

Pytania na temat znajomości planów instalacji elektrycznej, osprzętu w rodzielni oraz podłączeń.

Wiktor Stramowski

Nie polecam tej firmy krzak. Pod koniec grudnia 2020 roku w Imielinie przedłużyłem umowę z firmą Copco na cały 2021 rok. Jakiś czas później zachorowałem i trafiłem na L4. Umowa ciągle nas obowiązywała i była wiążąca prawnie, byłem zarejestrowany w ZUS itd. Na zwolnieniu byłem do 31 stycznia 2021r, ale później okazało się, że firma Copco łamiąc prawo wspólnie i w porozumieniu z ZUS wyrejestrowała mnie z ZUS robiąc to 5 lutego 2021 roku, ale wpisując datę jako 1 styczeń 2021. Zgodnie z prawem firma ma 7 dni na wyrejestrowanie pracownika z ZUS więc doszło tu do złamania prawa być może za jakąś korzyść majątkową. ZUS nie miał prawa 5 lutego wyrejestrować mnie od 1 stycznia na żądanie Copco, ale zapewne jakaś Grażynka z ZUS za czekoladki tak zrobiła. Mam na to dokumenty od Pani Karoliny z Copco..... WSTYD i HAŃBA. Firma Copco nie chciała zapłacić za chorobowe więc taniej wyszło przekupić Grażynkę z ZUSu. Firma Copco już straszyła mnie pozwem o zniesławienie jednak takich kroków nie podejmuje i nie podejmie wiedząc, iż to co piszę jest prawdą i mam na to dokumenty, które zresztą sami mi wysłali. "Zgłoszenie wyrejestrowania osoby wykonującej pracę na podstawie umowy zlecenie stanowi zadanie płatnika składek, który zobowiązany jest złożyć przedmiotowe oświadczenie w terminie 7 dni od daty zaistnienia tego faktu." Układy, układziki. Nie polecam, a Copco zapraszam do sądu jeżeli piszę nieprawdziwe informację ;) Dalej będę informował wszystkich jak łamiecie przepisy. Poza tym będąc na L4 nie mogłem zostać zwolniony. Umowa została podpisana jednak firmie Copco coś nie pasowało to wyrzuciła ją do kosza... Tak działają. Uwaga na nich.

Czytałem powyższe komentarze i trochę bym się z tymi opiniami nie zgodził praca wydaje się być stresująca i pod presją czasu

@Gość

Czy można prosić o więcej szczegółów? Pozdrawiam

Pracownik#
@COPCO Plus

Trochę bym się zgodził z tą opinią wyciskają soki z ludzi za najniższe krajowe i zależy z kim się pracuje w ekipie robią wszystko żeby człowieka ze stresować

@Pracownik#

A to ciekawe bzdury piszesz. Z jakich składników składa się twoje wynagrodzenie ?

Bartosz
@Pracownik#

Stawka dla elektryka składa się 13 euro brutto na godzinę wypłacane w złotówkach na terytorium Niemiec

@Bartosz

to konkurencyjna stawka, czy nie bardzo? pytam, bo chciałbym wyjechać do pracy jako elektryk, ale nie orientuje się jeszcze za bardzo czy to dobra stawka... a jak z premiami, są jakieś , czy tylko goła podstawa?

Bartosz

Nie ma premii tylko ile godzin się przepracuje na umowie zlecenie

Królik
@Bartosz

No taką stawkę firma oferuje dla elektryka do 14 euro

Arkadiusz Bazan
@Królik

Kolego pracuję tutaj troszkę i powiem tak, na start może i masz 14 eu ale żadnemu piłkarzowi też nie płacą kokosów, musi się wykazać. Prawda jest taka pokaż co potrafisz a potem pogadaj o warunkach. (usunięte przez administratora)

Niżej ktoś pytał o to czy jest przymus wyrobienia tych 200h ale nie dostał odpowiedzi. Wiec ja ponawiam bo w sumie to dla mnie 200 to dużo i chciałbym odpuścić sobie z 20h. Pytanie co do kwater- jest względny spokój czy to zależy na jakich ludzi się trafi? Ktoś miał kłopotliwych sąsiadów?

Wyjeżdżał ktoś z nimi do Niemiec tutaj ostatnio? Bo ja tak planuję, na razie wysłać papiery tylko i zobaczyc. Tam w ogłoszeniu na elektryka napisane jest, że nie trzeba wcale na długo, tylko na określony czas też, to na ile minimum można wyjechać, tak żeby dorobić? Docelowo i tak bym nie chciał cały czas za granicą robic.

Kołczan

Minimum to jest 1 turnus, czyli 3,5 tygodnia. Wyjazd w niedzielę lub poniedziałek, powrót zazwyczaj w czwartek. Oczywiście można zjechać wcześniej, ale wtedy już na własny koszt i najlepiej z uzasadnionych przyczyn lub z wcześniejszym poinformowaniem przełożonych. Moim zdaniem, optymalna długość wyjazdu, żeby poczuć zastrzyk finansowy, a nie zmęczyć się za bardzo, to 3-4 miesiące (turnusy).

@Kołczan

To ile za taki jeden turnus jest się w stanie zarobić? :) Potrzebuję, aby ktoś podał mi widełki i dał znać, jak to w rzeczywistości wygląda? Po ile godzin dziennie się pracuje? :)

Jacek

Chcę podjąć współpracę z t firmą i jeżeli chodzi o rekrutację to bardzo pozytywna opinia. Złożyłem CV w kilku firmach i tylko COPCO odpowiedziało i zachowują się profesjonalnie . Myślę że będzie ok.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w COPCO Plus?

COPGO

witam pracowałem w tej firmie nie cały rok ale juz nie pracuje poniewaz system zjazdow do pl był okropny ... 3 i pol tyg i 3 dni "w domu " i zebysmy sie zrozumieli po tym okresie 3ipol tygodnia wyjeżdżało sie w czwartek najczęściej po 6 h pracy czyli okolo 12;30+/- (niby warunek niemiecki to jest ) ale jak wiadomo dla kazdego kasa jest wazna wiec wiadomo o co chodzi :P no a wiec w czwartek po pracy sie jechalo do pl a dkladnie pod siedzibe COPCO na imielin powiedzmy ze średnio 6 h bywalo ze sie jechalo dluzej i tez mniej niz 6 h a z tamtad kazdy sie rozjeżdżał w swoje strony rodzinne a to juz zalezy kto gdzie mieszkal sami mozecie sobie to wyliczyć wpisujac swoje namiary na namiary siedziby :)i jak sie przyjechało to trzeba wrocic wiec najczesciej w pon sie juz wracalo z rana okolo 10 z Imielina ... czyli w teori piatek sobota niedziela w domu a w praktyce sie mialo 1.5 dnia no bo czlowiek przyjedzie to odsypia w piatek po calym wyjezdzie albo jak ma cos do zalatwienia to musi bc to załatwione w piątek bo w wekendy wiekszosc waznijeszych rzeczy sie nie załatwi wiec piatek zleci jest sobota dzien w ktorym mozna nic nie robic jak jest taka opcja indywidualna(ale jak wiadomo ciuchy sie same nie wypiora ) pranie trzeba tez zrobic ale ogolnnie mozna powiedziec ze mamy 1wszyn dzien na tak zwany" odpoczynek" jest niedziela do poludnia mozna dalej korzysta z dni w polsce . bo pozniej trzeba sie zaczac pakowac i dojechac z miejsca waszego zamieszkania do imielinia na wyjazd na niemcy i oto tym sposobem z 3 dni w teori ma sie 1.5dnia w miesiacu dla swoich bliskich znajomych rodziny .. Niestety ale sa tacy ludzie w tej firmie co pracuja kilka lat i sie z tym pogodzili albo i tez tacy sa co by mogli ciagle "pracowac" (w teorii bo większość takich ludzi nie pracuje tylko sie (usunięte przez administratora) po kontach na budowach a normalny czlowiek tylko sie denerwuje ) i tak juz zostanie bo firmie jest to na reke wiecej godzin wpada w miesiaca... a teraz w pigulce opowiem ogolne + dla tych co sie zastaawiaja nad wyjazdem ; praca- nie ma co sie bac. przyjezdza sie do pracy wiec pracowac trzeba a jak pracujesz to smialo mozesz dzwonic do biura o jakas lekkie ppodniesienie stawki po kilku miesiacach .wiekszosc brygadzistów to sa ludzmi i jak pracujesz swoim tempem ale pracujesz nie unikasz pracy to sie nie ma czego bac (wiadomo w kazdej firmie jak i w tej sa brygadziści ktorzy chca na twoich plecach zbudowac swoja kariere (rzadkosc ale jest jakis maly procent takich ) KASA NA CZAS CIUCHY ROBOCZE DAJA I MAJA SPORA ROZMIAROWKE UBRAN MIESZKANIA SA OKEJ (ZDAZALY SIE I CZASAMI WPADKI I TEZ SPELUNY WYNAJMOWALI ALE JAK O TYM WSPOMNIALO W BIORZE STARALI SIE JA ZMIENIAC A JAK SIE NIE INFORMOWALO TO JUZ JEST STRATA TYCH LUDZI CO W SPELUNACH SPALI :) i ogolnie wszystko prawie co mialo byc tobylo załatwiane w czasie .pisze prawie wszystko bo podkniecia tez sie zdarzały ale czlowiek jest tylko czlowiekiem i kazdy powinnen normalny to zrozumiec ze tak tez sie moze zdarzyć .

Wiesiek
@COPGO

Generalnie wszystko się zgadza. No charakter pracy taki, że wyrabia się około 200godz. I teraz zależy czy pracuje się w soboty czy nie. Jeśli tak to w domu przebywa się 4-5 dni. Pracowałem kilka miesięcy i generalnie firma i ludzie Ok. Wypłata na czas. Koordynator spoko.

Jakub
@Wiesiek

200 godziny to dość dużo. Za soboty jest lepsza stawka czy kasa taka sama jak w tygodniu i liczą się tylko nabite godziny?

Rafał
@Jakub

Za soboty i nadgodziny jest taka sama stawka jak za dzień roboczy o zabardzo na podwyżkę nie ma co liczyć

Ala
@Rafał

Czyli to na umowie zlecenie tak jest że stawka jest stała? Jest za to chociaż jakaś premia albo coś innego? Czy może jak ktos się stara to podwyżkę może dostać?

@Wiesiek

Z tymi ludźmi bym się nie zgodził zależy na kogo się trafi bo są tacy ludzie że w pracy cza się nimi męczyć a pózniej jeszcze na kwaterze cały czas w stresie

@Rafał

A to jest obowiązek pracy w sobotę? I jeśli ktoś nie zgodzi się na te nadgodziny, to musi liczyć się z jakimiś konsekwencjami? Jak to wygląda? :)

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Paweł Gałek

06.12.2023 01:12

Paweł Gałekikona wywiad

Chciałbym podzielić się swoją historią związaną z pracą w tej firmie. Wróciłem z pracy w Niemczech w połowie sierpnia 2022 roku. Ponad miesiąc czekałem na ofertę pracy w Polsce, po czym, pod koniec września dostałem pocztą rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Bez żadnego telefonu, ani nawet SMS-a ze strony firmy. Na dodatek, pismo, które dotarło pocztą, zawierało błędną datę. Gdy zjawiłem się w siedzibie, żeby uregulować dokumenty, żaden z kierowników nie zainteresował się mną, nie zostałem także wypuszczony do biura. Pani z pieczątką musiała zejść do recepcji, żeby podbić adnotację. Przez niemal cztery lata współpraca układała się wręcz wzorowo, ale ta sytuacja w dużym stopniu zmieniła moje zdanie o firmie.

Paweł Gałekikona wywiad

Pracowałem jako monter instalacji elektrycznych.

Paweł Gałekikona wywiad

Zostałem zwolniony bez poinformowania o przyczynach tej decyzji.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

4000-4400 złotych.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Prawie 4 lata.

Paweł Gałekikona wywiad

W pracy ceniłem sobie elastyczność i ugodowość w sprawie liczby przepracowanych godzin. Dodatkowo na plus oceniam terminowość wypłat.

Paweł Gałekikona wywiad

Negatywnie mógłbym ocenić stan używanego w pracy sprzętu — mógłby być on nowocześniejszy. Uważam także, że firma bywała zbyt pobłażliwa wobec niektórych pracowników.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Paweł Gałekikona wywiad

Pomiędzy pracownikami niskiego, a wysokiego szczebla atmosfera była bardzo dobra. Niestety pracownicy średniego szczebla pracowali pod ciągłą presją, wobec czego współpraca z nimi nie zawsze dobrze się układała.

Bez zarzutu.

Paweł Gałekikona wywiad

Sugerowałbym bardziej bezpośredni kontakt z szeregowymi pracownikami.

Jakie są mocne strony pracodawcy COPCO Plus?

Pracownik#

Praca w tej firmie nie jest zła ale jeśli chodzi o ubrania są słabej jakości po pierwszym praniu się prują narzędzia i torbę narzędziową oraz wkrętarke trza mieć swoją

OFERTA PRACY:
Operator Koparki

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych uprawnień
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego

- obsługa mini koparki
- przygotowanie miejsca pracy
- przygotowanie maszyny do codziennej pracy
- dbanie o powierzony sprzęt
- wykonanie robót zgodnie z dokumentacją, projektem i poleceniami kierownika robót

Nasze wymagania
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- chęć do pracy i dyspozycyjność
- sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

- umiejętność pracy w zespole
- prawo jazdy kat. B
- uprawnienia do obsługi koparki

OFERTA PRACY:

Inżynier budowy / Kierownik Robót Elektrycznych

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz wyników pracy
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju osobistego
- przyjazna atmosfera pracy
- wsparcie ze strony biura

Zakres obowiązków
- nadzór i koordynacja robót w zakresie instalacji i sieci elektrycznych na wszystkich etapach budowy
- kontrola realizacji budżetu i harmonogramu postępu prac
- planowanie harmonogramów pracy pracowników własnych oraz podwykonawców
- nadzór nad jakością wykonywanych robót oraz przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej
- przeprowadzanie procedury odbiorowej oraz rozliczanie robót z zamawiającym i podwykonawcami
- weryfikacja dokumentacji technicznej pod kątem optymalizacji rozwiązań
- prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami
- składanie sprawozdań kierownictwu firmy o postępie prac na budowie oraz reprezentowanie firmy w instytucjach zewnętrznych

Nasze wymagania
- minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót Elektrycznych lub Inżyniera Budowy na budowach w obiektach przemysłowych, na różnych poziomach napięć
- dodatkowym atutem Kandydata będzie doświadczenie przy budowach sieci elektroenergetycznej nN, w tym przy instalacjach oświetlenia ulicznego i parkingowego
- mile widziane uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
- umiejętność analizowania wymagań projektowych i wytycznych zgodnie z normami i sztuką inżynierską, a także przygotowywanie na podstawie zapotrzebowania materiałów pod zamówienie
- prowadzenie rozliczania robót elektrycznych
- świadectwa kwalifikacji grupy G1 - E i D
- dobra znajomość pakietu MS Office
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność zarządzania podległym zespołem oraz podwykonawcami
- samodzielność i terminowość w realizacji zadań oraz dobra organizacja pracy własnej
- umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole

Aplikuj  https://copco.com.pl/aplikuj-inzynier/

OFERTA PRACY
Elektryk Utrzymania Ruchu

- praca na terenie Śląska - Dąbrowa Górnicza
- atrakcyjne zarobki
- praca w szybko rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju osobistego
- przyjazna atmosfera pracy
- ubrania robocze oraz profesjonalne elektronarzędzia
- opieka ze strony biura

- montaż instalacji elektrycznych
- obsługa stacji 110 kV
- uruchomienia
- przeglądy/pomiary instalacji elektrycznych
- dokonywanie okresowych przeglądów oraz bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną
- utrzymanie ciągłości pracy urządzeń pod względem elektrycznym
- diagnozowanie oraz naprawa usterek instalacji elektrycznych i urządzeń
- prefabrykacja, modernizacja rozdzielni

- wykształcenie elektryczne
- doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych
- gotowość do pracy zmianowej
- uprawnienia SEP E (mile widziane D)
- mile widziane uprawnienia UDT kat. IP
- prawo jazdy kat. B
- dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Aplikuj: https://copco.com.pl/aplikuj-elektryk-utrzymania-ruchu/
Więcej informacji pod numerem 573 802 168

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w COPCO Plus?

Jest to zależne od indywidualnej sytuacji pracownika Pozdrawiam

marek c

Firma rozwojowa. Dba o pracowników.

@marek c

Aha. A jak dba? Dla mnie np wypłaty za pracę to nie jest dbałość. Premie, dodatki na święta, jakieś paczki dzieciom, wycieczki, fundusz socjalny, może pożyczki zakładowe - to tak.

zadowolony
@Monika

Ja dostałem paczkę na święta. Do tego karta multisport a wypłata na czas do atut.

Sławomir
@zadowolony

A jak wyglądają warunki zatrudnienia? Jesteś zadowolony z wynagrodzenia?

Czy COPCO Plus oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Publikując ogłoszenie rekrutacyjne wskazujemy na formę zatrudnienia dotyczącą tej konkretnej oferty, więc Kandydat dokonując aplikacji jest świadomy z jaką formą współpracy dane stanowisko się wiąże. Nie można więc jednoznacznie wskazać na przewagę ilościową umowy zlecenia czy też umowy o pracę, wszystko zależy od miejsca wykonywania zadań, stanowiska pracy, a także oczekiwań Kandydata.

Zostaw merytoryczną opinię o COPCO Plus - Imielin

• Jak się pracuje w COPCO Plus?

Zobacz opinie na temat firmy COPCO Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COPCO Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COPCO Plus?

Kandydaci do pracy w COPCO Plus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COPCO Plus