Opinie o Auto Centrum Marcin Piotrowski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto Centrum Marcin Piotrowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Auto Centrum Marcin Piotrowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Centrum Marcin Piotrowski w Warszawa

Czy w Auto Centrum Marcin Piotrowski odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Pracodawca Nowy wpis

co oznacza pytanie "wewnętrzna rekrutacja? " Jeśli ktoś chce pracować, to rozmawia z pracodawcą.

były

Odradzam prace i cokolwiek zwiazane z tym warsztatem, atmosfera sztuczna i ciagla zazdrosc zawisc miedzy pracownikami podsycana przez szefa, najlepiej to spowiadac sie przed szefem na bacznośc.

Krzysiek Nowy wpis
@były

Co za bzdura, pewnie zostałeś wywalony za alkohol albo złą pracę !!!!! Bo właściciel nie toleruje pijących, wczorajszych itd. Ponieważ praca musi być dobrze wykonana, to jest wymagający. Nigdy nie widziałem żeby ktoś stał na baczność , to jest pomówienie !!!!!! A nie pracuję u Pana Marcina , bo musiałem wyjechać do domu rodzinnego . Chłopie weź na klatę że, się tam nie nadajesz a nie oczerniasz właściciela. Podpisuj się imieniem , a nie NN.

Właściciel Nowy wpis
@były

Zapraszam tych co wydają negatywne opinie do warsztatu, może prosto w oczy porozmawiamy ? Chyba że, brak odwagi ?

Jaka atmosfera jest między działami w Auto Centrum Marcin Piotrowski?

Super przyjazna.

Joanna
@były pracownik

to pewnie żałujesz, że były? :( a ile osób teraz tu jest i czy coś jeszcze prócz samych ludzi wpływa na to, że tak przyjaźnie tutaj? szefostwo jakoś się przyczynia?

......
@były pracownik

Skoro tak cudownie to czemu tam nie pracujesz????

szkoda gadać

Właściciel i pracownicy firmy zwłaszcza ci zza lady powinni przejść szkolenie z zachowania w stosunku do klientów. Jak właściciel nie radzi sobie z klientem domagającym się wyjaśnień w swojej sprawie wzywa na klienta policję. Ponadto samochód (biały) z warsztatu po naprawie blacharskiej wyjeżdża umazany błotem., a miska olejowa jest zalana. Jeśli chodzi o jakość wykonywanej usługi to moją szczegółową opinie znajdziecie państwo w opiniach. A i jeszcze jedna ciekawa rzecz. Zarówno właściciel jak i pracownica zza lady bardzo mocno podkreślają status i kompetencje swojej firmy. Nic bardziej mylnego.

he he
@szkoda gadać

jest prawdziwa

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Auto Centrum Marcin Piotrowski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Auto Centrum Marcin Piotrowski?

z żalem odchodziłem

Trzeba być fachowcem, pasjonatem, odpowiedzialnym za to co się robi ,poszerzać wiedzę, umieć współpracować w zespole. Szef nie toleruje pijących ,tych z problemami żołądkowymi w poniedziałek :) Właściciel często staje do pracy z pracownikami. Szanuje uczciwość i szczerość. Jest dobrym pracodawcom.

szkoda gadać

Pani pisze prawdę, a pan zamiast wziąć na klatę i przeprosić jeszcze bardziej się pogrąża, gratuluję!!!!

Właściciel

Pani pisze nie prawdę. Sprawa jest u naszego pełnomocnika. Na tym warsztat zakończył jakiekolwiek rozmowy z autorem wpisu "szkoda gadać"

Widzę, że nie ma tu wieści odnośnie firmy Auto Centrum Marcin Piotrowski w miejscowości Warszawa. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników.

Właściciel warsztatu

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Centrum Marcin Piotrowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Auto Centrum Marcin Piotrowski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Centrum Marcin Piotrowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Centrum Marcin Piotrowski?

Auto Centrum Marcin Piotrowski
  • Obozowa 43