Opinie o Lidl w Tarnowo Podgórne Poznańska 131a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lidl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lidl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Tarnowo Podgórne Poznańska 131a

Lilu

Jakie opinie o pracy w biurze w Jankowicach?

Feliks

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

Iza

Czy zawsze jest tak dużo chętnych do pracy w firmie?

Uratowałem się ????
@Iza

Muchy lecą. .... ale muchy zdychają bo osobniki mają wielką packę na muchy ????????????

@Lidlak, jesteś byłym bądź obecnym pracownikiem firmy Lidl? Jeżeli tak to czy możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu? Napisz proszę coś na temat warunków pracy jakie oferuje pracodawca. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy.

Pracownik Sklepu

Szybko rzetelnie konkrety czego wymagają i co oferują bez owijania w bawełnę

Czy wie pani ile waży koli banana ? Pewnie dużo 10-15 kg No to da rade Pani przezucic taka paletę bananów ? Dam

logo firmy Pracownik ochrony - Tarnowo Podgórne - Umowa o pracę!
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Drukarz offsetowy
Tarnowo Podgórne
Gizeh Dispoform Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
nastepny lidlowy

Nie mogę powiedzieć w żadnym wypadku, że Lidl to zła firma. Są wymagający i na pewno dużo lepiej będą się czuły tutaj osoby, które nie mają własnej rodziny albo większych zobowiązań uczuciowych. Porównując pensje w innych sieciach... no cóż Lidl już nie płaci najlepiej w stosunku do włożonej pracy. Na plus na pewno można zaliczyć wszelkie kursy językowe, szkolenia z Excela itp. na minus to, że poza gołą pensją + ryczałtem za nadgodziny nie dostaniesz ani nagrody rocznej, premii czy czegoś podobnego. Powiem też, że po 7 latach pracy, najprzyjemniejszym dniem był ten, w którym złożyłem wypowiedzenie.

Lidlak
@nastepny lidlowy

Ale ryczałt to 34h które masz z góry zapłacone ? Jeśli sklep wyrobi się z robotą tak , że Ty z ryczałtu zużyjesz np. 17h wtedy 17 h z ryczałtu masz za friko . Nie jest tak ?

Lidlak
@nastepny lidlowy

Ale jeśli sklep wyrobił się przy Twoim udziale niższym niż 34h miesięcznie wtedy masz 17h z ryczałtu za friko ?

Kamil

Tak dobrze się pracuje, że nie ma osoby chętnej żeby napisała coś nowego o pracy w firmie

Małgorzata

Aplikował ktoś na staż studencki 2017? Wysłałam apikację i zastanawiam się, ile trzeba czekać na odpowiedź? Kogo przyjmują? Jak wygląda sesja Assesment Center?

kasia
@Małgorzata

brałam kiedyś w tym udział. jakiś czas po aplikacji zadzwonił do mnie rekruter i przeprowadził rozmowę na szybki przez telefon, kilka pytań w tym również rozmowa w języku niemieckim (lub angielskim jeśli lepiej ten znasz). Potem dostałam zaproszenie na assesment center. Nie wspominam go dobrze, bo byliśmy tam w 16 osób i staraliśmy się wszyscy o to samo miejsce w konkretnym dziale. Musieliśmy ze sobą współpracować ale pamiętać że jesteśmy dla siebie konkurencją. Po wszystkim rekrtuterzy uzasadniali co robiliśmy źle, żeby móc się poprawić w przyszłości. Trwało to kilka godzin, były poczęstunki, napoje.

kAsia
@kasia

A możesz określić jakiego typu zadań można się spodziewać?

Drrea
@kAsia

Zadania sprawdzają twoja organizacje w grupie. Tez brałam w tym kiedys udział i cyrk na kółkach. Nie rozumiem po co robia testy merytoryczne jeśli I tak wybierają kogoś kompletnie nie w temacie. O tym, ze to jedno stanowisko dowiedzielismy sie w sumie przypadkowo. Zaczęłam wątpić w ich ocene ;)

kasia
@Drrea

no już właśnie nie pamiętam jakie to były zadania bo było to kilka lat temu, a bywałam też na assesment center w kilku innych firmach i myli mi się gdzie co było ;) jedno to na pewno jakieś zadanie do przygotowania pisemne, inne to prezentacja ustna, inne to jakieś działanie w grupie...

anna

Witam mam pytanie czy w lidlu dostaje się wiekszą wypłate jak idzie sie na urlop?

Tm
@anna

Nie

ad

Pracownicy o ich wykorzystywaniu boją się głośno mówić bo straszy się zwolnieniem. Potwierdzam że bardzo żle się dzieje w Lidlu. Brak poszanowania pracownika nie można zaplanować dnia wolnego, urlopu, zmieniające się grafiki po kilka razy w tygodniu. Praca na telefon na zasadzie kierownik zadzwoni i musisz iść do pracy. KRS nie posiadający kwalifikacji w tej branży który nie zrozumie pracownika, krytykuje i poniewiera psychicznie. Pracujesz po kilka dni po 12h i nikt Cię nie zapyta czy możesz zostać dłużej. Nikt za dobra pracę nie podziękuje. Nadgodziny otrzymujesz w dni kiedy jesteś nie potrzebny na sklepie. Takie są realia pracy w Lidlu miastach Starachowicach i Ostrowcu Świętokrzyskim

Młoda
@ad

To nie tylko u was to chyba kazdym lidlu tak jest

Igor

Akurat ta firma to dobry pracodawca. Jeśli komuś nie odpowiada zawsze może zmienić pracę

Zainteresowana

Co uważacie o lidlu w rydułtowach? Słyszałam dużo opinii, w większosci negatywnych. Nie regularny czas pracy, nadgodziny, okropna atmosfera i donosicielstwo. Znalazłam ofertę pracy w lidlu i chciałam sie dowiedziec jak to wyglada od środka.

Lolo
@Zainteresowana

Wszędzie (usunięte przez administratora) nie składaj podania.

Lolo

Nikomu nie polecam pracy w Lidlu, mogłabym książkę napisać o warunkach pracy i braku szacunku do pracownika, żadnych plusów. Jak ktoś chce sobie zdrowie zepsuć to najlepsza droga.

A

Najbardziej nieprofesjonalna rozmowa kwalifikacyjna jaką przeszłam, pani rekruterka zadawała głupie, czasem bezczelne pytania, np. doszło do tematu molestowania psychicznego w pracy, dwa razy dopytywała o szczegóły, bo chyba założyła, że nie wiem o czym mówię, potem chyba było jej glupio. Ponadto chcieli osobę bez ambicji, ponieważ nie było na tym stanowisku (asystentki) możliwości awansu, po czym zapytała, jakie są moje osiągnięcia, więc zaczęłam wymieniać, że m.in.jestem administratorem systemu, oprócz tego, że asystentką. Okazało się, że to za dużo, to po co pytasz, skoro chcesz usłyszeć, że parzenie kawy dla prezesa. Trzeba napisać w ogłoszeniu, że wymagania to np. brak doświadczenia, albo rok, wtedy faktycznie znajdzie się osobę, dla której największą radością będzie siedzenie i wyglądanie. Przykładów pytań nie na miejscu było wiele, pani rekruterka do zwolnienia, choć przypuszczam, że jest tam po prostu taki brak kultury pracy, więc stanowczo odradzam, zwłaszcza ambitnym osobom. Jak korporacja, to juz lepiej amerykańska, przynajmniej kultura wyższa.

@A

Byłam również na tej rozmowie i odnoszę dokładnie takie samo wrażenie! Mimo wysokich kwalifikacji i znajomości języków zostałam odrzucona z powodu " zbyt wysokich ambicji." Panie rekruterki chyba bały się konkurencji w firmie.

Daniel

Czy dobra praca w firmie jest powodem tej ciszy na forum?

Weteran

Zależy o jakie stanowisko Ci chodzi.

Arek

Szanowni pracownicy a w tym ja.. Sami dajecie się wykorzystywać i narzekacie !! Pytania: 1. Czy ktoś was zmusza do pracy w tej instytucji ?, 2. Czy jak doznasz wypadku to musisz mieć pozwolenie by udać się do lekarza lub wezwać karetkę ? 3. Czy gdy zechce ci się potrzeb fizjologicznych to puki szefowa się nie zgodzi to nie wychodzicie do łazienki ? 4. Wtykasz palce tam gdzie nie trzeba bo tak każe szef ?, pomimo że wiesz że je stracisz ? 5. Co jest ważniejsze zdrowie własne czy cudzy cyrk ?? Na te pytania trzeba sobie samemu odpowiedzieć. Domyślam się że zaraz będzie ale żyć trzeba, bo mnie wyrzucą itp. a czy gdy złamiesz kręgosłup będziesz miał z czego żyć ?? a gdy doznasz kontuzji i nie będziesz mógł pracować czy będzie na chleb ? Ludziska nie dajmy się, to oni u nas zarabiają pieniądze !, Wredny szef/szefowa - stosują mobbing lub nie stosują się do kodeksu wystarczy zeznanie kilku pracowników i góra ma problemy i to poważne.. Ale fakt zapomniałem przecież nas zwolnią !! Pozdrawiam i dbajcie o zdrowie jest jedno !! Notka dla moderatora: w komentarzu nie użyłem żadnej nazwy własnej lub też nie odwołuję się do towarów konkretnych firm jak również nie obrażam konkretnej firmy a piszę ogólnie o pracy. Proszę o nie moderowanie komentarza chyba że masz coś na sumieniu ?

ićka

Witam. Mam pytanie a propo wolnego całego weekendu . Nie pamiętam czy w tym roku miałam taki bo u mnie na sklepie nie ma czegoś takiego jak wolne sobota i niedziela.Czy to jest zgodne z naszym prawem pracy? A jak u was na sklepie to wygląda? Pozdrawiam

Już

W tym momencie wydaje mi się, że takich pożyczek nie udziela, w ogóle mało jakafirmatorobiz tego co wiem

gosc

Czy lidl udziela pozyczek pracowniczych?

Lucek

Tak dostaje talon na balon . Jak ps może mieć prowizje od sprzedaży

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidl?

Kandydaci do pracy w Lidl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidl