Opinie o Media Markt w Piotrków Trybunalski Juliusza Słowackiego 123

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Media Markt. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Media Markt o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt w Piotrków Trybunalski Juliusza Słowackiego 123

klient Nowy wpis

Witam, aż nie wiem od czego zacząć. 1. Nierozgarnięcie pracowników 2. Brak wiedzy pracowników przy sprzedaży odnośnie proponowanych produktów i rabatów 3. Słaba obsługa 4. 2h czekania z małymi dziećmi bo nikt nie potrafił wprowadzić bonusu, który rzekomo obowiązywał "tylko dziś" - nikt nic nie potrafił, skupienie kilku osób i kombinowanie żeby tylko się udało sprzedaż sprzęt za dobrą kasę.

Były pracownik Nowy wpis

Byłem pracownikiem MM przez kilka lat. W ostatnim czasie to miejsce jest nie do zaakceptowania jako miejsce pracy. Mobbing, niekompetencja kadry kierowniczej oraz brak poszanowania pracownika. Wymuszanie działań sprzedażowych od pracowników na granicy prawa. Zdecydowanie odradzam to miejsce jako miejsce pracy ponadto bardzo małe pieniądze 2-2,5 k. "na rękę". Liczą się tylko cyfry a nie to co robią pracownicy. Zdecydowanie odradzam i nie polecam tego miejsca pod żadnym pozorem

Obserwator

Kiedy Menager tej placówki zacznie dbać o interesy Pracowników..?

Były
@Obserwator

Jak go zwolnią????

Agnieszka
@Były

są jakiekolwiek szanse na to ?

Piotrek
@Obserwator

Nie zacznie. Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia i konieczność wprowadzenia "oszczędności", to będzie jeszcze gorzej. Kierownicy dbają tylko o siebie, a menadżer o byłego dyrektora, zapewniając mu magazyn zamiejscowy na sezonowy towar, który idzie potem transferem. Pracownicy nie są w stanie zarobić tu godziwych pieniędzy. Zastanawiasz się nad pracą w Mediamarkcie? Radzę poszukać gdzieś indziej.

Wiktoria
@Piotrek

A co należy do tych "ostatnich wydarzeń", które przytoczyłeś?

Ruda Nowy wpis
@Piotrek

To skoro jesteś tak zorientowany/a w sytuacji marketu a jest tak źle czemu tam jeszcze jesteś??

Wiktoria Nowy wpis
@Ruda

Może jest kretem i wykrada aktualne info? ;p Czyli Ty masz całkiem odmienne zdanie w tym temacie? Jakie?

Bożena

jakiś czas temu pisaliście, że dostaje się 2000 zł w tej firmie na rękę, a jest dużo obowiązków. może cos teraz po nowym roku się poprawiło i jest lepiej?

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Służba Cywilna
logo firmy Psychoterapeuta dzieci
EZRA UKSW Sp. z o.o.
Joanna

Widzę, że poszukują specjalistki ds. obsługi klienta (niestety tylko 3/4 etatu)... Nie wymagają doświadczenia, znaczy że oferują szkolenia? Bo w ofercie nie ma o tym informacji. I co znaczy "Testowanie gadżetów", wymienione w dodatkach? Co do kierownictwa i tego co można przeczytać w komentarzach... No trochę słabo, a jak relacje z innymi pracownikami?

Robotnik

Praca w Media Piotrków to jakaś masakra ciągłe czepianie się kierownictwa o wszystko. Kasa to masakra 2k na łapę i w cholerę obowiązków. Wkrótce będziemy prawdopodobnie sprzątać WC w ramach obowiązków i czyścic buty kierownictwu. Żenada niech już lepiej to zamkną i po temacie

Xyx
@Robotnik

Widziałam ogłoszenie specjalista obsługi klienta jakie wynagrodzenie netto

xyz

@Pit to na pomoc kierownictwa nie ma co liczyć? To bardzo słabe..

Pit

Osobiście nie polecam pracy w ME w Piotrkowie Trybunalskim na dziale POK ( Punkt obsługi klienta ) oraz jako doradca klienta działu IT. Pan 'kierownik' razem z panią 'kierowniczką' są bardzo specyficznymi osobami w pracy. Działają bardzo, ale to bardzo specyficznie. Może to podchodzić wręcz pod mobbing - subiektywne odczucie każdej osoby. Prawie nikt na dłuższą metę nie wytrzymuje 'reżimu' w tym sklepie. Przykład: Kolejka na 15 osób a kierownik potrafi tylko powiedzieć: szybciej szybciej, albo : no co się tak ociągasz. Sam tylko stoi, ewentualnie spaceruje sobie i wita klientów zamiast pomóc jak widzi, że jest bardzo dużo ludzi. Przykład drugi: Przerwa 15 minutowa. Przysługuje pracownikowi przerwa 15 minutowa, w tej przerwie jedni jedzą posiłki suche, inni na ciepło. Jednak jeśli przekroczysz - UWAGA czas przerwy np o 2-3 minuty, tak 2-3 a nie 10-20 to są wielkie pretensje. Kierownictwo tego nie rozumie ponieważ chodzą sobie co rusz na zaplecze i nikt ich nie wylicza z tego. Raz siedzą sobie tam 5 min a innym razem 25 minut. P.s - Kawa na zapleczu to nie sprawy służbowe. Idąc załatwić potrzebę fizjologiczną - trzeba jak w przedszkolu powiedzieć, że wychodzi się do WC. Wychodząc na papierosa - trzeba wpisywać było swego czasu dokładną godzinę wyjścia i przyjścia z przysłowiowego dymka. Kolejna kwestia - pracując na dziale POK, pracujemy tylko w teorii do godziny 19. Przeważnie wychodzi się 19 20, 19 30 ponieważ trzeba zamknąć kasę podliczyć pieniądze itp. 90% załogi punkt 19 wychodzi sobie z pracy a dział POK robi po godzinach, i swego czasu nie wolno było wpisywać nad godzin jeśli nie przekroczyło to dodatkowych 30 minut. Np - 19 28 liczone było, że wyszło się o 19. Czy są jakieś plusy tej pracy? Dla mnie osobiście ich nie było. Możliwości zarobkowe na dziale POK są znikome. Podczas rozmowy kwal, mydlą oczy tym, że można wyjść do klienta i również być aktywny w sprzedaży, i w ratach. W praktyce ma się to tak, że prawie żaden 'kolega' z działu nie odda Ci klienta ani rat ponieważ to są ich pieniądze. Psychicznie w tej pracy trzeba być nie tylko mocnym, a wręcz być jak skała. Być może gdyby kierownictwo było inne to atmosfera była by dużo lepsza. Sklep wyniki ma bardzo dobre, i tym może się szczycić się kierownik sklepu, jednak chyba zapomina, że te dobre wyniki robią długoletni pracownicy z działów sprzedaży. Tam gdzie można zarobić bardzo dobre pieniądze to już są po kilka dobrych lat na danym dziale osoby i tam rotacji nie ma prawie wcale. Na dziale POK rotacje są tak częste jak zmiany trenerów w klubach Ekstraklasy albo i jeszcze większe. To nie jest przypadek. Pan kierownik ma swoje stanowisko właśnie przy dziale POK I IT , czy to przypadek, że właśnie na tych działach są największe rotacje? Na to pytanie już odpowiedzcie sobie sami. Jako klient - sklep warty polecenia. Jako pracownik sklepu - omijać szerokim łukiem. Być może taka jest specyfika tej branży, liczą się tylko cyferki i tabelki. Jeśli ktoś uważa, że da radę to śmiało może próbować, jeśli tylko jest odporny na stres i na wszystko co z nim związane. W innym przypadku można stracić dużo zdrowia i nerwów. W pracy oczywiście są też inni pracownicy, z jednymi można się dogadać z innymi nie. To akurat jest normalne i tak jest wszędzie. Zarobki jak na takie warunki są bardzo słabe.

Stara
@Pit

W ME czy MM?

Czy w media dla pracowników są zniżki na produkty ?

Ryszard

Firma ma dobrą opinię , nie rozumiem dlaczego niektórzy tak piszą?

Jon

Przyszły pracowniku, zanim zlozysz tam cv przeczytaj to https://porady.pracuj.pl/uciekaj-jesli-szef-motywuje-cie-w-ten-sposob/

brzozik

Zamierzałem złoźyć podanie o pracę do Media Markt,lecz po przeczytaniu komentarzy zmieniłem zdanie.

abc

Bardzo duża rotacja pracowników w markecie potwierdza zamieszczone tutaj negatywne opinie. To efekt "pracy" kierownika sklepu.

CZARNY

No i co te posty i opinie zmienią? Nic. Kierownik marketu, nawet jeśli to kiedykolwiek przeczyta lub przeczytał, to i tak będzie miał to gdzieś, bo był i jest przekonany o swojej nieomylności a pracownicy to debile, którzy mają mu służyć , a jeśli ktoś ma inne zdanie to przecież są tysiące innych chętnych do podjęcia pracy... Już widzę te tłumy walące drzwiami i oknami do Media. Fama o dziadostwie panującym w tej chwili w firmie szybko się rozchodzi. Jedyna nadzieja jest taka, że na każdego przyjdzie kiedyś czas, a zdarza się, że przychodzi szybciej, niż się tego spodziewamy...

CZARNA

Co to się dzieje teraz w MM Piotrków to czysty obłęd!!!!! Nie liczy się nikt z pracownikiem. Ludzie z doświadczeniem odchodzą. Człowiek traktowany jest jak robot bo najważniejsze są tabele. Wina leży w kierowaniu. Wiemy o kogo chodzi. MM to obóz pracy!!!!!

klient Media Markt

Witam. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż wiem, że to forum bardziej dla pracowników niż klientów, ale jestem rozczarowany, że odszedł Wam człowiek, którego jak mało kogo można nazwać prawdziwym fachowcem (pracownik Muzyki- Filmu, imienia i nazwiska nie podam, bo ochrona danych osobowych, ale i tak wiadomo o kogo chodzi). Wątpię czy kiedykolwiek uda się znaleźć Wam kogoś tak zaangażowanego w swoją pracę i jednocześnie autentycznego pasjonata z ogromną wiedzą, którą potrafił przekazać ją w tak ciekawy sposób, że aż się chciało tam wracać. Życzę mu wszystkiego dobrego, bo naprawdę na to zasługuje. Pozdrawiam.

hołek
@klient Media Markt

W ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy odeszło wielu równie dobrych pracowników... Ale parafrazując stare korporacyjne przysłowie: "kto się nie zmienia z czasem, temu z czasem odchodzą pracownicy". Pozdrawiam

Paski

Witam dziś byłam na rozmowie w sprawie pracy w Media Markt w Piotrkowie Trybunalskim. Pierwsze pytanie " na jakie stanowisko Pani aplikowała" pytanie tak mnie zbiło z tropu, że zapytałam" a na jakie stanowisko Państwo prowadzą rekrutację???";) rozmowę kwalifikacyjną przeprowadza osoba, która nie ma pojęcia o doborze kadry i prowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej, życzę tej Pani aby w Media Markt pracowała do emerytury;) Pensja brutto i netto to zagadnienia, których ta Pani nie rozróżnia i jej odpowiedzią na pytanie ile Państwo płacą brutto jest "pracownik zarabia 2000 zł+ premia" (domyślam się że brutto+premia). Generalnie to był monolog Pani rekrutującej....która stwierdza" jeżeli nie będzie Pani dłubała w nosie przez cały dzień to miesięczna premia dojdzie do 1000 zł" hmmm... a podobno... "Media Markt nie dla idiotów"

Najsmutniejsze jest to, że sama firma jako pracodawca jest całkiem w porządku natomiast odkąd zmieniły się władze w markecie wszystko się posypało...Jeśli kierownikiem zostaje osoba, która jest mściwa i egoistyczna, która traktuje pracowników gorzej jak śmieci i przedkłada osobiste niechęci nad sprawy biznesowe i która nie ma zielonego pojęcia o tym, jak być dobrym, sprawiedliwym i nowoczesnym menedżerem, który ZARZĄDZA ludźmi a nie ich traktuje jak niewolników i niszczy psychicznie, to nigdy nie będzie dobrze. Dlatego wybór pomiędzy odejściem stamtąd a skończeniem z nerwicą był niestety oczywisty...Szkoda, że ten post i tak niczego nie zmieni.

Pif paf

Niestety potwierdzam. Kierownik marketu zepsuł atmosferę w sklepie, po czym zrzucił całą winę na kierowników działów. Następnie nakazał owym kierownikom na siłę naprawiać to co schrzanił. Dyrektor marketu widzi to wszystko, ale niestety nie reaguje. Widocznie podobnie podchodzi do sprawy lub nawet odpowiada mu taka sytuacja. Osobiście stwierdzam, że firma Media Markt jest dobrym pracodawcą, wszystko psują ludzie zarządzający sklepem. Przypominam jeszcze panu kierownikowi marketu, że on podobnie jak sprzedawcy ma umowę o pracę, którą też w każdym momencie ktoś może rozwiązać... Nie pozdrawiam.

zyx

A moja opinia jest wręcz przeciwna. Rozpocząłem niedawno pracę i jestem zadowolony , bo wszystko przede mną Jest kilka osób którym się nie chce pracować , a nie mają też odwagi same odejść...... i pewnie narzekają na froum. Praca jak praca, czasem lepiej czasem gorzej , lecz jak wszędzie teraz wymagająca.....kto nie zna rynku pracy niech nie narzeka

wer
@zyx

Zyczę ci powodzenia i ciesze się, że ci się podoba. Na początku też mi się podobało, ale jak przepracujesz kilka lat i poznasz firmę od środka to wtedy się wypowiedź. Zobaczymy czy też będziesz tak chwalił. Na awans nie masz co liczyć, chyba że jesteś atrakcyjną dziewczyną (Był jeden przypadek awansu sprzedawcy na kierownika, ów sprzedawcą była atrakcyjna małolata, która sypiała z dyrektorem sklepu) Z tym że jest kilka osób , którym się nie chce pracować to prawda. Jeśli się traktuje starego pracownika gorzej od nowego to się nie dziw. Z tą odwagą to też racja. Strach odejść do firmy gdzie może być taki sam lub gorszy syf... trzeba szukać uważnie. pozdro

Hehehehe
@zyx

Daje Ci max 12 miesiecy i zdejmiesz swoje różowe okulary.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Media Markt?

Zobacz opinie na temat firmy Media Markt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Markt?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media Markt?

Kandydaci do pracy w Media Markt napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media Markt