Opinie o Al Edukacja Lena Andrzejewska Centrum Szkoleniowo-Doradcze w Oborniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Al Edukacja Lena Andrzejewska Centrum Szkoleniowo-Doradcze. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Al Edukacja Lena Andrzejewska Centrum Szkoleniowo-Doradcze o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Al Edukacja Lena Andrzejewska Centrum Szkoleniowo-Doradcze w Oborniki

salvioletta@wp.pl

Moim zdaniem to nie centrum szkoleniowe,tylko problemowe. Miałam wątpliwą przyjemność współpracy z Tym Państwem,jest ciągle czegoś brak,podpisy drukowanymi literami, pieniądze dla starzystek nie wypłacane w terminie. Przestrzegam przed podjęciem współpracy.

@salvioletta@wp.pl

Zgadzam się w 100%, same problemy, nie wywiązują się z zawartych umów.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Al Edukacja Lena Andrzejewska Centrum Szkoleniowo-Doradcze odbywa się również w języku angielskim?

Ja Nowy wpis

Niepoważna firma... Nie wywiązuje się z zawartych umów. Przestrzegam przed współpracą! Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takimi (usunięte przez administratora). Bardzo niemiła obsługa.

salvioletta@wp.pl

Ja Nowy wpis
@salvioletta@wp.pl

Zgadzam się w 100%, same problemy, nie wywiązują się z zawartych umów.

Jaki dress code obowiązuje w Al Edukacja Lena Andrzejewska Centrum Szkoleniowo-Doradcze?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Al Edukacja Lena Andrzejewska Centrum Szkoleniowo-Doradcze? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czy w al edukacja wypłaty są wypłacane na czas?

W.

nie nie są wypłacane na czas

On

Nie. Trzeba się o nie upominać

Wiktoria

Jestem ciekawa jakie sa szanse rozwoju na pozycji Specjalista ds. realizacji projektów EFS? Mam na myśli szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, kursy itd.? Są takie?

Ilona

Po co ta nagonka na firmę? Kontrole są w projektach i pieniądze wstrzymywanie przez WUP. To w końcu pieniądze z UE.Jesli ktoś ma z uczestników problem może kontaktować się z WUP i wyjaśniać tam dlaczego są wstrzymywane pieniądze.. Firma nie jest temu winna.

Asia

Najgorsze centrum jakie spotkałam same problemy. Nie palca na czas , a co najgorsze nie palca składek ZUS !! Ja już swoją sprawę zgłosiłam do Zusu oby im się wkoncu oberwało !! (usunięte przez administratora) wstrętni

Ktoś

Chciałabym kontakt do Pani Leny Andrzejewskiej ktoś ma ? Jestem na stażu od grudnia a nadal nie mam umowy, nie wspomnę o wynagrodzeniu :)

@Ktoś

Dzień dobry, naprawdę jest Pani uczestnikiem projektu i nie posiada Pani kontaktu do nas?? To jest zdecydowanie niemożliwe..., ponadto nie ma takiej możliwości aby była Pani uczestnikiem projektu od grudnia i nie posiadała umowy stażowej. Jeśli to jest prawda to poproszę dane do kontaktu, skontaktujemy się z Panią i niezwłocznie rozwiążemy zaistniały problem. Anonimowy post mający na celu hejt nie rozwiąże Pani sytuacji. Pozostajemy do Pani dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Były uczestnik projektu
@aledukacja

Umiecie czytać ze zrozumieniem!? Ktoś chce kontakt bezpośredni do Andrzejewskiej a nie do Waszej pseudo firmy, która zawsze powtarzała brednie, jak np kontrol w projekcie powodująca opóźnienie, brak środków od WUP itd. Po kilku latach udziału w Waszym projekcje nadal mam nagrania rozmów...

Oliwia

Nie Polecam firmy . Wieczne problemy

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Al Edukacja Lena Andrzejewska Centrum Szkoleniowo-Doradcze?

W.

Raczej pani szefowa się nimi nie przejmuje dba o siebie

Jak oceniacie staż w Tej firmie?

stazystka

Witam czy odbywajac staz jeden miesiac otrzymujesz wyplate na czas przychodzi drugi i juz koniec dalej nic przychodzi koniec juz 3 miesiaca a wyplaty z poprzedniej nie ma . to jakas porazka. jak oni cos chca to zaraz otrzymuja a jak ty potrzebujesz cos czekasz nie wiadomo ile badz sami nie wiedza o co biega. szkoda slow

@stazystka

Dzień dobry, takie sytuacje nie mają miejsca, aby uczestnik nie otrzymał wynagrodzenia przez 3 miesiące. Czy dosłała Pani listy obecności na stażu za każdy miesiąc? Dlaczego pisze Pani anonimowo skoro, sytuacja jest prawdziwa?

@aledukacja

A czemu ktoś miałby w internecie podawać swoje imię i nazwisko skoro to dane wrażliwe i każdy ma prawo do prywatności? Czegoś firma się boi? Widocznie komentarz odzwierciedla prawdę skoro ktoś w końcu łaskawie się odezwał!

stażysta

To może warto zadzwonić do biura i wyjaśnić sprawę

W
@stazystka

I tak własnie jest, nie tylko z ta firmą, ale wiele innych takich firmach wiecznie twierdzą że albo jeszcze transzy nie dostali i czekaj albo to pani księgowa jest na urlopie albo na chorobowym a jak dzwonisz z pytaniami to albo nikt nie odbiera albo jak już ktoś łaskawie odbierze telefon to słyszysz że dana osoba nie zajmuje się danym projektem i osoba która się tym zajmuje to albo urlop chorobowe. Dużo jest tych ALBO jeżeli chodzi o kasę. Ale to oni powinni pamiętać że to my JESTEŚMY DLA NICH A NIE ONI DLA NAS "STAŻYSTÓW" BO ONI KASĘ ZA NAS BIORĄ ZA KAŻDĄ OSOBĘ. A to że ci potem na czas kasy nie wyślą to nie ich problem oni już wypłatę dostali za ciebie. I ewentualnie żeby unikać w przyszłości takich "WYPADKÓW" polecam przed rozpoczęciem stażu z jakiejkolwiek takiej rodzaju firm którzy proponują staże poczytać sobie opinie lub informacje żeby potem nie obudzić się Z RĘKĄ W NOCNIKU.

Mamuś

Nie wiem czemu takie opinie chodziłam na kurs i miałam zwrócone za dojazd i za szkolenie w terminie teraz aktualnie będę na stażu szukać. Może mają zła organizacje mają bałagan w papierowych sprawach . Ale to kwestia czasu i do gadania. Dawaja wam szansę na zdobycie wiedzy i pracy a wy ich tak oceniacie. Wam wsYstkich za nie robienie nic by się należało może miliony. Szkoda słów. Byłam już na takich projektach. I jestem zadowolona. Nie mam negatywnych opini . Pozdrawiam .

@Mamuś

Każdy z nas ma różne potrzeby oraz oczekiwania - dlatego też niektórzy mogą być niezadowoleni z Al Edukacji. Tak naprawdę niewiele wiadomo o tej firmie - w sieci praktycznie nic o nie nie ma. Możesz mi powiedzieć, jakie kursy tam oferują?

Ela
@Mamuś

Nasze pieniądze mają być kwestią czasu i dogadania? Co ty bredzisz?!

@Mamuś

Bardzo dziękujemy Pani za pozytywną opinię :), życzymy miłego dnia i sukcesów na drodze zawodowej.

tamtadziewczyna

Firma to jedna wielka ściema, widać po raportach w CEIDG jak skacze z województwa do województwa byle zaczepić się o kasę z EFS! Dodatkowo uważajcie na firmę "ERNABO" Adrian Flak, która jest na garnuszku Al Edukacja! Ogłaszają się na OLX, przy czym nie jest podane że działają jako naganiacze w imieniu Pani Andrzejewskiej. O firmie Andrzejewskiej wspomniane jest praktycznie na końcu przed podsunięciem umowy pod nos! Sprawa zgłoszona do WUP i ABW! Dosyć bezprawia i wykorzystania ludzi!

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

mal

Tylko umowa zlecenie przez cały okres pracy w al edukacja

Obiektywny klient

Ta firma to porażka najdelikatniej to ujmując.

@Obiektywny klient

Rozumiem, jednak bardzo ciekawi mnie to, dlaczego masz aż tak negatywne zdanie na temat Al Edukacji. Zachęcałabym Cię zatem do tego, żebyś chociaż trochę rozwinął swoje zdanie i padał powody swojej niechęci. Takie informacje przydadzą mi się. Mogę zatem na Ciebie liczyć?

Ar

Ta firma jest niekompetentna, bardzo słabo zorganizowana, pracują tam ludzie, którzy nie maa pojęcia o tym co robią. (usunięte przez administratora)! Nie polecam,

@Ar

W sposób bardzo dosadny określiłeś firmę Al Edukacja Centrum Szkoleniowo-Doradcze. Oczywiście masz do tego pełne prawo, ale wypadałoby podać jakieś konkretne informacje, które przemawiałyby za Twoim zdaniem. Możesz zatem jeszcze raz, tylko spokojnie, napisać, co wpłynęło na Twoją tak negatywną ocenę tej firmy? Tylko prosiłabym o podanie szczegółów.

obornik

nie wiem jakim sposobem ta firma, dostaje kolejne pieniądze na projekty czy teraz przedszkole.. nie wypał!!! to chyba chodzi o coś większego..... firma dno. szkoda, że nikt pozadnie nie weźmie się za nich.. oszukują ludzi. nie polecam współpracy

Lipa

Nie ma bezpiecznej odległości. Totalna Lipa i Dramat

Zostaw merytoryczną opinię o Al Edukacja Lena Andrzejewska Centrum Szkoleniowo-Doradcze - Oborniki

• Jak się pracuje w Al Edukacja Lena Andrzejewska Centrum Szkoleniowo-Doradcze?

Zobacz opinie na temat firmy Al Edukacja Lena Andrzejewska Centrum Szkoleniowo-Doradcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Al Edukacja Lena Andrzejewska Centrum Szkoleniowo-Doradcze?

Al Edukacja Lena Andrzejewska Centrum Szkoleniowo-Doradcze
1.9/5 Na podstawie 51 ocen.
  • 11 Listopada 7
    64-600 Oborniki