Opinie o ZIP Zeitarbeit w Bremen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZIP Zeitarbeit. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ZIP Zeitarbeit o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZIP Zeitarbeit w Bremen

Kk

Proszę się podzielić informacjami.. również dostałam takiego emaila wraz ze znajomymi. A co jeśli sama sb załatwię mieszkanie.. ciekawe co na to odpisza

Fake

UWAGA! ŚCIEMAAA ŚMIERDZI NA KILOMETR! Tak samo jak wy dostałem identycznego maila dzisiaj o 18stej. Numer telefonu na oficjalnej stronie nie zgadza się z numerem podanym w mailu. Jutro zadzwonię pod ten oficjalny i zwyczajnie zapytam czy na prawdę prowadzona jest rekrutacja i jestem pewien, że o niczym nie będą wiedzieli. Wydaje mi się, że owa firma to biuro pośrednictwa pracy, więc dlaczego nie napiszą nawet dla jakiej firmy mamy pracować...?

@Fake

Też dostałam tą ofertę. Jeśli zadzwonisz tam jutro, proszę podziel się informacjami, które uzyskałeś. Pozdrawiam

julitta2a

witam,patrzylam na te stronki tekst taki sam tylko oferta inna i nazwisko inne na 100% to proba oszustwa!!!

E.

Ja też otrzymałam takiego maila. Zastanawiam się czy to nie jest jakieś oszustwo?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ZIP Zeitarbeit? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Domi

Ja też otrzymałam takiego maila, najlepiej zadzwonić do siedziby tej firmy i się dowiedzieć, czy w ogóle była taka oferta i czy wysyłali jakieś maile. Jeśli to oszustwo to trzeba kolesia zglosic na policje i tyle.

S.

Dudek

Jaki jest numer kontaktowy do Pana Dębskiego ? Ktoś już tam pracował ? Ktoś coś wie ? Ja dzisiaj dostałem e-maila i widzę że wszyscy dzisiaj zaczeli pisac. Interesuję mnie bardzo ta oferta i szczerze nie wiem co robic, i jak ich sprawdzic.

Poza tym jest ograniczona ilość wakatów: 15. A busy będą wysyłane pod dom uczestnika? Przepraszam to oni będą zbierać ludzi z całej Polski? Jeśli móglbym spytać z jakich okolic jesteście? Dalej wszystkie opłaty, w tym przejazd i ubezpieczenie odciągnięte z pierwszej wypłaty a akurat mieszkanie, czyli najdroższy wydatek musimy opłacić przed samym wyjazdem? Nawet przed zapoznaniem się z umową? Coś tu jest na halo/

K.

Dzwoniłam dzisiaj do Pana Dębskiego. Ten Pan twierdzi, że opłata za mieszkanie jest wymagana, ponieważ ta agencja podpisuje umowę z osobą, która oferuje mieszkania i w przypadku niestawiennictwa się pracownika firma ponosi koszty i musi z własnej kieszeni uiszczać opłatę za mieszkanie., dlatego też chcą się oni w pewien sposób zabezpieczyć przed rozmyśleniem się pracowników.

Sylwia

dziwne jest przedewszystkim to,że wymagają przelewu z góry za mieszkanie. według mnie to oszustwo. na facebooku jest też wpis odnośnie tej oferty. można też się skontakować z nimi i zadać kilka pytań odnośnie pracy

luki

Może się ktoś jeszcze wypowiedzieć w tej kwestii? Na stronie agencji nie widnieje nazwisko rzekomego Pana: D(usunięte przez administratora). Pachnie przekrętem.

Sylwia

Dostałam ofertę pracy z tej firmy ZIP Zeitarbeit Bremen . Do 8 lipca wymagają przelewu na 300 zł . Praca przy pakowaniu kawy,też dostałeś/łaś taką ofertę ? Warunki są super i nie wiem jaką decyzję podjąć.

@Sylwia

Również dostałem tę samą ofertę i również nie wiem co zrobić, czujny bezrobotny mógłbyś przedstwić na jakiej podstawie skarżysz tą agencję o wyłudzenia?

Tybol

Dostałem wiadomośc od tej firmy i mam pytanie czy to jest normalna oferta pracy czy próba wyłudzenia pieniędzy ?

julitta2a
@Sylwia

witam,dostalam taka sama wiadomosc,ale napewno nie wysle kasy z gory,jak juz to dopiero na miejscu lub po przepracowaniu tygodnia

patrycja.123

witam, ja z trójką znajomych otrzymaliśmy tą samą wiadomość i boimy się zaryzykować. Dzwonił już ktoś może do nich ?

Miranda

Czesc! Tez Mam ten dylemat co robic? qwerty4321@interia.pl