Steel Art Contractor S.L.

Opinie o Steel Art Contractor S.L.

Izabela

@Marek, co należy do Twoich obowiązków w Steel Art Contractor S.L.? Mógłbyś wymienić czynniki, które wpływają na Twój poziom zadowolenia ze współpracy z tym pracodawcą? Jak przedstawiają się Twoje warunki zatrudnienia? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat na forum.

@Izabela

Do moich obowiązków należy montaż magazynków self storage według planu. Czasami demontaż, cięcia, rzadko noszenia, ponieważ zazwycza towar mogę rozładowć na wózku. Można liczyć na pomoc team leadera. Płaca adekwatna do pracy. Panie w biurze bardzo miłe, z szefem też można się dogadać.

@Izabela

Czyżby Izabela to był pseudonim szefa? Psychologiczne podejście do rozwinięcia tematu. Tak, "pozytywne" czynniki, praca przez min. 12 godz dziennie, praca w niedzielę i oczywiście sobotę, brak stosownego czasu by coś zjeść za dnia w ciągu pracy i tym bardziej po ponieważ 12 godz należy pracować. Ciągle w tych samych ubraniach roboczych ponieważ nie ma kiedy ich wyprać... Mam wymieniać dalej te zadowalające czynniki?

@Izabela

P.S. Tak się można dogadać, że z ostatnich info dwóch poleciało, że się zapytali o kontrakty. Łot, nowa forma dogadania.

Gal Anonim

Szkoda, że Pani Ligia już tam nie pracuje, bo dużo nam pomagała. Złoto a nie kobieta.

Marian
@Gal Anonim

Oj tak, Pani Ligia zawsze pomagała i wszystko ogarniała. Jak dzwoniłem to zawsze dowiedziałem się wszystkiego, nie to co od innych. Do tego miłą z niej kobieta zawsze była. Szkoda, że już jej tam nie ma.

@Gal Anonim

Jak była Pani Ligia w biurze to ja najlepiej wspominam te montaże na których byłem. Wszystko mi sprawdzała, a jak obiecała kasę to przelew był na czas.

@Michał

Jak była Pani Ligia to starała się ogarnąć ten przysłowiowy bur..., który zrobił Pan Artur B. a do wypłat nic nie miała tylko wykonywała polecenia P. Artura B.

Polecam kazdemu!

Ty polecasz? To znaczy kto? Naganiacz? itp. itd. P.S. Mogę się domyślać kto.

Izabela

Czy ktoś z Was zamierza aplikować na ofertę pracy w Steel Art Contractor S.L. na stanowisko montera konstrukcji metalowych? A może część z Was jest już po rekrutacji? Opowiecie innym użytkownikom o jej przebiegu i jak ją oceniacie? Będzie ona ważna dla osób interesujących się tym pracodawcą.

@Izabela

Za cholerę nie, po odniesionych tam doświadczeniach.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Steel Art Contractor S.L.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Izabela

@Marek Piszesz, że warunki pracy w Steel Art Contractor są pozytywne, a jak wygląda kwestia z dodatkowymi benefitami, czy firma organizuje jakieś dodatkowe szkolenia, spotkania integracyjne dla swoich pracowników? Podzielcie się tym, co wiecie na ten temat.

Też jestem zadowolony. Wszyscy są!

Izabela

@Zadowolony, widzę, że masz pozytywną opinię o Steel Art Contractor S.L. Napisałeś, że w razie potrzeby możesz liczyć na wsparcie swojego pracodawcy. Jest to bardzo ważny aspekt, który wpływa na komfort w trakcie pełnienia obowiązków na danym stanowisku. Czy możesz do swojego wpisu dodać kilka informacji na temat ewentualnego systemu premiowego przyznawanego przez pracodawcę i możliwości awansu wewnątrz struktur firmy?

gość

jestem pracownikiem tej firmy już od 3 lat. Nie mogę zgodzić się z powyższymi opiniami. Zarobki zależą tylko i wyłącznie od pracownika, jest to praca na akord. Warunki pracy są szczegolowo przedstawione przez szefa przed podpisaniem kontraktu, wiec jesli komus nie pasuje po co ja podejmuje. ja jestem zadowolony, polecam prace w tej firmie. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Steel Art Contractor S.L. - Barcelona

• Jak się pracuje w Steel Art Contractor S.L.?

Zobacz opinie na temat firmy Steel Art Contractor S.L. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steel Art Contractor S.L.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 9 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Steel Art Contractor S.L.