Opinie o Ferrero w Frankfurt

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ferrero. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ferrero o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrero w Frankfurt

Marek Nowy wpis

Zastanawiam się czy macie zniżki pracownicze na ich produkty ?

Masakra Nowy wpis

U Nas było tak samo. Ja, mój narzeczony I młodszy brat mieliśmy jechać I też chciał kasę z góry. Na szczęście narzeczonemu ta sprawy zaczęła śmierdzieć, bo kto normalny chce kasę przed podpisaniem umowy? Chcieliśmy sprawdzić Co on na to, więc zadzwoniłam do niego. Nie zdążyłam Nawet przedstawić a gość na to- "zadzwoni pani za 40 minut, Dobrze?". Dzwonię po godzinie dwa razy a on nie odbiera a odpowiedź miała być do piątku Czyli dnia, którego dzwoniłam. Narzeczony też dzwoni i mic. W końcu wysłał im maila, że póki nie odpowie Co do zakwaterowania to kasy nie będzie. Bo on sobie wysłał, że kasa ma być na koncie do 15 a 17 dostaniemy umowę o pracę. I dzisiaj jest 15 kasy nie dostał to napisał, że już nie mamy Co liczyć na wyjazd, bo kasy nie wpłaciliśmy. No I Narzeczony napisał-szkuj gdzie indziej Jeleni I wysłał mu te opinie. I powiedział, że zaraz jeszcze postraszy go, że pójdzie na policję I że oskarży go, że chce wyłudzić pieniądze. Nie dajcie się oszukać. Co za perfidny oszust.

bryk Nowy wpis

I Uwaga na nich bo tych ofert jest więcej żadna rzetelna firma nie pobiera opłaty za nocleg jeszcze przed przyjazdem do pracy a tym bardziej przed podpisaniem umowy. Oszustwo jak nic

bolko Nowy wpis

Dokładnie taką samą wiadomość dostałem jak wyżej a w ciągu dwóch ostatnich miesięcy dwie podobne do innych firm jedno co było to samo to płatne mieszkanie 70 euro przed podpisaniem umowy. Osobiście odradzam płacenie bo to ściema ............... Oszuściiiiii

Firma Ferrero poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Brygadzista
Frankfurt
Sungroup Sp. z o.o.
Status12

Teraz wysyła do pracy przy pakowaniu jogurtów i ten koordynator (usunięte przez administratora). Każe płacić 330 zł za pokój

rija

to nie jest praca w Ferrero... tylko oszust podający się za pracownika agencji zatrudnienia szukający pracowników do owej fabryki...uważajcie na ogłoszenie typu: ,, Pracownik Produkcji -pakowanie i sortowanie słodyczy, Frankfurt am Main !!!

rija

Uwaga!!!Ludzie nie dajcie się naciągnąć, oszustwo, żądają kasy 330 zł płatne na konto w Polsce za pierwszy tydzień zakwaterowania a zdjęcia mieszkań ściągnęli z neta , zdjęcia mieszkania rzekomo znajdującego się we Frankfurcie tam gdzie mielibyśmy mieszkać a tak naprawdę zdjęcia pochodzą z Hotelu w Warszawie i Hostelu w Krakowie oraz zdjęcie kuchni które ktoś wrzucił bo robił remont i chciał się pochwalić jak wyglądała kuchnia przed i po metamorfozie. Nie wpłacajcie bardzo naciskają na wpłatę i chcą skan przelewu na maila. Brak wpłaty i kontakt urwany . Rozmowa z koordynatorem który najpierw mówi że przyjętych do pracy ma być 20 osób po czym 17 już jest zaklepanych a miejsc w mieszkaniu zostało 3 a nas jest czwórka więc gdzie ta jedna osoba ma się niby podziać. Ogłoszenia nadal sie ukazują nie dawno jak 2 godz temu znowu dodane to samo ogłoszenie. Nie mogą żądać od was żadnej kasy przed podjęciem pracy, sprawdzajcie wszystko.Uważajcie ,podaję nr konta na które żądają kasę. Dane do przelewu Szymon Łuczywko Nr Rachunku : 02 7999 9995 0651 6754 1104 0001 Miasto : Warszawa Kraj : Polska

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrero - Frankfurt

Ferrero