Opinie o ZIP Zeitarbeit w Bremen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZIP Zeitarbeit. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ZIP Zeitarbeit o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZIP Zeitarbeit w Bremen

DAMIANO Nowy wpis

Dostalem taka oferte i do 18 trzeba prrzelac hajs nie wiem co dalej robić. ?? Ktos wplacil?

Sylwek Nowy wpis

Siema. Czyli mówicie, że to oszustwo? Bo niby w mailu napisali, że nie trzeba płacić za mieszkanie, więc co za to w tedy zyskają? I strona internetowa pasuje, więc wydaje się być spoko :D To mój email: elsylwester@wp.pl. Jak ktoś chce to niech napisze, bedzie można obgadać sprawę. Jestem z okolic warszawy.

Kk Nowy wpis

Ściema... żeby ich sprawdzić napisaliśmy we 3 ze znajomymi. Pierwsza osoba napisała, że bierze transport i zakwaterowanie to odpisali dane do przelewu..juz nie wspomnę że jakiś Lucas do jakiś Czech. Druga że sam transport bierze bo mieszkanie ma to wysłali ta sama wiadomość tylko usuneli dane do przelewu i info o mieszkaniu.. tylko źle skasowali bo nagle została połowa zdania żeby zapłacić do 8 lipca godziny 18.. chodziło o 70e za mieszkanie.. i UWAGA ja napisałam ze mieszkanie juz mam i sama przyjadę.. wiec do mnie się juz nie odezwali bo nie mieli po co a wysyłali wiadomości mniej więcej w tym samym czasie. Przykre trafić na takich oszustów, OSTRZEGAJCIE INNYCH

banasi22 Nowy wpis
@Kk

Dziwna sprawa. ja napisałam, że mam mieszkanie i nie potrzebuję transportu. Odezwali się i mieli wczoraj przysłać umowę do wglądu. Umowy brak. Na moje pytanie, czy zrezygnowali z mojej kandydatury nie ma odpowiedzi. Najprawdopodobniej to ściema.

domciak

Także otrzymałam maila w związku z podjęciem pracy jako pakowacz kawy, było to dla mnie wszystko dziwne, że opłaty pobierane mają być przed np. te 70 euro oraz 300 zł, a w ogloszeniu bylo napisane ze umowa na 2-3 miesiace wiec napisałam, że jestem dyspozycyjna tylko do konca sierpnia i otrzymałam taką wiadomość zwrotną: "Witam, nie tylko Pani o to pyta. Dowiedziałem, się że jest możliwość podpisania umowy na półtora miesiąca, czyli do końca sierpnia, lecz po zakończonej umowie transport organizują sobie Państwo we własnym zakresie."

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ZIP Zeitarbeit? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Katrina P.

Ja tez z chlopakiem dostalismy oferte przy pakowaniu kawy itd. i również uważam ze to zwykle oszustwo i łatwo chce Pan Dębski zdobyć kase...

Tomasz

Rowniez dostalismy propozycje pracy, mysle ze przelew pieneidzy z gory na mieszkanie to jakis przekret. Dane do przelewu - osoba z czech ? wtf .. Radze zweryfikowac wszystko przed podjeciem decyzji

WAŻNE

!!!!!!!!! WAŻNE !!!!!!!!!!!! Również dzwoniłam do ZIP Zeitarbeit w Bremen i Pani mnie poinformowała, że sporo osób już dzwoniło w sprawie pracy jako pakowacz kawy i że ich firma takiej pracy nie oferuje i nie oferowala!!! Dodatkowo numer telefonu podany na stronie firmy nie zgadza się z rzekomym numerem firmy podanym w mailu!!! Osoby, które również przeszły rekrutację proszę o kontakt: infopracabremen@wp.pl

patrycja.123

No właśnie, to jest bardzo dziwne że najpierw wymagana jest wpłata za mieszkanie bez podpisania wcześniej umowy.. Rozumiem jakby napisali, że trzeba mieć na busa bo z tego co moi znajomi jeździli na tego typu wyjazdy to właśnie tak było a za mieszkanie odbijali z pierwszej wyplaty. Nie ma co ryzykować to jest przekręt

cz.wilczynski@gmail.com

Zobaczcie ilu nas jest a wakatów na pewno nie było tak dużo. Coś tu nie pasuje, również zacząłem się zastanawiać. Mieszkam w Gorzowie Wlkp. ale coś tu nie gra, że przyjadą po wszystkich za 40 euro? Do tego to zakwaterowanie, chcą chyba wyłudzić po 300 zł od każdej z osób. Nie warto się na to pisać...

FFF

Ja też dostałem ofertę najlepiej zadzwonić do biura z oficjalnej strony i zweryfikować, może ktoś pracował u nich?

pati

również dostałam taka ofertę, ale ja zaryzykuje i zaplace:)

Agnieszka
@pati

nie warto! to jedna wielka ściema!

jar

Również otrzymałem ofertę. Czy ktoś napisał do nich, że ma swoje mieszkanie ? Jeżeli tak to jaka była ich odpowiedź?

D.

Tak

tasiula

Czyli generalnie to wszystko ściema?

D.

Ja ze znajomymi też dostałam takiego maila, dlatego zadzwoniłam dzisiaj do firmy ZIP Zeitarbeit i Pan, który siedzi w biurze obsługi klienta powiedział, że miał już wiele telefonów w tej sprawie, ale niestety ich firma nie ma z tą ofertą pracy nic wspólnego. Co prawda była praca w jakiejś fabryce ale nie na polskim rynku. Także ten...

Katrin

Żadna firma nie pobiera opłat przed rozpoczęciem pracy, nie bądźcie naiwni. Pozdrawiam

Marysia

Ja i mój chlopak również dostalismy propozycje, a jesteśmy ze śląska. Nie wiem sama co o tym myśleć, chyba spróbuje napisać do agencji czy mogliby zweryfikować te ofertę. Nie chce wtopić:/

kdg

Witam też dziś dostałam taka ofertę, szczerze coś mi tu smierdzi, mieszkalam na firmowych mieskzaniach i zadnych oplat nie pobierali, tym bardziej że mieszkam w Niemczech i nie jest łatwo z wynajęciem własnego lokum, więc praktycznie nie ma wyboru i trzeba iść na mieszkanie firmowe. Jeśli ktoś będzie wiedział więcej, proszę o informację.

Mona

Witam również otrzymałam wiadomość od tej firmy ale nie mogę się dodzwonić na wskazany nr tel. cały czas jest niedostępny i na stronie firmy nie ma oferty takiej pracy . Wie ktoś może już coś więcej. Chciałam sama wynająć mieszkanie ponieważ mam jechać z dziećmi.

Rzeszów

Rowniez dostalem ta oferte. Ten pan wspomnial ze jutro do 15 wysle mi maila z dalszymi informacjami i krokami. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dawajcie znac co i jak. No i ta ilosc osob jest cos zbyt duza faktycznie.

Zostaw merytoryczną opinię o ZIP Zeitarbeit - Bremen

ZIP Zeitarbeit